Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hirsizin Hiç mi Suçu Yok! (Hakem Hatasi)

Merhaba Arkadaslar size bi fikra anlatayim

Nasrettin Hocanin evine hirsiz girmis. Komsulari duymus bunu. " Ya hoca öyle yapsan hirsiz eve giremez, söyle yapsan giremez" falan filan derkenhoca demis ki yahu "hirsizin hiç mi sucu yok!!!!"

SEZON BASINDAN BERI FENERBAHÇELI FUTBOLCULULAR (VOLEYBOLCULAR) SÜREKLI HAKEMLERI YANILTICI ALDATMACALAR YAPIYORLAR VE SÜREKLI HAKEM HATASI OLUYOR DIYORLAR AMA BU ADI FUTBOLCULAR NEDEN SÜREKLI HAKEMI YANILTIYORLAR BUNLARA KIMSE DUR DEMIYECEK MI!!!!! ADAM SMAÇ GOL ATIYOR KIMSENIN SESI CIKMIYOR SONRA ADAM PARANTE ATIYOR PENALTI VERIYOR HAKEM YOK NEYMIS HAKEM TERS AÇIDAN BAKMIS YAHU O.... KENDINI YERE ATMASA HAKEMIN DE DÜZ ACIDAN BAKMASINA GEREK KALAMAZ!!!!Edited by: tigin

Ben sahsen Serdar TATLI'nin hakemliginden memnunum yani tabiri yerindeyse kötünün iyisidir.Özellikle bu en son haftadaki samsun-ezik maçinda nobre oglaninin yaptigi bu hareketten sonra hakemlerin bu takima cephe alicani düsünüyorum.

Tatli'nin utanmasi da yok bir de cikmis diyor ki penalti degildi yahu bari yorum yapma adi insan

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nedense aklima hakem deyince KARA CÜPPELI CELLATLAR geliyor.Degisik renk giyseler bile bana hep tek renk görünüyorlar:katran karasi.Yani hirsizlarin tabii ki suçu var.Ama onlara o yolda kolayliklar gösteren,prim saglayan adamliktan yoksun hakemlerdir bas sorumlu.Mesela ayni pozisyonda Samsun'a penalti veremezler,Geyse maçinda Veysel'e çikardigi gibi 2.sariyi 3 büzüklere çikartamaz.Bu liste uzar gider.O yüzden ben bu olaylarda hirsizlara suç bulamiyorum.Alistiranlar ve bu yolla onlari koruyanlar suçludur.

gilimalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fb ve gs lig bitene kadar çekisirler hep fb üstünde duruyoruz ama gs antep maçinda hasan sas ve cihanin kirmizi kartlarinin es geçildiginide unutmayalim bu adamlar hakli haksiz galip gelir sampiyon olur gider bizde yillarca bunlari izleriz elimizden ne gelirki geçen yilki fb maçi olay oldu bitti biraz bagirdik çagirdik ne olduki sadece sampiyonlar ligine kalabildik aslinda suç birazda bizim yönetimimizde onlar hakemler üstünde her türlü baski kuruyolar sürekli tv lerde boy gösteriyolar gelecek sezon bunu bizim yönetimimizinde yapmasi lazim olaylari kenardan izlememeli içine girmeli eger kenardan izlerse bizde onlari sampiyonluk yarisinda kenarda izleriz sampiyonluk gördügümüz gibi sadece sahada kazanilmiyo birazda masa basinda bitiyo...

Samsun kalecisi kereme de yazik oldu ekmek parasi için ter döküyo çocuk umarim cezasini kaldirip nobre itine verirler

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Maalesef kazanma hirsi fair-playi unutturuyor.

Süper ligimizin sonunu Allah hayirli etsin. Bakalim daha ne rezillikler görecegiz....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tabiki var.. hemde hakemden daha c0k var!..

a|tan tanriku|u yazisinda örnek vermis...

a|man |iginde ayni a|datmayi yapan futb0|cuya 5 mac ceza vermis|er.

eger bu tur puan hirsiz|igini ceza|andirmazsan bu hareket|er "özendirici" 0|ur önüne gecemezsin futb0|da cigirindan cikar.

n0bre kesin ceza a|ma|i .. bu adam sabika|i hem de bu k0nuda.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı mircemal Nickli Üyeden Alıntı

Adi insan.

Adi kismina ben de katiliyorum.

TORUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Serdar Tatliyada yedirdi ya........ Eeee ne ekersen onu biçersin..

Su ana kadar yapilan her türlü canbazliklari hakem yorumu, hakem görmedi, görüs açisi iyi degildi, hoca hatali yerde durdu, pozisyonu kaçirdi, vs. gibi bahanelerle izah edilip gerekli önlemler alinmayip, saha içerisinde gerekli cezalariverilmeyince,adam kendini o kadar sartlandirmiski çokrahat bir sekildegol yapabilecegi bir pozisyonda bile kurulmus bir robot gibi kendini birakiyor.

Ama isin aci tarafi bu kadar haksiz puanlari toplayan takimin teknik adamlari ve yöneticileri çikip bir iki laf etmiyor.

Adalet bir gün herkese lazim olacak.

