Sayfa 1 Toplam 11 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 272 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Taraftar Hakkinda Degerlendirme-Yorumlar

Arkdaslar bu topici açmamdaki neden her hafta maçdan sonra veya maçdan önce taraftar degenlendirmelerini buray yazalim.. eksik yönlerimizi.. iyi yönlerimizi.. neyapmamiz gerektigimizi.. kisaca fikir alisverisinde bulunalim..

Gaziantep maçi öncesi eskidernek elamanlari ve birlik toplandi hepberaber stadin önüne yürüldü yaklasik 350 kisi civari idi. stadin önünde yol tarafinda beklemeye baslandi.. bu sirad sayi olarak 400-500 civari olduk Selim abi (eskidernek baskani) stad içerisinde yöneticeiler ile görüsüp taraftari içeri almak için çabaliyordu herneyse bu sirada selim abiden haber geldi bilet buldum maratonun orta kapisina gelin..(ortadaki çikis kapisi) tayfa olugu gibi oraya yöneldik sonra bir kapi açildi ve herkes içeri girmeye basladi içeri girenler stadin altinda toplaniyor ayrilmiyordu herkes içeri girdiginde selim abi; bir abimize 500 tane biletaldirttik. disarida karisikliklar oluyor (bilet satisi içeri girmem v.s) bunun için biletleri ben kapi görevlisine verdim,kimse içeri bedava girmedi bunu bilsin.. herkes biletinin hakkini versin 90 susmayacagiz dedi.

bu maça okadarda ilgi olacagini ben sanmiyordum ama epeyi stad doldu maratonun ölüyerleri yane o yukarilari köseleri bir oralar biraz bostu çilginlarda çok iyi idi.. 1 stada 2 grup yeter bu anlasildi.. isin aksi tarafat çilginlar ile maraton karsilik li bagiracagiz maratonun sag alt tarfonda farozlular midir nedir. almislar 3 davul 20 kisi kafalarina göre takilyirouz karsilikli bagiriken devamli araya giriyorlar oratafada olanlarda onlar birazcik esilik ettimi bölünüyoruz.. en sonunda Çilginlar dayanamadi "siçayim o davula" diye tezaruhat edince birazcik susdular.

Artik yavas yavas sonlar yaklasiyoruz dk 80 gibi oliyor hadi usaklar maçi biz alacaz susmakyok diyoruz ama takim deli dana gibi saldiriyor ne ettigini bilmiyor doldur bosalt bizim her kestgimiz ortada tamam bu sefer düsecek birtanemizin önüne gol olacak diyorum ama yok.. sonuçda maç bittii.. Biz gene takimi stada çagirdik ama takim gelmedi gene.. olsun kizgin degilim futbolu bukadar çirkeflestiren antepe kizginim okadar.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Forozlu arkadaslarida bi sekilde araniza almalisiniz...Tribünde birbirinizle ters gitmeyin derim...Tribünümüz her geçen gün daha iyi oluyor...Ikinci önerimse Maraton üst katta orta bölümartik tamamen bagiriyo..eskisi gibi degil..bence bir kisminiz alt kata inip oradaki seyircilerin de oturarak maç izlemesini engellemelisiniz,onlarda size eslik edecektir böylelikle....

su anda isler tam rayina oturmadi.. 2 maç oldu birlikteligin saglandigi.. yakinda tam analmi ile faliyete geçtikmi ne üst kalacak ne alt bagirmayan kapaliya gidecek. güzel günler bizi bekliyor..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı CilginGenc Nickli Üyeden Alıntı

su anda isler tam rayina oturmadi.. 2 maç oldu birlikteligin saglandigi.. yakinda tam analmi ile faliyete geçtikmi ne üst kalacak ne alt bagirmayan kapaliya gidecek. güzel günler bizi bekliyor..

bide su benim imzadaki tezahürati bagirsaniz[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]...yaw bunu bi gün tribünlerde duyamazsam kahrolurum valla[img]smileys/smiley36.gif[/img]

ya biz bunu çok bagirdik.. ama disaridan gelenler anlamiyor biraz da hizli söyleniyor kimse nediyor bunlar anlamiyor bile yavas yavas bir grup otursa ondan sonra 500 kisi bibi bagiridmi diyerleride 10dk ezberler. ama bu mars güzel.. ve bagirildi..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya takim niye cagrildigi zaman gelmiyor bubilbao macindada olmustu zannedersem kirginlikmi var hala

taraftar antep maçinda fena degildi...hele ikinci yarinin ilk 15-20 dakikasi falan bayagi güzeldi hemen hemen bütün stad tezahürat yapti...

