Akcamimarlik
Sayfa 296 Toplam 299 Sayfadan BirinciBirinci ... 196 246 286 294 295 296 297 298 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7462 adet sonuctan sayfa basi 7,376 ile 7,400 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: zlediiniz Sinema Filmleri Hakkndaki Yorumlarnz

Sertan Daner - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    25

Vizyondan kalkmak zere,aslnda biraz ge oldu ama ''Three Billboards Outside Ebbing,Missouri'' filmi hikayesi ve oyunculuklaryla gerekten muazzam bir filmdi. Tavsiye ederim. Ayrca klt filmlerden biridir ama ben yakn zamanda izledim ''The Elephant Man'' tam bir freak dramd. ok beendim. Son olarak yakn zamanda kan 3 yerli komedi filmini de sinemada izlemi biri olarak u yorumu da yapp mesajm bitirmek istiyorum.Aile Arasnda>lml Dnya>Arif v 216.

Ayrca u anda hala vizyonda olan Spielberg'in ''The Post'' filmini izleyen ve tavsiye edeniniz var m? zleyemedim daha maalesef.
    Eski Nick : @phxsuns61

Harun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    38

Bugn Arifv216 y izledim.Tek kelime ile rezalet.Serinin en dandik sinemas kesinlikle tavsiye etmiyorum.Ben piman oldum siz olmayn.
    Zaman abuk gese de bugnleri zlesek.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Cebimdeki Yabanc

https://boxofficeturkiye.com/film/ce...abanci-2013991

Modern zamanlarn hayatmza soktuu cep telefonlarnn iftler (Veya aileler) ve dostlar arasndaki gven ban nasl etkilediini anlatyor. Beendim. Bura Glsoy'u farkl karakterlerde daha nce seyretmitim. Gayet baarl bir oyuncu bence.

Sertan Daner - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    25

Scent of a Woman (1992) : Son zamanlarda izlediim en ''keyifli'' filmlerdendi. Barolde Al Pacino. Fazla bir ey demeye gerek yok sanrm. Alm yrm. Allagelmi tarznn dnda bir film olmasna ramen hi srtmam.

zlediim son 2 Coen Brothers filmlerini de yazacam. Maalesef pek beenmedim ama. O Brother, Where Art Thou? (2000) ve Fargo (1996) filmleri. The Big Lebowski ve No Country For Old Men'den sonra tay drd bende. Tek olumlu yan beendiim aktristlerden Frances McDormand'n bir filmini daha izlemi olmam.
    Eski Nick : @phxsuns61

selcuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Amasya

oscarlari izliyorum

en zayif filimlerin yaristigi yil bu senedir, takip ettigimden beri bu kadar zayif aday listesi grmedim...
    "airin dedii gibi, ben artk ark dinlemek deil, ark sylemek istiyorum."

nal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

https://boxofficeturkiye.com/film/spotlight-2013039?
    Spotlight

Son dnemde Oscar kazanm filmler arasnda bence en iyisi. Belki byle belgesel tadnda, gerek hikayeleri sevdiim iin bana yle geliyor... Belki lkemizde konuulmayan ancak ciddi sorunlarn banda gelen derin bir konuyu ilemesi...

Enes nal Kaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.02.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    26

Alnt Ouz ZEYTN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Cebimdeki Yabanc

https://boxofficeturkiye.com/film/ce...abanci-2013991

Modern zamanlarn hayatmza soktuu cep telefonlarnn iftler (Veya aileler) ve dostlar arasndaki gven ban nasl etkilediini anlatyor. Beendim. Bura Glsoy'u farkl karakterlerde daha nce seyretmitim. Gayet baarl bir oyuncu bence.
    Fransz filminden eviri deilmi.. Konu gzel ama yinede olaylarn vard yeri hi beenmedim. ecinsellik olaylar falan her fransz filminden frlyor
    ...Allah'm Niyet Ettik 8.ampiyonlua...

Onur Recep Kvrak !
    Yer Bordo Gk Mavi Biz knca Sahaya

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt Enes nal Kaya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Fransz filminden eviri deilmi.. Konu gzel ama yinede olaylarn vard yeri hi beenmedim. ecinsellik olaylar falan her fransz filminden frlyor
    Uyarlama olup olmadn bilmiyorum.

ibrahim - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.09.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    28

Bu vizyondan kan filmler nereye dyorlar? Arkada, kardm hi bir filmi sonrasnda izleyemedim...
    Milli Takmm TRABZONSPOR
    Al aaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Gn, gelecek; Hak gelecek, batl zail olacak. Haramiler sersefil, ikeciler yerle bir olacak!

