Sayfa 103 Toplam 305 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 203 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7606 adet sonuctan sayfa basi 2,551 ile 2,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ýzlediðiniz Sinema Filmleri Hakkýndaki Yorumlarýnýz

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Serdær Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Uluslararasý filminin sonunun tamamý Türkiye'de çekilmiþtir.

Konu açýsýndan uygun bulunmayan film iyi ki Türkiye'de yayýnlanmamýþtýr.

Türk oyuncu Haluk Bilginer'inde rol aldýðý film , son zamanlarda izlediðim en kötü filmlerin arasýndaydý.

Ýzlememenizi tavsiye ederim..
    The International-Uluslararasý. Ben de beðenmedim. Clive Owen gibi karizmatik bir adam bile kurtaramamýþ filmi(The Inside Man'deki giriþ sahnesi hala aklýmda). Aksiyon yok. Sadece 5-10 dakika çatýþma sahnesi vardý, orasý fena deðildi. Türkiye'de çekilen sahnelerde insanlar kameraya dik dik bakýyor Haluk Bilginer en kaliteli filmde oynacak yetenekte bir aktör bence. Keþke daha uzun gözükseydi.

Donnie Brasco-Köstebek
    . Al Pacino, Johnny Depp ve Michael Madsen. Geçenlerde buraya film için uzun bir yorum yazmýþtým ama forumda bir sorun çýktý bilmem kaç dakika sonra gönderin yazdý, gönderemedim Bu üç isimden birinin hayranýysanýz izleyin. Filmi çok beðenmedim açýkçasý. Al Pacino, üst düzey mafya üyesi olmadýðý için fazla karizmatik yapmamýþ kendisini Kýrmýzý pijamalarýyla evinde belgesel izlerken gördüm daha ne diyeyim. Ama bir sahnede çok etkiledi yine beni. Öyle bir tepki verdi ki bu kadar doðal olabilir.

Burn After Reading. Hiç hoþuma gitmedi. Hele bir sonu var ki niye izledim dedim ben bu filmi. Brad Pitt'in her sahnesinde yüzümde gülümseme oldu ama onun da rolü fazla deðildi.

How to Lose Friends & Alienate People-Dost Kazýðý. "Dost Kazýðý" ile filmin bir alakasýný göremedim. Hiç güzel deðildi, sakýn izlemeyin.

Bir de Son Durak 3D'ye sakýn gitmeyin. Film boyunca bilet parasýna yandým. Film zaten berbat ötesi, 3D için izlenecek birkaç sahne vardý ama gitmeye deðmez. Hep birþeyler düþüyor, o ona çarpýyor, sonra bir þey daha düþüyor kesin biri ölüyor. Saçma sapan bir film. 18 yaþ sýnýrýný da iyi ki koymuþlar.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Muhammed - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel

The Jacket (Çýldýrýþ) : Kelebet etkisi tarzýnda bir film. Ýnanýlmazdý filmin nasýl bittiðini anlamadým.

Ceyhun Öncü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

En Sevdigim yerli filimler

Babam Ve Oglum
    Eskiya
    Mustafa hakkinda hersey
    Ulak
    Kabadayi
    Vizontele
    Gora
    Recep Ivedik I / II

Yabanci
    Scarface
    The Godfather
    7 Pounds
    Das Streben nach Glück
    I Am Legend
    [Trabzon kimliði demek 'Her þeyi ile Trabzonspor'u alýrým baþýmýn üstünde taþýrým.' anlamýna gelmiyor. Kim bu acýyý bizlerle paylaþacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranýn en önemli parçasýyým.' diyerek yüreðini ortaya koyacak, onlarla devam edeceðiz.]

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Alýntý Serdær Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Uluslararasý filminin sonunun tamamý Türkiye'de çekilmiþtir.

Konu açýsýndan uygun bulunmayan film iyi ki Türkiye'de yayýnlanmamýþtýr.

Türk oyuncu Haluk Bilginer'inde rol aldýðý film , son zamanlarda izlediðim en kötü filmlerin arasýndaydý.

