Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 45 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kaptan Için Tesislere...(Persembe-15:45)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Saat 15:10. tesislere dogru uçusa geçiyorum.

Haydi usaklar! Bordo Mavi askina!

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı

Trabzon disindaki arkadaslari rencide etmek ya da kiskandirmak gibi bir amacimiz yok. Trabzon'da olan bu renklere gönül vermis herkesin bize katilmasi gerektigine inadigimiz için yaziyoruz bunlari. Il disindaki arkadaslarimizin gönüllerinin bizimle oldugundan süphemiz yok.

Abi daha büyük fontlarda yazar misin?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı
    Yok hocam gerek yok...Ama bizden kimse gelmiyor...Bakin arkadaslar kimse gelecem deyipde gelmemezlik yapmasin...Ayrica daha geçen hafta tesislerdeydik...Gideceksek tüm takim için gidelim...Çünkü geçen hafta fatih için gitmistik...Bir debmn de bir kopukluk var...Bunun nedenini bilmiyorum ama eski heyecan yok gibi...Bu da hiç hos degil...

Degerli Arkadasim, üzerine ölü topragi serpilen Koskoca Trabzon'u BMN'ye baglamayalim. Süphesiz ki bu asamada BMN'deki arkadaslarin aktif rol almasini isteriz ama bazi zamanlarda yanliz da kalabiliriz, önemli olan bu durumun bizde yilginliga sebebiyet vermemesi,unutmayalim ki bugün gelemeyenler yarin gelecek olanlardir.

Yapici olalim, sabirli olalim, birlik olalim Kazanacagiz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

trabzonspor.org.tr den olay duyuruldu... sanirim bu sefer daha kalabalik ve etkili olacak ....

herkese simdiden tesekkürler.. trabzonsporumuza sevgimizi veiyoruz çok mu???

Nereden
    Trabzon

Tek basima BMN'yi gurula temsil ettim. Herkese tesekkürler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kalabalik miydi?.. tek gittigine göre sanmiörum

dellalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hade yaww neler oldu yorumm tesisilerdekilerrrr

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sanirim pek bisi olmadi anlasilan o

aka5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

evet neoldu ya?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Organizasyonda bazi iletisim eksiklikleri oldu...Organizasyona kisa süre kala bazi arkadaslarimiz org. ertleme düsüncesinde olduklarini bildirdiler, yapcak birseyimiz kalmadi bizimde.Bu karari geregi kadar duyurmamiza zaman da kalmadi...Elverissiz hava kosullarinin da etkisi oldu, düsünülen sey ÇILGINLAR kemik tayfadan abilerimizin de katilimiyla futbolculara tatli, çiçek vb. götürülerek güzel bir org. yapilmasiydi ama olmadi, söyledigim gibi abilerimizin de istegiyle org. erteleme düsüncesi olusmus fakat bu karar çok geç ulasti bize...Sonuç olarak 15-20 kisilik bir grup vardi bugün sadece tesislerde...O kardeslerimizin hepsine de sonsuz tesekkürler... Edited by: BordoMavim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Giden arkadaslara çok tesekkürler.

@ Poetricusbu konudaki istikrarli ve inatçi tavrin yüzünden sana ayrica tesekkürler.

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BEN istanbula geldigim zman oluyor böyle org. ama ayin 25. inde geliyorum bekleyin )))))))) ondan sonra umarim org. fazla katilim olur ...

Nereden
    Trabzon

Her neyse! Görünen o ki elverissiz hava sartlari, orginazasyon bozuklugu ve iletisim eksikligi hep üstüste gelince böyle seyler oluyor. Hakikaten hava çok soguktu. Çilginlardan da katilim sayisi azdi. Trabzon'da yasayan bütün Trabzonsporlularin göstermesi gereken vefayi sadece BMN ya da Kalearkasinin sorumlulugu olarak görmek yanlis. Konustugum kisiler lise ögrencilerinden yasli insanlara kadar pekçok insanin ugradigini ama bir kisminin idman saatlerini bile bilmeden geldigini söylediler. Bu da ister istemez bizi iletisim ve organizasyon konularini iyice elden geçirmeye sevk ediyor. Temel idam edilirken son sözü: "Ha bu bana ders olsun!" olmus.

Tek basina da olsa BMN'yi temsil etmek güzeldi. Bu arada odamdan ayrildigim üç bes dakika içinde kendisini almam için mesaj birakip sonrada irtibati koparan arkadasa bir türlü ulasmak nasip olmadi. Döndügümde çevrimdisi olmasaydi belki de iki kisi olacaktik. Kendisinden huzurlarinizda özür diliyorum.

