Sayfa 101 Toplam 142 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3544 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon’dan Haberler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    f1bekir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Þu köprünün boþluðundan bir merdiven yapýlýp karþý tarafta direkt baðlantý kurulamaz mýydý acaba? Bahçeciðe doðru çýkmak için tekrar yukar Varlýbaþ'a doðru çýkmak çok mantýksýz.

Nereden
    Ankara

Trabzon'da doðalgaz çalýþmalarý ne zaman hýzlanacak.Yenicuma'da ana hattan sadece 20 metre uzaklýktayýz ama hala bir çalýþma yok.

boztepeliyasin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Murat' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzon'da doðalgaz çalýþmalarý ne zaman hýzlanacak.Yenicuma'da ana hattan sadece 20 metre uzaklýktayýz ama hala bir çalýþma yok.
    doðalgaz almak için apartman olarak veya bireysel baþvuru yapmanýz gerekli. yenicuma ve boztepe mah. ilerleyen zamanlarda yýkým projeleri olacaðý içinde doðalgaz bazý yerlere verilmiyor diye biliyorum.
    YA SEV YA TERKET

Nereden
    Ankara

Murat 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Çömlekçi Kaynýyor...

Trabzon'un en büyük kentsel dönüþüm projelerinden biri olan ve son zamanlarda kamuoyunda sýkça konuþulan ‘Çömlekçi Kentsel Dönüþüm Projesi’nde ilk imzalar atýldý. Hak sahibi vatandaþlarýn anlaþmak için yoðun ilgi gösterdiði Çömlekçi Kentsel Dönüþüm Projesi için ilk imzalar Trabzon Belediye Baþkan Yardýmcýsý Cengiz Çolak ile emekli öðretmen Cevher Karslý ve Abdulbaki Melek arasýnda imzalandý.

Trabzon Belediye Baþkaný Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoðlu, göreve geldiklerinde verdikleri sözler doðrultusunda kentsel dönüþüm alanýna alýnarak projelendirme çalýþmalarý tamamlanan ve vatandaþlarla görüþmelere baþlanan Çömlekçi’de ilk imzalarýn atýldýðýný kaydederek, “Bilindiði gibi kentsel dönüþüm yapýlacak alanda daha fizibilite çalýþmalarý tamamlandý, halihazýr haritalarý çýkartýldý. Gayrimenkul deðerleme çalýþmalarý bitirildi, alan üzerinde uygulanacak projelerle ilgili çalýþmalar sonlandýrýldý ve son olarak Ekim ayý içerisinde TOKÝ Baþkaný Ahmet Haluk Karabel ile imzaladýðýmýz nihai olurlarýn ardýndan ada ada yapýlacak Çömlekçi’de hak sahipleri ile görüþmelere baþladýk ve ilk imzalar atýldý. Trabzon’a hayýrlý olsun” ifadelerini kullandý.

ANNEMÝN EN ÖNEMLÝ VASÝYETÝ GERÇEK OLDU
    Çömlekçi Kentsel Dönüþüm Projesi kapsamýnda hak sahiplerinden ilk imzayý atan emekli öðretmen Cevher Karslý, yapýlan anlaþmanýn kendisi için çok farklý bir anlamý olduðunu belirterek, " Rüyalarda görüp de gerçekleþebileceðini hiç düþünmemiþtim; ta ki ilk imzayý atanan kadar. Hep söylenen bir laf vardýr "Hayaldi gerçek oldu" iþte tam da anlamýný bulduðu yerdeyiz. 86 yaþýnda vefat eden rahmetli annem Çömlekçi kentsel dönüþümünün tamamlandýðýný görmeyi çok arzu ediyordu. Bizlere verdiði son vasiyetinde 'Eðer ben öldükten sonra bu iþ gerçekleþirse gelir mezarýmýn baþýnda anne rahat uyu artýk bu binalar yýkýlýyor, yerine temiz binalar kurulacak' dersiniz demiþti. Cuma günü ilk iþ olarak rahmetli anneciðimin mezarýna gidip vasiyetini yerine getireceðim. Attýðým bu imza benim için çok farklý anlamlar içeriyor. Tamamen Trabzon'un menfaatini düþünerek böyle bir anlaþma yapmaktan dolayý tarifi imkansýz duygular yaþýyorum. Bu projenin gerçekleþmesini saðlayan Hükümetimize, TOKÝ'ye ve Belediyemize þükranlarýmý sunuyorum" diye konuþtu.

