Sayfa 3 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 360 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 40.Yılda Şampiyonluk!

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tavukbahcenin yüzsüz yilinda sampiyonluk icin, cunkü bizden baska takim yok onlarla basedebilecek gelecek sezon.

gs zaten pek yakinda knock-out olacak, anternmanlara bile cikmiyorlar artik, bir iki mac daha puan verdikden sonra sampiyon tavukbahcedir ve böylece gelecke sezon icinde kendine güvenleri yeni bir sampiyonluklari icin optimal durumda olacakdir, Ayrica gs de halen kapatilmadiysa ancak bilmem ne icin oynar ama sampiyonluk tavuklar ile aramizda gecer ! ( besiktasi saymiyorum bile :--)

Bu yüzden biz kenetlenmemiz gerek ! Gelecek yil gs liler bile Trabzonlu olacak.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

ezikbahcenin 100cü yilinda sampiyon olacagimiza inaniyorum ama bilmem saat gece iki oldugu ici hayalmi görmeye basladim ama bide uefa kupasini alirsak yani ezikler utancdan birdaha sokakda kendilerini gösteremesler ve uefaya bu halimisde katilmayi basarirsak seneye uefayida alirik

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Degil kirk,39,41 hersene biz sampiyon olalim.Bizim hedefimiz her sene sampiyonluk olmali.Sampiyon olmasakda en büyük gene TRABZON.

Tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Insaallah oluruz da sampiyonlugunu gördügümüz bir takimin taraftari olmus oluruz Ama aksam dedigini sabah unutan yöneticilerle zor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ÇOK ZOR ASK BU....

YOKKI KARSILIGI......

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sanatik Nickli Üyeden Alıntı

Tavukbahcenin yüzsüz yilinda sampiyonluk icin, cunkü bizden baska takim yok onlarla basedebilecek gelecek sezon.

gs zaten pek yakinda knock-out olacak, anternmanlara bile cikmiyorlar artik, bir iki mac daha puan verdikden sonra sampiyon tavukbahcedir ve böylece gelecke sezon icinde kendine güvenleri yeni bir sampiyonluklari icin optimal durumda olacakdir, Ayrica gs de halen kapatilmadiysa ancak bilmem ne icin oynar ama sampiyonluk tavuklar ile aramizda gecer ! ( besiktasi saymiyorum bile :--)

Bu yüzden biz kenetlenmemiz gerek ! Gelecek yil gs liler bile Trabzonlu olacak.

seneye tek rakibimiz fb.gs a artik 2. ligde basarilar.bjk da arada piyon iste.yönetim bu sezon biter bitmez harekete geçerse seneye büyük isler olur.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Büyük hedeflerle seçilen yönetim Trabzonspor'un 40. yilinda sampiyonluk hedefi için planli programli ve titiz bir çalisma sart. Önümüzdeki sene bol alternatifli bir kadro kurup, camiann bu hedef dogrulsunda birlesip Trabzonspor'lu her bireyin bu hedefe ulasmak için var gücüyle çalismasi gerekiyor. Futbolcular sahadaki mücadelesiyle, taraftarlarimiz tribünlerde takimi yalniz birakmayip verecegi destekle, yönetim ise Trabzonspor'un aleyhine çalisan dis güçlerle savasarak bu hedefe ulasmak mümkün. Trabzonspor'un artik sampiyonluk zamani gelmistir. 2 sene üstüste kaçirilan sampiyonlukla Trabzonspor sampiyonlugu haketmistir. Artik hem gönüllerin hemde Türkiys Süper Ligi'nin Sampiyonu olarak Trabzonspor'u görmek istiyor. Trabzonspor camiasinin her bireyine bu hedefe ulasmak dogrutulsunda görevler düsmektedir....