Tek oldugum için ne kirgin ne kizgin ne de yilginim. Tek basima da olsa her zaman bu camia için gerekeni yaparim.

Selamlar!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Her zaman dogru dürüst bir organizasyon yok ki...Yani gelecekler listesi 30-40 kisi oluyor...Bulusma zamani gelince kimse yok sadece 5-6 kisi...Bu böyle olmaz ama her zaman mazeret bulunamaz...Ben her zaman birlik beraberlikten yana oldum yine olucam...Çünkü bunlar basariyi getirir...Ayni TRABZONSPORUMUZUN kurulusunda saglanan beraberlik gibi ama BMN ye 2 yildir üyeyim ve 2 yildir dogru dürüst bir organizasyon ne yazik ki göremedim...Kimse bu yazdiklarimdan alinmasin...

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Osmancim açligin basliga saygisizlik gibi olmasin ama bi baska seyden bahsetmek istiyorum.Düzenle(yeme)digimiz Kaptana destek organizasyonu için birçogunuz gibi ben de çok üzgünüm.Böyle olmamaliydi bu güzel fikrin sonucu..

Ama su an bahsetmek istedigim sey baska bisey.Bilirsiniz belki,ben onlari gördügüm zaman kitleniyorum maalesef,ve sevgimi bitürlü haykiramiyorum yüzlerine...Maalsef bu hep böyle olacak gibi...Onlara biriktirdigim onlarca mektup var evimizde,onlari bi kez daha görebildisgim an,sahiplerine verebilmek için yazmistim.Bu sevdayi bari yazili olarak anlatabilmek için...Ama maalesef bu sene,Trabzona gitmek gibi bi ihtimalim yok...Trabzondaki insanlara öyle imreniyorum ki.Onun için düsündüm tasindim,Cenk in özelden yazdigi bi mesajla da gaza gelip,Kaptna yazdigim mektuplarsan bi tanesini yollamk istedim Kaptana..Nazar boncuklu bi anahtarlikla birlikte...Kelimeler kifayetsiz de kalsa,yazdim biseyler.Hatta "sana olan hislerimiz anlatilamaz" dmek için bos mektup yollamayi bile düsündüm ama biçimsiz olurdu sanirim[img]smileys/smiley4.gif[/img]Velhasil kelam,mektubu temize çekmedim.Eger eklememi istediginiz biseyler olursa zevkle ilave ederim.Hos,biçogumuzun hisleri ortak zaten ya,bilginiz olsun istedim.

Osmancim tekrar kusura bakma ama baslik açmak istemedim.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Mektubu burada görmek isteriz[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Benim ilave edecegim sey; kendini yalniz hissetmemesini yaz kaptana.. yok eger basaramazsa bunu, Kafka'nin 'bütün basarilarim yalnizligimin ürünüdür' sözünü yaz da moral bulsun[img]smileys/smiley2.gif[/img]ayrica bazen kaybettikçe büyürsünüz sözünü de hatirlat Senol hocanin.. mektubun basligina da 'mektup yazdim Hasan'a/Ha Hasan'a ha sana gibi manidar bir ikilik koyarsan muhtesem olur[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Kaptana moral vermekonusundaki kisisel gayretlerini takdirle izlemekteyiz bunu da bil[img]smileys/smiley17.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Begüm abla niye kusura bakayim ki[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Nereden
    Bursa

Eveeeetttt...Mektubumu temize çekmis bulunmaktayim...=)))

Az sonra yolluyacagim.Zarfin üstüne Fatih TEKKE yazarken ellerim titredi yaf[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Mektup aslinda özelim Cenk [img]smileys/smiley4.gif[/img]Ama madem çok israr ettin,yazayim baariii[img]smileys/smiley36.gif[/img]Ama bilmiyorum sizde mektubu okuyacak sabir var mi??????? Ayiptir söylemesi 3 sayfa sürrdü de...[img]smileys/smiley4.gif[/img]

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

begüm döktürüyon yine[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Bursa

Naparsin be onur...Elimden gelen tek sey bu...[img]smileys/smiley4.gif[/img]Katip olacak kizmisim walla[img]smileys/smiley36.gif[/img]Simdi çikiyorum...Bos bi vaktimde yazarim mektubu da isterseniz eger...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)