Sayfa 3 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 272 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Taraftar Hakkinda Degerlendirme-Yorumlar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı KeLLoO Nickli Üyeden Alıntı
    Evet arkadaslar hep MEYDAN tam MEYDAN diyorum ben de bundan böyle iyi fikir.Bunu yaparsa Trabzonspor taraftari yapar.

Ne zamandir yaziyorum bende artik birlesik grup ismimiz BU OLMALI[img]smileys/smiley2.gif[/img]

MEYDAN MEYDAN MEYDAN

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

abi meydan ismi çarsi ismini ne çok benziyo farkli bisey daha iyi olmaz mi

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ama su birlesmeye bir çözüm bulsunlar

stadtan çilginlar harici ses çikmiyo walla

Alıntı units Nickli Üyeden Alıntı
    abi meydan ismi çarsi ismini ne çok benziyo farkli bisey daha iyi olmaz mi

MEYDAN Trabzonumuzun ortak bulusma noktasidir...Ülkenin hiç bi yerinde "MEYDAN"olarak geçmez hiçbir yer ama biz bi isimiz oldugunda --"meydan"a gidiyoruz falan deriz....Yani meydanin anlami farkli bizim için....MEYDAN TRABZONUN MERKEZIDIR VE TARAFTARIMIZINDA ORTAK ISMI TRABZOONLUNUN ORTAK BULUSMA NOKTASI MEYDAN OLABILIR....

Su da var tabi sadece bi mahalleyi anlatmasa il disinda en çok taninan mahallemiz "FAROZ"..yazildiginda söylendiginde de sadece "FAROZ" kulaga hos gelio...ama bu ortak bi grup ismi olacagindan

MEYDAN olmasi daha saglikli olur...

Burak 1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

MEYDAN i destekliyorum [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Saygilar...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı KeLLoO Nickli Üyeden Alıntı
    Tezahürat bile hazir.Caney caney caney iste MEYDAN ey delikanli kartal nerdesin haney nerdesin haney oooooo!

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

pek yakinda geliyor..

Selamlar

Meydan konusu önceleri pek hosuma gitmemisti. Ama bu kadar destek görüyorsa sanirim degerlendirecegiz. Ve benimde hosuma gitmeye basladi. Hatta simdi Selim'le telefonda görüsecegim ve fikrini alacagim. Ayrintilari az sonra sizlerle paylasirim.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CilginGenc Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Simdi Selim Dogan Dernek'ten istifa edip yeni bir dernek mi kuracak. Eger öyleyse pes dogrusu. Böyle bölük börçük olmanin anlami ne. Taraftar Dernegi, Taraftarlar Birligi, Uni-Ts MEYDAN ismi altinda birlessin bu iste bitsin. Nereye kadar sürecek bu rant kavgasi.

kardes bisi bilmiyorsun yorum yapiyorsun kusura bakma.. Öbürüde tutmus rant kavgasi diyor.. son 2 maçtir martonun ortasinda kimvardi ? Eskidernek (selimabiler)- taraftarlar birligi. Selim abi pasadan sebeb deregi birakti.. son 2 maçda Dernek yoktu EskiDernek tayfasi Selim Abiler yane birde Taraftarlar birligi vardi.. marton birlesti simdi yeni bir isim altinda Tek dernek oluyor bilmem anlata bildimmi? Kimsenin bölücülük ettigi yok Birlesen gruplar Tek dernek kuruyor OKemi ?

iyi hadi bakalim ben bir sey bilmiyorum. insallah dedigin gibi olur.

Arkadaslar Trabzonspor'un sirtindan bugüne kadar kimlerin ne kazandiklarini az çok biliyorsunuzdur. Bu bahsedilen yeni olusumun daha önceki derneklerden bir farki var (en önemli özelligi) kesinlikle sadece Trabzonspor'un menfaatleri dogrultusunda çalisacaktir. Daha önce Selim,Ahmet,Çaglar ve arkadaslari Trabzonspor'a zarar verecek hiçbir olusumda ve harekette bulunmamislardir. Ama çevrelerindeki 1-2 asalaktan dolayi bu arkadaslarimizda zor durumlarda kalmislardir. Ama bundan sonra bizlerinde onlara verecekleri desteklerle yani hep birlikte hareket ederek Türkiye'de adindan söz ettirecek mükemmel bir olusumun hazirliklari baslamistir. Tüm Trabzonspor taraftarlarini bu temiz ve sadeceTrabzonspor'un menfaatleri dogrultusunda çalisacak örgütlenmeye destek vermeye çagiriyoruz.

Evet hergün yeni bir grup açiliyor sezon yarilanmadan yok olup gidiyorlar.Tribunlerde çesitli yerlerde bölünüyorlar.Bende katiliyorum MEYDAN grubuna tek grup tek ses.

