Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 159 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Akyel Avni Aker?de!

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

destek verelim bakalim performansi düzelir insalah sanmiyorum ama

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SiNo Nickli Üyeden Alıntı

destek verelim bakalim performansi düzelir insalah sanmiyorum ama

Bence F. Akyel geldikten sonra defans blogunda duzelme oldu.Kimse inkar etmesin.Bi de unutmayalim

AFFETMEK BUYUKLUGUN SANINDANDIR.

Buyuk TRABZON taraftarina yakisan seyler yapilacaktir.Bundan adim gibi eminim.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı muratdinc Nickli Üyeden Alıntı
    benim en çok korktugum sey bu pretesto yapilmasi insallah böle bisey olmaz

evet protesto edilmesi gereken bir Fatih var ancak soyadi Akyel degil Terim.

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Midesi genis olanlar destek versin...Adam ana avrat küfretmis size, memleketinize, yapmadigini birakmamis, çok övündügünüz delikanliliginizla !!! bile dalga geçmis, hepinizi kadiköy kediligi ünvaniyla sereflendirmis, siz de defansi toparlamis gibi komik laflar ediyorsunuz. Neyseki arada Trabzonsporumuzun hatiri var...

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

merak etmeyelim protesto olmayacaktir büyük ihtimalle ama ben statda yerimi alacam daha önce de dedim bu adami alkislamam simdi acaba diyorum ama dedigimden farkli bisi yapacagimida sanmiyorum. birde isin farkli bir boyutu var bence. simdi tepki alirsa o kadar laf etti yine çikip abuk subuk konusurmu. yani bir kaç kisinin yapacagi olumsuz hareketlerden sonra trabzonspor u zor duruma düsürecek bi harekette bulunurmu veya bu takimdan giderse ben orada çok zor anlar yasadim dermi. birde su ana kadar sehirde kendisine bir hareket yapildigini duyadim onun için bir tepki olmaz insallah

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

akyel i hazmedemiyorum ben sahsen bence cacik olmaz fatih den

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Millet adam özür diledi yaa siz daha nereye takildiniz ?

Özür dileyen afedilir.

Birlik beraberlik, destek isteyenlere duyurulur. Yoksa birlesmemek icin binbir sebeb daha üretebiliriz hic sorun degil.

Birakin artik takmayin kafayi bu meseleye.

Millet Milli macda oyuncu tekmeleyenleri bile korumaya aliyor biz hangi durumdayiz.

terim istifa.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı zisinoli Nickli Üyeden Alıntı

Midesi genis olanlar destek versin...Adam ana avrat küfretmis size, memleketinize, yapmadigini birakmamis, çok övündügünüz delikanliliginizla !!! bile dalga geçmis, hepinizi kadiköy kediligi ünvaniyla sereflendirmis, siz de defansi toparlamis gibi komik laflar ediyorsunuz. Neyseki arada Trabzonsporumuzun hatiri var...

ee seni,n gibiler olursa pretostalar olacaktir

Alıntı muratdinc Nickli Üyeden Alıntı

ee seni,n gibiler olursa pretostalar olacaktir

arkadasim sen bize demek istiyorsun ki o zaman yarin maca gidin fatik akyele kufuru basin.. iyi güzel dediginde bir eksik var senin dediginde fatih akyele kufur edersek simdi bunu bizim takimimiza alan yönetime etmezsek bizim delikanliligimizdan ne olur bizim mertligimizden ne olur.... biz taraftar olarak takimimiz bir hava ya......in biraz toparlansin diye çebellesiyoruz ama sen öyle birsey diyuorsun ki arakdasim. küme düsürme çabasindasin bizi. fatih akyel delikanliligimiza laf etti diyorsun iste o fatih akyel yarin avni akerde delikanliyi görecek ve o delikanlilara saygi duyacak ter akitacak ve o delikanliligina laf ettigi dediigin kisilerden merhamet bekleyecek.. sence Fatih Akyele bu ceza yetmezmi. sen onun yerinde olmak istermiydin he.

