Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 133 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wimbledon 2013

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Wimbledon 2013

Ne yazıkki Marsel İlhan çok iddiali olduğunu ve Rafael Nadal ya da Djokovic'le eşleşmek istediğini söylediği bu turnuvada ilk turda Jerzy Janowicz'e yenilerek elendi.

Bizim için üzücü ama Wimbledon'ı izlemek keyifli olacak. Viva Federer & Djokovic.
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

MDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Marsel ilk turda elenmiş ne yazıkki..

Atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ediiit....
    Konu Atakan tarafından (14.06.2011 Saat 16:54 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Geçen seneyi daha dün gibi hatırlıyorum. Zaman ne çabuk geçmiş. Çok keyifli olacaktır. Merakla bekliyorum.

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

Nadal ve Federer finali istiyorum yine.

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Marsel ilk turda degil, on elemelerin ilk turunda elendi. Siralamasi turnuvaya direk katilmaya yetmeyen oyuncular, turnuvaya katilmak icin 3 eleme gecmek zorunda ve Marsel bunun ilk turunda elendi ne yazik ki...

Fransa acikta iyi performans gosteren Federer en favori turnuvasinda basarili olmak icin elinden geleni yapacaktir. Son sampiyon Nadal, sezonun flash ismi Djokovic, ev sahibi Murray de tabi ki favorilerden. Umarim Federer'in tahta donusu olur...

federer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Çok zevkli geçeceğine adım gibi eminim.Wimbledon da prestij için oynayacak olan Federer,1 numara nın vermiş olduğu güvenle oynayacak Nadal ve tekrar dan 1.liği zorlamak için oynayacak olan Djokovic.
    Novak Djokovic in Roland Garos daki hafif sakatlığı oyun temposunu etkiledi ve belki de Federer bu sayede Djokovic i yendi.Bu turnuvada formda bir Djokovic her halükarda finale çıkar.Çünkü 41 maç yenilmezlik serisi vardı ve bu maçların içinde 3 Nadal galibiyeti vardı.
    Gönül ister ki Federer finale çıksın ve Nadal ı yenerek tekrardan ben burdayım desin
    KUTSAL OLAN KUŞKUSUZ Kİ VATANDIR,ADAM DEDİĞİN MEMLEKETİNİN TAKIMINI TUTANDIR

https://twitter.com/backhandwinner

10 numara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

federer favorim...
    poetricus

ilyas BAHADIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Djokovic elen kardeşim..

Goran İvanisevic gibi tenisçiler artık yok..nadalla idare edeceğiz
    1 Ocak itibarıyla imkanı olan arkadaşları Trabzonspor kulüp üyeliğine davet ediyorum. World özellikli kredi kartına 8 taksit yapılıyor
    Trabzonsporu karakter yoksunu, haysiyetsizlerden, çıkarcılardan, hırsızlardan korumak, geleceğinde söz sahibi olmak için..

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Final Nadal-Federer olursa Nadal, Djokovic-Nadal olursa Djokovic Alır. Eşleşme sistemine göre Federer-Djokovic olma ihtimali var mı bilmiyorum ama olursada Federer alır tahminim bu yönde ve gönlümde Kendisini çok alçakgönüllü gördüğüm için Eskiden beri Federer den yana..

Djokovic çok iyi bir return ustası belkide tenis tarihinin en iyi bir kaç tenisçisinden biri bu anlamda ama zaman zaman oyundan çok çabuk kopabiliyor servisleride fena sayılmaz ve son derece atletik bir oyuncu.Bu yüzden olası nadal.Djokojic finalinde favorim Djokovic

Nadal'a gelince Çok inatçı... rakibini bezdirene kadar koşuyor koşturuyor kortun dört bir yanına.İlk servisleri oyuna sokma oranı yüksek olmasıda başka bir artısı Nadal'ın Zaten bu özellikleride ona tüm maçları kazandırıor genelde tüm bunların dışında çok teknik bir oyuncu olarak görmüyorum Nadal'ı ve servisleride ortalama olan bir olyuncu ama daha öncede söylediğim gibi ilk servislerini oyuna sokma oranı yüksek.

