Sayfa 198 Toplam 305 Sayfadan BirinciBirinci ... 98 148 188 196 197 198 199 200 208 248 298 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7606 adet sonuctan sayfa basi 4,926 ile 4,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ýzlediðiniz Sinema Filmleri Hakkýndaki Yorumlarýnýz

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý thepathfinder Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben de dün akþam izledim. Hoþ film, güzel film ama "en iyi film" ödülünü alabilecek cinsten bir film olduðunu düþünmüyorum Inception kadar. Colin'in performansý Oscar'lýk olabilir, o konuda itirazým yok ama film için ayný þeyleri söyleyemem.

*

Bu arada Black Swan'ý izlemeyenler için öncelikle Shutter Island'ý izlemelerini tavsiye ederim. Hem filmin sürükleyiciliði hem de Di Caprio'nun performansýný dikkatle incelemelerini öneririm.
    Black Swan'la Shutter Island arasýndaki baðlantýyý çözemedim ama Shutter Island'den önce A Beatiful Mind'ý öneririm. Shutter Island'in dumur eden konusunun aslýnda o kadar da özgün olmadýðýný anlarsýnýz

Not: Kesinlikle Shutter Island kötü ya da konu olarak çalýntý film demek istemiyorum. Fakat A Beatiful Mind'ýn daha önce çekilmiþ olmasý ve gerçek bir hikayeye dayanýyor olmasý onu "harika" yaparken Shutter Island'ý benim gözümde "iyi" kategorisine sokuyor.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

OYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Baþkalarýnýn Hayatý filmini öneririm arkadaþlar. Film 1986 yýllarýnda Doðu Almanya'da geçiyor. Doðu Almanya artýk tutunamaz durumdadýr. Stasi ajanlarý insanlarýn hayatlarýna girerek bütün bilgilerini ele geçirmeye çalýþýr. Dram gibi dursada Politik,Psikolojik bir filmdir. Sosyalist Almanya'nýn çöküþüne doðru giden yolda Doðu Almanya hükümetinin tek yapabildiði icraat, ajanlarý insanlarýn hayatlarýna sokarak,insanlarýn en ufak açýðý bulup Batý yanlýsý diye hapse attýrmaktýr. Bence bu bir propaganda yöntemiydi. Çýrpýnan Doðu Almanya'nýn yapabildiði tek faaliyet.

Bu tür filmlere meraklýysanýz Good By Lenin filmini de öneririm. Özellikle bizim gibi Berlin Duvarý'nýn yýkýlýþýna, nedir bu Berlin Duvarý diyen nesil için izlenebilecek filmler. Good By Lenin filminde Anne sevgisini çok iþlemiþler.Tabi Berlin Duvarý'nýn yýkýlýþýndan sonraki durumuda.Yann Tiersen'in yine o eþsiz insanýn ruhuna hitap eden parçalarýyla filmi daha bir izlemekli hale getiriyor.
    Konu OYýlmaz tarafýndan (11.03.2011 Saat 15:51 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kazimiþi gzas vorert

Oðuzhan Turhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Forumda bir arkadas yazinca hatirladim buraya yazayim dedim
    Unknown filminde, bir sahnede arkada Trabzonspor bayragi net bir sekilde goruluyor. Alanzinho posteride varmis ama benim dikkatimi cekmedi o anda, goruntu kalitesi pek iyi degildi..
    Film Almanyada gectigi icin, Turk restaurantinda calisan bir kadindan bilgi almaya calisiyor basrol oyuncumuz. Iste o Turk Restaurantinin sahibi abimiz belliki fanatik Trabzonsporlu
    efsane tektir;oda TRABZONSPOR'DUR

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Alýntý Selim Aydýn Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Black Swan'la Shutter Island arasýndaki baðlantýyý çözemedim ama Shutter Island'den önce A Beatiful Mind'ý öneririm. Shutter Island'in dumur eden konusunun aslýnda o kadar da özgün olmadýðýný anlarsýnýz

