Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yüregimizden dökülenler...

61viya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Bu mektubu bugün yolluyorum Fatih TEKKEye...Ve sizinle paylasmak istedim,belki hepimizin yüregindeki hisleri...

Merhaba Kaptan'im,Sultan'im,Fatih Tekke'm,bir tanecik abicigim,

"Seni hiç unutmayacagim.Bundan sonra bir Fatih abin var.Bunu hiç unutma ,olur mu?.." Bu sözleri senden duymus olmak nasil birseydir anlatamam sana...Sakarya maçimiz öncesi tesislerimize gelmistim.Ve bir mektup daha vermistim.Hatirladin mi bilmiyorum Kaptan'im ama bu onuru bana yasattigin için tesekkür ederim...

Balik konusabilseydi deryaya ne çok sey anlatirdi kimbilir...Öyle iyi anliyorum ki baligi...Ikimiz de birseylerin içindeyiz:O deryanin,ben sizlerin yüreklerinizin.Ve ikimizde anlatamiyoruz birseyleri:Yine o deryaya,bense sizlerin yüreklerinize...Oysa eminim ki,o da yillar boyu tasimistir bu aski,bir gün deyaya açilabilmek için...Ama ne yapsin,konusamiyor.Benim konusabilme becerimse,sizi gördügüm ana kadar oluyor maalesef.Iste bunun için buy mektubu yollama geregi hissettim...

Aynaya baktiginda,karsilastigin gözlerde neler görüyorsun bilmiyorum Sultan'im.Ama ben seni gördügümde yasadigimi hissediyorum.Sen emegin temsilcisisin Kaptan...Içine güzel olan herseyin sigabilecegi koca bir yüregin sahibi...Aci içinde döktügün gözyaslarina inat,mutluluk için bütün yüregiyle savasansin sen.Seni düsünürken bile huzur verensin...Zorluklara gögpüs germeyi bana ögreten sensiz Kaptan'im.Pes etmemeyi,inadina çalismayi,sevdiklerini yari yolda birakmamayi...

Seni anlattikça,anlatamadigimi anliyorum.Anlattikça çogaliyorsun iste böyle...

Malum gece yasanan olaylari düsünmek bile öldürüyor beni.Nasil bir insanimsi yapabilir böyle birseyi aklim almiyor.Gözlerim doluyor.Nefret nedir bilmeyen yüregim,bu hisle tanisiyor...En berbat anlarimda,fotografina bakarak huzur builuyorum oysa ben.Senin varligin huzur veriyor bana.Gün geliyor seninle paylasiyorum sikintimi.Ve konusmasa da fotograflarin,gözlerindeki isik aydinlatiyor içimi...Silahli saldiri haberlerini aldigim gün,anladim ki;çok iyi kalpli bir insandan,bir seytan yaratmak öyle çok da zor birsey degil...Senin kilina zarar gelseydi Kaptan,bu takima,sana gönül veren birçok melek gibi insan seytana dönüsebilirdi...

Sen olmasaydin eger,yüregimde kocaman bir parça olmayacakti Fatih Abicigim...Yasamayi anlamsiz kilacak kadar büyük bir parça...

O tetikleri çeken insan(!)lar neyi bilmiyorlarmis,biliyor musun Kaptan'im? Sende kocaman bir yürek oldugunu,o yürekte müthis bir inanç oldugunu,ugruna herseyi yapacak milyonlarca insan oldugunu,onlarin hayir dualarinin bütün kötülüklerden seni koruyabilecegini,ve daha birçok seyi...

Seni gördügüm zaman,yüregimden geçenleri anlatabilsem keske...Sen öyle "güzel"sin ki Kaptan...Hayatimda iki kez görebildigim Karadenizi içi gülen gözlerinde gördüm ben.Gözlerinin Karadenizinde yok oldum hep...O dimdik durusunla inanç doldu yüregim...Tertemiz yüzüne bakarken anladim,"inadina" yasamayi...

Bütün sokaklari sana çikiyor bu koca sehrin...Denizlerden öte,beyaz bulutlardan beyazsin bana...Yüregin kossa,yüregim uçar ardindan abicigim...

