Sayfa 194 Toplam 305 Sayfadan BirinciBirinci ... 94 144 184 192 193 194 195 196 204 244 294 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7606 adet sonuctan sayfa basi 4,826 ile 4,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ýzlediðiniz Sinema Filmleri Hakkýndaki Yorumlarýnýz

EmreYavuz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Tim Burton'dan þahane bir film...Büyülüyici , masalsý...Zaman zaman güldüren zaman zaman duygulandýran bir film...Zaman su gibi akýp geçti...Anlatýlan hikayeler keyif verdi...Kesinlikle izlenmeli...
    ÝMDb'de 10/8.1...
    Bence 10/8.6
    '7' ''ÞAMPÝYON'' '7'

Son "Güneþ" de çekildiðinde oluþacak karanlýðý anladýklarýnda... Ne kadar geç olduðunun farkýna varacaklar...!!

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý Erkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Requiem for a dream'de bana verdigi hissi asagi yukari bu filmdede ana verdi. Dedigin gibi Wrestler'ile bazi belli paralellikler var, ama requiem for a dream'le de var. Black Swan i seyrettigimde yonetmenin kim oldugunu bilmiyordum, o benzerligi yonetmeni bilmeden hissetim yani.
    Reqiuem for a Dream'i izleyeli epeyi oluyor, tam olarak hatýrlamýyorum. Ama anlatým olarak benzerlikler var.

Ama þöyle ciddi bir fark da var: Requiem for a Dream bir ailenin hikayesini anlatýyor, Wrestler ve Black Swan ise tek bir kiþinin. Ve buna ek olarak Requiem for a Dream kötü sonlanýyor ve ana karakterlerin hayalleri gerçek olmuyor. Wrestler ve Black Swan'daysa yine kötü bir son var ama o kötü sonu ana karakterler bilerek seçiyor aslýnda film buruk bir mutlulukla bitiyor.

Not: Özlemiþim bu baþlýkta filmler üzerinden tartýþmayý
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

IMDB = 7.3/10

Konusu:Yeni Cezaevi Turnuvasý Baþlýyor. Rus Mahkum Boyka, Yenilmez 2′nin Sonunda Dizinden Sakatlandýðý Ýçin Hayatýna Sakat Bir Bacakla Devam Etmektedir. Artýk Dövüþerlere Katýlmayýp Tuvalet Temizliði Yapmaktadýr. Ama Bu Yeni Cezaevi Turnuvasý Uluslararasý Bir Turnuva Haline Gelmiþtir.Dünyanýn Dört Bir Yanýndan Gelen En Azýlý Mahkumlarýn Bir Arada Olduðu Nefesleri Kesen Bu Turnuvada Boyka Hayatta Kalmak Ýçin Dövüþmek Zorundadýr. Hayatta Kalana Özgürlüðün Vaad Edildiði Bu Cehennemden Kurtulmak Hiçde Kolay Olmayacaktýr…

Boyut biraz büyük kacti kusura bakmayin
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

IDMB : 7.3/10

Bugün Tron'a gittim. Tavsiye ederim efektler vs. çok baþarýlýydý. Aksiyon biraz daha bol olabilirdi ama olsun
    Konu Yiðit SARI tarafýndan (05.02.2011 Saat 22:25 ) deðiþtirilmiþtir.

Enes Ünal Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Kesin Ýzlemelisiniz..
    Sonunda Boðazýma Birþey Takýldý Resmen Çok Etkilendim
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Þampiyonluða...

Onur Recep Kývrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çýkýnca Sahaya

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Alýntý Tangerine Dream Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Trendeki Yabancýlar (1951)

Alfred Hitchcock'dan yine muhteþem bir cinayet öyküsü. Bundan sonra otobüste, trende, tranvayda veya metroda konuþtuðunuz kiþilere daha fazla dikkat edeceksiniz.

Yine güzel bir Hitchcock filmi...Çok aðýr iþliyor , bu yüzden zaman zaman sýkabiliyor ama sonunu merak ettirdiði için sürüklüyor...10/7.8 verdim ben...Þu ana kadar en düþük not verdiðim Hitchcock filmi...
    Filmin bitiþ sahnesi çok güzeldi bu arada...
    '7' ''ÞAMPÝYON'' '7'

Son "Güneþ" de çekildiðinde oluþacak karanlýðý anladýklarýnda... Ne kadar geç olduðunun farkýna varacaklar...!!

Atakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Ýnception

Filmi þimdi izledim. Ýnanýlmaz bir film. Beklediðimden daha iyi bir film çýktý ve birkaç kere daha izlemem þart oldu. Ýnanýlmaz ayrýntýlar var.
    Filmin sonu bana rüya gelmedi. Sonra internetteki yazýlarý okudum.Rüyadeyken sol elinde yüzük oluyormuþ.Son sahnede yokmuþ yüzük.Bu da rüyada olmadýðýnýn bir göstergesi. Kýsacasý inanýlmaz bir film.
    Konu Atakan tarafýndan (07.02.2011 Saat 03:42 ) deðiþtirilmiþtir.
    Més Que Un Club

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Müthiþ , müthiþ , müthiþ...!!!
    Ýzlediðim en iyi Hitchcock filmlerinden biri...Sinemada süpriz sonun ilk görüldüðü filmlerden biridir belkide...Ayrýca geri çýkan kameranýn zoom yapmasýda sinema tarihinde bir ilk bu filmde...Bu filmin ardýndan çoðu filmde hatta hala bu teknik kullanýlýyor...Hitchcock'un sinemaya büyük armaðanlarýndandýr bu teknik...
    Üstadýn müthiþ zekasýyla süslenmiþ enfes sonlu bir film...10/9 Mutlaka izlenilmeli...
    Konu EmreYavuz61 tarafýndan (07.02.2011 Saat 03:56 ) deðiþtirilmiþtir.
    '7' ''ÞAMPÝYON'' '7'

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eyvah Eyvah 2 ' yi izleyen seyirci sayýsý 3.157.000 kiþiyi aþmýþ.......

Üzerinde emek olan gerçek anlamda sanat için yapýlmýþ olan ve sade güzelliðini candanlýkla harmanlayan anlatýmýyla gerçekten hoþuma giden bu filme toplumsal olarak sahip çýkýlmasýndan oldukça memnun oldum....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Tangerine Dream - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir

Alýntý EmreYavuz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Müthiþ , müthiþ , müthiþ...!!!
    Ýzlediðim en iyi Hitchcock filmlerinden biri...Sinemada süpriz sonun ilk görüldüðü filmlerden biridir belkide...Ayrýca geri çýkan kameranýn zoom yapmasýda sinema tarihinde bir ilk bu filmde...Bu filmin ardýndan çoðu filmde hatta hala bu teknik kullanýlýyor...Hitchcock'un sinemaya büyük armaðanlarýndandýr bu teknik...
    Üstadýn müthiþ zekasýyla süslenmiþ enfes sonlu bir film...10/9 Mutlaka izlenilmeli...
    Emre Yavuz, resim çýkmamýþ ama bahsettiðin film Vertigo olmalý.

Ben asýl North by Northwest'i izledikten sonraki tepkilerini merak ediyorum.
    Konu Tangerine Dream tarafýndan (07.02.2011 Saat 09:49 ) deðiþtirilmiþtir.

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Alýntý Atakan Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnception

Filmi þimdi izledim. Ýnanýlmaz bir film. Beklediðimden daha iyi bir film çýktý ve birkaç kere daha izlemem þart oldu. Ýnanýlmaz ayrýntýlar var.
    Filmin sonu bana rüya gelmedi. Sonra internetteki yazýlarý okudum.Rüyadeyken sol elinde yüzük oluyormuþ.Son sahnede yokmuþ yüzük.Bu da rüyada olmadýðýnýn bir göstergesi. Kýsacasý inanýlmaz bir film.

Nolan imzalý muhteþem bir filmdir Inception. Filmin sonundaki sahnenin gerçek mi yahut rüya mý oluduðunu bilmiyoruz ki Alihan. Çünkü masaya koyduðu totemi dönüyordu, yere düþmedi ki. Bence muhakkak ikincisi de gelir filmin. Hayatýmda izlediðim en þahane filmdir Inception.