Ankara İl Temsilcisi Sönmez Özlü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Akyel'in transferine de takimda kalmasina da siddetle karsiyim. Ancak stadda tepki verilmemesi gerekir. Aleyhine tezahürat yapilmamali. Ancak su da var ki destegi de hak etmis degil. Bence kendisine iyi ya da kötü bir tezahüratta bulunulmamali. Çagirilacagi zaman da tek olarak çagirilmamali, takimla birlikte tribünleri selamlamaya gelmeli. Küfür vb. durumlarla ise asla karsilasmamali.

aka5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

oynan 2 macta fatih akyel ileri hic cikmadi .defansta durdu surekli.fatih oynadi takimlarda surekli kanat oynuyor ve ileri cikiyordu.sanirim vahid hoca gol yemeyelim diye ileri cikartmiyor.bence bu mac fatih ileri cikacak ve gol atacak gibime geliyor.suan onun atacagi 1 gol trabzonlu taraftarlarla buzlari eritecektir.yada cogu kisi icin bianda sempati olur.yani ben yarin fatihten gol bekliyorum.

bence F. Akyelin gol atmasi gerekmiyor sadece takima alisip profesyonel olsun faydasi bol olsun yeter yeter yani

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Simdi F. Akyeli protesto falan edersek takima zarar veririz.En basta yaptik bunu.Simdi sirasi degil.Zaten öyle birsey yapacaklarini sanmiyorum

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu saatten sonra protesto falan olmaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

TEPKI OLACAKSA SEREFSIZ SABAH GAZETESINE VE O KONUSMAYI YAPAN ADAMA OLMALI VE TAKIMA DELICESINE BIR SEVGI GÖSTERISINDE BULUNULMALI!..

hcicek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

katiliyorum arkadasima olan olmus biten bitmis geçmis geçmiste kalmali yoksa hala eski sampiyonluklarimizla övünürüz. bir trabzon sporlu olarak fatih'in yaptiklarini tastiklemiyorum ama arada bordo mavi yani trabzon spor formasi var onun hatrina affedelim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fatihe tepki yerine destek olunmali , eger tepki koymayi düsünen varsa çok geç kaldi çünkü. koskoca trabzonsporumuzun dergisinde bile kapak yaptilar onu..

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Bu raddeden sonra yapilan hersey ona oldugu kadar trabzonsporada zarar verir,bende alinmasi taraftari degildim ama artik yapilacak birsey yok

fatihe sonsuz destek,adam futbolunu oynuyor,isine bakiyor,bize ona destek olmak düser,

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı gurbetçi 61 Nickli Üyeden Alıntı
    fatihe sonsuz destek,adam futbolunu oynuyor,isine bakiyor,bize ona destek olmak düser,

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Fatih

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

taraftar olmak formayi giyen her oyuncuya tam destek vermektir.biz görevimizi yapalim.bizim takimimizin oyuncusu bizimdir.

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ewet zaten esas konu da bu ARADA TRABZONSPORUMUZ VARR!!! onun içinde destek olmak lazim ona olmasa bile takimaa yani fatihe de çünkü ona yapilan destek trabzona yapilan destektirrr ...biz bilmioz mu fatihin ne dediigini ne yaptigini ne nolursa olsun bizim tkaima alinmis mi ewet bizim için oynuyor mu ewettt...sen dewam et hatta git stadda yuhla falan bakalim kim zararli çikacakk...sen ve senn gibi düsünenler köstek olsunn elbet ona destek olan cikarr cok cikar hemde umarim sende destek olanlardan olursunnn çünkü Arada TRABZONSPORUMUZ varr!!!

denizci61
    Ziyaretçi

Sizlere çok ilginç bir mevzu anlaticam. Belki size saçma da gelebilir ama ben böyle seylere bazen inanirim. Trabzonspor dergisinin son sayisinda malumunuz Fatih Akyel röportaji vardi. Röportaji okumadan önce dedimki bu röportajda 5 tane saglam açiklama yapsin affedicem dedim. Bende bu oyuncunun Trabzon'a gelmesine karsiydim malumunuz. 1. Para konusunda hiç zorluk çikarmamasi,2. Avni Aker hakkinda söyledigi övgü dolu sözleri,3. Takimin önümüzdeki sene muhakkak sampiyon olmasi gerektigini, 4. Trabzon'un 4. büyük degil 4 büyükten biri oldugunu, 5. Kendisini Trabzonlu futbolcular kadar sorumlu hissettigini, tasin altina elini sokmaktan cekinmeyecegini söyledi.

Ben affettim sizi bilemem.... Sonuçta Trabzon için ter döküyor...Bu da yeterli bir sebep sanirim.

since1967_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

evet arkadaslar bencede en dogru yapilacak is fatihi bagrimiza basmak. biz büyük bir camiayiz. o da yaptigi hatalarin farkinda. bende affedelim diyorum.

(Not : ihsan abi maça beklerim senide)

denizci61
    Ziyaretçi

Alıntı since1967_ Nickli Üyeden Alıntı
    evet arkadaslar bencede en dogru yapilacak is fatihi bagrimiza basmak. biz büyük bir camiayiz. o da yaptigi hatalarin farkinda. bende affedelim diyorum.

(Not : ihsan abi maça beklerim senide)

Kardes nöbetçiyim. Kalbim sizinle....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)