Sayfa 141 Toplam 142 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 91 131 139 140 141 142 SonuncuSonuncu
Toplam 3540 adet sonuctan sayfa basi 3,501 ile 3,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon’dan Haberler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzon'a yine tren ve hafif raylı sistem sözü verilmiş....

Son verilenle birlikte 2000 yılından berti 12. tren sözü oldu....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Reyise son bir şans... o şans verilmezse raylı sistem hayal ! Verin yetkiyi görün etkiyi !

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzon’da feci kaza! midibüs devrildi, çok sayıda ölü ve yaralı var - TRABZON HABER SAYFASI (61saat.com)

Akçaabatta bizim köyden akçaabat merkeze giden otobüs dün kaza yaptı. Freni patlamış. Akrabalardan epey yaralı olanlar var.

Halk kaç kez dilekçe vermiş değiştirin bu eski otobüsleri diye. Yazıktır. Göz göre göre oluyor bütün felaketler.
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Burak Bıyıklı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon’da feci kaza! midibüs devrildi, çok sayıda ölü ve yaralı var - TRABZON HABER SAYFASI (61saat.com)

Akçaabatta bizim köyden akçaabat merkeze giden otobüs dün kaza yaptı. Freni patlamış. Akrabalardan epey yaralı olanlar var.

Halk kaç kez dilekçe vermiş değiştirin bu eski otobüsleri diye. Yazıktır. Göz göre göre oluyor bütün felaketler.
    maalesef 5 ölü ve 19 yaralı var ilgili kazada....

Belediyenin o araçları ta Asım Aykan zamanında alındıki en az 20-25 yıllıktır. Bakımları yapıldımı bilmiyorum....

Freni patladığı söyleniyor... Soruşturma açılır heralde...

gerçi canlar gittikten sonra açılsa ne olur ?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Burak Bıyıklı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Geçmiş olsun.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Ölenlerin mekânları cennet olsun, yakınlarının başı sağ olsun
    Rezilliklerin ardı kesilmiyor... suçlu yine çehabe zihniyedi bence

Hüdakçılara tepki de hdpci hemşehrilerimizden gelmiş diyorlar, kesin öyledir

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Son durumda görünen suçu soförün üstüne yıkacaklar. Ömrü o yolda geçen şoför virajı fark etmemiş, aracın muayenesi tam, frenleri iyiymiş.

Cümleler yetmiyor, küfür bile anlamsız kalıyor. Konuşamıyoruz, şikayet edemiyoruz, asla haklı olamıyoruz.

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maalesef 5 ölü ve 19 yaralı var ilgili kazada....

Belediyenin o araçları ta Asım Aykan zamanında alındıki en az 20-25 yıllıktır. Bakımları yapıldımı bilmiyorum....

Freni patladığı söyleniyor... Soruşturma açılır heralde...

gerçi canlar gittikten sonra açılsa ne olur ?
    Teşekkür ederim.

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Trabzonda su hatları yenileniyor. Anahattı sahilden yürüttüler güya....

Sözde son teknoloji boruları ve sistemleri kullanıyorlar....

Ama son 2 ayda 6-7 kez patladı bu hat. Ramazan ayında dahi bmilleti defalarca susuz bıraktılar

zannedersem boruları kağıtttan yapıyorlar !!! Başka yerde olsa birileri sorumluluk duyar ama bizde yetkililerin umurunda değil.

sorsa dünyanın en iyi yönetilen yeriyiz ama açık ara en kötü belediye bizde sanırım

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ölenlerin mekânları cennet olsun, yakınlarının başı sağ olsun
    Rezilliklerin ardı kesilmiyor... suçlu yine çehabe zihniyedi bence