Ýzledin mi izlemedin mi bilmiyorum ama Martin Scorsese imzalý, Leo'nun yine baþrolünü oynadýðý Shutter Island'ý tavsiye ederim. Çok baþarýlý bir filmdir bence.

- you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Alýntý thepathfinder Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nolan imzalý muhteþem bir filmdir Inception. Filmin sonundaki sahnenin gerçek mi yahut rüya mý oluduðunu bilmiyoruz ki Alihan. Çünkü masaya koyduðu totemi dönüyordu, yere düþmedi ki. Bence muhakkak ikincisi de gelir filmin. Hayatýmda izlediðim en þahane filmdir Inception.

Ýzledin mi izlemedin mi bilmiyorum ama Martin Scorsese imzalý, Leo'nun yine baþrolünü oynadýðý Shutter Island'ý tavsiye ederim. Çok baþarýlý bir filmdir bence.

Bilmiyorum bana öyle geldi.Sonlarda sendeliyordu zaten.Bir de yüzük olayýný öðrenince(Ben buna dikkat etmemiþtim.) kesin rüya deðil dedim ama inþallah devamý gelir.
    Bu arada adým Atakan.
    Zindan Adasý listemde.Onu da izleyeceðim.Ýzleyince yorumlarýmla burdayým.
    Més Que Un Club

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Kusura bakma lütfen, karýþtýrmýþým ismi.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Önemli deðil.
    Bu arada Matrix'e yapýlan Animatrix Baþlangýç'a da yapýlmýþ.Animatrix'i kafadaki soru iþaretleri yüzünden yapmýþlardý.Bu filmde ise filmde yaþanan olaylardan önce neden Bay Saito'nun rüyasýna girmeye çalýþtýklarý ele alýnmýþ.Ýlginç. Yapýlan bazý yorumlarý okudum.Yorumlarda filmin hepsi rüya olduðu için geliþmeden baþlandýðý giriþin baþlangýçýn gösterilmediði bahsediliyor.Vallahi kafam karýþtý.
    Baþlangýç: Cobol Ýþi
    Konu Atakan tarafýndan (07.02.2011 Saat 13:53 ) deðiþtirilmiþtir.
    Més Que Un Club

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Aydýn abi, dün ustanýn Spellbound filmini izledim, imdb puaný 7.7 ama gözümde Vertigo'yu zorladý valla Dial M for Murder filmi de izlediklerim arasýnda en güzellerinden biriydi. Emre sen de izlemediysen kesin izle bu ikisini

Bu arada herkes liste yapacaktý ama liste falan göremiyoruz kaç ay oldu

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Aynen Vertigo abi...
    Þu ana kadar Sapýk , Arka Pencere , Rear Window , Trendeki Yabancý ve Vertigo filmlerini izledim ustanýn...Sapýk'tan sonra ikinci sýraya yerleþtirdim Vertigo'yu...4-5 filmini daha indirdim okullar açýlana kadar 5 gün içerisinde North by Northwest , Çok þey bilen adam , 39.aþama ve Rope'yi izleyeceðim bakalým Vertigo ve Sapýk'tan iyisine rastlayacakmýyým...
    '7' ''ÞAMPÝYON'' '7'

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Aydýn abi The wrong man filmini izledin mi üstadýn...?Henry Fonda ve Hitchcock'u bir arada görünce bi heyecan yaptým...Ama nette yeterli bilgi yok film hakkýnda imdb'de iyi puan almýþ...Ýzlediysen bi bilgi verirmisin izlenmeye deðer mi...?
    '7' ''ÞAMPÝYON'' '7'

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Alýntý smart61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aydýn abi, dün ustanýn Spellbound filmini izledim, imdb puaný 7.7 ama gözümde Vertigo'yu zorladý valla Dial M for Murder filmi de izlediklerim arasýnda en güzellerinden biriydi. Emre sen de izlemediysen kesin izle bu ikisini

Dial M for Murder'ý izledim...Spellbound'da inmeye baþladý bile... Bakalým nasýlmýþ...