Ts clup taraftarlar dernegi adi altinda açilacak grup ismi MEYDAN olacak büyük ihtimal bu hafta olay netlesir

epeyden beri yokumm..ince isler kovaliyoduk yaws muhbabbetlerinizi okudum eger birlesme gerçeklersecekse çok güzel olur trabzonspor camiasi içinn.. simdiden hayirli olsun..MeYDaN ve ÇILGINLAr)

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Meydan çok genel bir isim. Bari önüne Trabzon koysalar.

beyler kesin bir bilginiz varmi açilacakmi? kim açacak
    aydinlatin biraz olayi

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Önemli olan isim degil icraat. Önemli olan birlik olmak ve karsiliksiz destek...

Alıntı ErDoCLG Nickli Üyeden Alıntı
    aydinlatin biraz olayi

yarin kesin bir bilgi verecem

Ts clup taraftarlar dernegi adi altinda açilacak grup ismi MEYDAN olacak büyük ihtimal bu hafta olay netlesir

Evet çok güzel bi haber...devamini bekliyoruz...haydi kolay gelsin...

Haberleri BekliyoruzZzZ

Alıntı ErDoCLG Nickli Üyeden Alıntı
    aydinlatin biraz olayi

yarin kesin bir bilgi verecem

haydi bakalim çilgingenç güzel haberler duyalim bugün

ts_fan
    Ziyaretçi

arkadaslar son dakika olmasada iki gün önceki bir konusmayi size aktarip paylasmak istiyorum...

iki önce MEYDAN'da[img]smileys/smiley2.gif[/img] gezerken taraftarlar dernegi'nin kafa adamlarindan Çaglar arkadasimi gördüm, hal hatir sorduk birbirimize ardindan bana gel muhabbet edelim Selim Dogan'la birlikteyiz dedi, bende olur dedim ve yanlarina gittim...

oturduk basladik muhabbete, tabiiki konu tribünlerdeki basi bozukluk ve son çikan olaylardi...ilk olarak Milli maçtaki konuyu konustuk, tahmin edeceginiz gibi bu pankart açma isinin organizasyonunu 'X' kisi yapmis hemde tüm karsi çikmalara ragmen, bu karsi çikmayi bizzat Selim Dogan yapmis'Abi bu isi yapmayalim, hiçbisey olmasa bile taraftar anamiza söver' demis... bunu bana kendisi aktardi fakatmaalesef bu is oldu...

Atay Baskan'a yapilan olayida kisa olarak konustuk ama bu konuyu buraya tasimak istemiyorum, burda da bir kisi ön plana çikiyor...

sonra gelecekten konustuk ve Bmn'te tribünlerin tartisildigini söyledim, yeni bir kan degisikligine ihtiyaç oldugunu söyledim...kendisi bana internet ortamindaki konusmalardan çokaz da olsa bilgisi oldugunu söyledi, yanikulagina burdaki konusmalarimiz gidiyormus...kendisi bana daha açik bir sekilde neler konusutugumuzu sordu...bende O'na artik tribünlerin tek bir çati altinda toplanilmasi gerektigini, bölünmüslügün,parçalanmanin Trabzonspor'umuza zarar verecegini ve hiçbir fayda getirmeyecegini ifade ettim...O'da bana yeni bir dernek olusturma çabalarinda olduklarini söyledi ve isim arayisinda olduklarini söyledi, ben hemen kendisine MEYDANismini telaffuz ettim ve hosuna da gitti ama bu ismi tüm derneklerin birlesmesi ile kullanilirsa daha saglikli olacagini kendisine izah ettim, hatta bu olusumun basina geçmek için diger dernek baskanlarinin da aday olup kimsenin hayir diyemeyecegi Trabzonspor ortak paydasina topluca sahip çikilmada herkese yön verebilecek tek bir liderin faydali olacagini buna ilaveten tribünde ayni anda birden çok basin olmasinin saglikli bir görüntü vermedigini, sirf bu yüzden birlesmenin sart oldunu kendisine anlattim...

inanin bu yaptigim konusmalar O'nun da aklina yatti, yani herkes katilimci olup birseyler yapmaya çalisirsa bizim tribünlerimizde çok canli ve rakip takimlari bozucu, bizim takimimizi saha kaldirici hal alabilir, ben buna inaniyorum...

son olarak ben Selin Dogan'a sunu söyledim, Trabzonspor'u 4 direk üzerinde saglam bir zeminde oturur görmemiz için 3 direkte (1.futbolcu_teknik kadro, 2.yönetim, 3.yerel medya)problem olmadigini söyledim, tek sorunun taraftar kismi oldugunu belirttim ve sayet bu sorunu da çözersek Trabzonspor'umuz kesinlikle sampiyon olur ve önümüzde kimse duramaz dedim...mümkün olursa ben kendisi ile tekrar görüsecegim ve bu olusumun olusmasi için elimden geleni yapacagim...

Herkese Saygilar...