Hüdakçılara tepki de hdpci hemşehrilerimizden gelmiş diyorlar, kesin öyledir
    Geçen hafta tekrar eden o hadise, ardından Sibel Hanım'a yapılanlar, sonra bakanla vekilin insanların önünde tartışması... Trabzon, sonra Erzurum... Çok konuşulmayan Silvan meselesi... Hepsi hassas işler. Öyle "Cevizlibağ'da şantiyede hırsız kovaladım, ateş açtım, mermi gitti cama saplandı" zırvasına benzemez. Akılsızlığın lüzumu yok.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonsporlu bir Twitter fenomeni Galatasaray bayrağı asılı bir evi paylaşıp hedef göstermiş sanırım. Bence çok yanlış ve gereksiz bir hareket. Basın durur mu, bu olayı abartıp abartıp servis ediyorlar tabii. Twitter'da, "olay olsa da biraz Trabzonlulara sövsem" diye bekleyen kitle de azdı bunun üstüne tabii.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonsporlu bir Twitter fenomeni Galatasaray bayrağı asılı bir evi paylaşıp hedef göstermiş sanırım. Bence çok yanlış ve gereksiz bir hareket. Basın durur mu, bu olayı abartıp abartıp servis ediyorlar tabii. Twitter'da, "olay olsa da biraz Trabzonlulara sövsem" diye bekleyen kitle de azdı bunun üstüne tabii.
    Böyle şeylere takılmam ama arkadaşlar müsterih olsun: Florya'da geçen sene asılan Trabzonspor bayrağı sayısı ve büyüklüğü, bu sene asılan Gs bayrak sayısı ve büyüklüğünden fazlaydı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Trabzon'da dolmuş ücretleri 6,5 tl'den 9 tl'ye yükseldi. Uygulama pazartresi başlayacak...

Az olmuş bence. Düz hesap 10 lira yapsınlar. Hatta 20 tl yapsınlar....

Herkes memnun halinden nasıl olsa....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Trabzon'da simit fiyatı zamlanarak 6,5 tl'ye yükseldi...

Kasım 2021 'de 1,5 tl idi...

Yani yaklaşık 20 ayda simide %333 zam gelmiş oldu....

Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum

6,5 tl olmaz aslında çok az 10 tl olmalı tanesi. herkes memnun nasılsa...

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://youtu.be/tql3D1Vmg44

ey gidi Trabzon!!
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Nereden
    İstanbul

vay beee
    başlığı gördünüz mü
    fenerbahçe maçı biletleriniz bizden!!
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Eşimin memeleketi olması dolayısıyla Kayseriye gidip geliyorum....

Gördüm ki ;

Trabzon'a tatırım filan yapılmamış...

Adamları tranvayı var. Otogara , üniveristeye , organize sanayiye , şehrin merkezi dahil %80 ine tek vasıta ile rahatça ulaşabiliorlar

Kuzey Çevre Yolu şehri boydan boya geçiyor. Ağır tonajlı araçların çoğu şehre adımını bile atmıyor geçip gidiyor...

Şehrin en ücre köşesine Tokiye kadar her 20 dakikada bir otobs kalkıyor

Ben TRABZON'da ne sinek için ne şehri istila eden böcekler için ilaçla dahi yaptırtamadım belediyemize....

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Gördüm ki ;

Adamları tranvayı var. Otogara , üniveristeye , organize sanayiye , şehrin merkezi dahil %80 ine tek vasıta ile rahatça ulaşabiliorlar

Kuzey Çevre Yolu şehri boydan boya geçiyor. Ağır tonajlı araçların çoğu şehre adımını bile atmıyor geçip gidiyor...

Ben TRABZON'da ne sinek için ne şehri istila eden böcekler için ilaçla dahi yaptırtamadım belediyemize....
    Hocam; Kayseri, kent planlamasının Anadolu'daki zirvesi. Klasman farkı var.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam; Kayseri, kent planlamasının Anadolu'daki zirvesi. Klasman farkı var.
    zihniyet farkı var. Burada aynı asfaltın üzerine asfalt döküp ' şu kadra asfalt serdik " demeyi hizmet sanıyorlar. işin ilginç tarafı ülkemizin en zeki diye bilinen Trabzon insanıda sorgusuz sualsiz bunlara destek oluyor. Particilik yapmıyorum. Kayseri ile Trabzon aynı partiden belediyecilik yapıyorlar...

daha doğrusu bizimkiler şov onlar belediyecilik yapıyor...