Ýzlememenizi tavsiye ederim..
    15 dk falan izledikten sonra býrakmýþtým

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

en son soysuzlar çetesini izledim.senaryo klasik þekilde bitiyor.brad pitt ölümsüz kahraman olduðunu kanýtladý bir kez daha..filmi izlerken brad pitt e okadar gýcýk oldum ki rolünü çok iyi yapmýþ dedim kendi kendime... ama þunu söyleyeyim brad pitt bu film yayýnlanmadan önce tom cruise un filme volkirie operasyanu filmiyle dalga geçmiþti ..kendi oynadýðý filmin dha iyi olduðunu iddaa etmiþti fakat ben tom cruise un filmini daha çok beðendim hiç deðilse senaryo gerçek bir olaydan esinlenilmiþ soysuzlar çetesinin ki gibi deðil..koskoca führeri öldürmek okadar kolay mý caným

Mustafa Önder - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Gençlik Komedileriyle dalga geçen absürd-komedi tarzýnda ilginç bir film valla ben çok eðlendim izlerken. Çokca film izlemiþimliðim vardýr(sinema-tv öðrencisiyim :P) ama hakkaten böyle gençlik komedisi izlemedim
    yaþamým buymuþ meðer... sufle vermek ve unutulmak. madam! christian bir akþam balkonda sizinle konuþmuþtu, hatýrlar mýsýnýz? tüm yaþamým bu... ben karanlýk bir köþeye çekilmiþ gizlenirken, baþkalarý þöhretin busesini topluyordu. ve son nefesimde þunu söylüyorum. "moliere bir dahiyse, christian da güzeldi..."Cyrano De Bergerac

Mustafa Önder - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Alýntý Muhammed Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

The Jacket (Çýldýrýþ) : Kelebet etkisi tarzýnda bir film. Ýnanýlmazdý filmin nasýl bittiðini anlamadým.
    The Jacket da güzel film hakkaten geren bir film.

Haa Jacket demiþken Kubrick üstadý da anmadan geçmeyelim.. Full METAL JACKET sanýrsam 1987 yapýmý harika bir savaþ filmi.

http://www.imdb.com/title/tt0093058/

8.4/10 imbd puanýyla top 250 de
    yaþamým buymuþ meðer... sufle vermek ve unutulmak. madam! christian bir akþam balkonda sizinle konuþmuþtu, hatýrlar mýsýnýz? tüm yaþamým bu... ben karanlýk bir köþeye çekilmiþ gizlenirken, baþkalarý þöhretin busesini topluyordu. ve son nefesimde þunu söylüyorum. "moliere bir dahiyse, christian da güzeldi..."Cyrano De Bergerac

steelturkTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

DEVRÝM ARABALARI diyorum baþka biþi demiyorum 10 numara film.imdb puaný 8.4 izlediðim en iyi yerli yapýmlardan bir tanesi
    Football Ýs My Life

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý steelturkTS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    DEVRÝM ARABALARI diyorum baþka biþi demiyorum 10 numara film.imdb puaný 8.4 izlediðim en iyi yerli yapýmlardan bir tanesi
    Türk filmi izlemeyen adamada bak.
    Özkan SÜMER

TheCrow - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý adem6167 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çingeneler Zamaný idare eder bir film. 8.2 biraz fazla.

Ayrýca filmin sonuna doðru Perhan'ýn oðlu doðup büyüyor 4 yaþýna geliyor, bunun patronu Ahmet'in oðlu ise 4 sene geçmesine raðmen hala ayný..
    Emir Custorica'nýn efsane filmi Çingeneler Zamaný için 8.2 az deðil Adem

Ama bahsettiðin olayý hatýrlamýyorum, çok oldu izleyeli.
    Yelkenimizdeki rüzgarý çaldýlar, yýlmadýk...

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý TheCrow Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Emir Custorica'nýn efsane filmi Çingeneler Zamaný için 8.2 az deðil Adem

Ama bahsettiðin olayý hatýrlamýyorum, çok oldu izleyeli.
    Çingeneler bir yana; Koreliler bu iþi çözmüþler abi.

