Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 127 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 6 Maç Seyircisiz & Tarafsiz Oynama Cezasi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Terim e niye ceza verilmedi bu komplo teorisinin planlayicalarindandi.

Avripada yapilan aforoz ve karalama kampanyasindan sonra ben daha fazla ceza bekliyodum,bundan iyisi samda kayisi valla.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu isin sorumlusu Federasyonu samar oglanina çeviren federasyonuniçindeki fenerli yöneticilerdir. Allah rizasi ve Türk futbolunun selameti için fenerbahçe kulübü ve camiasi Türk futbolundan uzak tutulsun... O ugursuz cnbt stada bir daha maç felan verilmesin....

Türk futbolunu mahkeme kapilarina düsürenler hesap vermelidir. Düsdügümüz hallere bak...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aslinda ceza Türk milli takimina verildi ama cezayi alan bence TFF oldu. Çünkü Bize Trabzonda yaptiklari hakszilik vardi. Bizi vatan hainligine kadar itmislerdi. Gördüler kim vatan hainymis diye.Simdi soruyorum bu yapilanlarin hesabini nasil verceksiniz. vermiyeceksiniz çünkü sizi koruyacaklar. zaten silinip gidildiniz.Am sayin BASBAKAN EZIK FENER'in hakkini savunrken ortadaydiniz, sayin spor bakani Haluk Ulusaoy seçilirken ortalarda konusuyodunuz dava bile açtiniz. Simdi konusunda büyükjlügünüzü , devlet büyügü oldugunuzu herkese esit davrandiginizi görelim.Ama szide konusmasiniz. Çünkü sizn karsinizda o korktugunuz KOCA TRABZSONSPOR yok. cezayi bile papazin ölümüne bagladiniz ya helal olsun size. Bence daha fazla komik surmlara düsmeyin. gülüyorum sizlere.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu karar bence siyasi bi karardir..böyle bi ceza almamiz imkansiz..olayin arkasinda baska isler var.

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Belki dünyada böyle verilen agir ceza yoktur. Levent Bicakci ve ekibi hesap versin simdi...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayirlisi olsun...

sorusturma açma meraklasi sayin bakanimizin bu cezadan sonra ki tutumunun ne olacagini merakla bekliyorum.Acaba yeni bir sorusturma mi açacak yoksa ISTIFA mi edecek ?

fazlasiyla hakedilen bir cezaydi.kolay bir grupta mücadele edecegiz seyircisiz oynama furbolcularin psikolojisi açisinda futbol kalitesi açisindan kötü bir durum olsada gruptan çikacagimiza inaniyorum.Umarim bu durum TFF ye ders olur , umarim TFF de artik isler hatir gönül isiyle yürümez.Umarim artik TFF yi Istanbul yönetmez...

hakikiofkopat
    Ziyaretçi

ROmada gs'li oyuncular ve teknik heyet dövülmüs seyirciler sahaya girmislerdi. böyle cezami verildiki?

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Neticede bir ceza verilmistir bu ülkenin insanina.Fakat bu cezanin müsebbibleri koltuklarinda oturmaya devam etmektedirler.Hatta isi piskinlige vurup Fatih Terim denen zat ''istifa edecek ne var?'' diye sorabilmektedir.Istifa eden federasyon üyelerinden,bakana kadar cezalandirilmasi gereken çok kisi var.Olaylarin yasandigi Saraçoglu stadi bundan sonra milli maçlara ev sahipligi yapacak mi?

Eger biri çikipta bu ceza çifte standarttir diyorsa.Önce Trabzon'a ve Trabzonspor'a bu ülkede yapilan çifte standarta bakacak sonra konusacak.