Not: Kesinlikle Shutter Island kötü ya da konu olarak çalýntý film demek istemiyorum. Fakat A Beatiful Mind'ýn daha önce çekilmiþ olmasý ve gerçek bir hikayeye dayanýyor olmasý onu "harika" yaparken Shutter Island'ý benim gözümde "iyi" kategorisine sokuyor.
    A Beatiful Mind benim favori filmlerimden biridir. Hiç bir filmle iliþkilendirmem bile. Kaldý ki ben Shutter Island için "harika" yakýþtýrmasýnda da bulunmadým. Yalnýzca Black Swan'ý izleyecek olanlar için öncelikle Shutter Island'ý izlemelerini önerdim o kadar. Sonuçta zevk iþi bu. Herkes her filmi beðenecek diye bir kaide yok sonuçta. Bir öneriydi yalnýzca benimkisi.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

OYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Dr.Strangelove,1962 yapýmý bir Stanley Kubrick filmi, zaten Kubrick adýný duymak filmi izlemede etken,kara mizah ve kült film sevenler için bir baþ yapýt. Kubrick az bütçeyle sanat eseri çýkarmýþ resmen. Filmde Nükleer savaþa yönelik komik bir eleþtiri var. Abd ve Sovyet Rusya arasýnda geçiyor. Replikler þahane, ince espiriler adamý yerlere yatýrýyor. Komünistlerle kafayý bozmuþ general bir yanda,Baþkanlarýn telefon görüþmeleri,Dr.Strangelove'un filmin sonlarýndaki o garip hareketleri kara mizah dersi olarak verilmeli. Özellikle Dr.Strangelove'un mein führer I can walk demesi öldürdü beni General'in komünistlerle kafayý bozmasý sonucu filmde geçen votka repliði tekrar baþa sarýlarak izlenecek cinsten. Bu filmi bulup izleyin derim.
    Kazimiþi gzas vorert

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý thepathfinder Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    A Beatiful Mind benim favori filmlerimden biridir. Hiç bir filmle iliþkilendirmem bile. Kaldý ki ben Shutter Island için "harika" yakýþtýrmasýnda da bulunmadým. Yalnýzca Black Swan'ý izleyecek olanlar için öncelikle Shutter Island'ý izlemelerini önerdim o kadar. Sonuçta zevk iþi bu. Herkes her filmi beðenecek diye bir kaide yok sonuçta. Bir öneriydi yalnýzca benimkisi.
    Yanlýþ anladým sanýrým, ya da ben yanlýþ anlattým.

Seni eleþtirmedim. Shutter Island için "harika" dediðini de söylemedim.

Shutter Island ve A Beatiful Mind'da ana karakterlerin benzerliklerine dikkat çekmek istedim ve bu nedenle A Beatiful Mind'ý saydýðým çeþitli nedenlerden dolayý daha iyi bulduðumu anlatmak istedim

Kaldý ki Shutter Island'i ben de çok sevmiþtim. A Beatiful Mind'ýn varlýðý sebebiyle efsanelerimden olamadý sadece
    Karadeniz'e Özgürlük!

Tolga Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    31

Kolpaçino bomba ilkinden komik deðildi.. Sadece filmin sonuyla bomba sahneleri güzeldi..
    FIRTINA

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Ben kötü demedim zaten. 8 puan verdiðim filmlerdendir. Ama fazla aðýr ve fazla duygusal olduðunu düþünüyorum. Bir süre sonra bunalýyor insan
    Ben de bugün izledim The Crow'u.Senaryosu çok özgün gelmedi filmin sonunu tahmin ettim yani ama çok aðýr olduðuna katýlmýyorum ara ara duygusala baðladýðý oldu.