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aka5 seninle ayni kaderi paylasiyoruzama bir fark var ben aslen Maçkaliyim.Ama dogma büyüme Istanbul.Ya ne güzel olur degilmi sunlarin 100. yilinda TRABZONSPORUMUZ sampiyon olsa.Dogdugumdan beridir görmedim ya ama andim var bende Tuzla'nin girisinekoskocaTRABZONSPOR bayragi asmazsam ne olayim.Yakacamulen Tuzlayi.Bu gidisle biraz zor gözüküyor ama bencede Lucescu bu takimin basina gelmeli.Adam eziksarayi kimlerle çeyrek finale tasidi sampiyonlar ligine neden bize yapamasin?

aka5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı ts_kolik Nickli Üyeden Alıntı

aka5 seninle ayni kaderi paylasiyoruzama bir fark var ben aslen Maçkaliyim.Ama dogma büyüme Istanbul.Ya ne güzel olur degilmi sunlarin 100. yilinda TRABZONSPORUMUZ sampiyon olsa.Dogdugumdan beridir görmedim ya ama andim var bende Tuzla'nin girisinekoskocaTRABZONSPOR bayragi asmazsam ne olayim.Yakacamulen Tuzlayi.Bu gidisle biraz zor gözüküyor ama bencede Lucescu bu takimin basina gelmeli.Adam eziksarayi kimlerle çeyrek finale tasidi sampiyonlar ligine neden bize yapamasin?

busene sampiyonluga oynsadik son mac olan bjk macina gidecektim herseyi sallayip.doya doya sap yasiyacaktim kendime soz vermistim.bolece trabzonumuda ilk defa görecektim ama nasip olmadi.ozellikle seneye olursa cok guzel olur.bence 100 yillik sampiyonluga deger olcak.eziklerin yilinda samp oluyosun ya .off hayali bile olduruyo adami.lucescu konusuna gelince bence vahid cok ii hoca takim kötuye gitse bile o adami elimizden cikarmamaliyiz.

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Büyük hedeflerle seçilen yönetim Trabzonspor'un 40. yilinda sampiyonluk hedefi için planli programli ve titiz bir çalisma sart. Önümüzdeki sene bol alternatifli bir kadro kurup, camiann bu hedef dogrulsunda birlesip Trabzonspor'lu her bireyin bu hedefe ulasmak için var gücüyle çalismasi gerekiyor. Futbolcular sahadaki mücadelesiyle, taraftarlarimiz tribünlerde takimi yalniz birakmayip verecegi destekle, yönetim ise Trabzonspor'un aleyhine çalisan dis güçlerle savasarak bu hedefe ulasmak mümkün. Trabzonspor'un artik sampiyonluk zamani gelmistir. 2 sene üstüste kaçirilan sampiyonlukla Trabzonspor sampiyonlugu haketmistir. Artik hem gönüllerin hemde Türkiys Süper Ligi'nin Sampiyonu olarak Trabzonspor'u görmek istiyor. Trabzonspor camiasinin her bireyine bu hedefe ulasmak dogrutulsunda görevler düsmektedir....

Camiamizdaki herkes ,taraftar dernekleri,is adamlari,yerel basin ve tabiki yönetim toplantilar yapilarak takimimizin basarisi icin ve 40.,41. farketmez sampiyonluklarin gelmesi icin futbolcularimiza da eski efsane Trabzonspor ruhunun yüklenmesi gereklidir.

Sanki efsane kadromuz Sampiyonluk icin mi basladilar. Ilk önce önüne gelen her takimi yenebildigi kadar yenmekti.Baktilar basari geliyor.Takimda oynayanlar birbirlerini cok iyi taniyorlardi ve dayanisma vardi.....ISTE BU RUHUN GELMESI GEREKIR.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu kadroya yazin 2 yildiz (avrupa çapinda) baskanin söz verdigi iki yildizda gelirse çok daha iyi olur..

ayrinca INANMAK BASARMANIN YARISI!..

onun için simdiden kilitlenmemiz lazim HEDEFE!..