Metin Ural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

seyircisiz oynama karari disinda verilen kararin yerinde oldugunu düsünüyorum. orada bir futbolcu hastanelikediliyor ama kimse çikip da ben yaptim demiyor. deseydi ceza bu kadar büyük olmayacakti. takim arkadasi vurmadi yaisviçreliye.

cezanin seyirci ile olan kismi ise iyi bir savunma sonucu tahkim'de degistirelecektir gibi geliyor. seyirci ne sahaya girmistir ne de buna benzer birsey yapmistir. evet isviçre'nin istiklal marsiisliklanmistir ama bu olay isviçre'de de yapilmistir. ondan önce de yunanistan'a karsi inönü'de. o zaman böyle bir ceza çikmamisti.

ben de maçtaydim ve kendimi öyle zortutmama gerek yoktu. benim aklimda olan milli takim'i alkislamak sahada verilen mücadele için ve gerekirse isviçre milli takimini'da alkislamak dünya kupasina gittikleri için. zaten birileri "sahaya iner döverdik" diyorsa verilen cezayi haketmisizdir demek beni hiç rahatsiz etmiyor.

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Bu cezayi hakettigimizi düsünyorum. Tek merak ettigim Isviçre de ki maç nedeniyle Isviçre'ye ne kadar ceza verilecegi. Daha dogrusu ceza verilecek mi?

hakikiofkopat
    Ziyaretçi

kardes isim verebilirsin. döverdik diyen benim. yinede derim. lafimin da arkasindayim. hele o 6 numarayi arghh [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]pislik yaptilar tahrik ettiler her iki maçtada.

Bence cezayi hiç haketmedik.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Türkiye için konusuyorum. Payi olan herkesaz ya da çokceza almis durumda. Peki bu olaylara büyük ölçüde katkisi olan Fatih Terim neden ceza almamis...

Evet, Fatih Terim bu saatten sonra kesinlikle ISTIFA etmelidir. Futbolcusunun atesini dengeleyemeyen, basarisiz oldugu halde elenmenin nedenlerini baska yerlere çeken bu adam bu saatten sonra bu takimin hocasi olmamalidir.

Yüzsüz Terim ÇEK GIT...

vallaha a. sebat - kayseri macindan 2 saat sonra l. bicakci kayserinin alakasi yok dememismiydi fifa baskani da macdan sonra isvicre nin sucu yok gibi konusmadimi bunlarin iki ornekde ne anlami var

1 a. sebat -kayseri macindan sonra kayserili m. aktas haric hangi kayserriliye ceza geldi

2- fifa turkiyeyede ceza verdi ama isvicreli oyunculari es gecmmedi

yaniceza normal ben boyle dusunuyorum ve bu dusunceden beni kimse caydiramaz kayserili gs kopegi LEVENT BICAKCI[img]smileys/smiley7.gif[/img]

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sanirim cezanin nedeni suçun büyüklügü degil, organize olmasi ve de faillerinin meçhul olmasi.
    eger sebep buysa ve savunmamiz yetersiz kalmissa ceza son derece normal. hatta hafif bile.
    türkiyede fifanin temsilcisi ve futbol organizatörü olan TFF bu eylemi organize olarak gerçeklestiriyor ve faillerini koruyorsa bu mantikla baktigimizda ne diyebiliriz.
    kahrolsun fifa diyecegimize ey biçakçi,davutdisli,hasandogan,fatihterim gelin bütün bunlarin hesabini bir verin bakalim demek gerekmez mi?
    hayir hayir biz hakliyiz, fifa suçlu, bize kasitlari var, blatter isviçreli zaten.

ESKI FEDERASYON KUKLALARININ ESERI,1 YILDA FUTBOLUN IÇINE ETTILER,

hakikiofkopat
    Ziyaretçi

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]evet kardesim aynen eski TFF yönetimin pisligi, rezilligi, adam gibi savunma yapamadilar.

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

lanet olasi pislikler.... aslinda bizim katilmamamiz lazim rest cekmemiz lazim.. bu nasi ceza kardesim tarihte yok böle bisey...

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

gider ayak son kaziklarini atti .............ler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Fatih Terim Istifaaaaaaaaa !!!

