Sayfa 3 Toplam 305 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7606 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ýzlediðiniz Sinema Filmleri Hakkýndaki Yorumlarýnýz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Serhat ÞAHÝN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Akeelah and the Bee: Zenci bir kizin varos mahallesinden cikip amerika heceleme sampiyonu oldugunu acikliyor...
    Click: Adam Sandler i sevenler icin ideal:
    Date Movie: Amerikan Pastasindaki basroldeki kizin filmi. kilolu bir kizin degisimini anlatan komik genclik filmi.
    Fearless: Uzak dogu filmi. gururu cok iyi anlatiyor...
    Ice Age 2: The Meltdown
    Lake House: Guzel bi ask filmi...
    Mission Impossible III
    RV: Bir ailenin karavanda yasadiklari komedidir.
    Scary Movie 4
    Superman Returns:
    The Butterfly Effect 2
    The Da Vinci Code
    The Fast And The Furious-Tokyo Drift
    The Sentinel: Amerikan baskanin korumasina itiraf atilmasiyla ilgili bir film...
    Ultraviolet: Fantastik bilim kurgu.
    Underworld: Evolution: serinin 2.
    United 93: 11 Eylulde kacirilan 3. ucak ile ilgili
    V For Vendetta
    The Final Destination 3: Son bolumu serinin...
    X-Men 3: The Last Stand: Son bolumu serinin...

hepsi 2006 dir izlemenisi tavsiye ederim....
    "Futbol basittir zor olan futbolu basit oynamaktýr" demiþ Johan Cruyff
    Trabzonspor da Türkiye gibidir. Ýkisi de baðýmsýz deðil malesef.
    Rabbim TÜRKÜ korusun!

TheCrow - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hero (Ying Xiong)

TV'de film izleyememe gibi bir problemim olduðundan Kanal-D geçtiðimiz aylarda verdiðinde izlememiþtim...Neler kaçýrdýðýmý izleyince anladým...

Her sahnesi bir tablo güzelliðinde...Renkler,hareketler,inanýlmaz bir uyum içinde...Yüzlerce mum ateþi ayný anda ayný yöne doðru döner mi arkadaþ!..
    Yelkenimizdeki rüzgarý çaldýlar, yýlmadýk...

valla bu yýlýn en iyi sinema filmi sýnav bence mütiþ bir film olmuþ herkez hokkabaza gitti ama o kadar güzel diðil verdiðiniz paraya deðmiyo bu arada þaþkýn diye bir film daha var oda çok sýkýcý tavsiye etmem.
    (Baþarý Trabzonspora Layýktýr)=BTL

PRANHA KOVALAYAN ÇILGIN HAMSÝÝÝ

Serap - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

ben filmlerden sinemalardan uzak biri olaraktan birkaç gün önce film izleyesim tuttu tavsiye üzerine aþk doktorunu izledim gerçekten çok güsel bende tavsiye edebilirim yane.. hangi tarihten kalma bilmiom ama..

Remzi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

P.Tesi günü Takva ya gitmiþtim fazla kötü deðildi.takva baþlamadan bi filmin fragmaný verildi sanýrým Þubatta çýkacak gençlikle ilgili o güzel biþiye benziyo.Eðlenceli gençlik olmasý lazým filmin adý.çýðlýk (scary movie)tarzý biþe komik.Türk yapýmý
    Bir Gün Mutlaka!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuðrA - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

En son bende "Eve Dönüþ" Filmine gittim. Filmi oldukça baþarýlý buldum. 1980 leri gayet güzel ve sade anlatmýþ film. buradan herkese tavsiye ederim gitmek konusunda. Filmide iþkence sahneleri ve arkadan gelen çýðlýk sesleri insanýn içini ürpertiyor. Yaþýmýz gereði sadece
    Büyüklerimizden dinleyebildiðimiz o dönemlere gider gibi oluyor insan.
    Her Asker Kýsa Dönem olamaz :)

Erdinç Dilek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    48

Orman Çetesiiiiiii. animasyon(çizgi film)bir film.. nefesim kesilerek uzun zamandýr bu kadar gülmemiþtim.. o sincap varya sincap öldürdü beni..çok hýzlý olduðu için ona þekerli (cola vs.) þeyler vermiyorlardý onun hýzýna ihtiyaç duyunca diðer hayvanlar coladan içirdiler ve kendi ekseninde dönen dünya durdu.evet evet durdu.. Allah ým o kareler mükemmel.. bir de kurabiye için söyleyip durduðu -ama ben yerdim onuu diye masumca bir dil dökmesi var.. bunlar aklýmda kalanlar..kamlumbaða rakun kirpi ve bir sürü hayvanýn varoluþ müdaleleri.. çoçuðunuzla birlikte izleyebileceðiniz harika bir animasyon
    karaip korsanlarý 2 yi izledim ama pek tat alamadým, X men 3 fena deðildi, sýrada süpermen return var onuda izler izlemez yorumun yaparým...
    TrabZonguldaklý...

