Sayfa 17 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 15 16 17
Toplam 425 adet sonuctan sayfa basi 401 ile 425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor?umuz-Denizlispor(Goller 16da)

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı muratdinc Nickli Üyeden Alıntı
    yaaa arkadaslar bu golleri indirdim ama bi türlü seyredemiyorum hiçbisey anlamadim

Elimden geldigince birsey yapmaya calisiyorum. Bu islerden pek anlamadigim icin birsey diyemicem. Ama cogu kisi acabiliyor bu goruntuleri yoksa daha oncede soylerlerdi. Bence en yeni windows mediaplayeri kullanirsan acilir.

Fanatik28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bazi arkadaslarin Hüseyin takintisini hala anlamis degilim. Hele hele Fatih Akyel´in cok iyi oynadigini söyleyenler var.

Bir karsilastirma yapalim; Kesici olarak ikiside iyi, pekiyi topu oyuna sokmada hangisi dersem? Hüseyin´de cok top kaybediyor, ama Fatih Akyel´in her topu gelisi güzel ileriye yollamasina ne diyorsunuz. Ortasahadaki bütün yük Hüseyin´in omuzlarinda. Elin Avrupalisi Hüseyin´i almak icin bekliyor, biz bu adami begenmiyoruz.

Pekiyi Hüseyin Milli Takimda cok daha iyi oynuyorda, bizde niye o kadar iyi oynayamiyor. Bu sorunun cevabini verebilen, ortasahadaki sorunun nerde oldugunu anlayabilir. fatih Akyel cok iyi bir kesici olabilir. Türkiye ligi icin yetebilir, ama Avrupa´yi hedefliyorsak, baska bir Stoper sart.

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Fanatik28 Nickli Üyeden Alıntı

Bazi arkadaslarin Hüseyin takintisini hala anlamis degilim. Hele hele Fatih Akyel´in cok iyi oynadigini söyleyenler var.

Bir karsilastirma yapalim; Kesici olarak ikiside iyi, pekiyi topu oyuna sokmada hangisi dersem? Hüseyin´de cok top kaybediyor, ama Fatih Akyel´in her topu gelisi güzel ileriye yollamasina ne diyorsunuz. Ortasahadaki bütün yük Hüseyin´in omuzlarinda. Elin Avrupalisi Hüseyin´i almak icin bekliyor, biz bu adami begenmiyoruz.

Pekiyi Hüseyin Milli Takimda cok daha iyi oynuyorda, bizde niye o kadar iyi oynayamiyor. Bu sorunun cevabini verebilen, ortasahadaki sorunun nerde oldugunu anlayabilir. fatih Akyel cok iyi bir kesici olabilir. Türkiye ligi icin yetebilir, ama Avrupa´yi hedefliyorsak, baska bir Stoper sart.

Fatih akyel konusunda hakli olabilirsin. ama hüseyin faciasinida görmezden gelemezsin. her ataga hüseyinle kalkmak istesek, 90% güme gidiyor. yada agir kaliyor. paslari yerini bulmuyor. top kaybediyor. tuttutdu bir sag ayak gidiyor. ya sen professionel futbolcusun, biraz kendini gelistir. sol ayagini calistir. onun yüzünden denizli macinda kanser oluyordum az daha...

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

[img]smileys/smiley1.gif[/img]Galibiyetten dolayi cok mutluyum.

Dünkü macala ilgili yorum yapmam gerekirse, Fatih Akyel yerine yavas yavas alisiyor. Dün cok iyi isler yapti. Özellikle defansta son anda 2-3 topa müdahale etmese kalemizde golü görecektik.

Ayrica Stepanov,Tayfun ve Ufukhan cok iyiydi. Ileride Djokaj da yerini benimsemis ve Fatih,Szymek'le iyi uyum icersindeydi.

Orta sahada Hüseyin'i de unutmamak gerekir.Gelelim Fatih tekke,Yattara ve Szymkowiak'a mükemmel ve uyumlu bir forvet örnegi verdiler.

Gollere ise ancak sapka cikartilir...[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Geliyor BORDO-MAVI Geliyor..