(ben diyorum ki yazin tolgayida geri alalim sartlar uygunsa)

40.yila iliskin geceler eglenceler de yapilmali bmn.de trabzonda ankarada istanbulda bursada kocaelinde güzel seyler yapmali...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

insallah avrupaya gideriz...

hedefleri olan bir takim olarak baskanin koydugu hedefe sarilmali ve bunun için taraftar olarak görevlerimizi yerine getirmeliyiz.

toshiba
    Ziyaretçi

Temeller saglam atiliyor eger yeni sezonda da bu teknik adam ile yola devam edersek 40'nci yilimizda, 20 yillik hasreti de dindiriiz diyorum. Ama mutlaka bu adamin tutulmasi gerek diye dusunuyorum. Yeni birisiyle yola devam etmeye calisirlarsa onun takimi tanimasi sehre uyum saglamasi ne kadar zaman alir bilemem, bunlar olduktan sonra da rakiplerimizle aramizda kac puan fark olur ve kacinci hafta olur merak konusu.

Trabzon'lu bir federasyon baskaninin olmasi da, rakiplerimizle ayni sartlarda mucadale etmemizi saglayacagina eminim, saha icinde ve disinda.

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

40. yilda sampiyonluk eziklerin 100.yili olmasi dolayisiyla da ayri bir önem tasiyor aslinda.ahh ne güzel olur

Nereden
    Almanya

Alıntı eys_61 Nickli Üyeden Alıntı

40. yilda sampiyonluk eziklerin 100.yili olmasi dolayisiyla da ayri bir önem tasiyor aslinda.ahh ne güzel olur

Dostum sen Fbli misin? Artik su Fb formasini görmek istemiyorum.

Kabul et artik Fatih Akyel Trabzonsporlu oldugunu ispat etmistir.

"Keske" basligi altinda (eys_61) su avatari degistirse diye yazdim..

Ayrica Moderatörlerin dikkatine! 40.yilda sampiyonluk sonuna kadar destekliyorum.Baskana da güveniyorum..Edited by: Ünyeli61

Nereden
    Ankara

40, 41,61, 74 benim için ayni. Sampiyon olmanin yili benim için farketmez. Her sene olmak isterim. Önümzdeki sene 40. yilimizda sampiyonluk için degil.. Camiamizin sampiyonluk özlemini gidermek için tribünlerde olacagiz! Destekleyecegiz!

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

su takima 3-4 kaliteli takviye ile sadece 40 degil, 40, 41 ve 42. yillardada sampiyon oluruz, emin olun..

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Alıntı Ünyeli61 Nickli Üyeden Alıntı

Ayrica Moderatörlerin dikkatine! 40.yilda sampiyonluk sonuna kadar destekliyorum.Baskana da güveniyorum..

SizinleTrabzonsporlulugumu tartisacak degilim.

avatar konusuna gelince F. Akyelin ezikbahçe formali olmasi mi sizi rahatsiz eden?eger öyleyse ben zaten bosu bosuna koymusum o avatari oraya.ayni sahsin TRABZONSPOR formali resmini de kullanabilirdim ama yakistiramiyorum ve tekrar ediyorum isterse sampiyon yapsin IS-TE-MI-YOR-UM.

not:istediginiz gibi olsun avatar degisecek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

insallah 3. olup avrupaya gideriz .Takima eklenecek bir veya iki yildiz takimi daha kuvvetli yapacaktir.Ben ce trabzonspor seneye sampiyonluga oynar

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaliteli takviye için Avrupa kupasina katilma hakkini elde etmemiz sart.Bunun için takimimiz istim üstünde.Allah korusun sene basindaki talihsizlikler yasanmazsa,sakatlik vs.mutlu sona ulasacagiz.Dünkü o muhtesem direnci gördükten sonra hani puan farki biraz daha az olsa 40.yili beklemeye gerek yok diyecegim ama.Biz yinede 40.yili bir görelim.Görelim mevlam neyler,neylerse güzel eyler.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Almanya

Alıntı Ünyeli61 Nickli Üyeden Alıntı

Ayrica Moderatörlerin dikkatine! 40.yilda sampiyonluk sonuna kadar destekliyorum.Baskana da güveniyorum..