Federer'e gelince şuan djokovic ve Nadal ile aynı yaşta olsaydı kesinlikle favori olurdu. Eksik diyebileceğim tek yönü sanırım çok atletik olmaması tabi bunda yaşında etkisi var.. Onun dışında servisleri süper oyun zekası harika özellikle forehand ini hiç konuşmaya gerek yok ama son roland garros finalinde Backhand inide oldukça geliştirmiş olduğunu gördük.. Merakla izliyoruz.
    Konu A.Gökhan AKIN tarafından (23.06.2011 Saat 23:28 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Hatay

LLeyton Hewit hiç değişmemiş..hala aynı aksi çocuk, seviyorum uşağı
    1 Ocak itibarıyla imkanı olan arkadaşları Trabzonspor kulüp üyeliğine davet ediyorum. World özellikli kredi kartına 8 taksit yapılıyor
    Trabzonsporu karakter yoksunu, haysiyetsizlerden, çıkarcılardan, hırsızlardan korumak, geleceğinde söz sahibi olmak için..

GULER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Nadal diyorum ben.

psikopat_hamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Benim favorim Djokovic. Maç günü performansı etkiler ama oynadığı maçlarda en formda görünen raket bence. Nadal ile Djokovic final oynar Djokovic kazanır. Federer bu turnuvada da aradığını bulamayacak.
    ÇoCukLaR iNaNıN, iNaNıN ÇoCukLaR GüZeL GüNLeR GöReCeĞiZ GüNeŞLi GüNLeR

MDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Nadal toprak kortta etkili burda Djokovic ve Federer daha avantajlı gibi..Bence Djokovic-Federer büyük ihtimal yarı final oynar o maçıda kazanan şampiyon olur..
    Konu MDanışmaz tarafından (25.06.2011 Saat 22:13 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı MDanışmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nadal toprak kortta etkili burda Djokovic ve Federer daha avantajlı gibi..Bence Djokovic-Federer büyük ihtimal yarı final oynar o maçıda kazanan şampiyon olur..
    Nadal toprak kortta etkili soylemi 2008 Wimbledon finaliyle yikildi, Nadal kariyer grand slamini tamamlamis, butun kortlarda sayisiz turnuvalar kazanmis bir isim artik. Formda oldugu zaman her kortta yenilmesi muthis zor bir isim. Ayrica Wimbledonun da eskisi kadar hizli bir zemine sahip degil artik, yillar icinde ne kadar yavasladigi hep tartisma konusu.

Federer turnuvaya iyi basladi, ilk 3 round itibariyle bayagi etkili gozuktu. Ozellikle servisleri muthis isliyor ki Wimbledon demek iyi servis demek. Yari final yolunda kendisini cok zorlayacak bir isim gozukmuyor. Djokovic'in ceyreginde olan Soderling bugun elendi, Djokovic de buyuk bir surpriz olmassa yari finale cikacaktir. En zor kuraya sahip isim Nadal suanda. Nadal'in zorlu 4. tur ve ceyrek final eslesmeleri var. 4. turda Del Potro ile oynayacak ki Del Potro 2009 sezonu sonunda Nadal'i uc kez ust uste yenebilmis bir isim. Uzun suren sakatligindan sonra eski formuna donuyor. Nadal'i yenemeyecek ama zorlayacaktir diye dusunuyorum, en azindan set almasini bekliyorum. Ceyrek finalde ise olasi bir Berdych eslesmesi var ki bu gecen senenin Wimbledon finalinin tekrari olacak. Berdych gecen seneki kadar iyi gozukmese de en iyi oldugu zemin diyebiliriz cim icin, buyuk servisiyle Nadal'a zor anlar yasatabilir. Diger ceyrekte ise Murray 4. turda Gasquet ile oynayacak ki Murray'e her zaman ters gelen bir adam. Murray ceyrege cikarsa karsisinda Feliciano Lopez'i bulmasi cok yuksek ihtimal. Lopez potansiyeli cok yuksek ama zor maclarda bunu gostermekte gucluk ceken bir oyuncu, gecen turda Roddick'i elemesi ona oldukca guven asilamistir diye dusunuyorum. Cim korta mukemmel uyan oyun stili ise onu yari finale cikartirsa benim icin surpriz olmayacak.
    Benim ongorum Nadal-Federer klasik finali. Finalde ise ne yazik ki Federer karisinda her zaman psikolojik ustunluge sahip Nadal'i avantajli goruyorum. Ama Federer yari finalde Djokovic'i gecip ustune unutulmaz 2008 Wimbledon finalinin rovansini alsa tadindan yenmez. Hadi be ekselanslari, o kupa sana helal, al gel de buralar bayram olsun

Nereden
    Trabzon

FEDERER alır......

