Sayfa 38 Toplam 38 Sayfadan BirinciBirinci ... 28 36 37 38
Toplam 947 adet sonuctan sayfa basi 926 ile 947 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gaziantepspor - TRABZONSPOR (goller 29da)

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Benmi yanlis görüyorum yoksa Muhalif'in kaskolu bordo mavi ile sari lacivert mi? Pek merakli biri diilimdir fakat eger öyleyse neden Bordo-Mavi ile Sari-Lacivert bi kaskol?????!!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sari-Lacivert degil, Sari-Siyah olmasi lazim. Atkida sadecebunlar degil, bes alti tane daha farkli renk var.Iskenderun'da görmüs,futbollailgisiz biratkioldugu halde Bordo-Mavi'yi yanyanagetirdigi için hosuna gidip almis Cenk. Taraftar atkisi ya da özel yapimdegil.Gökkusagi gibi bisi, maça giderken yolda epeygeyigini yapmistik biz de..Tamam muhalif de,o kadar da "muhalif" degil bu adam,el insaf [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Alıntı eys_61 Nickli Üyeden Alıntı

@çakir

güllüoglu mu orasi???

Evet kardesim Güllüoglu. Antep'te okuyan adam hemen belli ediyor kendini, helal olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nick Muhalif Atki Rengarenk AVatar bi ara Nuri Alço Süpheler yogunlasmaya basladi [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

Vahit hocaya ragmen g.antep maçini kazanan oyunculari tebrik ediyorum.Bir insan bu kadarmi cahil olur ya antep defensi parisan Yattarayi son 3 dakikda oyuna aliyorsun.Bir kez de taktiginle maç kazandir be hoca.ERDINÇ denilen adami neden oyuna alirsin anlamiyorum.iyiki penalti yaptirmadan maçi bitirdi.

Erdinç in oyuna girmesiyle bütün maç bütün hava toplarini kapan Veysel in hava topu hakimiyetini kaybettigini gördük.Bence dogru bir karardi Erdinç in oyuna alinmasi hatta geç bile alindi.Ayrica unutmayalim ki Altay maçi antep maçindan çok çok daha önemli ve Yattara oynamak istememis.

Sevgi benim kizdfgim ilk yarida rahat 6-7 fark atacagimiz maçi 1-0 la tamamladik,yediden yetmise herkes Yattaranin en azindan 2.yari oyuna girmesi yönünde hem fikir Vahit hoca onu son dakika oyuna aliyor.Eger Antep bize bir gol atabilseydi bu gün herkes Vahit hocayi elestiriyor olacakti.Taktigi ile bize kazandirdigi 1 tane maç yok.Oyunu okuyamiyor.Kayseri maçinda 13 dakikdada 4 gol yiyoruz.adam seyrediyor.Ankara maçinda Yattarayi oyundan aliyor Maçi kaybediyoruz.G.antep maçinda fark atacagimiz maçta ecel terleri döküyoruz.bence Vahit hoca aklini basina almali Takim iyi gitmeye basladi Futbolcular Trabzonspor a ayak uydurmaya basladi .Artik Vahit hocada ayak uyrdurmali.O kadar oyuncu gönderdik ERDINÇ i de göndermeliydi Takimda tutmasi hata,Kayseri yenilgisinden sonra Kayseri seyircisini alkislayan,Fatih ve Gökdenizin basin toplantisina katilmayan ben gidecegim diyen birisinin takimda kalmasi nin faydali olacagina inanmiyorum.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cafer abi saydigin diger maçlarda hoca ne yapsa kaybederdik zaten, kürsatlar, erdinçler,emrahlarla..

hakkini yemeyelim vahit hocanin özellikle derbi maçlardaki taktik anlayisi çok basariydi...

antep maçinda yattarayi oyuna çok geç alisinin hata oldugu artik herkes tarafindan kabul ediliyor..

bence öyle yapmasinin sebebi, takim defansinin en zor sartlarda ne kadar dayanabilecegini görmek, komandolarin bataklikta egitim görmesi gibi en zor sartlarda dayanikliklarini arttirmak olabilir...malum, savasçi bir gelenekten, cepheden geliyor hocamiz..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cafer abicimErdinç in gitmesi gerekiyor bencede , diyorsun ki iyiydi ama kötüde olabilirdi haklisin olabilirdi ama olmadi velhasil basariliydi.Kaybetseydik elestirecektik kazandik yine elestirdikTRABZONSPOR gibi bir takim bu kadar defans yaparmi diye[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Yattara ; abicim bu adamin varligida dert yokluguda zaten amatör ruhlu bir topçu Yattarayla ugrasmak herkesin harci degil.Vahit Hocayi elestirebilecegim tek nokta takimi defansa çekmesidir bunu sadece antep maçinda yapmadi ki hermaçta yapiyor .Ama kurdugu kadro oyun içinde ki oyuncu degisiklikleri konusunda sözüm yok hocaya, o iyisini bilir(ben ne dersem onu yapiyorda[img]smileys/smiley4.gif[/img])

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya bende zaten Vahit hoca nin gitmesi gibi bir görüs beyan etmiyorum.Ben de diyorumki hiç sikinti çekmeden rahat rahat izleyebilecegimiz maçi sikintiya soktu.Kizmam ondan .