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı trabzonkolik61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Fanatik28 Nickli Üyeden Alıntı

Fatih akyel konusunda hakli olabilirsin. ama hüseyin faciasinida görmezden gelemezsin. her ataga hüseyinle kalkmak istesek, 90% güme gidiyor. yada agir kaliyor. paslari yerini bulmuyor. top kaybediyor. tuttutdu bir sag ayak gidiyor. ya sen professionel futbolcusun, biraz kendini gelistir. sol ayagini calistir. onun yüzünden denizli macinda kanser oluyordum az daha...

Hüseyin hakkindaki görüslerine katiliyorum.. Ayrica Hüseyin'in sürekli artan formu yok. Bir hafta iyi,bir hafta kötü..Aslinda fizik ,boy var ama topa ilk müdahalede bazen zamanlama hatalari yapiyor..Dilegim for´munu sürekli yükseltip kalici olmasi....

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

muratdinc Yazdi:

yaaa arkadaslar bu golleri indirdim ama bi türlü seyredemiyorum hiçbisey anlamadim

golleri yükleyipte izleyemeyen arkadaşlar için 2 program.İstediğinizi yükleyin.işinizi görecektir.

Zoom Player_4.51 standard

http://rapidshare.de/files/5078406/zp451std.exe.html

BS Player_Pro

http://rapidshare.de/files/13167414/BSplayer_Pro.rar.html

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı trabzonkolik61 Nickli Üyeden Alıntı
    her ataga hüseyinle kalkmak istesek, 90% güme gidiyor. yada agir kaliyor. paslari yerini bulmuyor. top kaybediyor. tuttutdu bir sag ayak gidiyor. ya sen professionel futbolcusun, biraz kendini gelistir. sol ayagini calistir. onun yüzünden denizli macinda kanser oluyordum az daha...
    sol ayagini çalistimasini iztemiyoz sag ayagini düzgün kullansin sagi kullanamiyo ki kaldi bide sol...önündeki adama top atmaktan aciz millli tkaiomda bile oynasa o pas yetenegiyle pek de formayi haketmiyo ama tek avantaji yernide oynayan baska adam olmamasi alternatif yok...fatih de stoper ve teknigi fazla yok ne yapacak tabikide gelen topu sisirecek elinden gelenin en iyisini yapmasi gerekiyo ve en iyisini de yapiyo bence..ve suan elimizde defans yok cok iyi birkaç defans alana kadar da en iyi defans oyuncularimiz bunlarr.....kabul edin artikk fatih akyellllllll

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bir zamanlar en heybetlimiz m. yilmazdi fakat simdi...

ve bu adamdan uçanda kaçan da kurtulamaz...[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

resme dikkat!

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

90 dakikaya yayamasak bile takimda düzelme bariz görülüyor.Artik öz güven sorunu asildigina göre is kadro seçiminde.Hocanin 2.yariya Ufukhan'la baslamasi olumlu.Fakat neden Ali Güzeldal'i kullanmak istemedi.Djokaj henüz hazir olmadigina göre onu tam zamanli kullanmasi ne derece dogru ? Yoksa Ali'yi Antep maçina mi sakladi ? [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Takim iyilesmeye basladiginin ve devam edeceginin sinyallerini veriyor. Ataklarimiz ve gollerimiz daha organizeydi.. Özellikle Fatih,Szymkowiak ve Yattara 'nin organize paslasmalariyla güzel goller geldi[img]smileys/smiley32.gif[/img] Defansta da Stepanov ve Fatih uyumluydular, ayrica Ufukhan da çok mücadeleciydi. Djokaj kondisyon ve uyum olarak henüz hazir degil.. Tabi ki ataga kalkarken hizli çikamamak ve isabetli toplar atamamak gibi bazi sorunlar yasadik. Yine de önceki maçlara göre iyiydik. Kaçirdigimiz golleri atabilseydik en azindan Altay maçindaki gol yükünden kurtulurduk ama tur için umutluyuz tabi ki.. Insallah daha iyi olacagiz.Edited by: Ferdinand

iste bu son alti maçin besini kazandik

Fanatik28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

trabzonkolik61 Yazdi:

Fanatik28 Yazdi:

Hüseyin hakkindaki görüslerine katiliyorum.. Ayrica Hüseyin'in sürekli artan formu yok. Bir hafta iyi,bir hafta kötü..Aslinda fizik ,boy var ama topa ilk müdahalede bazen zamanlama hatalari yapiyor..Dilegim for´munu sürekli yükseltip kalici olmasi....

