Hesaplipazar
Sayfa 301 Toplam 301 Sayfadan BirinciBirinci ... 201 251 291 299 300 301
Toplam 7515 adet sonuctan sayfa basi 7,501 ile 7,515 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: zlediiniz Sinema Filmleri Hakkndaki Yorumlarnz

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2007
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    33

Alnt Gkhan Uzun Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    https://www.imdb.com/title/tt0093342/

Abbas Kiyarstemi'nin 1987 yapm "Arkadamn evi nerede" filmini izledim. Gayet tatl, temiz bir filmdi. Bir ocuu eksen karaktere oturtarak bir ok deeri eletiren bir film. ran sinemasn dnyaya tantan filmlerden biri olduu sylenir ayn zamanda. Kker lemesinin de ilk filmidir. Tavsiye ederim.
    zlemisindir yksek ihtimal ama Abbas Kiyarstemi'nin Kirazn Tad filmini de iddetle neririm. zlediysen de dier yelere bir tavsiye olsun.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - anakkale - Trabzon

Gkhan Uzun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.08.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt Faruk BERBER Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    zlemisindir yksek ihtimal ama Abbas Kiyarstemi'nin Kirazn Tad filmini de iddetle neririm. zlediysen de dier yelere bir tavsiye olsun.
    Ergen iken izlemitim hocam. imdi tekrar izleyeceim, daha fazla tat alacamdan eminim. Kiyarstemi iyidir
    Ben Trabzonspor kaptanym . Baka bir kaptann ardndan sahaya ckmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatr ruhtur... Trabzonlu deil Trabzonsporlu olabilecek topular istiyorum..

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

Alnt Nazim Can Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Dizi basligina noldu ?
    https://forum.bordomavi.net/showthre...rumlar/page362
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

yelik tarihi
    23.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Madem ran Sinemas'ndan gidiyoruz, dn akam TRT2'de, izlediim her filmini ok beendiim Macid Macidi'nin "Serelerin arks" filmi vard. iir gibi akt Kerim'in hikayesi. Kamyonette nl Azeri air ehriyar'n "Yalan Dnya" arks da harikayd.

Bu filmi ve televizyonlarmza yeniden gne gibi doan TRT2'yi hararetle tavsiye ederim.
    BLMEM ANLATABLDM M?

yelik tarihi
    10.06.2008
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    38

ran filmi olan the colour of paradise orjinal ismiyle reng-i hoda filmini iddetle tavsiye ederim. https://www.imdb.com/title/tt0191043/

Forum Yneticisi Hakan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.05.2013
    Nereden
    stanbul

El Camino izledikten 10 dakika sonra sprgeci reisin lm haberini grmek...

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Joker

https://boxofficeturkiye.com/film/joker-2014338

Film hakknda bilgim yoktu. Robert de Niro'yu grnce memnun oldum. Her ortama olgunluk katan biri. Bu filmden sonraki Batman'lerin izleyiciyi memnun etme eii hayli ykseldi.

*

Kuatma: Yedi Uyuyanlar

https://boxofficeturkiye.com/film/ku...yanlar-2014853

Az sayda salonda gsterime girmesine ramen fena seyredilmemi. Akas "Ankara Yaz" ve "Kafes" gibi iki rnekle kyaslayacak olursam baarl buldum. nk daha amatr bir i bekliyordum. Ahmet afak yllar nce birka projede rol almt. Bu sefer daha byk ykn altndan kalkm. Beklentiye girmeden ve Hollywood yaplaryla kiyaslanmadan seyredilebilir.

*

S&M2

https://boxofficeturkiye.com/film/me...ny-s-m-2014882

Akustik ve senfonik denemelerden ok keyif almyorum. SM1'den daha profesyonel bir alma olmu. Atmosferi daha iyi yaarz diye Rexx'i tercih etsem de sanrm yeni metalciler uysal koyuna dnm. t karmadan Metallica dinlediler.

Bonus: Skysa Yakala

https://boxofficeturkiye.com/film/si...yakala-2003022

Gkhan Uzun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.08.2006
    Nereden
    stanbul

https://www.imdb.com/title/tt8291806/

Ac ve Zafer. Pedro Almodovar'n bir filmi. Antonio Banderas mkemmel oynuyor. Filme gelirsek, para para gzel ama btnlk noktasnda sknt yayor.
    Ben Trabzonspor kaptanym . Baka bir kaptann ardndan sahaya ckmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatr ruhtur... Trabzonlu deil Trabzonsporlu olabilecek topular istiyorum..

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2007
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    33

Kaliteli bir bilim kurgu nerisi alabilir miyim ? zleyip beendiklerinizi yazabilirsiniz. Teekkrler imdiden.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - anakkale - Trabzon

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    lker Yazcolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.01.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    37

Kaliteli bir bilim kurgu nerisi alabilir miyim ? zleyip beendiklerinizi yazabilirsiniz. Teekkrler imdiden.
    Hoca, bilim-kurguya pek ilgim yok ama u eski film gayet gzeldir. Mesleimle de alakal olduu iin bana gzel gelmi olabilir ama izlemeni tavsiye ederim...

https://turkcealtyazi.org/mov/0118884/contact.html
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarmz Avni Aker'de...