Ha belki Türkiyedeki sartlara daha uyum saglayamadi,Türk futbolcusunu daha taniyamadi.biraz zaman gerekir.bunlara itirazim yok.Ama gereksiz yere farkli kazanacagimiz maç gereksiz yere sikintiya sokuldu Farkli kazanacagimiz maçi sansa kazandik.Benim sitemim onadir.

Osmanin dedigi gibi Albayraki destekleyenler Vahit hocayi elestirmiyor.benim maç izledigim yerde 25-30 kisi maç izliyordu 2.yari herkes Vahit hocaya kiziyordu Ilk oyuncu degisikligi nerdeyse maç bitmine yakin yapildi.Olaylara sartli bakmayalim.KONU TRABZONSPOR .Osman eger senin degin gibi olsaydi Yeni yönetim hoca ile yola devam etmezdi.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abicim kasmayalim kendimizi bu sekilde oynadik bak neler gördük maçta ; Ferhat umut veriyor gerçekten süperdi Tolga tamam iste kalecimiz bu diyecek kadar iyi olmasa bile artik korkarak durmuyor kalede toplara korkarak çikmiyor , Ufukhan daha çok pismesi lazim suanda sadece TRABZONSPOR sevdasiyla oynuyor , Stepanov dogru transfer Akyelle uyumu çok iyi , Ömer Riza tipik TRABZONSPOR lu[img]smileys/smiley4.gif[/img]djkoj aradigimiz adam bunlar maçimizda gözümüze gözümüze girdi sezon basindan beri çekmis oldugumuz defans sikintisinin sezon sonuna kadar kalmayacagini bir kez daha gördük.

Yok Albayrak i destekleyenler Vahid hocayida destekliyor yada elistriyor vs vsbunlar saçmalik ve bos konusmaktan baska bisey degil.Albayrak söz verdigi gibi transfer yapmazsa stad projesini hayata geçirmezse elestiririm yaparsa desteklerim , Vahit Hoca isini yaparsa desteklerim yapmazsa elestiririm.Suana kadar ne çok fazla elestirecek birsey var nede çok fazla övecek.Ortaya birseyler atayimda ne olursa olsun diye konusmanin bir anlami yok.Hersey TRABZONSPOR için[img]smileys/smiley2.gif[/img]

SaygilarEdited by: sevgi

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

gaziantep in bu kadar atak oynamasini sebebi aslarimizin olmamasidir bir yattara ve fatih tekke eger oynamis olsaydi bu kadar çok üzerimize gelemezlerdi çünkü arkalarinda bu yildizlari bu kadar bos birakmayi göze alamazlardi, ayrica iyi defans yapamadigimizdan yakinan arkadaslar, biz duvar ördük antepe çok iyi defans yaptik tek eksigimiz defansin çevirdigi toplari anteplilerebirakan orta saha ve ileri uç oyuncularimizin çok gerilere gelerek oyunu bizim alanimiza yikilmasina sebebiyet vermeleriydi..

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zonguldaktan topragim aynen katiliyorum sana.FAtihsiz yattarasiz bir galibiyet diger galibiyetlerden daha degerlidir.oNlar trabzonsporun hatta türkiyenin en büyük yildizlaridir.fb den alexi çikartin bakin nasil oynuyolar gs dan ümit yada necosu çikartin bakin nasil oynuyolar.eziklikleri o zaman su yüzüne çikiyo.

imza
    17 MAYIS 2007(AYNI ZAMANDA DOGUM GÜNÜM)
    SAMPIYON TRABZONSPOR.

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

maçtan akillarda kalan birsey de yattaranin kale arkasinda isinmaktan bikip orda buldugu portakal mandalina gibi bir nesneyle yaptigi sovdu.sahsen ben o sirada maçtan koptum adami izledim,tabi antep seyircisi de ona hayran hayran bakiyordu.

iyi ki varsin kara usak[img]smileys/smiley1.gif[/img]

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

e niye bu sovu tlf falan kayedtmediniz bizlerde izlerdik simdi

Nereden
    Gaziantep

abi çok uzaktaydi yattara kaydetsek bile görünmesi zordu zaten makine de arkadastaydi onlar da görememis zaten.napalim artik altay maçinda topla birlikte sov yapar

Tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takimin uzun zamandir kaybettigi mücadeke ruhunu geri kazanmis olmasi kadar sevindirici olan takimda genç jenerasyonun olusuyor olmasidir.Savunma zaafiyetlerinin giderilmis olmasi ve kapali kutu denen yeni transferlerin iyi olmalari bir baska güzel gelisme.Yapilmasi gereken seviçimizi daim edecek iki üç milli düzeyde futbolcu almaktir.Güzel günler yakin.

