Sayfa 11 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 360 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 40.Yılda Şampiyonluk!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ne projelerle geldiler ama geldiklerinden bu yana bir tane çivi bile çakmis degiller kulübe[img]smileys/smiley7.gif[/img] birakin futbolcu almayi daha junu bile gönderemediler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

su anda yönetimin çok isi varken bunlar anca konusuyor..

stat...

tesis (tesisin bulundugu arazi artik kullanilamayacak insaattan dolayi)

transfer

sampiyonluk sözü..

Özsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardesim , takimin yükünü kaldirabilecek ün yapmisenazindan bir futbolcu almikça degil 40. yil 60.yilda gider(Allah korusun)

arik sabrim kalmadi olmeden bi sampiyonluk gormek istiyorum.ama bu sampiyonluk istanbul takimlarinin boyle ayak oyunlari varken biraz zor olacak ama biz zoru severiz insallah 2007 de sampiyonuz dualarim seninle trabzonum

since1967_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yaziklar olsun. yeter artik ya verdiginiz sözleri tutun ya bu taraftar sizi topa tutacak haberiniz olsun. almanya kampina gittigimiz gün kadro böyle kalirsa kendilerine dikkat etsinler. olaganüstü seçim yapip gitsinler. yoksa avniaker onlara dar gelir.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

ezikler tarihe baktigimizda hep bizimle basalri dertde olmustur,onun için onlari 100 yilalrinda ezmek gerekir

ben söylüyorum bu kadroyla lige baslarsak takim 6. hafta yönetim 8. hafta gider..........

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı

enaz 3 tane yerli alicaz bu belli bise onlara okadar kafayi takmiyorum da su yabancilar bi gelse artik yaa ümidimizi kirma yönetim artik

dengeleri bozmak istemiyosunda biz yildiz istiyoruz bi söz var açik yildiz oyuncu alacaz dediniz onu nasil yaparsaniz yapin alin dengeler u-mu-rum-da de-gil
    yabancilar gelse nolcak alacaklari adamlar futbolcu çöplügü bREZILyadaki ise yaramazlari transfer yapmis olmak için getiriyo [img]smileys/smiley11.gif[/img]

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu yilda fenerin 100. yili biz sampiyon olsak müthis bir sey olur . iyi transferlerle de bu mucize degil zaten . iyi transferler sonucu sampiyonluk düsüncelerimiz gerçeklesir bence

Muhammet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Valla hazirlik maçlarinda futbolculerin performansi ve istekleri sezon öncesi kafamizda bir fikir olusturur

ya aslinda isin en önemli kismi sehri havaya sokmak.Sehir havaya girince gerisi kolay

murat ocak geldi havaya girdik oooleeeeey oleeeeeeeey kesin sampiyonuz[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Ankara

Alıntı tsmaniac Nickli Üyeden Alıntı
    murat ocak geldi havaya girdik oooleeeeey oleeeeeeeey kesin sampiyonuz[img]smileys/smiley32.gif[/img]
    valla iyimserligine hayranim. nadir olarak mutlu olan arkadaslardan birisi sensin herhalde. murat ocak bu takimi sampiyon etmeye yetermi bir düsün bakalim. verdikleri yildiz sözü bu olsa gerek. ezikler delgadoyu bitirdi, biz devre arasinda istemistik. offfffff oooooooooffffffff

Alıntı since1967_ Nickli Üyeden Alıntı
    valla iyimserligine hayranim. nadir olarak mutlu olan arkadaslardan birisi sensin herhalde. murat ocak bu takimi sampiyon etmeye yetermi bir düsün bakalim. verdikleri yildiz sözü bu olsa gerek. ezikler delgadoyu bitirdi, biz devre arasinda istemistik. offfffff oooooooooffffffff
    yanlis anladin hocam ama olsun [img]smileys/smiley36.gif[/img]

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı since1967_ Nickli Üyeden Alıntı
    yanlis anladin hocam ama olsun [img]smileys/smiley36.gif[/img]

seni tanimiyo kardes tanisa yanlis anlamazdi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar lütfen artik Trabzonsporun Futbolcusu olan Murat Ocak ile dalga gecmeyin. Siz Yönetimde kabahat bulun ne istiyorsunuz piril piril genc bir Insan'dan. Birazda düsünün...