------------------------------------------------------------ -------

Bende Hüseyin cok süper oynuyor demiyorum. Ama su anda takimi onsuzda düsünemiyorum. Ne Adem, ne de hasan onun yerini dolduramaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı KuGu Nickli Üyeden Alıntı

bir zamanlar en heybetlimiz m. yilmazdi fakat simdi...

ve bu adamdan uçanda kaçan da kurtulamaz...[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

resme dikkat!

aynen oyle[img]smileys/smiley32.gif[/img]

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

denizlili 7 nolu topçunu kulagidaki kirmizi ne ki

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı KuGu Nickli Üyeden Alıntı

resme dikkat!

Hatırlatayım, bu pozisyon gol oldu..

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nasi unutabilirz ki[img]smileys/smiley5.gif[/img]

lakerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

arkadaslar her iki maçtada oyuncularimiz arkalarina bakmiyolar kanattaki adamlar çok içeri giriyor bunun sebebi ise hüseyin ve ademin defansa yardim etmeyisi onlar sadece dönen toplari toplayyip pas atamiyolar.Bu yüzden de hem yattara hem fatih orta alana gelpi top aliyolar buda bizi etkiliyo bana göre olay budur....F. Akyel adam gibi topunu oynuyor hiç degilse dürüst adam özür diledi ve simdi sanki 10 yillik trabzonlu gibi her topa müdahale ediyor ve terinin son damlasini kullaniyor.Bizim defansimizi Akyel düzeltir ...

Nereden
    Kocaeli

Alıntı ftunsal Nickli Üyeden Alıntı
    7 numaranin sol kulagi soguktan kizarmis heralde.

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tunganyan Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı ftunsal Nickli Üyeden Alıntı
    7 numaranin sol kulagi soguktan kizarmis heralde.
    [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Amasya

ya bende izleymiyorum golleri bi türllü [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Nereden
    Amasya

burdaki bütün videolarada bir degisiklik mi oldu....acaba...önceen oluyodu simdiolmuyor

Nereden
    Kocaeli

Alıntı $FIRTINA61$ Nickli Üyeden Alıntı

burdaki bütün videolarada bir degisiklik mi oldu....acaba...önceen oluyodu simdiolmuyor

show tvdeki problemden dolayi golleri hicbir program wmv yapamadi.mpeg2 formatinda.

Trabzonspor - Denizlispor macinin golleri

http://www.bordomavi.net/videolar/

ben bir türlü anlamadim aç mi dicez kaydetmi dicez ikisinide yaptim olmadii

tamam da arkadaslar golleri wmv formatinda yapsaydiniz 10 mb kadar inerdi yinede saolun

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ayaginiza yüreginize saglik...Sizi seviyorum sonsuza dek böyle bu...Gurur dolu yüregim yine...Herseyimsiniz bordomavim...Herseyim!

Nereden
    Kocaeli

ben bir türlü anlamadim aç mi dicez kaydetmi dicez ikisinide yaptim olmadii

tamam da arkadaslar golleri wmv formatinda yapsaydiniz 10 mb kadar inerdi yinede saolun
    bunlar mpeg2.show tv deki yayinda bi problem oldugu için ne Windows Movie Maker ne Ulead Video Studio bu videolari düzenleyemedi.düzenledi ama tam gol sirasinda görüntü bozuluyor.

K-Lite Codec Pack kurarsaniz sorun kalmaz. kurarken media player classic seçmeyin. Mpeg-2 altinda Cyberlink seçin. Mpeg-2 Demuxer olarakda Elecard seçin.golleri bu sekilde izleyebilirsiniz.Edited by: tunganyan

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)