Sayfa 11 Toplam 35 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 853 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Altay - TRABZONSPORUMUZ(resimler sf.18de)

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

maçi aliriz muhtemelen de benim merak ettigim acaba altay yenik duruma düstükten sonra nasil bir tutum sergileyecek?dostu düsmani anlayacagiz o zaman.

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı
    Taraftar kendine gelmis bir kardeste oradan çikip böyle yapmayin ''oyuncu havaya giriyo'' diyor.Güzel kardesim biz o havaya girenleri postalamadik mi? Yeniler çabuk kaynasti,kupa maçiyla birlikte 4 maç üst üste kazanildi,takim özgüvenini kazandi.Birakta keyfini sürelim.Hee futbolcularimiz burada yazilanlara bakip havaya girecek kadar cahillerse her türlü maglubiyeti hak ediyorlar demektir.Futbolda rakibin küçümsenmeyecegini bilmeyenler formamizi çikarsin lütfen.Sahsen 5-6 demiyorum ama gereken farkin yapilacagina cani gönülden inaniyorum.

walla kidemli üye olmasan dalga geçiyosun sanacam abi sana ben açiklama yapiyorum hemde delilli... trabzonun üst üste 2 maç kazanamadigini herkez biliyodu taki 4te 4yapana kadar sen simdi bak maç demiyorum galip geldigimiz herhangi bir maçtan sonraki maçin yorumlarina bak örnek mi istiyon karagümrük kim canim 5 5 atariz diyen bu taraftardi sonrasida mechul demem oki tamam yenmek içinsahaya inecez ama öyle gaza gelmeye gerek yok yok 5 yok 6...adamlarin senden daha çok sansi var beraberlikte bile çikiyolar...onun için sallarken birazaz sallayin

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ajansspor forumunda altay topiginde bir altaylinin yorumu:

Gönderen: 20Subat2006 Saat 20:31 | Kayitli IP

sakarya maçindan önce yedeklerle mucadele edecegimizi dusundugum trabzon maçi var ama bu maçin zerre kadar onemi yok...umarim antalya maçinda sakatlanip oyundan çikan mehmet haydar ve sertan iyilesirler sakatliklari ciddi degildir...

Trabzonspor Kongre Üyesi

DİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Altay bu hafta oynayacagi hayati önem tasiyan Sakaryaspor maçi dolayisiyla bizim maça yedeklerle çikacak...Aslarini dinlendirecek...

Ne olursa olsun Milan'a karsi oynamiyoruz...

Ama Izmirli oldugum için Altayi da severim...Antalya maçini yaklasik 40.000 Izmirli izledi...Ama Izleyenlerin çogu maça parayla gelmedi...Izmir B.S.Belediyesi sadece 15 bin bileti okullara dagitti...Altay Antalyayi 2-1 yendi ama öyle süper bir oyun oynamadi...Antalya ne firsatlar kaçirdi...Altay ise yakaladiklarini iyi degerlendirdi...

Izmir takimlarini tutanlar G.Antep,Malatya,Vanspor taraftarlari gibi baska takimlari tutmaz...(Geçen sene G.Antep maçinda Antepli taraftarlar Sampiyon FEBE diye bagirip durdular)...Altayli sadece Altayi tutar...Göztepeli sadece Göztepeyi tutar..Karsiyakali sadece KSK yi tutar...Bu yüzden severim Izmirli taraftarlari...

Bence maç bizim için iyi geçecek ve sabirsizlikla Trabzonsporumuzu bekliyoruz...Insallah tüm egeli taraftarimiz gelir ve bizi yalniz birakmaz...

geronimo_61
    Ziyaretçi

evet izmir taraftarinin bu yönünü bende çok severim ama kazanmamiz gereken bir maç ve bu maçta latay yaada baska bir taraftar grubunun durusu degil bizim için önemli olan bizi hedefe yaklastiracak olan skoru bulmak hiç bir olumsuzluk yada baska neden bu sonuçtan bizi alikoymamali almaliyiz alacagiz hem de gerekli skorla

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Türkiye Kupasi'nda persembe günü Altay ile karsilasacak olan Trabzonspor'un, Alsancak Stadi yerine Atatürk Stadinda oynamak için girisimde bulunacagi ögrenildi. Seyirci destegini arkasina alarak maça çikmak isteyen bordo - mavililer, bu konuda siyah - beyazlilarla temasa geçti.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar altay iyi bir takim olabilir ama...

1- geçen hafta sampinoluk yolunda çok önemli ve tempolu bi maç oynadilar bizim kadar kosamayacaklar...