TRABZON’A GELEN MÝSAFÝRLERÝMÝZE
    MAHCUP OLMAYACAÐIZ
    Görüþmeler neticesinde anlaþmaya varýlan diðer bir hak sahibi Abdulbaki Melek, "Ankara’da gerçekleþtirilen Kuzey Ankara Giriþi Kentsel Dönüþüm Projesi’ni hep kýskanmýþýmdýr. Çok þükür ki artýk bizde de böylesine büyük bir kentsel dönüþüm gerçekleþtirilecek ve havaalaný istikametinden kentimizi ziyarete gelen misafirlerimize mahcup olmayacaðýz. Çocukluðumun geçtiði, doðup büyüdüðüm mahallemin son yýllardaki ahlaki ve görsel o çirkin görüntüsünden kurtulacak olmasýna çok seviniyorum. Emeði geçenlerden Allah razý olsun, hepsine caný gönülden teþekkür ediyorum" dedi.

VATANDAÞ TEPKÝSÝ SÜRÜYOR
    Öte yandan Çömlekçi Ýskenderpaþa ve Esentepe Mahallesi vatandaþlarýnýn, Trabzon Belediye Baþkaný Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoðlu’na tepkisi sürüyor. Kentsel Dönüþüm Projesi çerçevesinde kendilerine verilen sözlerin tutulmadýðýný iddia eden vatandaþlar, bir araya gelerek basýn toplantýsý düzenlediler.
    Çömlekçi-Ýskenderpaþa Derneði Baþkan Yardýmcýsý Refik Günaydýn, vatandaþlar adýna yaptýðý açýklamada, Çömlekçi’nin son 20 yýlda sosyal bir yara haline geldiðini savundu. Çömlekçi’deki bir otelin toplantý salonunda basýn mensuplarýyla bir araya gelen yaklaþýk 50 kiþilik mahalleli grup, Gümrükçüoðlu’nun basýnda yanký bulan açýklamalarýna istinaden toplandýklarýný ifade etti.

BELEDÝYE BAÞKANLARINI SUÇLADILAR
    Mahalleli adýna konuþan Refik Günaydýn, “Çömlekçi’nin sosyal bir yara haline gelmesinin sebebi gelmiþ geçmiþ ve þu andaki belediye baþkanýnýn eseridir” dedi. Günaydýn, “Suç belediye baþkanlarýnýn, kendilerini temize çýkarmak istiyorlar. Çömlekçi’de 5 adet otel, 4 adet lokanta, 8 adet bakkal, 2 adet fýrýn vardý. 20 yýl içinde 35 adet otel, 28 adet lokanta, 32 adet bakkal, 10 adet köfte dükkanýnýn ruhsatlarýný kim verdi? Evler otele döndü. Bu ahlaksýzlýðýn sebebi ruhsatlarý veren siz belediye baþkanlarýsýnýz. Bu ahlaksýzlýk sektör oldu” diye konuþtu.
    Çömlekçi Projesi için Baþkan Gümrükçüoðlu’nun STÖ ve basýndan destek istediðini hatýrlatan Günaydýn, “Sayýn Baþkan, bu hususta ne gibi çözüm ürettiniz de þimdi basýndan, sivil toplum örgütlerinden destek istiyorsunuz? Bu yaranýn çözümü devlete aittir. Senin gücün buna yetmez. Çömlekçi’yi ve Çömlekçi halkýný küçük düþürmeye hakkýnýz yoktur” sözlerini dile getirdi.

