Sayfa 3 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 399 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonsporumuz Djokaj?la anlasti!

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61_OFLU_35 Nickli Üyeden Alıntı

Gökteki yildizlari payedelim kizlari
    Aldilar güzelleri kaldi yaramazlari...

[img]smileys/smiley32.gif[/img]arkadaslar sirkecide konya saatçisinin yaninda bi yer var teleskop satiyor hava bulutlu filan hiç farketmez yildizlari çok net görebiliyorsunuz özkan sümer beni gönderdi derseniz %10 indiriminiz var haberiniz ola. yarabbim ne günlere kaldik. Artik yapacak biseyimiz yok hayirlisi neyse onu nasip etsin Allah.

lakerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ya beyler ya siz okudugunuzu yada duydugunuzu algilayamiyosunuz devre arasinda kim hangi yildizi almis ya bi göstersenizee.devre arasinda alabilecegin yildiz oyuncu 35 38 yasinda olan futbolcudur.Su anki politika ilk 4 ve türkiye kupasi bunun yapilan transferler bunlar amaç kadroyu genis tutum bu kisa sürede oyuncu konusunda sikinti çekmeden hedeflere ulasmak için yapilan transferlerr.BUNU ALGILAMAK ZOR DEGIL YAAA KAÇ AYLIKSINIZ???[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61_OFLU_35 Nickli Üyeden Alıntı

Gökteki yildizlari payedelim kizlari
    Aldilar güzelleri kaldi yaramazlari...

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Baskan kanimca akilli isler yapiyor...

ADAM gibi oynasalar bu kadro bu ligde 3.lügü hayli hayli zorlar fazla bile aslinda...

Ha sezon sonu sözlesmesi bitecek bi dünya oyuncu var bunun içinde simdiden paralar saçmaya gerek yok sezon sonu olacak hersey...

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lakerta Nickli Üyeden Alıntı
    Ya beyler ya siz okudugunuzu yada duydugunuzu algilayamiyosunuz devre arasinda kim hangi yildizi almis ya bi göstersenizee.devre arasinda alabilecegin yildiz oyuncu 35 38 yasinda olan futbolcudur.Su anki politika ilk 4 ve türkiye kupasi bunun yapilan transferler bunlar amaç kadroyu genis tutum bu kisa sürede oyuncu konusunda sikinti çekmeden hedeflere ulasmak için yapilan transferlerr.BUNU ALGILAMAK ZOR DEGIL YAAA KAÇ AYLIKSINIZ???[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Yabanci kontenjanini dolduruyo yönetim Yeni sezonda nassi yer açicak gelecek yildizlara!!!!!!!!!Bunlari yeni sezonda göndericekse niye transfer etti??????hiç düsündünmü bunu Gazetelerde samaraslar zendenler Alinan kizilyildizdan 3. sinif bi adam....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hayirli olsun,insallah iyi çikar da takima faydali olur...

bu arada Saffet Sancakli sov(!) devam mi ediyor acaba???[img]smileys/smiley17.gif[/img]Edited by: Berat Tekke

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

80'li 90'li yillarda çok çektik bu yugolardan, hadi hayirlisi...

aka5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

vallaya burda ben zenden hayaliyle yasiyodum [img]smileys/smiley19.gif[/img]bi baktim o ne djokaj kimse artik görcez.

Nadir Bekar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

HERKES SIMEK I ÖRNEK GÖSTERIYO AKSINE ÇOK FAZLA IYIMSERSINIZ

AMA YINE DE HAYIRLISI

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Sol kanata acilen adam lazimdi amma velakin aradigimiz adam bu adammiydi bunu zaman gösterecek. Hayirlisi bakalim ne çikacak kutudan.