tranvaya biniyorum üniversitnin içine gidiyorum. sonra tekrar biniyorum şehir merkezine gidiyorum. burada da inik binik yolllardan yürümeye çalışıyorum

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

zihniyet farkı var. Burada aynı asfaltın üzerine asfalt döküp ' şu kadra asfalt serdik " demeyi hizmet sanıyorlar. işin ilginç tarafı ülkemizin en zeki diye bilinen Trabzon insanıda sorgusuz sualsiz bunlara destek oluyor. Particilik yapmıyorum. Kayseri ile Trabzon aynı partiden belediyecilik yapıyorlar...

daha doğrusu bizimkiler şov onlar belediyecilik yapıyor...

tranvaya biniyorum üniversitnin içine gidiyorum. sonra tekrar biniyorum şehir merkezine gidiyorum. burada da inik binik yolllardan yürümeye çalışıyorum
    2009 yazında bir fabrika ziyareti için gitmiştim. Caddeler cetvelle çizilmiş gibiydi... Ulaşım koordinasyonu çok iyiydi. Dediğiniz gibi kritik noktalar birbirine kolay bağlanıyordu. Tabii Erciyes eteğinde düz coğrafya birçok şeyi kolaylaştırıyor. Önemli olan, insan aklı ve estetiğini buluşturmak.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gördüm ki ;

Zaten Trabzona hicbir zaman yatirim yapilmadi is anlaminda.Hangi büyük üretici sirket büyük bir istisam saglayan yatirim yapti.Tamam Yer sorunu var ama Devlet istese Yer bulur olmadi zaten denizi doldurup duruyor ordan birsey yapar.
    Hep gözboyama yatirimlar.Cagri Merkezi vs gibi.

Ama Sanayi yok.

Bizim en yakin aile dostlarin bircogu Kayserili 2000 yilindan beri bircok kez gittim kaldim orda.
    Kayserispor Stadi sehir Merkezinde oldu zamani da bilirim orayi devlete verip tasinmasini da bilirim Tranvay hatti yapildi zamani da bilirim orda.Her gitimde gelisiyor oralar.
    Tama sanayi sehri yer bol ama oranin yerlisi bizim cakma Sehir milliyetcilerinden daha sehir Milliyetci ( Futbol takimi haric ) adamlar her yerden Memleketine yatirim yapiyor ev yapiyor vs gelisiyor para akisi oluyor.Bizimkiler ne halt yapiyor en fazla yaylada ev yapiyor sonra öldükten sonra cocuklar o yayla evine gitmiyor harebeye dönüyor Yaylada baskasina satiyor.

Özhaseki ( gecmisi saibeli Fetö yüzünden ) ama is bitiren bir belediye Baskaniydi.
    Planlama ve is bitirmede iyidi.
    Bizimkiler ne yapiyor?
    Bilmem sehir Merkezinde suraya Asfalt dökme kaldirim tasi sökme ve tekrar dizme cömlekcide senelerce bitmeyen dönüsüm projesi vs.

Trabzon Kasaba diyorum. Trabzonun Büyüklügü Trabzondan göc etmislerin cabalari ile kaldi.
    O kadar PR yapiyoruz.Sonra arkadaslar gidip görüyorlar bu mu Trabzon diyorlar.
    Sivaslisi da aynisin diyor Vanlisi da Trakyalisi da ( Almanya da yasiyanlar icin )
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Yzın sivrisinek ve kelebek istilası vardı....

Şimdi ise kokarca böceği istila etti Trabzon'u...

Yazın Büyükşehire mail attım ilaçlama yapın diye. Mesajıma geri dönme zahmetine dahi katlanmadılar.

Kokarca böceği ile ilgili yazdım onada dönmediler. Sonra twitterda etiletleyip yazınca herkes gördüğü için mecburen ilgileniyormuş gibi yaptılar...

Telefonla arandım. Güya ekipler benim partmana gitmişler. Aradılar beni oradan. Sizin binanın duvarında böcekler oraya bir şey yapamayız dediler. Özel mülk imiş..