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

En son Borat'a gittim.Eðlenceli ve gülebileceðiniz bir film.Ancak bayanlarýn hoþuna gitmeyecek bir çok sahne var filmde.
    keyif adamý ..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

dünyayý kurtaran adamýn oðluna giden var mý yaw

Oðuuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas
    Yaþ
    39

oyun baþlasýn...
    yok bir sitemim hayatta hersey kýsmet...

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

Matrixxxxxxxxxx Forever...

Ben Matrix serisinin üstüne film tanýmýyorum...Mükemmeldi...Her hafta tekrar tekrar izliyorum...
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

Remzi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Alýntý ýloveyouszymek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Matrixxxxxxxxxx Forever...

Ben Matrix serisinin üstüne film tanýmýyorum...Mükemmeldi...Her hafta tekrar tekrar izliyorum...
    haklýsýn abi müziklerini de çok beðeniyorum ben gerçekten þimdiye kada izledðim en güzel yabancý film diyebilirim
    Bir Gün Mutlaka!!

geronimo_61
    Ziyaretçi

Crash_Çarpýþma

amerikan sinemasýndan güzel ve vurucu bir film. Baþrolünün olmadýðý Sandra Bullock, Don Cheadle gibi hollywood piþmiþlerinin bile öyle yan karakter oluþturduðu deðiþik bir oyuncu kadrosu. yýkým, ters bakýþ, doðru duruþ, hatalardan aldanýþ ve en iyi gözükenlerin yaptýðý kötülüklerle dolu olaðanüstü senaryo kurgusu.

þiddetle tavsiye ediyorum....

gettolara, getto içindeki gettolara, yanýlmýþlýklara afro amerikalýlara, beyaz ýrkçýlara, beyaz hümanistlere, zenci ýrkçýlara velhasýlý kelma tekmili birden bir çarpýþma öyküsü

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

size bir kaç film önereyim ama kesin izleyin
    dugusal:babam ve oðlum, sweet november, a walk to remember, 10 things i hate about you, cindirella man,notebook
    komedi:bruce almighty, dumb and dumber, naked gun, 100 girls, van wilder
    gerilim macera: vertical limit, kingdom of heaven, wrong turn, saw serisi, hills have eyes
    þimdilik aklýma bunlar geldi ama bunlarý kesin izlei boþuna yazmadým bunlarý

sheva
    Ziyaretçi

"Cenneti Beklerken"

Son zamanlarda izlediðim güzel filmlerden. Gerek konunun Osmanlý 17.yyýnda geçiyor olmasý gerekse bir nakkaþý konu alýyor olmasý zaten celbetmiþti beni. Ancak bir de görüntülerle tasvirler arasý masalsý bir geçiþ izleyince iyice mest oldum. Dikkatle izlenirse büyük keyif alýnabilecek bir film.

TheCrow - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý SeRaP Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben filmlerden sinemalardan uzak biri olaraktan birkaç gün önce film izleyesim tuttu tavsiye üzerine aþk doktorunu izledim gerçekten çok güsel bende tavsiye edebilirim yane.. hangi tarihten kalma bilmiom ama..
    2005-Will Smith,Eva Mendes

Jakobieen kaldýr þu kuklayý þurdan yahu ,sinema tarihinin en rahatsýz edici objesi bence...Þuna bak yahu,rüyalarýmýza girecek...
    Yelkenimizdeki rüzgarý çaldýlar, yýlmadýk...

