Sayfa 13 Toplam 142 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3544 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon’dan Haberler

Nebiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Allah Allah niye hiç duymadık.
    Hiç bi yerde de okumadım.
    İnsan bi duyurur.

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Trabzonlu nineye ilginç ceza
    30 Temmuz 2008 / 10:53
    Trabzon'un merkez köyünde oturan 77 yaşındaki Şakire Uzuncan, evine izinsiz kat yaptırdığı iddiasıyla yargılandığı davada ilginç ceza verildi.

Trabzon'un merkez köyünde oturan 77 yaşındaki Şakire Uzuncan, evine izinsiz kat yaptırdığı iddiasıyla yargılandığı davada, kendisine verilen 1 yıl hapis cezasının ''5 ay yaylalara çıkmama''ya çevrilmesi üzerine, ''Benim ömrüm yaylalarda geçti. Bana hapis cezası verselerdi daha iyiydi'' dedi.

Merkeze bağlı Kutlugün Köyünde oturan Şakire Uzuncan ile konuşma ve işitme özürlü olan eşi Abdurrahman Uzuncan (70), 3 yıl önce evlerinin üstüne bir kat daha yaptırdı.

Geçen yıl belediye ekiplerince yapılan kontrollerde ruhsatsız inşaat yaptırdığı tespit edilen Uzuncan çifti hakkında, Trabzon 4. Asliye Ceza Mahkemesinde, ''Ruhsatsız inşaat yapmak ve çevre kirliliğine neden olmak'' suçundan 1 yıldan 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Yaklaşık bir yıl süren yargılamanın ardından sonuçlandırılan davada, tercüman aracılığıyla dahi soruları cevaplayamayan Abdurrahman Uzuncan'ın inşaat yaptıracak ehliyete sahip olmadığını diğerlendiren mahkeme, beraatine karar verdi.

Şakire Uzuncan ise ruhsatsız inşaat yaptığı ve bildirime rağmen inşaatı eski haline getirmediği gerekçesiyle 1 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Duruşmadaki iyi halini dikkate alan mahkeme, 10 aya indirdiği Şakire Uzuncan'ın hapis cezasını, yaşı ve daha önce hapis cezası almaması nedeniyle ''5 ay Trabzon iline bağlı yaylalara çıkmamaya'' çevirdi.

Şakire Uzuncan, 18 Haziranda başlayan cezasını, eşiyle birlikte Kutlugün köyündeki evinin etrafında bulunan fındık bahçesindeki işleriyle meşgul olarak çekiyor.

-''EV YAPMANIN CEZASI OLDUĞUNU BİLMİYORDUM''-

Şakire Uzuncan, A.A muhabirine, yaklaşık 12 yıl önce evin alt bölümünü yaptığını, 3 yıl önce de üstüne kat çıktığını belirterek, ''Arazinin tapusu eşimin üstüne. Ben okuma-yazma bilmem. İnşaatı yaparken herhangi bir yere başvurmadım. Ev yapmanın cezası olduğunu da bilmiyordum'' dedi.

Çevredeki herkes yaptırdığı için kendisinin de evine kat çıktığını ifade eden Uzuncan, şunları söyledi:
    ''Devletin memuru geldi 'yapamazsınız' dedi. Biz de inşaatı öyle bıraktık. Sonra yıkın dediler. Biz nasıl yıkalım. Şimdi de bu yaz yaylaya gidemezsin diyorlar. Benim ömrüm yaylalarda geçti. Bana hapis cezası verselerdi daha iyiydi.''
    Bir Gün Mutlaka!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nine otur işte evinde 5 ay çıkartma sesini
    hepsi bu kadardır; adı yaşamak...

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Trabzon Ganita yenileniyor
    30 Temmuz 2008 / 14:53
    Trabzon Belediyesinin, Ganita mevkisini yeniden düzenleyeceği bildirildi.

Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Karadeniz Sahil Yolu geçtikten sonra ortaya çıkan kısımlarda peyzaj çalışmalarının bütün hızıyla devam ettiğini belirtti.