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.05.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    32

forgotten_1.jpg

Hafta sonu Netflix'te dolanirken bu filme ras geldim. Kore filmlerinin mptelasi degilim ama sinema ve dizi sektrnde ses getiren calismalarinin oldugunu bildigim icin bakmanin risk olmayacagini dsndm. Alt yazili film izlemeyi hic sevmem, ki bu sanirsam Almanlarin seslendirme konusunda cok cok iyi olduklari icindir ama bu filmde baska bir imkan maalesef yoktu.

Uzatmadan ve fazla spoiler vermeden filme geleyim. Film bir ailenin yeni bir eve tasinmasiyla basliyor. Evde bir nceki sahibinin girilmesini istemedigi bir oda var ve ilerleyen zamanda bunun nedenini acikliyorlar lakin cok byk merak uyandiriyor. Ana karakter Jin-seok bir gece agbisinin kacirildigina taniklik ettikten sonra asil hikaye basliyor. Film sizi buradan itibaren icine hapsediyor ve heyecan hic dinmiyor. "Hadi lan!" dedigim bir kac yer oldu ve byle filmleri gercekten cok severim. Sonunun nereye gittigini bildigim zaman tek bunaliyorum ama bu filmde byle bir hisse hic kapilmadim.

Gizem ve gerilim filmlerini sevenler icin bulunmaz bir cevher. Oyunculuklar cok iyiydi. Eminim Hollywood yapimi olsa herkesin dilinde olurdu.

10/9
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. ampiyonluk

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

Uyarlama olup olmadn bilmiyorum.
    talyan Perfetti Sconosciuti filminin birebir uyarlamas.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt Murat' Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    talyan Perfetti Sconosciuti filminin birebir uyarlamas.
    Bilmiyordum. Teknolojik gelimelerin gnlk hayattaki youn kullanmna ayak uyduramadm ve cep telefonlarndan ikayeti olduum iin ben beendim filmi. Tavsiye ederim.

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

Bilmiyordum. Teknolojik gelimelerin gnlk hayattaki youn kullanmna ayak uyduramadm ve cep telefonlarndan ikayeti olduum iin ben beendim filmi. Tavsiye ederim.
    Gsterime girdii ilk hafta eimle beraber izlemitim. Ben de filmi beenmitim. talyan versiyonunu izlemedim, bir de onu izlemek gerek.

cerebrum - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.10.2010
    Nereden
    Dzce
    Ya
    39

Alnt Mehmet Fatih Silik Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    forgotten_1.jpg

Hafta sonu Netflix'te dolanirken bu filme ras geldim. Kore filmlerinin mptelasi degilim ama sinema ve dizi sektrnde ses getiren calismalarinin oldugunu bildigim icin bakmanin risk olmayacagini dsndm. Alt yazili film izlemeyi hic sevmem, ki bu sanirsam Almanlarin seslendirme konusunda cok cok iyi olduklari icindir ama bu filmde baska bir imkan maalesef yoktu.

Uzatmadan ve fazla spoiler vermeden filme geleyim. Film bir ailenin yeni bir eve tasinmasiyla basliyor. Evde bir nceki sahibinin girilmesini istemedigi bir oda var ve ilerleyen zamanda bunun nedenini acikliyorlar lakin cok byk merak uyandiriyor. Ana karakter Jin-seok bir gece agbisinin kacirildigina taniklik ettikten sonra asil hikaye basliyor. Film sizi buradan itibaren icine hapsediyor ve heyecan hic dinmiyor. "Hadi lan!" dedigim bir kac yer oldu ve byle filmleri gercekten cok severim. Sonunun nereye gittigini bildigim zaman tek bunaliyorum ama bu filmde byle bir hisse hic kapilmadim.

Gizem ve gerilim filmlerini sevenler icin bulunmaz bir cevher. Oyunculuklar cok iyiydi. Eminim Hollywood yapimi olsa herkesin dilinde olurdu.

10/9
    stad film nerisi iin teekkrler.. ok beendim..
    buna benzer kurgusu gzel baka tavsiyelerin var mdr? zellikle gnyzne kmam filmlerden.
    ccklerin yalanc sevdalar bir yana, karsz sevenlerinin sana balanmalar ayr bir yana...