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Geçen hafta Teksas Katliamý'nýn yeni versiyonuna 18+ sýnýrýndan dolayý alýnmamýþtým arkadaþlarla.Ýnat ettik ayný sinemada ayný filme 1 hafta sonra girmeyi baþardýk

Neyse filme gelirsek,eskiden korku filmleri hoþuma gitmezdi.Çünkü yeterince korku barýndýrmýyorlardý.Ama Testere III ve Teksas Katliamý'ndan sonra daha çok merak uyandýrdýðýný fark ettim.Aslýnda böyle filmler korku kategorisinden ayrýlýp iþkence yerine de konulabilir.

Hikaye 1969'da geçtiði için iþkence sahnelerinin Testere III'ü aþmasý beklenemezdi zaten,ancak bir þey olacak diye kendimi hazýrlamama raðmen arkadan basý öyle bir vurdu ki kendinizi sýksanýz hoparlörden gelen titreþimle sarsýlacaksýnýz mübarekNeyse sinema salonunun ses kalitesine baðlayalým onu da.Aslýnda oyuncu performanslarý çok da iyi deðildi,konu ise güzeldi.Hele giriþ ve çocuðun doðuþu gerçekten iyiydi.Film sonu beklendik þekilde bitti yani devamý var.Bunu da bekliyorum ama Testere IV'yi daha bir sabýrsýzlýkla...
    keyif adamý ..

haskiz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

gitmenizi önereceðim film kesinlikle penelope cruse un dönüþ filmi izlediðim mükemmel filmlerden biri... ilk yarý çýktýðýmda hayatýnda izlediðim en aptal film dedim ama ikinci yarý öyle baðlamýþlar ki nlatamam cidden gösterimden kalkmýþta olabilir ama siz cd veya dvd sini alýp izleyebilirsiniz... Ayrýca sýnav filmi,hokkabaz türk filmlerinde güzel filmlerdi ama dondurmam gaymak süperdi ama þunu söyleyeyim eðer ege þivesini bilmiyorsanýz (benim gibi) bazý bölümleri kaçýrma ihtimaliniz çok yüksek ama izlemenizi kesinlikle öneririm.Bende cenneti beklerken filmini bekliyorum çok güzel bi filme benziyor...
    ...you can't break my spirit it's my dreams you take...(canýmý alamazsýn,aldýðýn hayallerimdi)

dr.muhsin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Arkadaþlar tüm dünyada kabul gören ve objektif olarak gelmiþ geçmiþ bütün filmlere oy veren sýralama yapan imdb.com diye sitede aklýnýza gelen bütün filmleri inceleyebilirsiniz. (tabi ing. bilmeniz gerekiyor.) Bu sitede tüm zamanlarýn en çok izlenen ve buna baðlý olarak en çok oy verilen filmi The Godfather I (1972). Ara ara verir tv ler tek geçerim. Ayrýca yine zannedersem 5. olan Esaretin Bedeli de kelimenin tam anlamýyla insaný merak içindefilmi sonuna kadar bekleten bir film. Bu ikisini tavsiye ederim. Ýkisinin de ödülleri çok.
    '' Ýnsanoðlunun deðeri bir kesirle ifade edilecek olursa; payý gerçek kiþiliðini gösterir, paydasý da kendisini ne zannettiðini,payda büyüdükçe kesrin deðeri küçülür... ''

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Son iki yýldýr sinemaya feci þekilde kafayý taktým, Amerikan, Japon filmleri derken gözümden kaçýrdýðým Fransýz sinemasý beni çok tatmin etti. Dün akþam izlediðim Kýsýk Ateþte 15 Dakika filmi ile Türk sinemasýnýn gerçekten iyi bir çýkýþ yakaladýðý hakkýndaki düþücelerim netleþti. Güzel filmler ortaya çýkmaya baþladý. Özellikle Babam ve Oðlum filmi þimdiden klasikler arasýnda yerini aldý. Bu filmlerde þunu görüyorüz, maddi bakýmdan ne kadar kýsýtlý olunursa olunsun saðlam senaryo her zaman iþ yapar.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

dr.muhsin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Sinema kültürüne çok güvendiðim bir arkadaþým þuan vizyonda olan 'Dondurmam Gaymak' filmini bana önerdi. Henüz gidemedim ama ona güvendiðim için gideceðim. Þuan yorum yapamýyorum bilen varsa onun da yorumunu dinlerim her nekadar gitmeyi kafama koysam da.
    '' Ýnsanoðlunun deðeri bir kesirle ifade edilecek olursa; payý gerçek kiþiliðini gösterir, paydasý da kendisini ne zannettiðini,payda büyüdükçe kesrin deðeri küçülür... ''