Bu kapsamda Trabzon'un en gözde mekanlarından biri olan Ganita mevkisi için yeni bir proje geliştirildiğini ifade eden Canalioğlu, şunları kaydetti:
    ''Ganita ve Gazipaşa üst geçidi arasında kalan 10 dönüm alanı yeniden planlamak Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü son sınıf öğrencileri arasında tasarım yarışması düzenledik. Öğrencilerin bitirme tezi olarak da hazırladıkları projelerden en uygununu seçerek, hayata geçireceğiz.''

Canalioğlu, Ganita mevkisinin Trabzon'un önemli simgelerinden birisi olduğunu belirterek, şöyle devam etti:
    ''Tarihi bir özelliği vardır. Böylesine önemli bir alanın yeniden planlanması için KTÜ Peyzaj Mimarlık bölümü ile işbirliği içerisindeyiz. Öğrenciler birbirinden güzel projeler sundular. Biz belediye olarak bu projelerden bir tanesini uygulama noktasında hayata geçireceğiz. Belediye olarak sahil kara yolunun yapılmasından sonra ortaya çıkan bölümlerdeki düzenleme çalışmalarımızda bütün hızıyla devam ediyor. Beşirli'den, 100. Yıl Parkına kadar olan alanda sosyal, kültürel, spor ve yeşil alanları hızlı bir şekilde yapmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Kanuni Parkı da Ganita ile birlikte yeniden düzenlenecektir. Buralarda Trabzon'un geleneklerini, göreneklerini yansıtan sosyal ve kültürel açıdan önemli alanları halkın hizmetine sunacağız.''
    Bir Gün Mutlaka!!

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok güzel bi haber.
    yanlız buraların işletmeside değişmeli.
    müşteri ile diyaloglar kötü. asık suratlar felan. hepsi değil ama geneli öyle.
    başka bi yerde böyle konumda bi işletme olsun müşterinin gözünün içine bakarlar.
    burda zoraki ilgileniyolar...
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

ey gidii ne projelerim vardı benim ganita için açık hava diskosu filan hehe

reisin orada proje kapsamında yani hmm ilginç gelişmeler olabilir

Nereden
    Trabzon

Serkan orası varya dehşet olur aslında.
    açık hava disco süper gider. lazerler felan.
    şimdiki gibi kimse gelip saat 23 oldu kapıyoruz da demez
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Burçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bi haber.
    yanlız buraların işletmeside değişmeli.
    müşteri ile diyaloglar kötü. asık suratlar felan. hepsi değil ama geneli öyle.
    başka bi yerde böyle konumda bi işletme olsun müşterinin gözünün içine bakarlar.
    burda zoraki ilgileniyolar...
    kentimize gelen yerli ve yabancı ziyaretçilere nasıl davranması gerektiğini bilmeyen hatta UKALA davranan esnaflar TRABZON kentinin imajını derinden yaralıyorlar.

Belediye ve ticaret odası bu konuda bir eğitim yapmalı. önceden yaptıysa bir daha yapmalı!

Bunun dışında TRABZON'DA artık çevreci bir çöp toplama olayına geçilmeli ve buna işyerlerinden başlanabilir.

Bildiğiniz gibi küresel ısınmadan dolayı kağıt atıklar olsun plastik atıklar ayrı ayrı poşetlenmeli ve ayrı ayrı depolanmalı. Bunun için molozda katı atık tesisi yapılmakta ab desteği ile ancak bu tesisin benim anlattığım tesisle ilgili olup olmadığını bilmiyorum şu anda.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Nereden
    Trabzon

şimdi ufak bi bağlantı kurmaya çalışacam.
    hani Forum açıldığında ne gereği var diyorlardıya,
    ben foruma gittiğimde bi mekana yaklaştığım an herkes hoşgeldiniz diyor anında ilgileniyor.
    yiyip içeceklerimi alıp çıkıyorum terasa . deniz manzaramı ve güneşin batışını izliyorum.
    Gerçek budur. ☆

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sevgilisinin cinsel organını kesip çatıya fırlattı

Trabzon’da İlknur Toptan adlı kadın, birlikte olduğu kişinin cinsel organını keserek karşı binanın çatısına attı.