Nereden
    İstanbul

insallah hayirli olur

Nereden
    İstanbul

Arkadaslar suanda jun ve eller kiralik olarak gittiler Bu yeni aldigimiz futbolcularla birlikte toplam 8 tane yabancimiz oldu... Basimiz çoooooooook agriycak Basimizi duvarlara çoooooook vurucaz..[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

önümüzdeki sezon yabanci sayisi 6+2 olacak

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayirli olur insallah.

lakerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

sanki basina yansiyan anlasmalri biliyosunuz gözle gördünüz aynen geldikleri gibi giderler.bu yönetim isini biliyor bence zamana birakalim yabancilar ve türklerden çokk gidecek var bunu mayis ayinda görürsünüz teknik direktör bu takimda durursa gitmezse takimi adama sokar kimse chealse deki oyuncularida tanimiyodu bu kim diyodu ama takim suanda ne halde bu is illa parayi fazla verilipte besiktas gibi kendimizi medyaya rezil etmeye gerek yok.Trabzonsporda oynayacak yildiz çok ünlü ve büyük sehirlerde yasamamali bence yönetimin politikasi dogru futbola aç ve kendisini gösterecek adamlar alip takimi ateslemeye çalisiyolar!!!!BUNU anlarsin sanirim

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

karamsar olma eller kolay satilir jun da biraz ucuza satmaya razi olursan leeye koreli takimlar hasta jeffersonuda kolaylikla portekize satarsin cünkü orada brezilyalilar yabanci olarak gecmiyor

Nereden
    İstanbul

sanki basina yansiyan anlasmalri biliyosunuz gözle gördünüz aynen geldikleri gibi giderler.bu yönetim isini biliyor bence zamana birakalim yabancilar ve türklerden çokk gidecek var bunu mayis ayinda görürsünüz teknik direktör bu takimda durursa gitmezse takimi adama sokar kimse chealse deki oyuncularida tanimiyodu bu kim diyodu ama takim suanda ne halde bu is illa parayi fazla verilipte besiktas gibi kendimizi medyaya rezil etmeye gerek yok.Trabzonsporda oynayacak yildiz çok ünlü ve büyük sehirlerde yasamamali bence yönetimin politikasi dogru futbola aç ve kendisini gösterecek adamlar alip takimi ateslemeye çalisiyolar!!!!BUNU anlarsin sanirim

Anliyorum çok güzelde yazmissin Ama baskan bi transfer yapicam yer gök inliycek dedimi demedimi? Madem yapamiycan niye vaad ediyon??? niye bizi umatlandiriyon ozaman?????

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Lee'nin sezon sonu sözlesmesi bitiyor.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zahido Nickli Üyeden Alıntı

Anliyorum çok güzelde yazmissin Ama baskan bi transfer yapicam yer gök inliycek dedimi demedimi? Madem yapamiycan niye vaad ediyon??? niye bizi umatlandiriyon ozaman?????

baskan o transfer devre arasinda olmazsa bile sezon sonunda olacak dedi.

baska bi takimin baskani yildiz vaad etse fatih tekke'yi satar miyiz ya da herhangi bir fiyat belirler miyiz?? SATMAYIZ

biraz yapici olun...

hayirli olur insallah

Nereden
    Ankara

Sezon sonu Leenin sozlesmesi bitiyor. Bu yeni gelen adam onun mevkisinde de oynayabilir. Tabi eger iyi cikarsa. En kotu ihtimal,6+2 den gelecek 1 yabanci hakki daha dogar ki, bence daha fazla hakkimiz dogacaktir. ( Jun ve Eller gider) Bekleyelim ve gorelim. Hayirlisi Edited by: owenank

manomat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Seyretmeden elestirmeye kalkmak dogru degil. Sol kanatta zaten oyuncumuz yoktu, dolayisiyla yararli bir transfer oldugunu dusunuyorum. Isin en guzel yani, basinin bu transferde de ters köseye yatmasi.....

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Valla bu yönetimi hangi arada kimseye duyurmadan yaptigi transferlerden ötürü tebrik etmek gerek...

Nereden
    Ankara

Hiç yoktan yönetimin transferleri saklama konusundaki basarisini alkislamak lazim bence.Gerek Stepanov transferinde gerekse bu transferde çok basariliydilar hiç bir gazetede geçmedi bu isimler birden transfer haberleriiresmi sitede yayinlandi[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Aydın

Ha bide geçen seneyi hatirlarsaniz bir türlü iç bütünlük saglanamiyordu. Biri içerde öksürse disarda herkes duyuyordu. Yeni yönetimimizin en ilgimi çeken yani da bu. Kimseden ses çikmiyor. Ser verip sir vermeyiler valla [img]smileys/smiley9.gif[/img]

Nereden
    Aydın

[img]smileys/smiley4.gif[/img]Bayaa bi kisi ayni anda ayni fikride demmki [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)