Sayfa 138 Toplam 138 Sayfadan BirinciBirinci ... 38 88 128 136 137 138
Toplam 3445 adet sonuctan sayfa basi 3,426 ile 3,445 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trabzon’dan Haberler

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Musa ALOLU - TRABZON'A KNC PST M, YEN HAVALMANI MI?

https://www.gazetebirlik.com/yazarla...havalimani-mi/

Sefer A. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    31

Alnt Ouz ZEYTN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Musa ALOLU - TRABZON'A KNC PST M, YEN HAVALMANI MI?

https://www.gazetebirlik.com/yazarla...havalimani-mi/
    sonra okuyacagim, ama bu muhabbet de biktirdi yaa 20 sene oldu yaa belki de fazla, ocuklugum bu haberi duymakla geti ama hla gelisme yok kjahjkha
    yalniz yeni havalimani falan yok yaa fuzuli isler, 2.pisti yapacaksin bitireceksin
    Trabzon futbolunun kral, Ahmet Suat zyazc

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

stemezk deilim fakat u i iime pek sinmiyor. Hayrls olur umarm.

Trabzon-Tramvay-Guzergahi-Aciklandi-2.jpg

BMN Ynetim Kurulu Yiit Gayretli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Neden Ouz? Ayrnt renebilmek iin soruyorum.
    Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..
    Ayaa KALK!

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Yaplmayaca iin sorun yok arkadalar....

seimler yaklayor ya yine seimler iin propaganda vesilesi olarak kullanlyor sadece
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

Hedef 2071 projelerinden mi bu da?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt Yiit Gayretli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Neden Ouz? Ayrnt renebilmek iin soruyorum.
    Yllarca "ehir merkeze sktrlmamal" dedik. nce Stl, ardndan ana/Yomra'ya (Hatta gneyde Boztepe/ukurayr ve Souksu) hatlarna doru geniledi. Ancak bunun bir plan dahilinde yapldn sylemek zor. Eer ortada bir plan varsa; o ucube plan hazrlayanlar, kent meydannda ehrin dokusunun iine ettii iin lin edilmeli! ehri ilk defa gren (Uak veya karayoluyla batdan girerken) dostlarmn hepsi ayn tepkiyi veriyor: "Bu ne abi?" Doup bydmz pliki Arif Sokak'tan Boztepe'ye baknca viyadk ayaklar gryoruz. Bunu syleyince "Yol yapmasnlar m" diyorlar.
    Neyse...
    Akyaz Projesi, "Yaptm oldu" projesidir. Hastane de stne ty dikmektir. imdi bu ikisinde yaanan ve yaanacak problemlerin stn rtmek iin Faik Abi'nin de dedii gibi yeni bir havu uzatyorlar. ocukluumuz Tanjant hikayesiyle geti, bizim ocuklarn mr de bununla geer Yiit. Tanjant deyince de yaram depreti. Cudibey'in tarih binas, Zeytinlik Camisi ykld. Ayptr gnahtr... Bir ehir kendi dokusunu bylesine nasl mahveder? Mahvedenlere nasl seyirci kalr? imdi ad deiti, ak film yaynlayan sinema kald ve okul ile cami ykld. Yaasn muhafazakarlk!

Sahi, ne oldu Avni Aker arazisi? Mthi bir alt yap sahas m kazandk? 19 Mays'n yerine harika bir spor salonu mu yapld? Akyaz'da kafeler, plaj m ald? Hani 24 saat yaayan bir rekreasyon alan (Bu terimle anlattlar yllarca) oluacakt? Acili 24 saat ak bir hastane yaplacakm meer...

"Yaplmasn" ile "doru dzgn yaplsn" arasnda fark var. Kast'ne yaplan hastaneye gitmenin zorluunu herkes anlatyordu. imdiki durumu ne, inan bilmiyorum.