Liste kabardý...Spellbound , Çok þey bilen adam , 39.aþama , Rope , North by Northwest...Yalnýz 39.aþama 1935 yýlý görüntü zehir gibi hiç gözüm almýyor izlemeyi ama Hitchcock hatýrýna izlerim zaten 85 dk...Rope 80 dk ikisinide bu gece izlerim...
    '7' ''ÞAMPÝYON'' '7'

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Shadow of a Doubt ve Rebecca filmlerinide indirdim ustanýn...
    '7' ''ÞAMPÝYON'' '7'

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Güzel bir Hitchcock filmi daha...Zaman akýp geçti...10/7.8
    Konu EmreYavuz61 tarafýndan (08.02.2011 Saat 21:51 ) deðiþtirilmiþtir.
    '7' ''ÞAMPÝYON'' '7'

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Son 5 mesaj senin aga.
    Més Que Un Club

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Alýntý Atakan Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Son 5 mesaj senin aga.
    Sinema sevgisi... Durduramýyorum kendimi...

39 Aþama filmi Rope'ye göre daha sürükleyici , heyecanlý bir filmdi...Ustanýn ün kazandýðý ilk film...35 yapýmý...10/8.2 verdim ben...Ýzlenmeli...
    Konu EmreYavuz61 tarafýndan (08.02.2011 Saat 21:53 ) deðiþtirilmiþtir.
    '7' ''ÞAMPÝYON'' '7'

Tangerine Dream - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir

Alýntý smart61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Spellbound ve Dial M for Murder, her ikisi de bende olmasýna raðmen henüz onlara sýra gelmedi. Spellbound'u izlemeye niyetlendiðim bir akþam haným baþka bir film önermiþti ve izleyememiþtim.

Alýntý EmreYavuz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Aydýn abi The wrong man filmini izledin mi üstadýn...?Henry Fonda ve Hitchcock'u bir arada görünce bi heyecan yaptým...Ama nette yeterli bilgi yok film hakkýnda imdb'de iyi puan almýþ...Ýzlediysen bi bilgi verirmisin izlenmeye deðer mi...?
    The Wrong Man'i uzun zaman önce izlemiþtim. Diðer Hitchcock filmlerindeki gerilimi pek bekleme derim, gerçek bir hikaye ustanýn dokunuþlarýyla güzel ve dramatik bir filme dönüþmüþ. Zaten filmin en baþýnda Hitchcock ve devasa gölgesi filmin gerçek bir hikayeye dayandýðýný belirtiyor. Henry Fonda da büyük oyunculuðunu konuþturmuþ.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Spellbound ve Dial M for Murder, her ikisi de bende olmasýna raðmen henüz onlara sýra gelmedi. Spellbound'u izlemeye niyetlendiðim bir akþam haným baþka bir film önermiþti ve izleyememiþtim.

The Wrong Man'i uzun zaman önce izlemiþtim. Diðer Hitchcock filmlerindeki gerilimi pek bekleme derim, gerçek bir hikaye ustanýn dokunuþlarýyla güzel ve dramatik bir filme dönüþmüþ. Zaten filmin en baþýnda Hitchcock ve devasa gölgesi filmin gerçek bir hikayeye dayandýðýný belirtiyor. Henry Fonda da büyük oyunculuðunu konuþturmuþ.
    Ýyi o zaman þimdilik indirmeyeyim bunu daha sonra bakarýz...
    '7' ''ÞAMPÝYON'' '7'

mda61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý mAgnifico Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Kesin Ýzlemelisiniz..
    Sonunda Boðazýma Birþey Takýldý Resmen Çok Etkilendim
    Dün izledim. Çok abartýlmýþ bence, resmen aðlatmak için bir kaç sahne konmuþ. Aþk sahnelerinden hiç etkilenmedim de, dedesinin ölüþü, babasýna sitemlerinde falan duygulandýmç Bende acayip adamým Ama genel olarak filmi beðenmedim, çok abartmýþlar TESADÜF iþini. Ayrýca oyunculuklarda çok iyi deðildi. Altan Erkekli gibi eski nesilden oyuncular yine oldukça baþarýlý olsa da, baþroldeki Mehmet Günsur ile adýný bilmediðim bayaný çok beðenmedim.

Yine de gidip izlemek istiyorsanýz, buyrun derim.
    '' Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla acýklanabilecek milliyetçi bir davranýs degildir.Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen bir hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmisti. ''
    Kazým Koyuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)