BAÞKANI YALANCILIKLA SUÇLADI
    Gümrükçüoðlu’nun, metrekare baþýna 2 bin, 3 bin TL verdiðini söyleyerek kamuoyunu aldattýðýný ileri süren Günaydýn, “Neden doðruyu söylemiyorsunuz? 2- 3 bin TL Çömlekçi Yalý Caddesi’ne, Telli Tabya Sokak, Favori Sokak ve diðer sokaklara bin–bin 250 TL vermediniz mi? Sezai Uzay Sokak’a ise 800 TL vermediniz mi? Doðruyu konuþunuz, kamuoyunu yanýltmayýnýz, yalan size yakýþmýyor. Bu fiyatlarý verirken vicdanýnýza danýþtýnýz mý? Rahat ve huzurlu musunuz? Dernek olarak sizlerle görüþtüðümüzde ‘Sizin yanýnýzdayým, sizi maðdur etmeyeceðiz, kimseyi aðlatmayacaðýz’ dediniz. Maðdur etmeyi deðil bizleri öldürdünüz. Bu halkýn 10 parmaðý kýyamet günü yakanýzda olacaktýr” þeklinde konuþtu.

http://www.gunebakis.com.tr/haber/co...yor-73193.html
    Metris Seni Çaðýrýyor ...

Ben A Milli takým kaptanýyken bunlarýn çalýþtýklarý gazeteyi ziyaret ettim. O zamanlar Hýncal Uluç magazinde, Haþmet Babaoðlu ise kültür-sanat sayfasýnda çalýþýyordu.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    38

Þu üç tane yan yana inþa edilen binalar ne için, bileniniz var mý?

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    38

Bir de bu köprünün altýndan yürüyerek geçebilme imkaný olmayacak mý þimdi? Öyle þey olur mu? Sahilden ta iç kesimlere kadar vadide yürüyerek gidilebileceðini düþünüyordum.

hanifta - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

konaklama ve þifalý bitkiler çay evi yapýlacak diye biliyorum altýda otopark.

ayrýca zaðnos köprüsünden vadiye merdiven inecek ama o köprünün gözünden de yapsalar iyi olur ama öyle biþeyler sööylenmedi hiç.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    38

Alýntý hanifta Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    konaklama ve þifalý bitkiler çay evi yapýlacak diye biliyorum altýda otopark.

ayrýca zaðnos köprüsünden vadiye merdiven inecek ama o köprünün gözünden de yapsalar iyi olur ama öyle biþeyler sööylenmedi hiç.
    Saðolasýn renktaþ.

Sen skyscraper'deki hanifta mýsýn ayný zamanda? Çok ilgi duyuyorsun anladýðým kadarýyla Trabzon'a.
    Facebook'ta bir grubumuz var Trabzon tarihi üzerine, seni oraya davet etmek isterim https://www.facebook.com/groups/1080...ref=ts&fref=ts Daha bir iki gün önce senin skyscrapercity'de Ortahisar projesi ile ilgili paylaþtýðýn fotoðrafý
    yükledim gruba, fotoðrafýný sen çekmiþsen, seni kaynak olarak belirtiriz. Seni grupta görmek memnun eder beni. Böyle genç yaþta ilgilenen olmuyor fazla senin gibi.

Nereden
    Ankara

Alýntý Kader KORELÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir de bu köprünün altýndan yürüyerek geçebilme imkaný olmayacak mý þimdi? Öyle þey olur mu? Sahilden ta iç kesimlere kadar vadide yürüyerek gidilebileceðini düþünüyordum.

Maalesef köprünün altýndan geçiþ yok, ben de olmamasýna çok ama çok þaþýrdým.Bunu nasýl oldu da düþünemediler anlayamýyorum.Köprünün alt tarafý ile üst tarafý arasýnda kot farký var, bunu da merdivenle çözebilirlerdi ama yapmamýþlar.Gerçekten yazýk.Maraþ caddesinden Bahçeçik'e o güzel yeþillik alandan çýkmak yerine ara sokaklardan çýkýlacak böylece.Gerçekten çok saçma.

hanifta - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Kader KORELÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Saðolasýn renktaþ.