Kente yabanc belediyeciler, milletvekilleri danmanlarnn sosyal medyadan duyduu eyleri proje diye halkn nne koyuyor. Trabzon, bunu hak etmiyor.

Bir de bizim memlekete yaplan teleferik var. Ona girmeyeyim... Beik Da ile Beikdz'n birletirme projesi... Ha, yeni yoldan sonra Beikdz m kald? nceden boydan boya plaj vard. Best Otel'in ykln yllarca "Sen bilmezsin, orada ne ahlakszlk dnd" diye anlattlar fsltyla. Onu anlatanlar imdi diyor ki "Yol darda kald, herkes Beikdz'n pas geiyor." Eee... Dnya ileri byle.

Fazla deil birazck dolmuum Yiit. (:

aka bir yana; kzsak da kimliimizin paras, hatralarmzn mekan sokaklar, yollar, manzaralar zlyor insan.
    Konu Ouz ZEYTN tarafndan (12.02.2022 Saat 08:09 ) deitirilmitir.

Ertan1982 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.08.2006
    Nereden
    Almanya

En son 5 Yil nce Trabzona gittim.Tamam lke disinda dogduk cocuk ken geldim ile o zamani kyasladimda bu kadar mi ktye gidebilir bir yer.Yol yaptilar vs ama nasil yaptilar 1 sorun czyorsalar 3-4 yeni sorun yaratiyorlar.

Yazip sildim.Bosuna yaziyorum.
    Sadece sunu yazacagim Trabzona her gelisimde Romaya gidip Koloseyumi ilk kez grdgm hayalkirikligi 10 katini yasiyorum.Kafamizda ne canlanmistridik sonra gidip grdmzde bu mu diye hayalkirikligi yasadigim hissin 10 katini yasiyoum her seferinde.

Aynisi Istanbul ve tm Trkiye icin gecerli.Herseyin Ruhuna El Fatiha.
    Sanrim yaslaniyorum ve yaslia amca moduna giriyorum artik.
    Konu Ertan1982 tarafndan (12.02.2022 Saat 09:51 ) deitirilmitir.
    almadan, yorulmadan ve retmeden, rahat yaamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hrriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatrk

Armaan Dere - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

https://www.haber61.net/trabzon/cune...e-h446094.html

Cneyt Zorlu Trabzonspor siyaset stdr diyerek Trabzon Valisine ar yapt!
    CHP Ortahisar Belediye Meclisi yesi Cneyt Zorludan, Trabzon Valisi smail Ustaoluna Trabzonspor ars.
    LMNE TRABZON..!!!

Armaan Dere - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Rt'nn frn ile Kalkanolu Pilav'n sylemiyorum zaten..
    4 senedir gelemedim..
    lk iim bunlar olacak..

unun gzelliine bak
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    Konu Armaan Dere tarafndan (25.02.2022 Saat 11:13 ) deitirilmitir.
    LMNE TRABZON..!!!

Kasketli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.02.2022
    Nereden
    Ankara
    Ya
    42

[QUOTE=Armaan Dere;1921618895]Rt'nn frn ile Kalkanolu Pilav'n sylemiyorum zaten..
    4 senedir gelemedim..
    lk iim bunlar olacak..

Rt'nn frnnda Adana Demirspor mana gittiimde kymal-peynirli yemitim de ok bozmular
    Srmene'de Ylmaz'a gitmitim Austos'un sonunda, tavsiye ederim.

Kalkanolu Pilav'nn nnde saygyla eiliyorum tabi ki
    Allah bana da size de hidayet versin!