Baþrol oyuncusu Brandon Lee'nin çekimlerin bitmesine 8 gün kala yanlýþlýkla doldurulan silahla hayatýný kaybetmiþ olmasýna da baya üzüldüm yahu.
    Bordomavi.net

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý Fatih Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben de bugün izledim The Crow'u.Senaryosu çok özgün gelmedi filmin sonunu tahmin ettim yani ama çok aðýr olduðuna katýlmýyorum ara ara duygusala baðladýðý oldu.

Baþrol oyuncusu Brandon Lee'nin çekimlerin bitmesine 8 gün kala yanlýþlýkla doldurulan silahla hayatýný kaybetmiþ olmasýna da baya üzüldüm yahu.
    Fatih abi benim yorumum The Pianist içindi
    The Crow'u izlemedim henüz.
    Karadeniz'e Özgürlük!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Fatih abi benim yorumum The Pianist içindi
    The Crow'u izlemedim henüz.
    Karýþtýrdým yorumlarý ama The Pianist de aðýr deðildi ben çok beðenmiþtim Adrian Brody döktürmüþtü.
    Bordomavi.net

Ceyhun Dündar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Gattacayý izleyin bence arkadaþlar gerçekten harika bi film oldugunu dusunuyorum ne kadar eski olsada...
    Bu arada bi de lord of war ii öneriyim size nicolas cage den güzel bir fiilm bence izlenebilir.Ýzlerken zevk almýþtým...

seyyah61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    39

http://www.imdb.com/title/tt1423995/

Stone filmini sakin izlemeyin, ben ettim siz etmeyin.
    Filmin sonunda "Bu senaryoyu yazanin da, kabul edip film olarak cekmeye karar verenin de, oyuncu olarak Edward Norton ile Robert De Niro'ya teklif götürenin de, hatta bu teklifi kabul eden Norton ile De Niro'nun da..." diye saydirdim. Oyunculara bakip aldanmayin, filmdeki tek aksiyon sahnesi Robert De Niro'nun Mila Jovovic ile sevisme sahnesiydi. Zaten filmde oynamayi da büyük ihtimalle o yüzden kabul etmistir bence.
    "Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon"
    "Bütün kýþ iþedikleri denizlere/Yazýn yüzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

kolpaçino bomba filmini izledim haftasonu bence ilk filmden daha güzel.
    geçen hafta sonuda kader ajanlarýný izledim matt dameon olmasaydý afiþinde gitmezdim verdiðim paranýn karþýlýðýný aldýðýmý söyleyemem ama bu hafta vizyona girecek olan bi film var ismini bilmiyorum ama fragmanýndan güzel bir film olacaða benziyor.bir hap iiyor beyninin sýnýrlýarýný zorluyor falan bide romantik komedi filmi vardý onuda merakla bekliyorum adam sandler ile jennefer anniston. hepinize iyi seyirler

seyyah61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    39

Kader Ajanlari dedigin film eger "The Town" ise ben de dün izledim onu. Fena sayilmaz. Banka soygunu filmerini sevmisimdir hep.
    "Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon"
    "Bütün kýþ iþedikleri denizlere/Yazýn yüzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

Samet Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    34

Ýnside Man'i izlemeyen varsa tavsiye ederim .

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Av Mevsimi
    Açýkçasý bu tür polisiye filmlerinden pek hoþlanmam. Zaten artýk modasýnýn da geçtiðini düþünüyorum. Ama madem Yavuz Turgul yapmýþ, bize de seyretmek düþer diyerek izledim. Senaryo olarak biraz daha yaratýcý bir film olabilirdi. Ama karakterlerin çok güzel yazýldýðýný ve oyuncu tercihlerinin de iyi olduðunu düþünüyorum. Cem Yýlmaz deli dolu Karadenizli'yi, Okan Yalabýk çömez polisi ve Çetin Tekindor zengin iþ adamýný gayet baþarýlý bir þekilde oynamýþ. Cem Yýlmaz'ýn karakterini daha ayrýntýlý bir þekilde gördüðümüz için onu daha iyi deðerlendirebilirim. Bence olaðanüstü bir iþ çýkarmýþ. Sadece filmde yaptýðý son "açýnýzý deðiþtirin" iþareti biraz komik olmuþ sanki. Þener Þen'i saymýyorum zaten. Adam ne oynasa yakýþýyor.