Kimbilir içinde ne firtinalar kopuyor...Karadeniz kadar güzel o gözler bazen öyle bir bakiyor ki...Ama sen agzini açmis,kötü günümüzü bekleyen bütün tiplere inat,her zamanki gibi dimdiksin...Ve hep öyle olacaksin! Ankaragücü maçinda bir kez daha gösterdin,inancin,direncin,"kaptan"ligin ne oldugunu.Sen attikça golleri,agladim mutluluktan...Hep mutluluk için akar insallah gözyaslarimiz...

Trabzonspor taraftarlarinin yüreginde kocamansin Kaptan...Bu sevgimizin ne kadarini hissedebiliyorsun bilmiyorum abicigim.Ama bu taraftar seni "sokagin tavani kadar" seviyor...Uçsuz bucaksiz,hesapsiz,çikarsiz...Kendini ASLA yalniz hissetme Kaptan'im! Eger kendini yalniz hissedersen,yüreginin sesini dinle.Milyonlarca yürek hep bir agizdan bagiriyor olacak:"FATIH SULTAN TEKKE! YANINDAYIZ!" diye...

Mektubumun içinden bir anahtarlik çikacak.Nazar boncugu seni hep korumazi için...Kaplumbaga ise,"sans" için...Öyle derler buralarda.Bir de söyle bir hikaye vardir kaplumbagayla ilgili: Kaplumbaga hacca gitmek için yola çikar.Yolda tavsanla karsilasir.Tavsan sorar:"Nereye gidiyorsun arkadas?" "Hacca gidiyorum" diye cevap verir kaplumbaga.Tavsan alayli bir ifadeye:"Bu hizla asil varacaksin?" diye sorar.Kaplumbaganin cevabi açiktir:"Varamazsam,yolunda da ölemez miyim...?"

Baskoydugumuz yolda mutlu sona ulasamazsak bile,o yolda herseyimizi ortaya koymamiz bizim için yeterli bir gurur kaynagi Kaptan'im...Bizim sevdamiz bir kupaya bagli degil çünkü.Ama ben biliyorum ki,hikayedeki kaplumbaga o sabirla,hedefine mutlaka ulasacak;azimle,inançla...! Ve sana bir sir vereyim mi Sultan'im? Bu taraftar,o kupayi senin Kaptanliginda görmek istiyor.Senin ellerinden kalkmali o kupa göge,baskasinin degil! Sen o kupayi kaldirirken,seninle birlikte delicesine gözyasi dökmek istiyoruz biz...Hasrete son verisin,emegin parayi yenisinin,hak edenin hak ettigi yerde olmasinin,bütün bu duygularin disavurumu olacak o gözyaslari...20 yasinda bir kiz olarak,bu hisi yasamayan biri olarak sundan eminim ki: O gün dünya duracak!

Kaptan'im...Her gece dua ettigimsin sen.Allahim korusun seni,sizi...Çok dikkat et kendine ne olur.Allah korusun sana birsey olursa,uzaklarda bir yürek yok olur...Parçalanir milyonlarca seveninin yüregi...Gözlerine dikkat et abicigim,yüregine sahip çik!

Senden bahsederken Karadeniz oluyor yüregim.Sonu gelmiyor cümlelerimin...Yüregim sonsuza dek seninle Kaptan'im.Yalvaririm unutma bunu...Tesislerimize geldigim gün,kamop günü yani,beni yüreginize aldigiiz için hepinize çok tesekkür ederim...Ne mutlu bana ki,yüregim senin gibi kocaman yürekli adamlarda...!Galiba bir yerde bitmeli bu mektup...Söyle diyeyim:

"Allah'im gerekirse benden ömür al,Kaptan'ima ver" diyorum her gece.Allah seni basimizdan eksik etmesin Kaptan...Yoklugunu göstermesin...

Seni seviyorum Fatih TEKKE'M,Kaptan'im,bir tanecik "abicigim..." Herseyimsizn sonsuza dek...Bu zor günler asilacak yürek yürege...Inancim tam,tipki senin gibi...

SENI ÇOK SEVIYORUM!

