Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: F. Tekke: "Kendimi Yalniz Hissediyorum"

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Izledigimde hak verdim kendisine...Yaninda olgumuzu belli edecegimiz hertürlü olayda yer almak isterim...Herkez ister fakat Malatya macina kadar biseyler yapmaliyiz fedakatkaptanimiz için...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizler taraftar olarak her zaman fatihin yaninda olduk .

kendini yanliz hissetmesi taraftar açisindan degildir herhalde

geronimo_61
    Ziyaretçi

valla fatih için gerçekten destek olmamiz lazim baska da bir sey demiyorum onlar karadenizli mafya ise bizde trabzonluyuz bizde biliriz kavgayi silahi yaralanmayi tutuklanmayi ama sevdiklerimiz için fatih için trabzon için trabzonspor için ha gayret

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

pankart yaptiralim

ABDESTIMIZI ALDIK, YANINDAYIZ

Nereden
    İstanbul

kesinlikle KRAL için bir PANKART yapilmali ben elimden gelen destegi vermeye hazirim

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

taraftarin seninle ,onunde yaninda ,arkanda saginda solunda sen hiç bir zaman yalniz kalmayacaksin ,

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zaten bi pankart yapilacak içib daha farkli birseyler düsünmeliyiz

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

pankart a ne oldu o kadar para toplandi yapildimi galiba gs maçina saklaniyor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı TSunami Nickli Üyeden Alıntı
    Pankart yaptiralim:

Harika! En güzeli bu olur.

Hani Fatih besiktas maçinda silah tasiyor demislerdi. Simdi anladilar mi bilmem bir insan yaninda neden silah tasimali.Simdiye kadar keyfi olarak Fatihim havaya ates mi etti. Birisini tehdit mi etti. Alninin teri ile kazandigi parayi çapulculara verecek kadar zengin mi idi. Simdi diyorum ki Fatih bize silah çeksene diyenler nerede. Onlarin evleri, isyerleri kursunlandi mi hiç. Bir sormak lazim. Onlarin Hayatlari hiç tehlikeye girdi mi? Konusan konusuyor gündem yapiyor. Konusma da demiyoruz. Ama sezarin hakkini sezara verin.

omerkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı

Pankart yaptiralim:

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]çok güzeL oLmus

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Evet bence bu guzel ..

ABDESTIMIZI ALDIK YANINDAYIZ.

Bi de Kral in bugun ki aciklamalari...

?Trabzon?dan vazgeçmem?
    A.Gücü?ne attigi 2 golle Trabzonspor?u zafere tasiyan Fatih Tekke, 'Bende, takimimda, sezonun en iyi maçlarindan birini çikardik' dedi

07.02.2006

...Ve ekledi: ?Benim için Türkiye?deki en güvenli sehir de hala Trabzon.?

Söz vermisti

Lige verilen arada kursunlama olayiyla sarsilan, ancak hafta içinde FANATIK?e yaptigi açiklamada, ?Ben sadece isime bakarim, sahaya çiktigimda futbolu düsünürüm? ifadelerini kullanan Fatih Tekke, Ankaragücü karsilasmasinda sözünü tuttu. Trabzonspor için oldukça kritik Baskent virajinda Bordo-Mavili takimin iki golünü de atarak adeta sov yapan Karadeniz ekibinin kaptani, içinde bulundugu psikolojik durumu ve bundan sonraki beklentilerini yi...Ve ekledi: ?Benim için Türkiye?deki en güvenli sehir de hala Trabzon.?

Söz vermisti

Lige verilen arada kursunlama olayiyla sarsilan, ancak hafta içinde FANATIK?e yaptigi açiklamada, ?Ben sadece isime bakarim, sahaya çiktigimda futbolu düsünürüm? ifadelerini kullanan Fatih Tekke, Ankaragücü karsilasmasinda sözünü tuttu. Trabzonspor için oldukça kritik Baskent virajinda Bordo-Mavili takimin iki golünü de atarak adeta sov yapan Karadeniz ekibinin kaptani, içinde bulundugu psikolojik durumu ve bundan sonraki beklentilerini yine FANATIK?e aktardi.
    ne FANATIK?e aktardi.