Maçlarda tüm stad bütün gücüyle BORDO-MAVI çeksin yeterrr...Çok güzel oluyo...

Tabi bir de 'Bordo ile Mavi Kefenim Olsun'u... [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Yeni slogan cok güzel olmus....

Bu sehir senle yatip kalkiyor,

20 yildir senden tek sey istiyor,

Bordoyla mavi kefenim olsun,

Bu sene Trabzonum sampiyon olsun..

Oğuzhan Turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gerçekten güzel olmus yeni slogan,taraftarda iyi bagriyor.stad doluyor ama tam degil bide full çekse her maç

arkadaslar pazar günü maçtaydim uzun zamandir taraftari böyle atesli görmedim cilginlar maraton birbirleriyle cok uyumluydu bu macta yalniz arkadasin da dedigi gibi bu macta ortaya cikan maraton sag alt kösedeki 20 kisilik grup uyumun icine etti artik stadda her kafadan bir ses cikmamali bilincli ve organize bir sekilde tezahurat yapilmali bir grup ayri baska grup ayri olmuyor rezil oluyoruz maclardan önce grup liderlerinin bir istisare etmesi gerekli ve artik maratonda koyun gibi mac seyreden taraftar istemiyoruz

Arkdaslar bu topici açmamdaki neden her hafta maçdan sonra veya maçdan önce taraftar degenlendirmelerini buray yazalim.. eksik yönlerimizi.. iyi yönlerimizi.. neyapmamiz gerektigimizi.. kisaca fikir alisverisinde bulunalim..

Gaziantep maçi öncesi eskidernek elamanlari ve birlik toplandi hepberaber stadin önüne yürüldü yaklasik 350 kisi civari idi. stadin önünde yol tarafinda beklemeye baslandi.. bu sirad sayi olarak 400-500 civari olduk Selim abi (eskidernek baskani) stad içerisinde yöneticeiler ile görüsüp taraftari içeri almak için çabaliyordu herneyse bu sirada selim abiden haber geldi bilet buldum maratonun orta kapisina gelin..(ortadaki çikis kapisi) tayfa olugu gibi oraya yöneldik sonra bir kapi açildi ve herkes içeri girmeye basladi içeri girenler stadin altinda toplaniyor ayrilmiyordu herkes içeri girdiginde selim abi; bir abimize 500 tane biletaldirttik. disarida karisikliklar oluyor (bilet satisi içeri girmem v.s) bunun için biletleri ben kapi görevlisine verdim,kimse içeri bedava girmedi bunu bilsin.. herkes biletinin hakkini versin 90 susmayacagiz dedi.

bu maça okadarda ilgi olacagini ben sanmiyordum ama epeyi stad doldu maratonun ölüyerleri yane o yukarilari köseleri bir oralar biraz bostu çilginlarda çok iyi idi.. 1 stada 2 grup yeter bu anlasildi.. isin aksi tarafat çilginlar ile maraton karsilik li bagiracagiz maratonun sag alt tarfonda farozlular midir nedir. almislar 3 davul 20 kisi kafalarina göre takilyirouz karsilikli bagiriken devamli araya giriyorlar oratafada olanlarda onlar birazcik esilik ettimi bölünüyoruz.. en sonunda Çilginlar dayanamadi "siçayim o davula" diye tezaruhat edince birazcik susdular.

Artik yavas yavas sonlar yaklasiyoruz dk 80 gibi oliyor hadi usaklar maçi biz alacaz susmakyok diyoruz ama takim deli dana gibi saldiriyor ne ettigini bilmiyor doldur bosalt bizim her kestgimiz ortada tamam bu sefer düsecek birtanemizin önüne gol olacak diyorum ama yok.. sonuçda maç bittii.. Biz gene takimi stada çagirdik ama takim gelmedi gene.. olsun kizgin degilim futbolu bukadar çirkeflestiren antepe kizginim okadar.