Trabzonspor Kongre yesi
    Fatih zkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.09.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    29

Alnt Mehmet Fatih Silik Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    forgotten_1.jpg

10/9
    Hocam korku filmi deilse izlemek isterim.
    Korku var m korku ?
    Konu Fatih zkan tarafndan (14.03.2018 Saat 09:41 ) deitirilmitir.
    Hami

yelik tarihi
    09.05.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    32

Alnt cerebrum Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    stad film nerisi iin teekkrler.. ok beendim..
    buna benzer kurgusu gzel baka tavsiyelerin var mdr? zellikle gnyzne kmam filmlerden.
    Valla hikayesi buna benzer film pek bilmiyorum ama izlemediysen 2017 yapimi gzel bir film tavsiye edebilirim. Netflix'te olmasi lazim. "What happened to Monday?" Trkiye'de "Yedinci hayat" diye geciyor. Son zamanlarda izledigim srkleyici filmlerden bir tanesi. Konusunu kisaca zetlemek gerekirse, gelecek zamanda dnyada ki asiri nfustan dolayi bir kanun getiriliyor ve bu kanun eslere sadece tek bir cocuk hakkina izin veriyor. Birden fazla dogan cocuklar devlet tarafindan ldrlyor. Yedizi olan bir baba bu sartlar altinda cocuklarinin her birine gnlerin adini vererek yetistirmeye calisiyor. Her bir cocuk farkli karaktere sahip oldugu icin bir gn Monday adli cocuk hayatlarini degistirecek bir hataya sebep veriyor. Esimle izledim filimi amcamin tavsiyesiyle ve kesinlikle bende tavsiye edebilirim.

Alnt Fatih zkan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hocam korku filmi deilse izlemek isterim.
    Korku var m korku ?
    Fatih'im filmde sadece bir yerde sicratiyor adami ama yle asmali kesmeli veya canavarli bir film degil. Film afisi seni yaniltmasin.

yelik tarihi
    09.05.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    32

MV5BNDkwNTExNzg3MV5BMl5BanBnXkFtZTgwMjM0NjM5MjI@__V1_SY1000_CR0,0,677,1000_AL_.jpg

Selam dostlar!

Iki hafta nce izledigim Jackie Chan'in yeni filmi ile ilgili birseyler paylasayim dedim.
    Burada bir cogu gibi bende kcklgmde eastern tarzi filmlerle bydm ve Jackie Chan'in bende ki yeri bambaskadir
    Artik aksiyon filmi yapmayacagini acikladiktan sonra zlmstm. Tabiki de yasi geregi bir Police Story cekemez ama bu filmde ki performansini bir kac sene daha srdrse yeter benim icin.

zellikle sadece dvs sahneleriyle degil kendisinin ve Pierce Brosnan'in oyunculugu ile gercekten gzel bir film oldu. New Police Story, Shinjuku Incident veya Police Story - Back for Law tadinda idi. Aksiyon komedi dnemi artik bitti bence. Bundan sonra bu tarz filmler cekerse filmleri cok izlenir.

Filme gelirsek bir bomba saldirisinda kizini kaybeden Quan Ngoc Minh (Jackie Chan), katili/katilleri bulmak icin Ingiliz polisinden bekledigi yardimi gremeyince kendi imkanlariyla peslerine dser.

Vaktiniz olursa byk ustayi oynadigi bu son filmlerde izlemeyi kacirmamanizi tavsiye ederim!

Jackie is back!

10/7,5
    Konu Mehmet Fatih Silik tarafndan (14.03.2018 Saat 17:33 ) deitirilmitir.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Casuslar Kprs

https://boxofficeturkiye.com/film/ca...oprusu-2012676

Gerek isimleri ve onlarn hikyelerini anlatan filmleri seviyorum. Dier yandan Oyun Teorisi'ne ilikin bir vaka zerinden ilerlemesi de begenmem iin ayr sebep...

Filme bu adan yaklaan bir ben deilmiim. Merak edenler iin urada bir analiz var: https://www.scribd.com/document/3095...dy-Game-theory

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Le Week-End / Paris'te Bir Hafta Sonu

https://boxofficeturkiye.com/film/pa...a-sonu-2012273

Hayatn son baharndaki bir ngiliz iftin, yllar sonra Paris'e yaptklar seyahat ve hafta sonu boyunca yaadklarn, hissettiklerini, paylatklar srlarn anlatan bir film.