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bazi arkadaslar çok mahkum oynadik diyor veya bu yasima kadar bu kadar mahkum oynadigimizi görmedim diyor.

Burdan antepin durumunuda göze almak gerek ve maçin gidisatini. Oyununu ve mücadelesini çok begendigim ömer riza eline geçen firsatlardan 2 sini veya birini degerlendirse bu mahkumiyet olmazdi ayrica lee, adem,djokay ve szymek harcadigi pozisyonlari da eklersek ömer rizanin harcadigi pozisyonlari es bile geçebiliriz. Antep kendi sahasinda maç kazanamiyor ve geçen hafta 6 tane yemis deplasmanda buna ragmen tribünleri tiklim tiklim dolu nerdeyse taraftar destegi arkalarinda fatih yok yattara yedek (yorgun). Bu faktörleri toplayinca mahkum oynamak normal bir durum oluyor. belki son 20 dk mahkum olmazdik yattara oyuna erken girse ama bu belkileri siralarsak lider olmaliydik. Bardagin dolu tarafi artik savunma yapabiliyoruz baskiya karsi savunma oyuncularimiz neler yapabilecegini biliyor. Böyle mücadele etsinler daha ne isterimki..

Yil 1996 sampiyonluga yaklastigim senelerden bir tanesi herkes bilir bu sezonu. Bursaspor ile deplasmanda oynuyoruz maçi kazandik ama 1-0 mi 2-1 mi tam hatirlamiyorum. Bursa öyle bastiriyorki akillara zarar. Bknz. Antep-Trabzonspor maçi aynisi fark yok arada. Hatirlatma yapmak istedim her takim bazi maçlarda büyük baskilar yiyebilir. Önemli olan bunun devamli olmamasi ve sahada durustur.

Ben bütün teknik kadromuzu ve oyuncularimizi tebrik ediyorum (saha kenarinda olupta destek olanlarida) azmin ve mücadelenin gücünü gösterdikleri için..

Nereden
    Gaziantep

arkadaslarin çektigi birkaç görüntü

hüseyinin direkten disari çikan sutu (1.23mb):

http://rapidshare.de/files/13793409/...n__ut.ASF.html

yattaranin oyuna girisi(yada ömerin oyundan çikisi[img]smileys/smiley1.gif[/img]) (2mb):

http://rapidshare.de/files/13795382/yattara_de_i_iklik.ASF.h tml

2.gol sevinci ve maç sonu (11.5mb):

http://rapidshare.de/files/13799134/..._sonras_.ASF.h tml

Nereden
    Ankara

müthis görüntüler mutluluk tablosu hirs arkadaslik sevinç çok tesekkürler bunlari bize gösterdigin için trabzonum ve sanada tesekkürler arkadasim eline saglik

pasha_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaslarimizin bazilari maçi sadece gol olarak degerlendirerek ömer rizayi elestiriyor oysaki sahada en çok kosanlarin basinda geliyor ve gole asist yaptigini defanstan top kazanip ataklari baslattigini göz ardi etmemek gerekir köstek degil destek olalim lütfen

futbolun sadece atak oynanmadigini da halilhodziç çok güzel göstermistir tüm takimi tebrik ediyorum trabzonspor budur

elinize saglik arkadaslarr

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

yattara oyuna cok gec girdi daha once girse daha farkli olurdu tabi kazanmamiz da cok onemliydi boyle devam ederiz umarim

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ömer riza cok hirpalandi buna gerek yoktu bence..ama iyi mücadele etti
    formsuz olmasina ragmen.onu cikarip aliyide koyabilirdi.60.dk dan sonra
    cok verimli olamadi..biraz gol yollarinda sanirim bu seneden gelen bi
    güvensizligi var cok tereddütlü son vuruslari..karar veremedigi icinde
    arkadan gelen defans oyuncusu aliyor topu yada acisi kapaniyor..bi kac
    golden sonra daha iyi olabilir..bu macta cok kacirdi ama gökdenizde her
    mac en az onun kadar kacirmiyormuydu?? gökdeniz gelirse ikinsinde biri
    yedek olur..

vahid hoca gec oyuncu degistiriyor..mactan cok onun degisiklikleri strese sokuyor adami

Alıntı caykaraliTS Nickli Üyeden Alıntı
    2-1 biter maç ama çok zor maç takimin lideri fatih tekke yok ama oo jokay bence gol atacak bu maçta

2-0 bitti ama jokay golü atti 6. his bu olsa gerek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)