SizinleTrabzonsporlulugumu tartisacak degilim.

avatar konusuna gelince F. Akyelin ezikbahçe formali olmasi mi sizi rahatsiz eden?eger öyleyse ben zaten bosu bosuna koymusum o avatari oraya.ayni sahsin TRABZONSPOR formali resmini de kullanabilirdim ama yakistiramiyorum ve tekrar ediyorum isterse sampiyon yapsin IS-TE-MI-YOR-UM.

not:istediginiz gibi olsun avatar degisecek

Dostum tesekkür ederim.Sen yine Fatih Akyel'i sevme! Kararina saygi duyuyorum.Tepkim Fb formasi istemedigim icin. Hani bir söz insanin istemedigi ot yani basinda bitermis. 2 enistem ikisi de fenerli. Kafasi yiyecegim.Iste gördügün gibi antifenerliyim.Edited by: Ünyeli61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar "bu takim" diyorsunuz ancak bu takimin hala eksikleri var onu da diyelim...

forvette fatihsiz olmuyor.. fatih gibi bir adam lazim hala.. ömer riza diyoruz da o adamin daha isinmasi lazim.. ayrica yine sol kanada ve ortasahaya bir de defansa adam gerekiyor.

bunlarida avrupadan ya da türkiyedeki üst düzey futbolcularla takviye etmemiz halinde eger avrupaya gidebilirsek ilk önce avrupada sonra sampionluk yarisinda iddiali duruma geliriz..

ayirca fb. 100.yil olduu için gerçekten bomba transferler yapacaktir...

adamlar 32 yasinda bile olsa adindan dolayi aliyorlar iste..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

40,yil!!!!

iste bütün mesele bu!

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

?Gönüllerin degil ligin sampiyonu olacagiz?

Trabzonspor Ikinci Baskani Haciosmanoglu, gelecek yil için çok iddiali açiklamalar yapti?

08.03.2006 10:34

Ibrahim Haciosmanoglu, "40. yilimizda herkesin korkulu rüyasi bir takim olusturacagiz. En az 4 yildiz gelecek. Trabzonspor artik gönüllerin degil ligin sampiyonu olacak" diye konustu..

Korkulu rüya olacagiz
    Trabzonspor'u yeniden efsane olan günlerini yeniden yasatmak için göreve geldiklerini belirten Haciosmanoglu, "Temellerini attigimiz yeni Trabzonspor, herkesin alkislayacagi, rakiplerin korkulu rüyasi bir takim olacak" dedi.

Unvanimizi geri alacagiz
    F.Bahçe'nin 100. yilinda sampiyon olacaklarini belirten Haciosmanoglu, "Bizde 40. yilimizi kutlayacagiz. Yani bizim için 100. yildan farki yok. Sampiyonlugu alarak Fener'i üzecegiz. Artik gönüllerin sampiyonu degil, Süper Lig'in sampiyonu olacagiz. Geçmiste 'Anadolu'nun Beyi' olarak adlandiriliyorduk. Yeniden ayni sifati alacagiz" diye konustu.

Yerli yildizlar alinacak
    Kadroyu güçlendireceklerini de belirten Bordo-Mavili yönetici, "Trabzonspor, herkesin takdir edecegi 4 yildiz oyuncu alacak. Yabanci kontenjanimizi gerekirse bosaltacagiz. Transferi ses getirecek yerli oyuncularla da görüsüyoruz. Ligi kasip kavurarak, 24 yillik sampiyonluk özlemini dindirecek efsane Trabzonspor'u kuracagiz" ifadelerini kullandi.

Takvim
    Edited by: erdinç67

mitralyoz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bizim 40. yilimiz fenerin 100. yilina denk geliyor bunun için sampiyon olmamiz çok önemli. Sampiyon olmaktan çok fenerin 100 . yilinda sampiyonlugunu engelledigimiz için sevnirim hadi insallah olur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)