Sympathy for Mr Vengeance (2002) - Hakli Intikam
    Sympathy for Lady Vengeance (2005) - Ýntikam Meleði

filmlerini baya beðendim, bunlar Oldboy'un da içinde bulunduðu Ýntikam Üçlemesinin ilki ve sonuncusu.Ýzlemeyenlere tavsiyedir bu üçleme, þaþýrtýcý olaylar fazlasýyla mevcut.
    Özkan SÜMER

seyyah61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    39

Türkiye'de malesef asya film kültürü pek gelismemis.
    Biraz arastirilsa, Hong Kong, Kore ve Japon filmlerinden nice mükemmel basyapitlar var.
    "Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon"
    "Bütün kýþ iþedikleri denizlere/Yazýn yüzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

Muhammed - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel

Shawshank Redemption(Esaretin Bedeli)

Bu filmi izlemek bugüne nasipmiþ. Film ile ilgili ne yorum yaparsam yapayým eksik kalacak. Bir baþyapýt... Bir Efsane...

Gökhan KAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Alýntý Muhammed Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Shawshank Redemption(Esaretin Bedeli)

Bu filmi izlemek bugüne nasipmiþ. Film ile ilgili ne yorum yaparsam yapayým eksik kalacak. Bir baþyapýt... Bir Efsane...
    Ýzlediðim en iyi filmlerden biri..Kaç kere izledim bilmiyorum..

Taze balýk...
    Mario Alberto Kempes - El Matador

KUTADGU
    Ziyaretçi

Bir Coen Kardeþler filmi. Ya da þöyle diyelim Coen kardeþlerin ilk filmi. Kendilerini o zaman belli etmiþler yahu. "Simple Blood"

http://www.sinetr.com/wp-content/upl...9/05/blood.jpg

Bunun yanýnda Goran Bregoviç müzikleriyle harmanlanmýþ bir Kusturica filmi "Yeraltý".

http://www.kpd-sozialgeschichte.home...nderground.jpg

Ýzlemenizi muhakkak öneririm
    Konu KUTADGU tarafýndan (16.09.2009 Saat 00:31 ) deðiþtirilmiþtir.

Ozan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

Ýzlerken Tsubasa'yý hatýrladým. Fantastik futbol ve komedi Tavsiye ederim.

Nereden
    Ankara

Alýntý Ozan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Stephen Chow'un senaryosunu yazýp baþrolünü oynadýðý muhteþem komik film. Ama daha komiði, yine Stephen Chow'un yazýp oynadýðý : Kung-Fu Hustle (Kung-Fu Sokaðý)

Nereden
    Ankara

Alýntý adem6167 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çingeneler bir yana; Koreliler bu iþi çözmüþler abi.

Sympathy for Mr Vengeance (2002) - Hakli Intikam
    Sympathy for Lady Vengeance (2005) - Ýntikam Meleði

filmlerini baya beðendim, bunlar Oldboy'un da içinde bulunduðu Ýntikam Üçlemesinin ilki ve sonuncusu.Ýzlemeyenlere tavsiyedir bu üçleme, þaþýrtýcý olaylar fazlasýyla mevcut.
    Niye daha önce haberimiz olmadý?.. Derhal izlenmeli

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Alýntý Ozan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Gerçekten harika bir filmdi

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Inglourious Basterds
    Tarantino yorumuyla 2. Dünya Savaþý. Harika olmuþ.

Ama en baþtan þunu belirteyim. Tarantino senaryoyu yazarken Kurtlar Vadisi Irak'tan esinlenmiþ bence Nasýl Polat gidip Irak'ýn altýný üstüne getiriyorsa, burda da Brad Pitt gidip Fransa'nýn altýný üstüne getiriyor. Polat Türkiye'nin intikamýný alýyor, Brad Pitt Yahudilerin. Dikkatli izleyenler müthiþ benzerlikler bulacak senaryoda

Bu ilginç benzerliðe raðmen çok güzel bir film. Pulp Fiction'la veya Kill Bill'le kýyaslanamaz belki ama Tarantino'nun en iyi 4. iþi diyebilirim.