Mustafa Önal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

mektubunu okudum. okurken gözlerim doldu sanirim tüm genç trabzonsporlularin derdini ,izdirabini dillendirmemissin.bu sevda öle bi sevdaki akla zarar hiç sampiyonluk görmeyen bu gözler belki de hiç görmeden kapancak ama bu ask sonsuza kadar bitmeyecek. eline yüregine saglik. tebrikler

aka5 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    40

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]gercekten harika

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    55

Güzel kardesim sen ne yaptin yaaa.Dün zaten Ali'nin attigi golden sonra göz yaslarima hakim olamamistim.Simdi de senin mektubun...Yok yokbu sene bize agir geldi herhalde.Böyle sulu göz olduk.Kocaman agabeylerini aglatmaya utanmiyor musun sen ? Sakin yazma bir daha böyle seyler.Sevgilerimle...

Özgür Öztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Çok güzel bir mektup, duygularimizi dile getirmissin.Ellerine saglik.

Tahir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

aglattin benibe kardes .Duygularimaza tercüman oldugun için sagol.Ellerine o güzel yüregine saglik.[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Erdinç Dilek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    48

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]
    [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img]
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Ben bu mektubu bu kadar güzel yazicani tahmin ediyordum zaten,bu zamana kadar senin yazdigin mesajlari takip ettigmde bunu sinyalini vermistin zaten.

KuÐu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

yazma olurmu hiç halil ibo yazmali herkes yazmali aslinda becerebilsek içimizdekileri dökebilsek, kazara okuyuverir bizans yalakalari olaki vicdanlari sizlar yaptiklari hakaretler sonrasi bu sevdanin eglencesine takim tutmaktan çok uzak oldugunu anlayi verir belki utanirlar.

Tesekkürler kardesim milyonlari dilegetirip bizimle de paylastigin için. Allah ömründen almasin uzun ömür versin saglik mutluluk içinde geçir ömrünü ve bu hepimizede nasip olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

daha önce yazdiklarini aratmicak derecede güzel... bugün aldigimiz kötü haber üzerine iyi geldi dogdusu [img]smileys/smiley32.gif[/img]

onurkaradeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

begüm klasigi iste[img]smileys/smiley4.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Küçükalioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

mükemmel [img]smileys/smiley32.gif[/img]banada böyle bi mektup yarin lazim olacak[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Yazi süper olmus...

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bizler skorboard taraftari degiliz,eglencesine taraftar hiç degiliz..

Bizler zaten taraftar degiliz...

biz bir yolun yolcusuyuz Begüm'üm de dedigi gibi.Bu kadar pislige,engele ve de sanssizliga ragmen yolun sonunu hangimiz,ne zaman görecek bilmem lakin birseyden eminim ki hepimiz bu yolda ölmeye haziriz..

Tuttugu takimin sadece renklerini bilen milyonlarca 'sürü'ye inat biz ''BORDO''muzun , ''MAVI'' mizin pesine gidecegiz.Belki Fatih Tekke kaldiracak o kupayi belki Ali Güzeldal belki de su an ilkokul siralarinda ders dinlerken ''zil çalsa da atsam kendimi Trabzon sokaklarina futbol topunun pesine '' diyen bir çocuk.Ama eninde sonunda o kupa,eskiden de oldugu gibi Avni Aker'den,futbol sehrinden göge yükselecek.

bordo'yla mavi'yle ve de sevgiyle kalin..Mümkünse bir de elinizle gol atmayin ya da bir kalecinin ekmek parasiyla oynamayin...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Yazmis oldugunuz mektup belki hepimizin dileklerini, arzularini duygularini dile getirdi, belki de sizin daha yazacak çok seyiniz oldugunu ama onlari anlatacak kelimerlerin olmadiini gösterdi bize.. Ben yazdiginiz bu mektubu okuduktan sonra aklima ilk olarak Trabzon'u getirdim.. Çünkü Trabzon benim herseyim.. Kaptanimiz Fatih TEKKE Trabzonspor'un herseyi.. Trabzonspor ise Trabzonun herseyi.. Kisacasi FatihTEKKE benim herseyim. bu yüzden FatihTEKKE geliyor aklima Trabzonun adi geçince.. Orduda bulunuyorum.. ne zaman denize, Karadenize baksam aklima Trabzon gelir.. dolayisiyla Trabzonspor ve tabi ki "Fatih TEKKE"...