Özellikle Bu toplu halde stada yürüme isi cok önemli üstünde durulsun.. hemen hemen saglam seyirci olan her macta bu yapilsin... önde bayraklar felan güzel bir görüntüve sekille stda gelinsin bastakilere bunu söyle CilginGenc

ts_fan
    Ziyaretçi

evet arkadaslar bende dünkü maçta Çilginlar'daydim...gerçekten Çilginlar maç boyunca harikaydi, sadece biz degil Maraton'da bu maçta hakkini verelim bayaa iyiydi...hatta bir ara tüm stat takima müthis bir sekilde sahip çikip, stati inletince inanin bana gözlerim yasardi, o ambiansi (Trabzon'dan ayrilacagim artik___belki son maçim bjk maçi olur) asla unutmayacagim...

Önemli Not: Belki maçta 2 puan yitirdik ama bize Sampiyonlugu getirebilecek müthis bir taraftar destegini ve inancini kazandik, ben böyle düsünüyorum ve burdan ayrilip giderken yüregim rahat olacak...Insallah bu güzel durum degismez, Allah (C.C)'ye bu konuda duaciyim...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Recep Abi inan bütün stad ayagi kalkti falan gerçekten çok güzel oldu.Sanarsam numaralidan da eskisinden daha çok ses geldi.Bilmiyorum ama Bordo mavi samp. yaparken.sirasiyla maratonda büyük ses geliyo ardindan çilginalrin sesi geliyor arkasinda numaralinin sesi geliyor hep ve sirayi takip edince numaralidan en az maraton kadar ses geldi Tv.Öyle mi oldu siz daha iyi bilirsiniz stadda oldugunuz içni.

Nereden
    İstanbul

Alıntı BordoMavim Nickli Üyeden Alıntı

Forozlu arkadaslarida bi sekilde araniza almalisiniz...Tribünde birbirinizle ters gitmeyin derim...Tribünümüz her geçen gün daha iyi oluyor...Ikinci önerimse Maraton üst katta orta bölümartik tamamen bagiriyo..eskisi gibi degil..bence bir kisminiz alt kata inip oradaki seyircilerin de oturarak maç izlemesini engellemelisiniz,onlarda size eslik edecektir böylelikle....

+1967 maraton alt ortayi da dernerk birlik vs. kontrol altina almali

ts_fan
    Ziyaretçi

evet Osman kardesim aynen dedigin gibi, numarali bile asiri istekliydi (maraton kadar bagirdilar___hatta bir ara tüm tribünler birsey bagirmak istedi karisiklik oldu, taraftarin bu istekli hali çok güzel)...diyorum ya belki 2 puan kaybettik ama çok önemli birsey kazandik; BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARI'ni...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Ben maçi maalesef radyodan dinleyebildiydim. Radyodan maç tribünler sus pus gibi geldiydi. Bu duruma çok üzülmüstüm. Ama öyle diilmis, burada bunlari okudukça çok sevindim. Emegi geçen herkese kucak dolusu sevgiler, tesekkürler [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Bide ts_fan kardesim, senin gibi bir taraftarinda Trabzon' dan ayrilmasina üzüldüümü belirtmek isterim.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Benim bildiim kadariyla takimin maç sonu tribünlere gelmemesi meselesi Ziya hocanin istedii bisii...

Burak 1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

arkadaslar bende sizlerle taraftarlarimizla ilgili nacizane görüsümü açiklamak istiyorum. ben forma konusuna deginmek istiyorum,buradan takimin giydigi forma akla gelmesin ben taraftarin formasindan bahsetmek istiyorum. bi fener maçinda tribünlere bakin 50-55 bin seyirci var nerdeyse stadda ve nerdeyse hepsinde forma var bi bjk'a,bi gs'e bakin...yani tribüne bakildiginda bi ahenk var gerçekten fb ile oynuyorsaniz yer sari gök larcivert, bir bjk ile oynuyorsaniz siyah beyaz herkes...biz ise maalesef forma ile maça gitme aliskanligi edinemedik.

insan tribüne baktiginda öyle kötü bi görüntü çiziyorki diger takim taraftarlarina imreniyorum...sadece bayrak ve atki ile olmuyor arkadaslar.bursa taraftari bile stadi yesil beyaz a döndürüyordu,çogunda forma vardi...

forma pahali mazeretini söyleyebilecek arkadaslara da söyliyim 12 taksitle bile ayda 5 milyon vererek forma hemde kaliteli forma alabilirsiniz.

forma bile alamiyorsak bordo maviye yakin renkte bir seyler giyip maça gelmek o kadar zor deegil....

Saygilar....

