Sayfa 3 Toplam 38 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 947 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gaziantepspor - TRABZONSPOR (goller 29da)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adamlar ne kesilirse kesilsin biz bu maçi alacagiz. Bildigim bir sey var bizimde artik kaplan oldugumuz. Artik hiç bir maça umutsuz bakmiyorum..

Nereden
    Ankara

Bu saatten sonra Antep mantep hak getire! Futbolcularin kendilerine güvenleri biraz olsun yerine geldi. Göreceksiniz bu maçi da alicaz.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçi izleyecem bu sefer izlediim maçlari hep 1 farklialdik.
    famagusta(avniaker)----1-0
    bjk(inönü)-----0-1
    ankaragücü(ligtv)---1-2

uftinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Ya bu persembe denizli ile kupa maçimiz yokmu? Fatih tekkenin cezasinin o maçta dolmasi gerekmiyormu?

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tekke kupada oynayacak ama ligde yok. bence antep maçi için biraz daha erken konusmak çok önemli kupa maçi var. kesin almaliyiz hatta bi kaç farkla almaliyiz. çünkü genel avaraj uygulaniyor. denizliyi geçersek. antep i de geçcemize inaniyom. szymek yattara isi götürür.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

zor maç olacak çünki fatih tekke yoqqq

adamlarin daha kendi sahasinda galibiyeti yok ahanda buraya yaziyorum bize kesin bu sezonun en iyi oyununu oynayacaklar insallah yanilirim

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bence antepte çift forvet cikarsak ali güzeldal-ömer riza degilde ali ve ergin kelesle cikalim en azindan birbirlerini taniolar sebattan

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı
    bence antepte çift forvet cikarsak ali güzeldal-ömer riza degilde ali ve ergin kelesle cikalim en azindan birbirlerini taniolar sebattan

tam benim düsündügüm gibi

hassanin yerinede aykut denenmeli bence

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

beyler ben acikcasi hic korkmuyorum baktik yeniliyoruz ali güzeldal ve ergini koydukmu oyuna is tamamdir

Ali Güzeldal & Ergin Keles = LINC EKIBI [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kendi evlerinde tek galibiyetleri yok.Bizde de hiç sans yoktur.Fatih de yok.Yattara ve Szymek'e büyük is düsecek.Yeni transferimiz Djokajdan patlama bekliyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Gaziantep bence Ankaraspordan sonra küme düsmenin en önemli adayi, idmansiz Gayse bile bu adamlara yarim düzine gol atti.Gaziantep bizim karsimizda çok etkili bir oyun ortaya koyamaz gibime geliyor.Ancak Fatih Tekke çok önemli bir eksiklik, onun yerine onun fiziginde ve etkinliginde oyuncu su kadrodan çikmaz, eger bu noktayi Kalpar iyi degerlendirip oyunu kendi alaninda kabul ederse bence bu maçta kolay kolay gol atamayiz, ama saldirirsa Ali Güzeldal ve Yattara ile çok pozisyon bulabiliriz.Veysel kirmizi kart cezalisi ve yanilmiyorsam Lazarov sakat.Bunlar büyük avantaj Adem Dursun-Yattara eslesmesi de kar hanemize yazilirsa( bkn. bejeke-TS maçi) en az 1 puanla döneriz Antepten...

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir puan falan kesmez beni aga.Iyi bir seri yakalamak için baska bir deyisle bir galibiyetler serisini bozmamak için mutlaka alinmasi gereken bir maç.Dün özellikle 2.yarida sanki yigit düstügü yerden kalkmis gibi göründü.Bu anlamda kazanabilecegimiz bir maç.Tek handikap Fatih'imizin olmayisi.Ama Fatih sahada olmasadaAntep'e mutlaka götürülmeli.Zaten hocada maç sonu o bu takimin hem futbolcu hemde psikolojik olarak etkili bir elemani oldugunu ititraf etti.Içimizden bazilarinin kulaklarina küpe olsun.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Beraberlik kötü sonuç olur aklimdan bile geçirmiyorum ama Antepinde varini yogunu verecegi bir maç eksiklerimiz ve çok yeni oyuncumuz var bu haliyle tabiki trabzonsporumuz agir basiyor bu deplasmani kayipsiz atlatirsak müthis olacak kötü sivas bize geliyor daha sonra