Burak Bykl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    28

Yllarca "ehir merkeze sktrlmamal" dedik. nce Stl, ardndan ana/Yomra'ya (Hatta gneyde Boztepe/ukurayr ve Souksu) hatlarna doru geniledi. Ancak bunun bir plan dahilinde yapldn sylemek zor. Eer ortada bir plan varsa; o ucube plan hazrlayanlar, kent meydannda ehrin dokusunun iine ettii iin lin edilmeli! ehri ilk defa gren (Uak veya karayoluyla batdan girerken) dostlarmn hepsi ayn tepkiyi veriyor: "Bu ne abi?" Doup bydmz pliki Arif Sokak'tan Boztepe'ye baknca viyadk ayaklar gryoruz. Bunu syleyince "Yol yapmasnlar m" diyorlar.
    Neyse...
    Akyaz Projesi, "Yaptm oldu" projesidir. Hastane de stne ty dikmektir. imdi bu ikisinde yaanan ve yaanacak problemlerin stn rtmek iin Faik Abi'nin de dedii gibi yeni bir havu uzatyorlar. ocukluumuz Tanjant hikayesiyle geti, bizim ocuklarn mr de bununla geer Yiit. Tanjant deyince de yaram depreti. Cudibey'in tarih binas, Zeytinlik Camisi ykld. Ayptr gnahtr... Bir ehir kendi dokusunu bylesine nasl mahveder? Mahvedenlere nasl seyirci kalr? imdi ad deiti, ak film yaynlayan sinema kald ve okul ile cami ykld. Yaasn muhafazakarlk!

Sahi, ne oldu Avni Aker arazisi? Mthi bir alt yap sahas m kazandk? 19 Mays'n yerine harika bir spor salonu mu yapld? Akyaz'da kafeler, plaj m ald? Hani 24 saat yaayan bir rekreasyon alan (Bu terimle anlattlar yllarca) oluacakt? Acili 24 saat ak bir hastane yaplacakm meer...

"Yaplmasn" ile "doru dzgn yaplsn" arasnda fark var. Kast'ne yaplan hastaneye gitmenin zorluunu herkes anlatyordu. imdiki durumu ne, inan bilmiyorum.

Kente yabanc belediyeciler, milletvekilleri danmanlarnn sosyal medyadan duyduu eyleri proje diye halkn nne koyuyor. Trabzon, bunu hak etmiyor.

Bir de bizim memlekete yaplan teleferik var. Ona girmeyeyim... Beik Da ile Beikdz'n birletirme projesi... Ha, yeni yoldan sonra Beikdz m kald? nceden boydan boya plaj vard. Best Otel'in ykln yllarca "Sen bilmezsin, orada ne ahlakszlk dnd" diye anlattlar fsltyla. Onu anlatanlar imdi diyor ki "Yol darda kald, herkes Beikdz'n pas geiyor." Eee... Dnya ileri byle.

Fazla deil birazck dolmuum Yiit. (:

aka bir yana; kzsak da kimliimizin paras, hatralarmzn mekan sokaklar, yollar, manzaralar zlyor insan.
    Trabzonda hi yaamadm. Samsun'da doup bydm. Akrabalarmz var Trabzon'da. Malar vesilesiyle son yllarda geldim gittim birka kere.

Yazdnz yerlerinin ounun eski halini bilmiyorum. Ama Samsun'da yaadktan sonra ehrin denizden bu kadar koparlm olmas yllardr hep bana tuhaf geliyor. Stadn u anki trafik skntsn gren bir insan evladnn oraya hastane yapmak istemesini akla manta sdramyorum.

Eski avni akerde ok fazla ma izleme ansm olmad. Ama oradaki ehrin stada akn edii, oradaki atmosfer imdikinden ok farklyd.
    Ulam konusu ok sknt. Dolmu gzergahlar bana inanlmaz sama geliyor. Birinden brne gemek iin bir ton yol yryorsun. Devamllk adna hibir ey yok.
    ehrin her yeri ukur iinde. Pelitli tarafndan gelirken sol tarafa doru evlere bakyorum, bir ton virane halde yap var. Viyadk desen keza bahsettiiniz gibi garip bir halde yle duruyor.