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
    <TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
    <BLOCKQUOTE id=855555ff>

Alıntı hakikiofkopat Nickli Üyeden Alıntı
    evet kardesim aynen eski TFF yönetimin pisligi, rezilligi, adam gibi savunma yapamadilar.

konusmayi bilmiyoduki adam ne savunmasi yapsin.aziz sonunda basardi türk futbolunu dibe vurdurmayi.istedigimiz adami getiririz diyodu.</BLOCKQUOTE>

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Futbolculara verilen cezalari anladikta taraftara niye ceza verdi bunlar.Allahtan maç avni akerde oynanmadi yoksa simdi trabzonu türkiye sinirlari içerisinden bile atardilar.o ugursuz stadda ukraynadan 3 yedik son olarakta bu olaylar...ama ulusoy futbolu bilen bi insan en azindan bu konularda tecrübeli inaniyorumki savunmada ceza biraz daha hafifletilecektir.</TD></TR>

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

<T>
    <TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

artik olan olmus.tahkim ve ya CAS dan bir sonuç çikmadigitakdirde (ki çiksa bile çok farkli bir karar olmaz), bu cezayi çekecegiz.bundan sonrasi için bir hareket plani yapmaliyiz. görünen o ki bucezanin bize en büyük kazanci, motivasyon saglamasi olacaktir. kim ne derse desin hem milli takim düzeyinde hem de kulüpler düzeyinde basarimizin en büyük sebebi, bir olmamiz ve yüksek motivasyonla sonuca gitmemizdir. özellikle dünya 3. lügünden sonra bir doyuma ulasan türk futbolu ve türk futbolcusuiçintekrar o eski sevki ve heyecani yakalamanin en iyi yolu (ne yazik ki bu böyle) haksizliga ugramamiz ve bu haksizligin getirdigi baskaldirma duygusudur.türk futbolcusunun bu cezaya verebilecegi en büyükcevap elemeleri geçerek euro 2008'e katilmak vehatta kupayi almaktir. artik ondan sonra dagitacagimiz kapaklarla fifa ve isviçre kendine oyuncak yapar. bu cezaya en olumlu tarafidan bakabilecegimiz nokta bence bu.<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />

ben burada senes erzik olayina deginmek istiyorum. senelerdiruefa'da görev alan ve su anda 1. asbaskan konumunda olna senes erzik, nedense hiç sesini solugunu çikarmadi, ne simdi ne de isviçre maçi sonrasinda dis basin bizi barbar konumuna sokarken. ceza verildikten sonra ise "ihracin esiginden dönmüsüz" diyerek alelade bir durum degerlendirmesi yapiyor. simdi buceza sonucu herkesfifa'daki lobimizin eksikliginden bahsediyor ancak bu lobiyi olusturacak asil kisi pek fazla sesini çikarmiyor ve olaya üstünkörü bakiyor. senes erzigin tabi burada sesini fazla çikarmamasinin asilsebebi bence uefa baskanligini düsünüyor olmasidir. çünkü su anki uefa baskani johansson fifa baskani olabilir bir sonraki seçimlerde ve yerine gelebilecek insanlardan bir tanesi de senes erzik. eger senes bey'in gerçekten böyle bir düsüncesi varsa, kendisi kisa vadede türk futbolunu degil kendi kisisel kariyerini düsünüyor demektir. çünkü kendisi de biliyor ki çatlak bir ses çikarmasi tabiri caizse fislenmesine yol açacaktir.

burada dikkat çekmek istedigim bir diger nokta, biz nekadar büyükbasarilar kazanirsak kazanalim hatta dünya kupasini alalim, yine de bize karsi yapilan haksizliklarin önüne kolay kolay geçemeyiz, ta ki birekol olana kadar. iste görüldügü gibi burada asil sorun basari kazanmak degil bu basarinin sistemini olusturmak ve devamini saglamaktir. yoksa bir basari kazaniriz bes haksizliga ugrariz.

</TD></TR>
    <TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
    <BLOCKQUOTE id=46915ad9>
    <TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T>
    <T>
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>
    <BLOCKQUOTE id=ea8ba518>
    <TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T><T>
    <T>
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></T></TABLE>
    <BLOCKQUOTE id=4ac48524>
    <TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T><T><T>
    <T>
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

</TD></TR>
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE></BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE>Edited by: ts1983

Çok agir bir ceza

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı
    Fatih Terim Istifaaaaaaaaa !!!

Bu herifi hiç sevmesem de istifa etmesini istemiyorum. Nedeni basit:

Bu pisliği temizleyecek, seyircisiz maçları oynayacak, takımı Avrupa Şampiyonasına götürecek sonra KOVULACAK!

Şimdi istifası onun için kaçış olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)