Paris'i sevmem ama filmin bandaki sahnelere bayldm.

ibrahim - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.09.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    28

Geliyor Manyak.

Milli Takmm TRABZONSPOR
    Al aaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Gn, gelecek; Hak gelecek, batl zail olacak. Haramiler sersefil, ikeciler yerle bir olacak!

stanbul l Temsilcisi Arda Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2009
    Nereden
    stanbul

Casuslar Kprs

https://boxofficeturkiye.com/film/ca...oprusu-2012676

Gerek isimleri ve onlarn hikyelerini anlatan filmleri seviyorum. Dier yandan Oyun Teorisi'ne ilikin bir vaka zerinden ilerlemesi de begenmem iin ayr sebep...

Filme bu adan yaklaan bir ben deilmiim. Merak edenler iin urada bir analiz var: https://www.scribd.com/document/3095...dy-Game-theory
    Ouz Abi;

Filmi izledim , paylatn analizi de son sayfasna kadar inceledim.
    Film gerekten etkileyiciydi.

Ancak oyun teorisiyle alakal olarak yle bir karm yaptm ne derece doru bilmiyorum : Oyun teorisi saf olaslktan olumuyor anladm kadaryla.Oyun teorisi elbette bize bir yol iziyor , hamlelerimizde yardmc oluyor ancak d etmenleri baz davalarda gzden karma eksiklii ieriyor gibi.
    BZE HER YER TRABZON!!!

Twitter Hesabm
    Arda Yavuz / YT

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt Arda Yavuz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ouz Abi;

Filmi izledim , paylatn analizi de son sayfasna kadar inceledim.
    Film gerekten etkileyiciydi.

Ancak oyun teorisiyle alakal olarak yle bir karm yaptm ne derece doru bilmiyorum : Oyun teorisi saf olaslktan olumuyor anladm kadaryla.Oyun teorisi elbette bize bir yol iziyor , hamlelerimizde yardmc oluyor ancak d etmenleri baz davalarda gzden karma eksiklii ieriyor gibi.
    phesiz... Hayatn gerekleri hesaba katlmayan boyutlar da barndryor. Bu da karar alma srelerinde, baz fonksiyonlarn gzden kamasna neden olabilir. yi analizle ve btncl bak asyla problem giderilmeye allr.

Nisan-Mayis aylarnda staj basvurulari balyor. Dnyorsan bana zgemiini gnderebilirsin Arda.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

https://boxofficeturkiye.com/film/dangal-2013772

Dangal

Teknik adan yorum yapamam ancak etkileyici ve gerek bir baar yks.

erafettin Kara - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.01.2016
    Nereden
    Ktahya
    Ya
    27

abre los ojos (a gzn)

yelik tarihi
    09.05.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    32

lrg_png__650x935_q70.jpg

Gectigimiz Cumartesi gn spontane sekilde sinemaya gittim arkadasimla. Seceneklerde Ready Player One, Tomb Raider ve Pacific Rim 2. Aslinda ben Pacific Rim'e bakariz diye mit etmistim ama Rady Player One filminin IMDB notu bu dsncemden vazgecmeyi sagladi.

Hicbir beklenti olmadan girdik filme ve ilk efektler hosuma gitmeye basladiginda keske 3 boyutlu izleseydim dedim kendi kendime.

Filmin Steven Spielberg'den oldugunu daha sonra grendim ve hic de sasirmadim. Gercekle sanal alemin arasinda ki ince cizgiyi bu kadar gzel anlatan film daha nce cekildi mi bilmiyorum.
    Iki saat boyunca cok keyif aldim filmden. cok iyiydi ve eminim 3 boyutlu olarak daha da cok keyif alir insan. Belki sirf bunun icin tekrardan izlemeye giderim. 80-90 arasi dogan insanlara daha cok hitap ettigini syleyebilirim zira filmde oyun ve filmlerde ki karakterlerden o kadar cok var ki, bazen ben bile "bu hangi oyundan/filmden?" dedigim oldu.

Benim gibi gencliginizde severek konsol oyunlari oynadiysaniz ve sinema yelpazeniz genisse bu film tam size gre. Ilerleyen teknoloji ile nelerin mmkn oldugunu gsteren ve aslinda bir yerde de bunun tehlikelerini bize acikca ifsa eden cok gzel bir film oldu.

10/8

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)