Alıntı ts_fan Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar son dakika olmasada iki gün önceki bir konusmayi size aktarip paylasmak istiyorum...

iki önce MEYDAN'da[img]smileys/smiley2.gif[/img] gezerken taraftarlar dernegi'nin kafa adamlarindan Çaglar arkadasimi gördüm, hal hatir sorduk birbirimize ardindan bana gel muhabbet edelim Selim Dogan'la birlikteyiz dedi, bende olur dedim ve yanlarina gittim...

oturduk basladik muhabbete, tabiiki konu tribünlerdeki basi bozukluk ve son çikan olaylardi...ilk olarak Milli maçtaki konuyu konustuk, tahmin edeceginiz gibi bu pankart açma isinin organizasyonunu 'X' kisi yapmis hemde tüm karsi çikmalara ragmen, bu karsi çikmayi bizzat Selim Dogan yapmis'Abi bu isi yapmayalim, hiçbisey olmasa bile taraftar anamiza söver' demis... bunu bana kendisi aktardi fakatmaalesef bu is oldu...

Atay Baskan'a yapilan olayida kisa olarak konustuk ama bu konuyu buraya tasimak istemiyorum, burda da bir kisi ön plana çikiyor...

sonra gelecekten konustuk ve Bmn'te tribünlerin tartisildigini söyledim, yeni bir kan degisikligine ihtiyaç oldugunu söyledim...kendisi bana internet ortamindaki konusmalardan çokaz da olsa bilgisi oldugunu söyledi, yanikulagina burdaki konusmalarimiz gidiyormus...kendisi bana daha açik bir sekilde neler konusutugumuzu sordu...bende O'na artik tribünlerin tek bir çati altinda toplanilmasi gerektigini, bölünmüslügün,parçalanmanin Trabzonspor'umuza zarar verecegini ve hiçbir fayda getirmeyecegini ifade ettim...O'da bana yeni bir dernek olusturma çabalarinda olduklarini söyledi ve isim arayisinda olduklarini söyledi, ben hemen kendisine MEYDANismini telaffuz ettim ve hosuna da gitti ama bu ismi tüm derneklerin birlesmesi ile kullanilirsa daha saglikli olacagini kendisine izah ettim, hatta bu olusumun basina geçmek için diger dernek baskanlarinin da aday olup kimsenin hayir diyemeyecegi Trabzonspor ortak paydasina topluca sahip çikilmada herkese yön verebilecek tek bir liderin faydali olacagini buna ilaveten tribünde ayni anda birden çok basin olmasinin saglikli bir görüntü vermedigini, sirf bu yüzden birlesmenin sart oldunu kendisine anlattim...

inanin bu yaptigim konusmalar O'nun da aklina yatti, yani herkes katilimci olup birseyler yapmaya çalisirsa bizim tribünlerimizde çok canli ve rakip takimlari bozucu, bizim takimimizi saha kaldirici hal alabilir, ben buna inaniyorum...

son olarak ben Selin Dogan'a sunu söyledim, Trabzonspor'u 4 direk üzerinde saglam bir zeminde oturur görmemiz için 3 direkte (1.futbolcu_teknik kadro, 2.yönetim, 3.yerel medya)problem olmadigini söyledim, tek sorunun taraftar kismi oldugunu belirttim ve sayet bu sorunu da çözersek Trabzonspor'umuz kesinlikle sampiyon olur ve önümüzde kimse duramaz dedim...mümkün olursa ben kendisi ile tekrar görüsecegim ve bu olusumun olusmasi için elimden geleni yapacagim...

Herkese Saygilar...

Selim Dogan'a aktardigin seyler dogru ve gerçek problemlerimiz...bakalim ilerleyen günlerde neler degisecek.....beklicez artik...hayirlisi[img]smileys/smiley2.gif[/img]

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben sampiyonluk belgeselinin tarihi yaziliyor diyorumda dalga geciyolar benimle.

ya aramizda radyo televizyoncu yok mu arkadaslar. gercekten bu sampiyonlugun oykusu daha dogrusu 20 yilin oykusu mutlaka belgesel turunde filme alinmali.

ben senaryo yazmada elimden geleni yaparim valla...

Alıntı Emin Nickli Üyeden Alıntı
    Meydan çok genel bir isim. Bari önüne Trabzon koysalar.

Meydan bizdeki kullanim sekliyle pek genel bir isim sayilmaz. Meydanlar genelde isimleriyle anilir. Bi tek bizimki hariç. Sili meydani, taksim meydani, ve "Meydan iste daa."

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Insallah Trabzon'da bu birlesme gerçeklesir. Avni Aker rakiplere cehennem olmali. Trabzon'da tribünlere emek vermis herkes bu isi üstlenmeli sahip çikmali. Trabzon sampiyonluga kosuyor beyler uyanin artik.. Edited by: Emorfo

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)