Sercan Kele - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.06.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Joker ok kaliteli bir yapm olmu. Fakat sonu bana gre ok kalitesiz bitirilmi. Barol ok kaliteli bir oyunculuk sergilese de Batman2'deki Joker'in altnda kald. Sonunun bu kadar kt bitirilme sebebi zengin dman bir kahraman oluturulmamas diye dnyorum. Karakter baz yerlerde ok zayf kald. Belki bu karakteri oluturan Dc yazar karakteri byle kurgulamtr ve yapmda buna sadk kalmtr fazla detayn bilmiyorum ama Joker'in Kaos paradan daha deerlidir fikrini hi yanstmamlar. Yinede benim puanm 8,5. ok rahat gidilebilir bir film.
    Dozer Cemil sezonunda bize den baka takm kaptanlarnn kupa kaldrmamasdr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

yelik tarihi
    17.06.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

zlediini dnyorum ama Donnie Darko.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    lker Yazcolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.01.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    37

Alnt Sercan Kele Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Joker ok kaliteli bir yapm olmu. Fakat sonu bana gre ok kalitesiz bitirilmi. Barol ok kaliteli bir oyunculuk sergilese de Batman2'deki Joker'in altnda kald. Sonunun bu kadar kt bitirilme sebebi zengin dman bir kahraman oluturulmamas diye dnyorum. Karakter baz yerlerde ok zayf kald. Belki bu karakteri oluturan Dc yazar karakteri byle kurgulamtr ve yapmda buna sadk kalmtr fazla detayn bilmiyorum ama Joker'in Kaos paradan daha deerlidir fikrini hi yanstmamlar. Yinede benim puanm 8,5. ok rahat gidilebilir bir film.
    Sercan bak an sorgulamak gibi olacak ama yanl beklentiyle filmi izleyenlerden bu yorumlar kyor...

Film bittiinde, bende de ayn hayal krkl vard...

nk beklenti, zellikle Dark Knight serisindeki 'kt Joker' gibi olmas gerektii ynndeydi...

Fakat filmden sonra iyice dnnce, Joker filminin amacnn zaten bildiimiz Joker'in, Joker olana kadarki srete neler yaadn ve nasl zararsz bir adamdan Joker'e dntnn hikayesini anlatmak olduunu anlyoruz...

Sonu kt diyorsun ama tam da devam filminde neler olacann habercisi oldu o son...

Yani Joker yeni balyor...
    Konu lker Yazcolu tarafndan (23.10.2019 Saat 14:13 ) deitirilmitir.
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarmz Avni Aker'de...

yelik tarihi
    17.06.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Alnt lker Yazcolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sercan bak an sorgulamak gibi olacak ama yanl beklentiyle filmi izleyenlerden bu yorumlar kyor...

Film bittiinde, bende de ayn hayal krkl vard...

nk beklenti, zellikle Dark Knight serisindeki 'kt Joker' gibi olmas gerektii ynndeydi...

Fakat filmden sonra iyice dnnce, Joker filminin amacnn zaten bildiimiz Joker'in, Joker olana kadarki srete neler yaadn ve nasl zararsz bir adamdan Joker'e dntnn hikayesini anlatmak olduunu anlyoruz...

Sonu kt diyorsun ama tam da devam filminde neler olacann habercisi oldu o son...

Yani Joker yeni balyor...
    Devam filmleri varsa dediinizde haklsnz. Pek bilgim yoktu Joker hayran olarak sadece gittim filme. Devam filmini bekleyeceiz o halde. Eyvallah bilgi iin.
    Konu lker Yazcolu tarafndan (23.10.2019 Saat 14:12 ) deitirilmitir.

CEMEFKER - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.09.2007
    Nereden
    Bilecik
    Ya
    43

Glmek isteyene bir doz ranl ener en...

The Lizard ( Kertenkele) ran filmi.

Herkesin glme eii, mizah anlay farkl olabilir ki yledir. Mesela ben VEDK serilerine hi glmedim hatta bana itici dahi gelir. Bu filmde dram-komedi tarz bir film. Hapse den bir dolandrcnn hapiste kma hikayesi ne kadar bana komik geldiyse gittii bir tren garnda kylerine tayin olan imam ky ahalisi beklerken karlarna ilk olarak kan sarkl kahraman kylerine padiahlar gibi getirip ba keye koymalar da yleydi...

Tabi ki filmin kahraman da byle birey aryordu kendini gizleyebilmek iin...Gerisini izleyin derim. Cami cemaati ile "hoca" arasnda diyaloglar beni baya gldrd ki bunda filmin barol oyuncusunun "dou insan ivesi-ran dili/aksan" de nemli, tpk ener en'in gneydouda ektii filmlerde kulland dil gibi...

Redmi Note 4 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Konu CEMEFKER tarafndan (23.01.2020 Saat 09:45 ) deitirilmitir.
    ''Kk insanlar kiileri, normal insanlar olaylar, byk insanlar fikirleri tartr''Hyman G. Ricover

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)