geronimo_61
    Ziyaretçi

Alýntý dr.muhsin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar tüm dünyada kabul gören ve objektif olarak gelmiþ geçmiþ bütün filmlere oy veren sýralama yapan imdb.com diye sitede aklýnýza gelen bütün filmleri inceleyebilirsiniz. (tabi ing. bilmeniz gerekiyor.) Bu sitede tüm zamanlarýn en çok izlenen ve buna baðlý olarak en çok oy verilen filmi The Godfather I (1972). Ara ara verir tv ler tek geçerim. Ayrýca yine zannedersem 5. olan Esaretin Bedeli de kelimenin tam anlamýyla insaný merak içindefilmi sonuna kadar bekleten bir film. Bu ikisini tavsiye ederim. Ýkisinin de ödülleri çok.
    godfather filmine söyleyecek hiç bir þey yok da...

esaretin bedeli
    "Korktukça Tutsak, umut ettikçe özgürsünüz"
    afiþinde böyle yazýyor..

bir kaç not film hakkýnda..

kusursuz oyuculuklar, kusursuz bir yönetim
    ilk yarýsýnda biraz bayan ama ikinci yarý þaha kalkan atmosfer
    yaratýcýlýk budur dedirten dahice bir plan
    ve
    en güçlü göründüðü an en güçsüz olan
    ve en güçsüz göründüðü an
    en planlý olan adamlarýn hikayesi

Eyvallah

61viya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý AtalaY_BuðrA Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    En son bende "Eve Dönüþ" Filmine gittim. Filmi oldukça baþarýlý buldum. 1980 leri gayet güzel ve sade anlatmýþ film. buradan herkese tavsiye ederim gitmek konusunda. Filmide iþkence sahneleri ve arkadan gelen çýðlýk sesleri insanýn içini ürpertiyor. Yaþýmýz gereði sadece
    Büyüklerimizden dinleyebildiðimiz o dönemlere gider gibi oluyor insan.
    Aynen katýlýyorum..Gidilmesi gerekn bir film..

Dondurmam gaymak...dendiði gibi bir ege geyiði..Keyifli bir film...Aslýnda konu güzel...Ýnanýlmaz bi anlatýmý falan yok,ancak hiç eðitim almamýþ insanlar oynamasýna raðmen gayet baþarýlý..

Babel,ilginç bir film...Farklý hayatlarýn br þekilde bir noktada keþismesi...O ülkelerdeki yaþam net bir þekilde gözler önünde..Bir adet çinli kýz var ki,düþman baþýna Ama aslýnda onun da vermekðistdiði fikir anlamlý...

Takva..Bazýlarýna sýkýcý gelse de,dini bütün gibi görünen bir çok insanýn,nasýl tÝpler olduðunu,sýradan bir insanýn,iþin içine girdiðinde ne dolaplar döndüðünü anlamasýný nlatýyor..Günümüz gerçeði kýscasý...Sýrf Erkan Can için bile gidilir

Saw,tamemen can sýkýntýsýndan gittim bu filme..Birini ikisini izlememiþtim zaten...Ancak anladýðým,baðýþlamanýn önei,kin tutmamnýn kazandýracaðý þeylerdi sanýrým Ve anladým ki doktorluk riskli iþ abiciðim Öðretmenlik temiz iþ

Bu kadar þimdilik..
    "Orada birisi farklý yürüyordur."

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hokkabaz filmi çok iyi bir film olmasada þu kýþ günlerinde mis gibi yaz kokan, insanýn içini ferahtlatan bir film. Bazý deðerleri öne çýkaran iki tane saf sihirbaz arkadaþýn baþýndan geçen komik olaylarý anlatýyor. Filmin müzikleri Amelie filminden kopya gibi geldi. Filmi izlememde en çok kimin etkisi olabilir, tabiki Özlem Tekin
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

c.tesi küçük kýyamet filmine gitti.güzeldi.ama deprem anýsý ve korkularý olan gitmesin.ilk yarýsýnda bir sahnede geçen deprem aslýnda filmin ana konusu imiþ.

depremi iþleyen bir film.

ama ilk yarýsýnda depremle alakasý yok gibi duruyo.

olasý depremdem sonraki istanbulun halini görmek isteyen gitsin.yýkýk bogaz koprusu ve yanan Ýstanbul

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 12 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 12 misafir)