Sen skyscraper'deki hanifta mýsýn ayný zamanda? Çok ilgi duyuyorsun anladýðým kadarýyla Trabzon'a.
    Facebook'ta bir grubumuz var Trabzon tarihi üzerine, seni oraya davet etmek isterim https://www.facebook.com/groups/1080...ref=ts&fref=ts Daha bir iki gün önce senin skyscrapercity'de Ortahisar projesi ile ilgili paylaþtýðýn fotoðrafý
    yükledim gruba, fotoðrafýný sen çekmiþsen, seni kaynak olarak belirtiriz. Seni grupta görmek memnun eder beni. Böyle genç yaþta ilgilenen olmuyor fazla senin gibi.
    teþekkürler...

gruba üyeyim takip ediyorum zaten ...ortahisar fotoðrafýnýn birini yerel sitelerin birinden aldým,diðerini twitter dan.
    Konu hanifta tarafýndan (13.11.2012 Saat 17:35 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ankara

Maaþallah Trabzon'da her gün yeni bir þeyler oluyor.Haberleri koymaya yetiþemiyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Aga bu sular ne zaman gelecek ?
    Ýþe gidecez sabahýn köründe hala ses yok!
    Edit: 10 dakka sonra geldi.
    Þükür!
    Konu Fatih Özkan tarafýndan (25.11.2012 Saat 22:23 ) deðiþtirilmiþtir.
    Hamiþ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Miilet uzayda kalýcý koloniler kurmak için Marsa araç gönderiyor....

Biz insanlarýn temizlik yapacaðý en çok suya ihtiyacý olan pazar günü tüm gün sularý kesiyoruz... doðru dürüst haber bile vermeden....

Bir de bu mantýkla Büyükþehir olduk diye seviniyoruz ya Ona yanýyorum....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Murat 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38
    Metris Seni Çaðýrýyor ...

Ben A Milli takým kaptanýyken bunlarýn çalýþtýklarý gazeteyi ziyaret ettim. O zamanlar Hýncal Uluç magazinde, Haþmet Babaoðlu ise kültür-sanat sayfasýnda çalýþýyordu.

Nereden
    Ankara

Ben burda yapýlmak isteneni anlamadým bir türlü, bu iþlerden anlayan birisi varsa bize de anlatabilir mi?O çukurdan yukardaki dere akýyor.Anlayabildiðim kadarýyla görünen büyük bölüme de havuz yapýlacak, peki bu sular birbirine karýþmaz mý.Cehaletimi baðýþlayýn.Zaðnos körüsünden aþaðýya doðru bakanlar ne demek istediðimi anlayacaklardýr.

Bir de þu köptünün boþluðundan diðer tarafa geçiþ yapýlamaz mýydý.Vadiyi boylu boyuna gezmek imkansýz böyle.
    Konu Murat' tarafýndan (05.12.2012 Saat 12:19 ) deðiþtirilmiþtir.

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alýntý Murat 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    vay be delikanlýlýðý adamlýðýyla övündüðüm memleketimin haline bak
    yakýþýr mý la TRabzonluya çoluk çocuða sarkýntýlýk yapmak

((mesajýmdam çock olmayanlara sarkýntýlýk yapýlabilir sonucu çýkartýlmasýn))
    Konu Tahir61 tarafýndan (05.12.2012 Saat 13:02 ) deðiþtirilmiþtir.
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsýzlýk vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazým Gibi Sev.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Alýntý tahir61ayas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    vay be delikanlýlýðý adamlýðýyla övündüðüm memleketimin haline bak
    yakýþýr mý la TRabzonluya çoluk çocuða sarkýntýlýk yapmak

((mesajýmdam çock olmayanlara sarkýntýlýk yapýlabilir sonucu çýkartýlmasýn))
    Bu iþin Trabzon'u Bursa'sý Ankara'sý yok. Heryerde çürük insan vardýr. Kendimizi herþeyde üstün görüp haþa ilah gibi görmekten vazgeçelim.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Belediye binasýnda hurda arbedesi
    Trabzonlu vatandaþlarýn hizmetine sunulmasý planlanýyor.