Eskilerin trabzonunu yaamadm ama duyduumuz, kitaplardan okuduumuz, kaynaklara geen hep gzel, yaanlabilir bir yer olduu. u anki hali trabzonspor dnda ekilebilir gelmiyor bana dardan bak asyla.
    30 Nisan 2022 - ampiyon TRABZONSPOR
    8.KUATMA

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Alnt Burak Bykl Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trabzonda hi yaamadm. Samsun'da doup bydm. Akrabalarmz var Trabzon'da. Malar vesilesiyle son yllarda geldim gittim birka kere.

Yazdnz yerlerinin ounun eski halini bilmiyorum. Ama Samsun'da yaadktan sonra ehrin denizden bu kadar koparlm olmas yllardr hep bana tuhaf geliyor. Stadn u anki trafik skntsn gren bir insan evladnn oraya hastane yapmak istemesini akla manta sdramyorum.

Eski avni akerde ok fazla ma izleme ansm olmad. Ama oradaki ehrin stada akn edii, oradaki atmosfer imdikinden ok farklyd.
    Ulam konusu ok sknt. Dolmu gzergahlar bana inanlmaz sama geliyor. Birinden brne gemek iin bir ton yol yryorsun. Devamllk adna hibir ey yok.
    ehrin her yeri ukur iinde. Pelitli tarafndan gelirken sol tarafa doru evlere bakyorum, bir ton virane halde yap var. Viyadk desen keza bahsettiiniz gibi garip bir halde yle duruyor.

Eskilerin trabzonunu yaamadm ama duyduumuz, kitaplardan okuduumuz, kaynaklara geen hep gzel, yaanlabilir bir yer olduu. u anki hali trabzonspor dnda ekilebilir gelmiyor bana dardan bak asyla.
    ehrin %80 inin en fazla 30-40 dakika yryerek ulaabildii bir stadyumu gidi geli 3-4 saatte araba ile ulalamayan Tarihi pek yolunun gzergahna koyduk... Bunu ancak biz baarabilirdik baardk... daha durun birde hastane kondurup iyice iinden klmaz hale getirecekler oray...

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    43

Tnel Akvaryumun al iin, 23 Nisan konusunda dncemiz vard. Hem Ramazan oluu, hem de d peyzaj baz dzenlemeler nedeniyle bu tarihimizi biz yine sembol bir tarih olan 19 Maysa aldk. 19 Mays, saat 14:00da Tnel Akvaryumun aln gerekletireceiz. ehrimize nemli turizm destinasyonu kazandrm olacaz.Tarihi surlarn altnda olmas hasebiyle siletini de ona uygun yapmaya altk. 19 Mays Genlik ve Spor Bayramnda, hem genlerimizin hem de turistlerin ziyaret edebilecei bir hizmet hayata geiriyoruz diye konutu.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Zorlu Grand'n hikyesine benziyor:

Erdemolu Holding'den Trabzon'a Vefa Yatrm Okul

https://www.dunya.com/sirketler/erde...-haberi-658505

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Trabzon'da suya %47 zam geldi....

Sene banda da %21 zam gelmiti....

Son 6 ayda gelen zam tam %78 oldu...

ayrca her ay enflasyon orannda gncellenecek bu rakam.....

Turul Z. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.09.2010
    Nereden
    stanbul

Alnt pReN@_61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Olay neydi acaba?
    venceremos!

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Trabzon, Karadeniz somonu ile ihracatta hz kazand

https://www.dunya.com/ekonomi/baskanlar-konusuyor-trabzon-karadeniz-somonu-ile-ihracatta-hiz-kazandi-haberi-660450

Ynetim Kurulu Mollasaliholu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.07.2004
    Nereden
    stanbul

Yapmazlar abi zaten
    BordoMavi.Net Forum Kurallarna aykr bir mesaj veya kullanc grdnzde, Kullanc Panelinde bulunan sekmesine tklayarak ilgili mesaj raporlamanz sizlerden rica ederiz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)