Nereden
    İstanbul

isin aksi tarafat çilginlar ile maraton karsilik li bagiracagiz maratonun sag alt tarfonda farozlular midir nedir. almislar 3 davul 20 kisi kafalarina göre takilyirouz karsilikli bagiriken devamli araya giriyorlar oratafada olanlarda onlar birazcik esilik ettimi bölünüyoruz.. en sonunda Çilginlar dayanamadi "siçayim o davula" diye tezaruhat edince birazcik susdular.

O küçük grubu bende gördüm evet ayri olmali acayip.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BRAVERYBOY1967 Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar bende sizlerle taraftarlarimizla ilgili nacizane görüsümü açiklamak istiyorum. ben forma konusuna deginmek istiyorum,buradan takimin giydigi forma akla gelmesin ben taraftarin formasindan bahsetmek istiyorum. bi fener maçinda tribünlere bakin 50-55 bin seyirci var nerdeyse stadda ve nerdeyse hepsinde forma var bi bjk'a,bi gs'e bakin...yani tribüne bakildiginda bi ahenk var gerçekten fb ile oynuyorsaniz yer sari gök larcivert, bir bjk ile oynuyorsaniz siyah beyaz herkes...biz ise maalesef forma ile maça gitme aliskanligi edinemedik.

insan tribüne baktiginda öyle kötü bi görüntü çiziyorki diger takim taraftarlarina imreniyorum...sadece bayrak ve atki ile olmuyor arkadaslar.bursa taraftari bile stadi yesil beyaz a döndürüyordu,çogunda forma vardi...

forma pahali mazeretini söyleyebilecek arkadaslara da söyliyim 12 taksitle bile ayda 5 milyon vererek forma hemde kaliteli forma alabilirsiniz.

forma bile alamiyorsak bordo maviye yakin renkte bir seyler giyip maça gelmek o kadar zor deegil....

Saygilar....

katiliyorum

stada toplu gitme ve stad önünde toplu halde bulusup içeri girme olayini artik bundan sonra daha siki yapacaz gibime geliyor.. ama daden bütün taslar yerine oturmadi... bu forma olayinda haklisiniz ama bir kappa forma 60milyondan basliyor alamiyanlarida madur görmek lazim... bu martonun altkismi diyince üst kisim iyi oldumu alttaraf ayaga kalkip bagirmaya basliyor busefer antep maçinda gördük 20dk felan bütün maraton ayaga kakti ilk basta tam anlami ile üsttarafi halledelim alttaraf bize uyar diye düsünüyorum.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kirmizi karttan sonra en alttaki çekirdekçiler bile bi 5 dk. zipladi..komik valla, bizimkilerin gazi nereden alacagi hiç belli olmuyor....ama gidisat iyi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

stada toplu gitme ve stad önünde toplu halde bulusup içeri girme olayini artik bundan sonra daha siki yapacaz gibime geliyor.. ama daden bütün taslar yerine oturmadi... bu forma olayinda haklisiniz ama bir kappa forma 60milyondan basliyor alamiyanlarida madur görmek lazim... bu martonun altkismi diyince üst kisim iyi oldumu alttaraf ayaga kalkip bagirmaya basliyor busefer antep maçinda gördük 20dk felan bütün maraton ayaga kakti ilk basta tam anlami ile üsttarafi halledelim alttaraf bize uyar diye düsünüyorum.

Bence taraftarlar derneginin isi sadece maca bedava girme islrini organize etmek olmamali,taraftarlar dernegi eger üye sistemi var ise önce kendi belirleyeceginiz bir forma modelini yaptirip tüm tribünlere bunu en azindan kendi üyelerine giydirmeli.Olmadi biz kulübe para kazandiralim diyorsalar gidip Trabzonspor yöneticileri ile ya eski formalardan yada yeni formalardan 500-1000 tane alacaz bize uygun fiyat verin deyip kulübe katki saglamalilar.Tabi bunlari yaparken,taraftarlar derneginin üyelik ve aidat sistemi ile çalistigini düsünerek yaziyorum.

Diger gelismelerde çok olumlu hep böyle devam edin,insaallah yakinda maratonda oturan adamlar,çekirdekçiler kale arkalarina yakin yerlerde oturup maç seyredecekler.

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bilbao maçinda , bilbao taraftari atilan gollere (dogal olarak) sevinirken taraftar o bir avuç seyirciyi islikliyor ve yuhaliyor.

Halbuki o bir avuc seyirciyi isliklayip yuhalamak yerine, tezahürata bogmasi lazimdi taraftarin....

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son gelismeler gerçekten çok iyi insallah devami gelir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)