?Alkisi hak ettik?
    Ankaragücü karsisinda hem kendisinin hem de diger arkadaslarinin sezonun en iyi oyunlarindan birini çikardigini söyleyen yildiz futbolcu, kötü zemine ragmen ortaya koyduklari mücadelenin alkisa deger oldugunu belirtti. Müsabakaya çikarken çok iyi konsantre oldugunu dile getiren Fatih Tekke, ?Saha disinda yasanan üzücü olaylar insani elbette etkiliyor ama ben inançli bir kisiyim ve sürekli bunlari düsünerek hareket etmem? açiklamasini yapti.

?Devlete güveniyorum?
    Yesil zemine çiktiginda rakibe, antrenmanlarda da en iyi sekilde çalismaya kilitlendigini vurgulayan Karadeniz temsilcisinin kaptani, ?Devletimiz elinden geleni yapiyor, biz de isimize bakiyoruz. Ortak amacimiz ligi bitirebilecegimiz en iyi yerde tamamlamak? yorumunu yapti. Trabzon?dan ayrilmayi hiç düsünmedigini de sözlerine ekleyen Fatih Tekke, ?Olaylarin kentimizle alakasi yok. Türkiye?de benim için en güvenli sehir hala Trabzon? dedi.

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı omerkucuk Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı

Pankart yaptiralim:

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]çok güzeL oLmus

Bu kadar güzel anlatilabilir.BMN pankarti olarak tribunde yerini almali bence.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Illaki bir pankart yaptirilacaksa veya bir slogan bulunacaksa " SANA SIKACAK OLANIN ABDESTiNi KACIRTIRIZ " gibi meydan okuyan bir pankart olmali.. Bence Fatih'e Malatyaspor macinda inanilmaz yogun sekilde yapilacak olan tezahüratlar en iyi motive olcaktir !!!

Nereden
    İstanbul

Alıntı POYRAZ.61 Nickli Üyeden Alıntı
    Illaki bir pankart yaptirilacaksa veya bir slogan bulunacaksa " SANA SIKACAK OLANIN ABDESTiNi KACIRTIRIZ " gibi meydan okuyan bir pankart olmali.. Bence Fatih'e Malatyaspor macinda inanilmaz yogun sekilde yapilacak olan tezahüratlar en iyi motive olcaktir !!!

bence de Maç boyunca Fatih'e yogun destekte bulunmaliyiz.. Ve yaptigimiz destekle beraber yapacagimiz tezahüratlarin tehditkar olmasi da gerekir.. sahsen ben bi kaç tane yazmaya çalisiyorum.. söle güzel bise olduunda buraya yazacagim.. ayrica STAT SPIKERININ de ayarlanmasi lazim.. taraftari costurmak neticesinde.. nitekim öle taraftarimiz var ki gelip maçi izleyip çekirdek çitlatan, tek bir kez tezahürat yapmayan ve bunun yaninda bi de utanmadan canini disine takan oyuncular hata yaptiginda küfürü basan.. ne yazikki böle taraftarimiz da var..

diyecegim o ki Fatih'e yogun destek yapalim maçta ve de o densizlere(Fatih TEKKE'yi tehdit edenlere)de yogun bi sekilde tehditkar sloganlarla hitap edelim..Edited by: 61 TS 1967

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zaten bi pankart olayi vardi,gs maçi için,gs maçi kaçinci haftada?çok mu geç oluyo bu pankart için?