Oldukça kanlý sahneler olmasýna raðmen zaman zaman gülme krizlerine sokuyor. Özellikle Brad Pitt harika bir iþ çýkarmýþ. Öne çýkardýðý çenesiyle özellikle Ýtalyanca konuþmaya çalýþtýðý sahnede ürkütücü þekilde Marlon Brando'yu hatýrlatýyor

Ve sýrf imza olsun diye senaryoya eklenmiþ olan ayak sahnesi ve filmin baþýnda týpký Pulp Fiction'da olduðu gibi anlamsýz bir diyalog da ayrý birer Tarantino klasiðiydi, güzeldi.

Film izenmeyi sonuna kadar hak ediyor. Koca Führer'e "sakýzýn var mý?" dedirtenTarantino'ya teþekkürler =)
    Konu Mayls tarafýndan (17.09.2009 Saat 15:26 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Little Miss Sunshine

Uzun bir aradan sonra,vakit geniþliðinden yararlanýp bu yaz ilk filmimi izledim..

Muhteþem ötesiydi..Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum..Daha fazlasý dersler çýkaracaðýnýzýda düþünüyorum..

Tavsiyemdir..

EÐÝTÝM ÞART!!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Juno

Baþýndan itibaren ekrana kilitleyip,filmi sonuna kadar takip etmenizi saðlayan bir akýþý ve konusu var..

Gayet hoþ ve akýcý ama bir o kadar da bizim kültürümüze uzak bir film....

EÐÝTÝM ÞART!!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

National Treasure: Book of Secrets

Vaktimi öldürdüðü için teþekkürler..Hoþ bir vakit geçirdim..Ötesi bildiðiniz define avý..

EÐÝTÝM ÞART!!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Seven Pounds

Mükemmeldi..Senaryo süper..Will Smith'in en iyilerindendir hatta..

Gerçi filmde kýza karþý bildiðin odun,kozalak gibi davrandýðýndan dolayý çok kýzmýþtým canlandýrdýðý karaktere ama sonu çok güzel cevap oldu bana..

EÐÝTÝM ÞART!!!

Anýl Caner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Alýntý Selim Aydýn Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Inglourious Basterds
    Tarantino yorumuyla 2. Dünya Savaþý. Harika olmuþ.

Ama en baþtan þunu belirteyim. Tarantino senaryoyu yazarken Kurtlar Vadisi Irak'tan esinlenmiþ bence Nasýl Polat gidip Irak'ýn altýný üstüne getiriyorsa, burda da Brad Pitt gidip Fransa'nýn altýný üstüne getiriyor. Polat Türkiye'nin intikamýný alýyor, Brad Pitt Yahudilerin. Dikkatli izleyenler müthiþ benzerlikler bulacak senaryoda

Bu ilginç benzerliðe raðmen çok güzel bir film. Pulp Fiction'la veya Kill Bill'le kýyaslanamaz belki ama Tarantino'nun en iyi 4. iþi diyebilirim.

Oldukça kanlý sahneler olmasýna raðmen zaman zaman gülme krizlerine sokuyor. Özellikle Brad Pitt harika bir iþ çýkarmýþ. Öne çýkardýðý çenesiyle özellikle Ýtalyanca konuþmaya çalýþtýðý sahnede ürkütücü þekilde Marlon Brando'yu hatýrlatýyor

Ve sýrf imza olsun diye senaryoya eklenmiþ olan ayak sahnesi ve filmin baþýnda týpký Pulp Fiction'da olduðu gibi anlamsýz bir diyalog da ayrý birer Tarantino klasiðiydi, güzeldi.

Film izenmeyi sonuna kadar hak ediyor. Koca Führer'e "sakýzýn var mý?" dedirtenTarantino'ya teþekkürler =)

Tarantino filmlerinden hoþlananlar için çok güzel bir örnek daha oldu. Sanýrým Brad Pitt aktörlüðü býraktý bu filmden sonra. Her haliyle sürükleyici ve eðlenceli bir filmdi.
    Delikanlý kýz arkadaþýna "Sana olan aþkým 4 kardeþiminki gibi olacak.Bedenen ölse de onu ruhen hep yaþatacaklar" diyordu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)