Filme olan en büyük eleþtirim ise uzunluðu. Katilin kim olduðunu anladýktan sonra gereksiz yere uzatmýþ Turgul. Filmin temposu konusu itibariyle zaten pek yüksek deðil. Olay çözüme kavuþtuktan sonraysa daha da düþüyor tempo. Ayrýca filmin çözümden sonra yarým saat kadar devam etmesi de canýnýzýn sýkýlmasýna yol açýyor.

Neyse, Mahsun Kýrmýzýgül'ün David Fincher'dan daha itibarlý olduðu bir ülkede bu film her þeye raðmen güzeldir ve Yavuz Turgul her þeye raðmen bu ülkede bu iþin ustasýdýr.

Ama kendisinden artýk tekrar Eþkýya düzeyinde bir film bekliyorum. Gönül Yarasý'yla, Av Mevsimi'yle oyalamasýn bizi
    Karadeniz'e Özgürlük!

Enes Ünal Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Av Mevsimi
    Açýkçasý bu tür polisiye filmlerinden pek hoþlanmam. Zaten artýk modasýnýn da geçtiðini düþünüyorum. Ama madem Yavuz Turgul yapmýþ, bize de seyretmek düþer diyerek izledim. Senaryo olarak biraz daha yaratýcý bir film olabilirdi. Ama karakterlerin çok güzel yazýldýðýný ve oyuncu tercihlerinin de iyi olduðunu düþünüyorum. Cem Yýlmaz deli dolu Karadenizli'yi, Okan Yalabýk çömez polisi ve Çetin Tekindor zengin iþ adamýný gayet baþarýlý bir þekilde oynamýþ. Cem Yýlmaz'ýn karakterini daha ayrýntýlý bir þekilde gördüðümüz için onu daha iyi deðerlendirebilirim. Bence olaðanüstü bir iþ çýkarmýþ. Sadece filmde yaptýðý son "açýnýzý deðiþtirin" iþareti biraz komik olmuþ sanki. Þener Þen'i saymýyorum zaten. Adam ne oynasa yakýþýyor.

Filme olan en büyük eleþtirim ise uzunluðu. Katilin kim olduðunu anladýktan sonra gereksiz yere uzatmýþ Turgul. Filmin temposu konusu itibariyle zaten pek yüksek deðil. Olay çözüme kavuþtuktan sonraysa daha da düþüyor tempo. Ayrýca filmin çözümden sonra yarým saat kadar devam etmesi de canýnýzýn sýkýlmasýna yol açýyor.

Neyse, Mahsun Kýrmýzýgül'ün David Fincher'dan daha itibarlý olduðu bir ülkede bu film her þeye raðmen güzeldir ve Yavuz Turgul her þeye raðmen bu ülkede bu iþin ustasýdýr.

Ama kendisinden artýk tekrar Eþkýya düzeyinde bir film bekliyorum. Gönül Yarasý'yla, Av Mevsimi'yle oyalamasýn bizi
    Trabzonspor Kalbimizde Falan Diyor Cem Yýlmaz
    Çok Güzeldi Bence
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Þampiyonluða...

Onur Recep Kývrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çýkýnca Sahaya

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý seyyah61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kader Ajanlari dedigin film eger "The Town" ise ben de dün izledim onu. Fena sayilmaz. Banka soygunu filmerini sevmisimdir hep.
    Ýkisi farklý film, The Town Ben Affleck'in yönettiði ve oynadýðý bence IMDB puanýný hak etmeyen bir film

The Tourist'i izledim son derece vasat bir film olmuþ. Koca film boyu Angelina Jolie bir ton makyaj ile havalý havalý yürüyor. Çok basit bir film çok