2- böyle büyük maçlarda fazla oynamadilar...

3-zaten kupada fazla iddaali degiller. 2 kulvarda yarisacak kadar ne fiziki ve ruhi olarak kapasiteleri yok...

4- fatih ve yattaranin dinlenmis olmalari en büyük avantajimiz...

kagit üzerinde favori biziz. 3 farkta bizim gibi büyük bi takim için sorun degil. ama top yuvarlaktir. VAN maçini unutmayalim.

SONUÇ NE OLURSA OLSUN

TEK BÜYÜK TRABZON EN BÜYÜK TRABZON...

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı izmirdenayhan Nickli Üyeden Alıntı
    Resmi sitedeki bilgiye göre takimimiz TRABZON dan 10:30 da uçakla ayriliyor....Tahminen 12:12-30 arasi Izmir havaalaninda olacaklar....

Erkan ve Ayhan havaalaninda olacaklar....

Gelmek isteyen arkadaslarin bilgisine.....

Havaalaninda takimimizi karsilamaya gelecek arkadaslar, en geç 11.30'da iç hatlarin önünde olsun.

Atatürk stadina maçin alinabilme ihtimaline karsin, daha önce otel önü olarak belirledigimiz bulusma yerini, Atatürk stadinda Trabzonspor taraftarlarina ayrilan bölüm olarak degistirdik. Direk olarak stada gidip orada bulusuyoruz. 18.30'da ben orada olacagim.

Birazdan maç aksami kullanacagimiz mesale ve komfetileri almak için Kemaraltina gidecegim. Isteyen arkadaslara statta verecegim. Tabi pamuk eller cebe gidecek biraz. Muhtemel mesale fiyati 8 Ytl.dir. Komfetiyi bilemiyorum ama cüzi bir rakam oldugunu tahmin ediyorum. Ben 5 mesale almayi düsünüyorum. Gurbetçi Gençler'de Murat'ta 5 adet alirsa sanirim yeter. Bu arada kendi çabasiyla olmak isteyen arkadaslar olursa, görsel olarak renk katacaktir.

Gelismelerden haberdar edecegim sizleri... BMN.den ayrilmayin. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı bmteam Nickli Üyeden Alıntı
    Izmir takimlarini tutanlar G.Antep,Malatya,Vanspor taraftarlari gibi baska takimlari tutmaz...(Geçen sene G.Antep maçinda Antepli taraftarlar Sampiyon FEBE diye bagirip durdular)...Altayli sadece Altayi tutar...Göztepeli sadece Göztepeyi tutar..Karsiyakali sadece KSK yi tutar...Bu yüzden severim Izmirli taraftarlari...

Benim tanidigim tüm karsiyakali ve göztepeliler fenerbahçeliydi birader

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

alicaz insaallah maçi[img]smileys/smiley2.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı bmteam Nickli Üyeden Alıntı

Benim tanidigim tüm karsiyakali ve göztepeliler fenerbahçeliydi birader

Izmir'de Göztepe-FB maçini izlemistim. FB taraftari, Karsiyaka diye tezahürata basladiginda, Göztepe taraftari koltuklari söküp üzerlerine atmisti.

Degisken bir taraftar yapisi var. Ama suna eminim, en fazla GS taraftai va buada. Sanirim, buda yüzde olaak onlarin egilimini gösteriyodur.

Birde h.sonu Altay'in 40 bin seyirciye oynamasi kesinlikle bizim maç için baz olamaz. O maç için Izmir Büyüksehi Belediyesi 30 bin bilet alip, uçakla semtlerin üzerinden halka attilar. Buda yetmezmis gibi, stat kapilari açik tutulmustu. Bizim maç için böyle bir organizasyonlari yok. Bu maçtan ziyade, h.sonu oynayacaklari Sakarya maçina odaklanmis durumdalar. "Keske bu maç olmasaydi da takimlari yorulmasaydi" türünden bir intiba var, taraftarlar arasinda.

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

isterlerse maracana stadinda oynayalim bu maç bizim olacak ve olmak zorunda

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hiç bir iddaalari yok. ve 2A da çok önemli maçlari var. ben bu maça fazla asilacaklairni sanmam. kendilerini göstermek için bile olsa bu maça fazla asilmazlar. onlar için çok önemli olan süperlige çikmak için fazlasiyla önem tasiyan lig maçlari var hafta sonu. as adamlarini yormak istemezler. . asilsalarda sorun degil aslinda ama 3 fark atmamiz gerektiginden is riskli olmus oluyor. ama ne yapip edip gerekeni yapacagiz orada.

kutoz
    Ziyaretçi

Trabzonspor'un Havalimanina Varis Saati: 12.40

Taraftarin Iç Hatlar Önünde Toplanma Saati: 11.30-12.00

Not: Varis saati Mehmet Ali Yilmaz Tesislerinden teyit edilmistir.