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biraz geç olur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

pankart yaptiralim

Valla kardesim, bu 10 numara oldu.Yani ne yalan söyleyeyim; simdiye kadar duydugum en güzel pankart önerisi bu...Bravo sana ve senin pratik zekana [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Badaloglu Nickli Üyeden Alıntı

pankart yaptiralim

Valla kardesim, bu 10 numara oldu.Yani ne yalan söyleyeyim; simdiye kadar duydugum en güzel pankart önerisi bu...Bravo sana ve senin pratik zekana [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Bence de harika ve anlamli bir pankart olmus. Hemen yaptirilip ilk maça yetistirilmeli.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih bence haksizlik yapiyor, herkes elinden geldigince destek oldu hem Fatihê hemde Gökdenizé.... Hiç bir sey yapamayan da duasiyla destek oldu daha ne olsun... Hoca yalniz hisseder kendini, futbolcu yalniz hisseder taraftar zaten hep yalniz ne olacak bu halimiz bilemiyorum..

Nereden
    İstanbul

Türkiye'nin gururu Fatih Tekke !

Bu ülke Fatih Tekke?ye hak ettigi yeri vermemistir?

Galibiyetin film müzigi... Hani her seyi kaybedeceginizi düsünürsünüz de, bir kahraman çikar filmin sonunda, her seyi ters yüz eder ve o anda bir müzik baslar...
    Iste Fatih Tekke öyle bir sey...
    Kahramanlar yalnizdir. Onlar kazanmak için egitmistir ruhlarini.
    Tirnaklariyla kazirlar adini, onlarin ayaklari paslanmaz.
    Onlar anlatilmayani bile yasatir taraftarina...
    Her futbolcu gibi pozisyon öldürür de, düsmani bile hapsirsa "çok yasa" der.
    Fatih Tekke, maçin kaderini degistirecek kadar yeteneklidir de, bu ülke ona hak ettigini verememistir.
    Çünkü kendini her daim yalniz birakan bir takimin futbolcusudur.
    Fatih Tekke ülkesi gibi sever formasini...
    Yöneticileri Roma'yi sever gibi sever Fatih Tekke'yi...
    Buna ragmen Fatih Tekke, "yalan kosularin" içindeki arkadaslarinin yerine bile mücadele eder...
    O yüzden futbolun büyülü masallarinda, onun adi geçer...

Pas Fotomaç
    Hakki YALÇIN

Nereden
    İstanbul

fatih neden böyle birsey dedi bunun arastirilmasi gerek. yoksa taraftarin kendini ne kadar sevdigini biliyordur. yönetim ve camianin ileri gelenleri birseyler yapmali. kazim kanat'a kalmamali onu sahiplenmek.

Alıntı trapezus61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Badaloglu Nickli Üyeden Alıntı

pankart yaptiralim

Bence de harika ve anlamli bir pankart olmus. Hemen yaptirilip ilk maça yetistirilmeli.
    ama yinede bizde taraftar olarak birsey yapalim. bu pankarti ilk maça yetistirirsek gerçekten hos olur. 4 gün kaldi Edited by: TSunami

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Fatih bence haksizlik yapiyor, herkes elinden geldigince destek oldu hem Fatihê hemde Gökdenizé.... Hiç bir sey yapamayan da duasiyla destek oldu daha ne olsun... Hoca yalniz hisseder kendini, futbolcu yalniz hisseder taraftar zaten hep yalniz ne olacak bu halimiz bilemiyorum..

Farukçugum, bence sen Fatih Tekke'nin ne demek istedigini anlamadin...Su anda kendisi degisik bir ruh hali içerisindedir.Bu da çok normaldir.Bu hassasiyette bir insanin bu tarz bir beyani yanlis olmaz kanaatindeyim.

Hepimzin basina bazen bu tip ruh hali olaylari gelebilir.Bazen çevrenizde onlarca insan olmasina ragmen, kendinizi o an için yanliz hissedebilirsiniz.Yani kalabalik bir ortamda olsaniz bile bazen kendinizi boguluyor gibi hissedebilirsiniz.Tecrübe ile sabittir.

Benim anladigim o...Yoksa attigi gollerden sonra nasil formasini öptügünü gördük...

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence de süper bi pankart olur yaptirirsak ben varim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

pankart yaptiralim

MÜKEMMEL

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)