Trabzon Büyükþehir Belediyesi Atatürk alanýnda bulunan eski belediye binasýnýn arka kýsmýnda bulunan binaya ek olarak yapýlan bölüm kentsel dönüþüm projesi kapsamýnda yýkýlarak Trabzonlu vatandaþlarýn hizmetine sunulmasý planlanýyor.

Binanýn yýkýlmasý sýrasýnda ise sorun oluþtu. Binanýn ayakta durmasýný saðlayan betonarme içersinde bulunan demir parçalarý almak isteyen hurdacýlar binayý yýkan ekip ile tartýþmaya baþladý. Olayýn büyümesi üzerine olay yerine Trabzon Emniyetine Baðlý Çevik Kuvvet ekibi çaðýrýlarak hurdacýlar þantiye alanýndan çýkarýldý.

Dýþarý çýkarýlan hurdacýlar isyan etti.

Gülermisin aðlarmýsýn...
    Konu Canberk tarafýndan (18.12.2012 Saat 19:29 ) deðiþtirilmiþtir.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Trabzon Kuruçeþme'de býçaklý yaralama

Trabzon Kuruçeþme mevkiinde bir kiþi kesici alet ile yaralandý.

Olay bu akþam 18.00 sýralarýnda meydana geldi. Kuruçeþme dolmuþ duraklarýnýn bulunduðu mevkide meydana gelen olayda Cemil Ç. (25) kasýklarýndan olmuþ olduðu býçak darbesiyle yaralanarak numune hastanesi acil servisine kaldýrýldý

Elde edilen bilgiye Cemil Ç. (25) tartýþtýðý kiþi tarafýndan býçaklandý. Olay yerine gelen 155 ekiplerine baðlý polisler yaralama olayýna karýþan þahsý çok geçmeden yakalandý.

Aydýnlýkevler külübünde silahlar konuþtu
    Trabzon Amatör küme takýmýnda Aydýnlýkevler kulübü lokalinda silahlý çatýþma

Trabzon’un Aydýnlýkevler semtinde bulunan Aydýnlýkevlerspor lokalinde henüz nedeni bilinmeyen bir olaydan doðan tartýþmanýn büyümesi üzerine silahlar konuþtu.

Elde edilen bilgiye göre E.G (26) isimli genç tartýþtýðý H.A (36) isimli kiþi ile tartýþmaya baþladý. Tartýþmanýn büyümesi üzerine E.Þ üzerinde taþtýðý silahý çýkararak H.A’ya kurþun yaðdýrdý. E.Þ’nin kurþunlarýna hedef olan H.A olay yerinden arkadaþlarý tarafýndan uzaklaþtýrarak Fatih Devlet Hastanesine kaldýrýldý. Fatih devlet hastanesinde yapýlan müdahalenin ardýndan H.A KTÜ TIP fakültesine sevk edildi.

Olay yerinde H.A’yý yaralayan E.Þ’nin silahýndan çýkan kurþunlar etrafta bulunan araçlara saplanýrken E.Þ olay yerinden koþarak uzaklaþtý.
    neler oluyor Trabzona yaa. Sürekli böyle haberler ..
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Son zamanlarda hýrsýzlýk olaylarý da arttý. Asayiþi bozuldu Trabzon'un.
    hepsi bu kadardýr; adý yaþamak...