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Tatli'nin utanmasi da yok bir de cikmis diyor ki penalti degildi yahu bari yorum yapma adi insan

hiç degilse cem papila ............i gibi kararlarim dogruydu demedi.hataliyim dedi özür diledi.

açikcasi bende ilk seyrettigimde penalti dedim.hakemin görememesi normal.ama konyadaki smaçi göremedim diyen hakemin be ta a.............

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı yomrali73 Nickli Üyeden Alıntı

hiç degilse cem papila ............i gibi kararlarim dogruydu demedi.hataliyim dedi özür diledi.

açikcasi bende ilk seyrettigimde penalti dedim.hakemin görememesi normal.ama konyadaki smaçi göremedim diyen hakemin be ta a.............

Art niyetle bakan hiçkimseyi asla yadirgamiyorum.Çünkü süphe delisine döndürdüler bizi sagolsunlar.

Aksam abim eve geldsginde(bir fenelidir kendisi) "Pe nalti falan degildi.Ama serdar tatli ii hakemdir.Bilerek yapmamistir.Öikar özür diler "muhtemelen ddedi.Ve diledi de zaten özrünü...Ama öyle igrenç bir fairplay(!!!!!!)ortamindayiz ki..Deli olmak isten degil[img]smileys/smiley5.gif[/img]

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eger sen hirsizin agzina bali çalarsan o da sana dadanir. Atalarimiz ne güzel demis " alismis kudurmustan beterdir" die. Bunlarida bölye alistirmislar. agizlarina bal çala çala simdi basimiza çikacaklar. birinin bu bal kaynagini kesmesi lazim .bu da zor görünüyor....... Edited by: ofkopat

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ONLAR yapinca hirsizlik olmaz.Bize olsa aynisi direk gaspa girer.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serdar tatli iste daha ne beklersinizki cem papiladan bu ülkede çok var bunun gibilerine serefleriyle yasamak zor gelir ellerine kemik verdilermi tamam walla öyle sinirliyimki ne yazacagimi bilmiyorum serdar tatliymis bi kere bunlar insan degilki simdi bisey yazacaktim ama neysee[img]smileys/smiley7.gif[/img]

dellalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nytre:

tabiki var.. hemde hakemden daha c0k var!..

a|tan tanriku|u yazisinda örnek vermis...

a|man |iginde ayni a|datmayi yapan futb0|cuya 5 mac ceza vermis|er.

eger bu tur puan hirsiz|igini ceza|andirmazsan bu hareket|er "özendirici" 0|ur önüne gecemezsin futb0|da cigirindan cikar.

n0bre kesin ceza a|ma|i .. bu adam sabika|i hem de bu k0nuda.

yaw güldürmeyin burasi türkiye bahsettigimiz takim fenerbahçe böyle bir sey olabilir mi bu olayda her güncel konu gibi iki gün hdi bu hafta sonuna kadar olsun konusulacak ve tarihin KARANLIK sayfalarina gömülecek hee belki bir iki maç ceza çikar karar tahkime gider azizcik olaya el koyar bi tehdit edr aynen ceza iptal edilir.olacagi budur mukadderiyat....

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

hirsiz fenerliyse sucu olmuyo bu memlekette...

Nereden
    Ankara

son kadiköydeki maçi hatirlayalim.

Aklimda kaldigi kadariyla 3 defa fenerli oyuncular bizim cezasahasinda kendilerini yere biraktilar. Ama pozisyonlar o kadar tartisilamayacak kadar açikti ki, hakem penalti çalmadi hiçbirinde, ve hiç tartisilmadi pozisyonlar.

iyi ama neden hakemi aldatmaya çalisan fenerlilere 1 tane bile kart çikarmadi hakem???

Hakem sanki söyle der gibiydi :

"Fenerliler, siz atin kendinizi yere, pozisyon eger biraz ortada bir pozisyon olursa, ben penalti çalacagim. Merak etmeyin, eger kendinizi attiginiz çok belli olursa, çalamam ama kart da çikarmam. Siz deneyin bakalim."

yani ilk defa olmadi ki bu, bunu hep yapiyor fenerliler. patates çuvali gibi düsmede ellerine kimse su dökemez. Hangi hakem kart çikartabiliyor bunlara...

fenerle aramizda çok büyük dürüstlük farki var. Gurur duyuyorum. Bakin Ali Güzeldal da nobre gibi olsaydi, attigi golden önce, malatyali yere yatinca, kendini onun üstüne birakip penalti isteyebilirdi. Hatta çok da dogru olurdu, nitekim malatyali kontrolsüz dalmisti. Ama Ali bir Trabzonsporlu.Trabzonspor taraftari böyle ucuz hareketler istemez. öyle40 defa sampiyon olacagimiza, 1 defa adam gibi olalim der. Aradaki fark burada iste.O 1 sampiyonlukta da, Türkiyede esi benzeri görülmedik sekilde eglenecektir insallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Konu Türk ve Dünya futbolu bölümüne tasinmistir.

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yahu saka maka derken hakemde kalmadi ligde yahu hiçmi dürüst insan yok anlamiyorum yaa bu ne yüzsüzlüktür dakika daha 30larda bekle bari hemen sap die çalma iyimi oldu simdi anlamiyorum bunca insanin bedduasini almak o aldigi paraya! degermi yada ne kadar fenerliki bu hakemler takimlarini böylesine savunuyolar anlamak güç gerçekten..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)