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

aslarimiz bu maçta oynayacak olmasi takimin üst üste aldigi galibiyetler ile güveninin yerine gelmesi bizim için gözardi edilemez artilar, altayda antalyasporu yendi,her ikisindede moral olarak çok iyi bir hava var ama altay in bulundugu konum itibariyle bu maça konsantre olmasi biraz daha zor hafta sonu oynayacagi maç için..

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

geldim izmir... merak etme dar edecem alsancagi veya atatürkü altaya.... )) erkan abi mesaleyi nerden alacan abi olmazsa kemeraltina geliyim bende. ama gördügüme göre offlinesin. neyse ararim az sora

Nereden
    Amasya

altayi....kaleden cikartmicas...fatihden3-4tane beklyiom

Alıntı $FIRTINA61$ Nickli Üyeden Alıntı
    altayi....kaleden cikartmicas...fatihden3-4tane beklyiom

desene antep gibi oynuyacagiz[img]smileys/smiley4.gif[/img]ama bizim hoca antep gibi oynamaz.. kafasina göre saldir arkayai bos birak yapmaz bizim hocamiz taktiksel ve prensiplerine göre oynar ve bu mactan da anlimizin akiyla alacagiz.

mitralyoz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar eger ayvaliktanda 3 otobüs gelecekse baya kalabalik olacaz demektir bu.Stada mutlaka yürüyelim tezahüratlarla alsancak ya da atatürk stadi farketmesin bizim için.Bütün izmir görsün bizi.herkes getirebilecegi kadar taraftar geitresin mesela ben maça 3-4 tane getirecem.

mitralyoz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Stada yürüme isine ne dersiniz arkadaslar???????

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konu madem 3 fark...

Bu sene 3 kez 3 fark yemis (GS, Diyar, Kayseri) ve hiç 3 fark yapamamisiz. Takimin toparlanma yolunda oldugu ve bu maçin bir ilk olmasi için bir engel olmadigi muhakkak. Altay'in da "maç bitse de gitsek" havasinda olma ihtimalinin yüksek olmasi da lehimize. Ancak ben yine de 3 fark atabilecegimize pek ihtimal vermiyorum. Galip gelmeyi ögrendik ama parçalamayi beceremiyoruz. Denizli maçindan daha zor olacak...

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

hadi izmirliler kaç kez yattarayi fatihi simeki izleyebilirsiniz ki herkes tribüne 90 dakika sesimiz kisilana kadar bagiralim izmir trabzonlu görsün takima güveniyorum bu maçi istedigimiz skorla kazanacagiz ama altayi küçümsemenin bize faydasi olmaz bursa kupa ruhu bu maça yansisin yeter bu gruptan çikalimilerisi kupa zaten oda bizim isimiz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

be|kide as 0yuncu|arini din|endirir...

kut0z dedik|eri mantik|i ...

umarim 40,000bin kisi biz 0|uruz..

ancak benim göz|em|edigim kadariy|a izmirde a|tay taraftarinin göztepe karsiyakaya nazaran c0k daha az 0|dugudur..

ayrica ksk ve göztepe iicnde c0k fb gs bjk taraftari var.. trabz0nspr taraftarida var.

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ilk 11;

TOLGA

UFUKHAN F. Akyel MILAN CELALEDDIN

FERHAT HÜSEYIN

YATTARASZYMEK&nbsp ; A.DCOKA

F.TEKKE

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar altay iyi bir takim olabilir ama...

1- geçen hafta sampinoluk yolunda çok önemli ve tempolu bi maç oynadilar bizim kadar kosamayacaklar...

2- böyle büyük maçlarda fazla oynamadilar...

3-zaten kupada fazla iddaali degiller. 2 kulvarda yarisacak kadar ne fiziki ve ruhi olarak kapasiteleri yok...

4- fatih ve yattaranin dinlenmis olmalari en büyük avantajimiz...

kagit üzerinde favori biziz. 3 farkta bizim gibi büyük bi takim için sorun degil. ama top yuvarlaktir. VAN maçini unutmayalim.

SONUÇ NE OLURSA OLSUN

TEK BÜYÜK TRABZON EN BÜYÜK TRABZON...

kesinlikle katiliyorum .... [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Kazanilacaksa , kazanirizzzz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)