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

Alýntý Murat' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ben burda yapýlmak isteneni anlamadým bir türlü, bu iþlerden anlayan birisi varsa bize de anlatabilir mi?O çukurdan yukardaki dere akýyor.Anlayabildiðim kadarýyla görünen büyük bölüme de havuz yapýlacak, peki bu sular birbirine karýþmaz mý.Cehaletimi baðýþlayýn.Zaðnos körüsünden aþaðýya doðru bakanlar ne demek istediðimi anlayacaklardýr.

Bir de þu köptünün boþluðundan diðer tarafa geçiþ yapýlamaz mýydý.Vadiyi boylu boyuna gezmek imkansýz böyle.
    o dere kalktý ordan,,,,sadece attaki boþluktan su gececek,o da süs için
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Farabi'de gerginlik!
    Farabi hastanesinde yapýlan eylemde gerginlik yaþandý

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesi'nde 1 Ocak itibariyle iþten çýkarýlan 100'e yakýn iþçi hastane yönetimini Acil Servis önünde protesto ettiler.

Ýþten çýkarýlan iþçiler, “Biz burada ekmeðimizin peþindeyiz. Bizi iþten çýkararak ne tasarrufu yaptýlar. Bizim hepimizin çocuðu var. Biz eve nasýl para götüreceðiz. Bizi iþten niye çýkardýlar, gelsinler cevap versinler. Biz hakkýmýzý alýncaya kadar buradayýz” diyerek tepkilerini dile getirdiler.
    Acil Servis önünde bazý iþçiler acile girmek isterken eski çalýþma arkadaþlarý kendilerine engel oldular. Eylemde iþten çýkarýlan bazý iþçilerin aðladýðý ve sinir krizi geçirdiði gözlendi.

Daha sonra hastanenin baþhekimi Tevfik Özlü iþçilerin neden çýkarýldýðýna yönelik bir açýklama yaptý. Özlü iþçilerin çýkarýlmasý kararýnýn kendi kararlarý olmadýðýný belirterek " Ýþçileri biz çýkarmadýk. Ýþçilerin baðlý olduklarý þirket kendileriyle 2012 sonu itibariyle sözleþme yenilemeyerek iþlerine son verdi. Yetkili firma 2012 yýlý için 340 kiþilik kadro açmýþtý bu yýl ise 272'ye düþürdü. Açýkta kalanlarý biz belirlemedik" dedi.

Ayrýntýlar gelecek...

http://www.haber61.net/farabide-gerginlik-134989h.htm
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Ankara

EYOF 2011 Spor Hatýra Parký'nýn
    yapýmý hýzla devam ediyor

Trabzon Belediyesi 2011 yýlýnda Trabzon'da düzenlenen Avrupa Gençlik Olimpiyat Oyunlarý'nýn anýsýný yaþatmak amacýyla Forum Alýþveriþ Merkezi karþýsýnda yapýmýna baþlanan EYOF 2011 Spor Hatýra Parký inþaatý hýzlý bir þekilde devam ediyor. 30 bin metre kare alan üzerinde yapýmý devam eden parkýn 2013 yýlý Mart ayý sonu itibariyle tamamlanmasý planlanýyor.
    Trabzon Belediye Baþkaný Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoðlu, Türkiye'nin ilk olimpiyat kenti Trabzon'da 2011 yýlýnda düzenlenen Avrupa Gençlik Olimpiyatlarý'nýn hatýrasýný yaþatmak için yapýmýna baþladýklarý EYOF 2011 Spor Hatýra Parký yapýmýnýn hýzlý bir þekilde sürdürüldüðünü kaydetti. Baþkan Gümrükçüoðlu, içerisinde gezinti, spor ve sosyal donatý alanlarý bulunan parkýn yapýmýna finansal destek saðlayan Çevre ve Þehircilik Bakaný Erdoðan Bayraktar'a teþekkür etti.
    Yaklaþýk 3 milyon 600 bin TL'ye mal olacak EYOF 2011 Spor Hatýra Parký'nda Osmanlý çay evi, Japon çay evi, yapay gölet, yürüyüþ alanlarý, fitness aletleri ve dinlenme alanlarý bulunuyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)