Yahu orada değil ki böcekler yeşillik alanda dedim. Oraya hiç karşayaız orası ormanın dediler. Yani adamlar işten kaytarmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Küsmüsünüz orman ile neden bu kadar şikayet varken bir şey yapmıyorsunuz dedim. Kem küm ettiler.

Yani belediye bırakın büyük projeeleri ilaçlama yapmaktan dahi aciz Trabzon'da.

Yok onu yaptılar yok bunu yaptılar filan diyorlar ama yapılan doğru dürüst bir şey yok Trabzon'da...

Dün Ganitaya doğru yürüdüm piskokudan yürünmüyor bile deniz kenarında. Bu kadar güzel doğası olup bu kadar hor kullanan bir millet daha var mıdır bilmiyorum doğrusu

Baynurta gidiyorum arada sırada yayalamız orada olduğu için vallahi oranın belediyesi daha çok şey yapıyor öyle diyim.

köyünde suyu akmayan milletimiz ise başka büyükşehitrlerin belediye başkanını eleştiriyor şaka gibi durumlar işte

Yani şehrim çok seviyorum , aşığım hatta ama çok kötü yönetiliyor rezilce yönetiliyor.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Yzın sivrisinek ve kelebek istilası vardı....

Şimdi ise kokarca böceği istila etti Trabzon'u...

Yazın Büyükşehire mail attım ilaçlama yapın diye. Mesajıma geri dönme zahmetine dahi katlanmadılar.

Kokarca böceği ile ilgili yazdım onada dönmediler. Sonra twitterda etiletleyip yazınca herkes gördüğü için mecburen ilgileniyormuş gibi yaptılar...

Telefonla arandım. Güya ekipler benim partmana gitmişler. Aradılar beni oradan. Sizin binanın duvarında böcekler oraya bir şey yapamayız dediler. Özel mülk imiş..

Yahu orada değil ki böcekler yeşillik alanda dedim. Oraya hiç karşayaız orası ormanın dediler. Yani adamlar işten kaytarmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Küsmüsünüz orman ile neden bu kadar şikayet varken bir şey yapmıyorsunuz dedim. Kem küm ettiler.

Yani belediye bırakın büyük projeeleri ilaçlama yapmaktan dahi aciz Trabzon'da.

Yok onu yaptılar yok bunu yaptılar filan diyorlar ama yapılan doğru dürüst bir şey yok Trabzon'da...

Dün Ganitaya doğru yürüdüm piskokudan yürünmüyor bile deniz kenarında. Bu kadar güzel doğası olup bu kadar hor kullanan bir millet daha var mıdır bilmiyorum doğrusu

Baynurta gidiyorum arada sırada yayalamız orada olduğu için vallahi oranın belediyesi daha çok şey yapıyor öyle diyim.

köyünde suyu akmayan milletimiz ise başka büyükşehitrlerin belediye başkanını eleştiriyor şaka gibi durumlar işte

Yani şehrim çok seviyorum , aşığım hatta ama çok kötü yönetiliyor rezilce yönetiliyor.
    BŞB'nin sloganı "Altını Üstüne Getirdik!"

Gaf desem değil. Bir şehir ancak bu kadar güzel tahrip edilirdi.

*

Şunu merak ediyorum: 2032 için yerel yönetimin bir projesi var mı? Oldu ki, Akyazı da şampiyonaya eklenirse nasıl bir hazırlık planı var masada? "Hele bir açıklansın da bakarız" denilmez inşallah.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (17.10.2023 Saat 10:41 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Trabzona hayırlı olsun...
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Armağan Dere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzona hayırlı olsun...
    Maalesef bu yapılacağı anlamına gelmiyor sadece yapılma işi belediyeden alındı ulaştırma bakanlığına verildi....

Ancak 20 senedir belediye yapacak deniliyordu bir kazma bile vurulmadı...

artı 2024 bütçesi hazır sayılır ve bu konuda 1 tl dahi ödenek yok bu konuda.... yani en erken 2025 yılında başlar ki en erken 2030 filan biter. oda her şey mükemmel olursa

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Böyleymiş...

IMG-20231019-WA0008.jpg

"Uzun vade"den kasıt ne acaba?
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (19.10.2023 Saat 16:05 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)