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben çok endiseliyim çünkü ligin son sirasindaki takimla bile aramaizda sadece 10 puan fark var eger allah korusun kaybedersek çok sey degisir geriden birsürü takim geliyor birde fatihten baska dogru dürüst forvetimiz yok maç çok çetin geçecek fatihten baska forvet oyuncusu gol atamadi simdiye kadar ne yapacagiz bilmiyorum

pasha_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaslar dün gs - antep maçindaki 6 - 0 aldanacaginizi sanmiyorum çünkü antep'in ilk yari oynadigi futbolu hepimiz izledik bence antep gs yi yenebilirdi dolayisiyla rakibi küçümsemeyelim çok zor bir maç olacak bunun yaninda geçen seneden bir zitlik var bu avantaj mi yoksa dezavantaj mi

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

arkadasalr umarim yine bir ilkyaratmayiz...antep evinde kötü...

valla artik korkuyorum rakip 10 kisi kaldiginda ya da 2-0 öne geçtigimizde...

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Gaziantep Geçen Sene Bizi Yendi Sonra Fenerden 5 Diyarbakirdan 3 Yedi.. Evinde Mac Kazanamamis oLabilir aMa Bize Karsi Farkli Oynuyorlar.. Fatih Tekkede Yok.. Bence cok Zor Mac

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gaziantep,Diyarbakir,Kayseri takimlari bu ligde varligini doldurdu.En cok kalmasini istedigim taimlarda Samsun ve Malatya

bizim karalistedeki takimlardan birisi hayde Trabzonum göster anadolu kardesliginide görsün Istanbul ib.. yaptiklari yalakaliklarin ne kadar yanlis oldugunu..

Nereden
    Ankara

6-0 yenilmeleri kötü oldu ya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

iyi top oynayacaklardir.. ancak bizimde iyi oynamamiz gerekir.

maçi alacagimiza inaniyorum ama maça asilacaklari kesin 6-0'in moral bozuklugunu üzerlerinden atmaya çalisacaklar dikkatli olmamiz lazim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

antepi de yeneriz.

huzura kavusuruz

insallah...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Zamaninda kendilerini 4., bilmedin 5., yok efendim 6.buyuk goruyorlardi......Zamaninin meshur Gazaiantepspor t. direktoru Erdogan Arica (simdi Samsunspor) Trabzonspor 4.buyuk felan degil gibi sozler "savurmustu". Bir yazi var bmnde, Simal Yildizi kardesimize ait ve basligi "Vanspor ve onun gibiler". Bu yazi gercekten cok isabetli olmus. Gaziantepspor aklima gelince o meshur fb maci aklima geliyor nedense, hani Gaziantepin sampiyonluga oynadigi yil ve Kadikoyde 0-3 ten 4-3 kaybettig mac. O donem Gaziantepe bir sempatim vardi cunku Istanbul takimlari ile dise dise kana kan mucadele ediyordu ve Kadikoyde fb ile sampiyonluk macina cikacakti. Fakat 3-0 dan mac veren bir takim her ne hikmetse kotu kokular birakti geriye. 5.buyuk gibi"fantazilere" kacmayi biraksinlar, aksine biraz dikkatli olsunlar ve Vansporun dustugu hallere dusmesinler. 4.buyukluk yok 5.buyukluk laflan olunmuyor, sampiyonluklarla, Istanbul takimlarini dize getirmekle olunuyor, onlara yalakalik yapmakla degil..[img]smileys/smiley2.gif[/img] Edited by: TS61_NL

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)