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

ApoCaN28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

FÝLM ÖYKÜSÜ

Var olmak tesadüf deðilse, Aþk tesadüf olabilir mi? “Yýl 1977, Ankara’ da bir Eylül sabahý… Hamile karýsý Neriman'ý hastaneye yetiþtirmeye çalýþan Yýlmaz Bey’ in kullandýð araba, Ömer Bey’ in arabasýna arkadan çarpar. Bu çarpýþma Ömer Bey’ in arka koltukta oturan hamile karýsý Ýnci’ nin erken doðum yapmasýna neden olur. Iki bebek ayný gün dünyaya gelirler. Ýlk kez birbirlerini görür gözleri…
    Bu kaza Özgür ve Deniz’ i bir araya getiren tesadüflerin baþlangýcý olur.Bundan sonra yollarý, çocukluk yýllarý ve ilk gençlik yýllarý boyunca Ankara’ da bir kaç kez daha kesiþir. Her kesiþme onlarýn hayatýnda büyük deðiþikliklere sebep olur. Birbirlerinin çocukluk aþký olurlar, ya da ilk kalp kýrýklýðý… Ama onun da ötesinde, her temaslarý hayatlarýnýn rotasýný deðiþtirir. Sadece onlarýn deðil, ailelerinin de...Bazen felaketlere, bazen mucizelere neden olurlar birbirlerinin hayatlarýnda. Ancak hiçbir zaman bir arada olamazlar.Onlarý bir araya getiren þey her neyse, aralarýna þeffaf bir duvar örmeyi de baþarýr her seferinde.
    Ta ki 25 sene sonra Ýstanbul’da yollarý kesiþene kadar...
    “Aþk Tesadüfleri Sever “ adlý sinema filmi projesi 2010 yýlýnda Ýstanbul’ da tanýþan Özgür ve Deniz’ in birbirlerine doðru ve engellerle dolu macerasýný anlatýrken, bir yandan da geri dönüþlerle onlarýn bugünlerini yaratan dönemlere uzanýyor. Türkiyenin 70’li, 80’li , 90’lý ve 2000’ li yýllarýný fonuna alarak, o yýllarýn artýk unutulmaya yüz tutmuþ popüler kültür öðelerinden,müziklerinden, yaþam biçimlerinden ve alýþkanlýklarýndan besleniyor. Pek çok gerçek hikayeden yola çýkýlarak derlenmiþ olaylar bütünüyle, Ýstanbul’ dan Ankara’ ya yaptýðý nostaljik yolculugun içinde izleyiciye doyurucu, duygusal, yýllarca akýllardan çýkmayacak bir AÞK filmi vaad ediyor.

Yorumuma gelince , kesinlikle izlemeye deðer bir film eðer duygusal yönü yüksek bir film arýyorsanýz bu film çok iyi bir seçim olabilir. Kullanýlan figürler olsun oyunculuklar olsun gerçekten çok hoþ , eskilerin anlatýldýðý zaman dilimleri görseller , figüranlar vs. hepsi çok güzel iþlenmiþ.
    Sonu harika olmuþ , senaryo basit gibi gelebilir ama kesinlikle etkileyici iþlenmiþ . Kullanýlan þarkýlar " cuk diye oturmuþ " diye kullanabileceðimiz tabirden olmuþ .

Kýsaca izlemeyenlere tavsiye ederim , yanýlmýyorsam 2 hafta daha vizyonda kalacak .
    " Hayatýnýn anlamý senin bakýþ açýnda gizlidir. "

EmreYavuz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Sürükleyici güzel bir film...Özellikle Kore filmi sevenlerin izlemesi gereken bir film...10/8.2
    '7' ''ÞAMPÝYON'' '7'

Son "Güneþ" de çekildiðinde oluþacak karanlýðý anladýklarýnda... Ne kadar geç olduðunun farkýna varacaklar...!!

worldmaster - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

LA BATTLE

Sinemalar.com'a yazdýðým yorumu aynen kopyalýyorum.Klasik Amerikan Uzay filmi senaryosu.Gitmeye deðmez zaman kaybý...