Nereden
    Hatay

Nadalın dizi bir terslik çıkarmazsa Djokovic ile final oynayacağını düşünüyorum..ikisi arasında seçim yapamıyorum, kim kazanırsa sevinirim...ama ben hala eski günlerdeki gibi goran ivanisevic gibi bir adam ariyorum..yok yok yok.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Djokovic alsa keşke Federer'e uyuz oluyorum

BMN Yönetim Kurulu Burak DERELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vakit buldukça izliyorum.
    Güzel maçlar çıkıyor.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

00111101
    BordoMavi.Net
    burakdereli.net

Sanal Yönetici

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Burak DERELİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vakit buldukça izliyorum.
    Güzel maçlar çıkıyor.
    Bugun Nadal-Del Potro maci var, yayin bulursan keyif alacagini garanti edebilirim.

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Geçen Astra'da kanal taratırken SKY paketine ait Wimbledon 1-2-3-4-5-6 kanalları çıktı 6 maç aynıı anda oluyor mu da bu kadar kanal açmış adamlar, ama verilen önem tartışılmaz adamlar hem normal hem HD kanal açmışlar 6 adet...
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

BMN Yönetim Kurulu Burak DERELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Wozniacki elendi rakibi yarı finalde Sharapova ile karşılacak.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

00111101
    BordoMavi.Net
    burakdereli.net

Sanal Yönetici

Nereden
    İstanbul

Alıntı ilyas BAHADIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nadalın dizi bir terslik çıkarmazsa Djokovic ile final oynayacağını düşünüyorum..ikisi arasında seçim yapamıyorum, kim kazanırsa sevinirim...ama ben hala eski günlerdeki gibi goran ivanisevic gibi bir adam ariyorum..yok yok yok.
    Goran İvanisevic sadece sert servis atardı. 200 km'yi aşan servisleriyle turnuvaya katılmak için yeterli puanı alamamasına rağmen ek kontejandan (vild-cart gibi bişe diyorlar) gelip tarihte ilk kez Wimbledon şampiyonu oldu . Onun dışında şimdikilerden üstün olduğu hiçbir özelliği yoktu. 80'li ve 90'lı yıllarda favorilerim Boris Becker ve Andre Agassi idi. Her kortta müthiş işler yapmak, olmayacak sayıları olmayacak şekilde almak onların işiydi. Turnuvaya gelince; erkeklerde Federer çok formda ve turnuvayı alır gibi. Belalısı Del Porto'yu yenen Nadal önümüzdeki turlarda da oldukça zorlanacak ve finale kalırsa istediği savunma performansını sergileyemeyecektir. Djokovic yarı finale çıkarsa Federer'i oldukça zorlar ama yıkamaz. Bayanlarda ise mutlak favorim Azeranka. Meydan ona kaldı ve oldukça iyi gidiyor.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

federer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Nadal akşamki Del Potro maçını kazanmasını Del Potro nun geçirdiği sakatlığa borçlu.O sakatlığa kadar Del Potro nun bir servisini doğru dürüst karşılayamıyor,üstelik servis oyunlarında rally ler uzayınca zor anlar yaşıyordu.O sakatlıktan sonra Del Potro nun servisleri düştü,acı çekerek oynamaya başladı.

Genel itibarıyle 4.tur maçlarında Nadal da Federer de ilk setlerini kaybetti,artık çetin rakiplerle oynayacak hepsi.Final yüksek olasılıkla RÜYA FİNAL olacak gibi duruyor.Kazanan da inşallah Federer olur
    KUTSAL OLAN KUŞKUSUZ Kİ VATANDIR,ADAM DEDİĞİN MEMLEKETİNİN TAKIMINI TUTANDIR

https://twitter.com/backhandwinner

Nereden
    İstanbul

Alıntı federer61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nadal akşamki Del Potro maçını kazanmasını Del Potro nun geçirdiği sakatlığa borçlu.O sakatlığa kadar Del Potro nun bir servisini doğru dürüst karşılayamıyor,üstelik servis oyunlarında rally ler uzayınca zor anlar yaşıyordu.O sakatlıktan sonra Del Potro nun servisleri düştü,acı çekerek oynamaya başladı.

Genel itibarıyle 4.tur maçlarında Nadal da Federer de ilk setlerini kaybetti,artık çetin rakiplerle oynayacak hepsi.Final yüksek olasılıkla RÜYA FİNAL olacak gibi duruyor.Kazanan da inşallah Federer olur
    Hepsine katılıyorum. Başka yoruma gerek yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)