Iste bu mektubu okuduktan sonra Trabzon aklima gelince uzun uzun düsündüm.. Acaba neden olmuyor..Acaba neden eski atmosfer yok Avni Aker'de(herkes için söylemiyorum..) Acaba nedenTrabzonspor içinbu kadar ugrasan bi futbolcuyahakettigi - ablamin yazdigi mektup gibi- önem verilmiyor.. Neden böyle dedim biliyor musunuz.. Eger herkes benim gibi düsünseydi; Fatih TEKKE'mizin yasadii bu olaylardan sonra bu denli ört-pas edilmeye çalisilmazdi çünkü her Trabzonlu benim gibi düsünseydi Isyan çikardi isyan..Senin yasin küçük diyeceksiniz simdi bana eminim.. hatta benim bu yazdiklarimi bile çogu kisi kaale almayacaktir.. ama gerçekten de bu böyle.. olaylarin yasandii günlerde Trabzondaydim. haberi duyduumda bi kaç arkadasimla beraber evinin olduu bölgeye gittik.. ve onu görmek, belki üzüntüsünü paylasmak, belki de arkasinda olduumuzu göstermek istedik.. ama öyle bi durum vardi ki o geldiinde etrafinda bulunan insanlar sadece olay hakkinda konusuyorlar ve TEKKE'nin fotografini çekiyorlardi ellerindeki telefonlarla.. biz dayanamadik.. basladik Fatih TEKKE için bagirmaya.. bilirsiniz.. "lay la la lay lay lay la .... Fa-tih TEK-KE".... "Seninleyiz FATIH TEKKE" diye bagirdi bi arkadasim.. o da dönüp bize bakip elini kalbine götürdü...

Bu mektubu yazan ablamiz da orda olsaydi bunlari yapardi eminim ki.. Belki bir çogumuz da böyle düsünür böyle yapardik.. Ama ne yazikki içimizde o kadar çok; biz bagirirken yanimizda olup da sadece bize saskin saskin bakmakla yetninenler gibi"renktas"larimiz varki..

Iste ben bunun için çok üzülüyorum..

Fatih TEKKE seni çok seviyorum..

(Saygilar...)

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr MrbLack - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37

ellerine yüreklerine saglik..okuduktan sonra inanki bi kötü oldum..

Mustafa Ayazoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bizimle paylastigin için duygularinizi tesekkürler..
    Feci yazi yaziyorun.. Biraz daha uzaza mektup alicam yani..

Yüregine saglik..[img]smileys/smiley32.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]yüregine saglik[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

?Ne yak mektubun ucunufficeffice" />[/I]
    ne sevgini sayfalar[/I]
    dolusu dile getir[/I]
    zarfi kapatirken yalniz[/I]
    kuytu dudaklarini[/I]
    çokça degdir? [/I]demis ya Sunay Akin? Iste, sende böyle yaptin Begüm? Ama çokça degdirerek, yüreginin dalgalarina?

zisinoli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    56

Alýntý 61viya Nickli Üyeden Alýntý

Baskoydugumuz yolda mutlu sona ulasamazsak bile,o yolda herseyimizi ortaya koymamiz bizim için yeterli bir gurur kaynagi Kaptan'im...Bizim sevdamiz bir kupaya bagli degil çünkü.Ama ben biliyorum ki,hikayedeki kaplumbaga o sabirla,hedefine mutlaka ulasacak;azimle,inançla...! Ve sana bir sir vereyim mi Sultan'im? Bu taraftar,o kupayi senin Kaptanliginda görmek istiyor.Senin ellerinden kalkmali o kupa göge,baskasinin degil! Sen o kupayi kaldirirken,seninle birlikte delicesine gözyasi dökmek istiyoruz biz...

imza... ve yüregine saglik...Edited by: zisinoli

zanoylu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Yaþ
    48

Söyleyecek kelime bulamiyorum ....Bravo

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)