Olay dün sabah saat 04.30’da Trabzon’un İskenderpaşa Mahallesi Çarşıiçi Sokak’taki bir otelde meydana geldi. Rize’den geldikleri öğrenilen Sinan Günaydın (28) ve İlknur Toptan (39), dün gece içki içtikten sonra odalarına çekildi. İddialya göre uzun süredir birlikte olan ikiliden Sinan Günaydın, başka biriyle nişanlandığını ve ayrılmak istediğini söyleyince aralarında tartışma çıktı. İlknur Toptan, tartışmanın ardından uykuya dalan Sinan Günaydın’ın cinsel organını bıçakla keserek karşı otelin çatısına attı.

Otel görevlileri tarafından Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırılan Sinan Günaydın, fakülte bünyesinde mikro cerrahi bölümü olmadığı için, Çapa Tıp Fakültesi’ne sevkedildi ve dün sabah ilk uçakla İstanbul’a gönderildi. Polisler tarafından bulunan cinsel organ da özel bir kutuya konularak aynı uçakla İstanbul’a yollandı.

Olayın ardından kaçan İlknur Toptan’ın, Rize’nin İyidere İlçesi’nde polise teslim olduğu belirtildi.

hürriyet.com.tr
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Selami Gürpınar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

POYRAZ bulduğun haber bak ula ççç
    bordomavi.net | Trabzonsporlular Birliği 1999

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

12 Saatlik Operasyon

Cinsel organı yerine dikildi

Trabzon'da 28 yaşındaki Sinan Günaydın'ın, birlikte yaşadığı İ.T. tarafından bıçakla kesilen cinsel organı, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yaklaşık 12 saat süren bir operasyonla yerine dikildi.

Trabzon'da İ.T. isimli bayan, birlikte yaşadığı S.G'nin cinsel organını keserek otelden dışarı atmıştı.
    Olayın ardından İstanbul'a getirilen S.G, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'nde ameliyata alınarak, kopan parça yerine dikildi. İstanbul Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalında Op. Dr. Erdem Güven başkanlığında gerçekleştirilen ve 4 doktorun da hazır bulunduğu ameliyat yaklaşık 12 saat sürdü. Konuyla ilgili açıklama yapan Op. Dr. Erdem Güven, "Hastamız 12.30'da Trabzon'dan hastanemize geldi. Olayın, hasta bize gelmeden 12-13 saat önce gerçekleştiğini zannediyoruz.

Saat 14.00'da ameliyata başladık. 11 buçuk saat sürdü ve gece 02.00'da son buldu. Kopan parça tam olarak yerine dikildi. Ameliyatta kopan parçanın atar damarı, toplar damarı, sinirleri ve idrar yolları tam olarak onarıldı" dedi. Op.Dr. Güven, hastanın ameliyat sonrası takiplerinin devam ettiğini belirterek, "Hastanın genel durumu iyi. Şu an kopan parçanın kan dolaşımını takip ediyoruz. Kan dolaşımı ortalama 2 ila 4 hafta içerinde kesin bir şekilde sonuçlanacak. Eğer bu şekilde iyi giderse kopan parça yerine iyi bir şekilde dikilmiş olacak. 3-4 hafta içerinde iyileşecek, tam olarak fonksiyonların yerine gelmesi 3-6 ay arasında sürebilir" diye konuştu.

Hastanın yatağından kalkmasının yasak olduğunu da belirten Op.Dr. Güven, "Tuvalete gidemiyor. Hasta yatağında takip ediliyor. Hastanın yerinde bile kımıldamaması gerekiyor. Kopan damarlar çok hassas müdahale ile yerine dikildi. Ufak bir kımıldama olursa damarlar ezilip, büzülebilir. Bu nedenle hastanın yerinden kımıldamaması gerekiyor. Şu anda hastanın durumu iyi, bir problem yok, çok hassas bir ameliyat olduğu için kesin sonucunda 2-3 hafta içerinde alacağız. Hasta yakından takip ediliyor" açıklamasında
    bulundu.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=21608

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ulusal medyada da günün konusu oldu . artık akşam haberlerinde izleriz.

bilmemneyin derdi herkesi gerdi (mi?)