Film'e sýrf diðer arkadaþ grubunun gittiði filme gitmek istemediðim için gittim.Þunu açýkça dile getirebilirim ki efekt dýþýnda filmi film yapan hiçbir unsur yok.Film mi izliyorum Call of Duty ya da Medal of Honor mu oynuyorum anlamadým gerçekten.Tüm diyaloglar sanki bu oyunlardan alýnmýþ gibiydi.
    Giriþte bi kaç bombardýman sahnesiyle dikkati çekse de devamýnda bizlere sokak çatýþmasý izleten bir film oldu yine.Klasik Hollywood'un vatansever ,kahraman ve yýlmaz savaþçýlarý uzaylý tayfasýný yerle bir etti!
    Çok mantýksal hata da var ayrýca filmde.Þöyleki Dünya'ya havadan giriþ yapan uzaylýlar için filmin baþlarýnda bir Amerikan yetkilisi aynen þu cümleyi kuruyordu " Hava destekleri yok sadece karadan saldýrabiliyorlar" .Zaten burada film benim için bitmiþti.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

Alýntý samets61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnside Man'i izlemeyen varsa tavsiye ederim .
    Yalnýz dublajlý izleyin bence.Çünkü orjinali küfürden geçilmiyor

Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

12 Angry Men (12 Öfkeli Adam)

IMDB'nin top 10'unda 8.sýrada yerini almýþ bir filmi izlemeliyim diye düþünerek baþladým seyretmeye.

Film çoðu kiþiye sýkýcý gelebilir.Hatta ilk 1 saat falan ben de sýkýldým desem yalan olmaz.Babasýný öldürmekten dolayý mahkemeye çýkarýlan bir gencin suçlu mu suçsuz mu olduðuna kanaat getirmek hiç bu kadar zor olmamýþtý bir jüri için.

Tabi zamanýn þartlarýný da gözönünde bulundurunca delillerin yetersiz oluþu ve hemen hemen kararýn þahitlerin ifadesi doðrultusunda verilecek olmasý esnasýnda Jüri üyeleri vicdan muhasebesine giriþiyor.

Önyargýlarýn ve farklý bakýþ açýlarýnýn mücadelesi olarak geçen film; 1957 yýlý da olsa insan zekasýnýn öne sürülen ifadelerin hiç de aslýna uygun olmadýðýný ortaya çýkarabileceðini gösteriyor...

Filmde insan psikolojisi üzerine güzel yaklaþýmlar var.Tavsiye olunur...

Bu arada film tek odada geçiyor .Ki bu bakýmdan The Man From Earth filmine de ilham verdiði söylenir...
    Konu worldmaster tarafýndan (20.03.2011 Saat 18:43 ) deðiþtirilmiþtir.

Ýlyas BAHADIR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    37
    Trabzonspor, Napoli, Roma, B.Dortmund, Benfica, Valencia, Liverpool.
    Everywhere is TRABZON for us !

Fatih YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kaybedenler Kulübü

Cinsellik ve içki mevzularý çok abartýlmamýþ olsa da rahatsýz olanlar izlememeli. Onun dýþýnda yalnýzlýk ve hayat ile müthiþ dalga geçen iki kafadarýn eðlenceli hikayeleri çerçevesinde film; gayet güzel. Müzikleri ve çekimleri harika. Kent FM'de ayný isimli programý zamanýnda dinleyenler için ise bambaþka güzellikte olacaktýr. Radyo programýný hiç dinlemeyenler için bile fenomen olabilecek kapasitede.
    "Bendeki Trabzonspor sadece futbolu temsil etmiyor, zaten etmemeli de...
    Trabzonspor, Türkiye’de sürekli þampiyon olanlar dýþýnda olan her þeyi temsil ediyor”
    Kazým Koyuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)