''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzon'da astsubayı kene ısırdı

Trabzon'un Beşikdüzü ilçesinde yıllık iznini kullanmak için ilçeye gelen astsubayı kene ısırdı.

Trabzon'un Beşikdüzü ilçesinde yıllık iznini kullanmak için ilçeye gelen astsubayı kene ısırdı.

Alınan bilgiye göre, Kocasinan İlçe Jandarma Bölük Komutanlığında görevli Astsubay Mehmet Demirci (37), yıllık iznini kullanmak için geldiği ilçeye bağlı Resullu köyünde kene tarafından ısırıldı.

Keneyi fark ederek Vakfıkebir Devlet Hastanesine başvuran Demirci'nin bacağındaki kene sağlık ekibince çıkarıldı.

Yapılan testlerde, kenenin neden olduğu Kırım Kongo Kanamalı Ateşi virüsüne rastlanmayan Demirci'nin, ileri tetkiklerin yapılması için hastanenin enfeksiyon servisinde tedavi altına alındığı bildirildi.
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya nasıl fındık toplayacaz ya tırsıyorum
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Nereden
    Trabzon

Trabzon’da gemi inşa ve metal sanayi
    Recep Ergenç

Palamutlar tezgahta
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Trabzon'dan hava durumu. Yanayruk

Nereden
    İstanbul

Alıntı Gökçebey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon'dan hava durumu. Yanayruk

Birde köylere çıkda gör 1 haftadan beri aralıksız yağmur yağıyor çürümek üzereyiz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Emirhan bende köydeydim 2 gün öncesine kadar, dediğin gibi güneş görmedik yorganla yattık geceleri. Ahan sağanak başladı mis gibi Trabzon'da

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar bulunduğunuz yerin değerini bilin şimdi köyümde soğuktan titremek geceleri yorganla yatmak için neler vermezdim ....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Abi ben Kırkareli soğunu yemiş birisi olaraktan kurban olurum memleketimin soğununa Samyeli gibi geliyor buranın soğunu

Mustafa K. Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

http://85.105.242.254/cgi-bin/videoconfiguration.cgi boztepeden sehire bakış canlı

http://88.249.67.13/cgi-bin/videoconfiguration.cgi kalkınma

Account yazan yere trabzon yazarak Enter veya Login'e basmanız yeterlidir.
    Konu Mustafa K. Demirbaş tarafından (18.08.2008 Saat 12:16 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Dayısı yeğenini öldürdü
    Trabzon'da gözü dönen dayı, yeğenini vurarak öldürdü..
    20 Eylül 2008 / 17:51

Trabzon’da, üniversite öğrencisi genç, babasının dayısı tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Alınan bilgiye göre, İnönü Mahallesi Pulathane Caddesi’nde bakkal işleten
    Celalettin A. (35), henüz belirlenemeyen bir nedenle yeğeninin oğlu Emre Avcı’ya
    (24), işlettiği bakkalda tabancayla 4 el ateş etti.

Ağır yaralanan Avcı, Fatih Devlet Hastanesindeki ilk müdahalenin ardından
    kaldırıldığı Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Farabi
    Hastanesinde yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Avcı’nın, KTÜ Fatih
    Eğitim Fakültesinde 4. sınıf öğrencisi olduğu öğrenildi.

Celalettin A. ise olay yerine çağırdığı polis ekiplerine teslim oldu.
    Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Gökhan Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yahu bizim sınıfta Emre Avcı var üstellik 4.sınıfım ben şok oldum şimdi

U.D.D (Uyuşturucuya Dur Diyenler)

İskender66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Gökhan Öz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu bizim sınıfta Emre Avcı var üstellik 4.sınıfım ben şok oldum şimdi
    İnşallah o değildir diyecem ama o olabilir dediğine göre

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)