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

40.yilda sampiyonluga biz inanalim futbolcularda belki inanir

Nereden
    Ankara

Alıntı FANATIK61 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar lütfen artik Trabzonsporun Futbolcusu olan Murat Ocak ile dalga gecmeyin. Siz Yönetimde kabahat bulun ne istiyorsunuz piril piril genc bir Insan'dan. Birazda düsünün...

yok renkdasim beni yanlis anladin ben dalga geçmiyorum. tam tersine murat ocak iyi bir transfer ona da katiliyorum. benim stresim geçen seneki gibi olacak diye su iki yabanci transferini bir an önce bitirsinler. bize büyük dünya çapinda yildiz lazim acilen. gelecege yatirim bunun yaninda olsun. benim tek derdim bir an önce verdikleri sözü tutsunlar. valla stresten is yerinde mesai yapamaz oldum yahu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

murat ocak geldiyse istanbul b.sehir belediyesporda baskanin baskanlik yapmasindandir ...

umarim diger transferlerimizde 2.ligten olmaz.

Sampiyonluk için taraftar hazirlik yapiyor...

Yönetimde hazirlik yapsin iste transferlerle...

tarihi ve mazisi basarilarla dolan ve tertemiz olan trabzonumuzu 40. yilinakadar buralara tasiyan eski futbolcularimiza camiamiza ve taraftarlarimza bu sene tarihinin en basarili ve untulmayacak sezonunu yasamasini temenni ediyorum IYIKI VARSIN TRABZONUM saygilarla...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

YILLARIN ACISINI ÇIKARTACAGIZ

TEMPO AGIR Bordo-Mavili takimda yeni sezon hazirliklari, yarindan itibaren Almanya kampi ile devam edecek. Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde yapilan 1. etap çalismalarinda Teknik Direktör Sebastiao Lazaroni ile birlikte takim daha simdiden apayri bir havaya büründü. Yükleme çalismalari çok hizli baslamasina ve agir idman temposuna ragmen futbolcular neseleri ile dikkat çekiyor.
    SUSKUN IKILI Kadroya yeni katilan oyuncular Cem, Çagdas ve Umut'un takim arkadaslariyla hemen kaynasmasi göze çarparken, kendilerine kulüp bulmalari istenen Tomas ve Djokaj?in, takimin en suskun ikilisi olduklari gözleniyor. Hirslariyla dikkat çeken futbolcul

ar, "Bu sezon yeni yönetim ve teknik heyetle her sey çok farkli olacak. Sampiyonluga, basariya susamis bir takimdayiz. Sorumlulugumuzu biliyoruz, yillarin acisini çikartacagiz" diye iddiali konustular.

Nereden
    Ankara

Alıntı sultantekke Nickli Üyeden Alıntı
    tarihi ve mazisi basarilarla dolan ve tertemiz olan trabzonumuzu 40. yilinakadar buralara tasiyan eski futbolcularimiza camiamiza ve taraftarlarimza bu sene tarihinin en basarili ve untulmayacak sezonunu yasamasini temenni ediyorum IYIKI VARSIN TRABZONUM saygilarla...
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayatim boyunca sampiyonluk sevinci yasamadim, bir defa sampiyonlugun dibine kadar geldik onunda tadamadim. ama hiç bir zaman içimdeki trabzonspor sevgisi eksilmedi hatta her gecen sene katlanarak artti belki bu sampiyonluga olan özlemin hasret atesi idi. 95-96 daki sampiyonluk macinda hasta yatagimda ögrendigim maglubiyet sayisinda yüregimin hiç o kadar sikistigini ve hiç o kadar caresiz kaldigimi hatirlamiyorum. hasretim sona erecekti bu mütavazi halimizle sampiyon olup herseyin para olmadigini mücadele ettigim diger takim taraftarlarina karsi artik bir belgem olacakti, sokacaktim gözlerine alin diyecektim bü ülkenin tek efsanesi amatör kümeden gelip delikanli gibi sampiyon olan tarbzonpordur diyecektim olmadi. yapamadim yikildim ve daha sonra kibir cok yikimlar. ama birakmadim yilmadim illede trabzonspor dedim, kimse hikayeler yazmasin dedim yok fenerli olmak ayricalik mis yok gs efsane imis bjk baska birsey, yok öyle bu ülke ayricalikli bir takim varsa oda trabzonspordur.

amatörden ciktilar, tarih yazdilar, sampiyonlugu istanbuldan alip anadoluya ilk ve tek getiran takim oldu. o anadolu takimlarin isik oldu, avrupa takimlarini krallarini cime gömdü o avrupa da yenilmiyecek takim olmayacagini bagira bagira horonla hamsi ile tüm avrupaya haykirdi. bir futbolcusu trabzonsporda aldigi paranin kac katini alarak sirf trabzonsporun para kazanmasi için giderken döktügü göztaslari ile hersey bir askla bir sevgi ile oldugunu tüm türkiyeye gösterdi.

yeni sezon yeni umutlar su trabzonspor sampiyon oldugu zaman ne yaparim bilmiyorum, her macini kalbim carpa carpa seyretmekten ne zaman carpilirim bilmem ama sonunu kadar bordo mavi renkleri gururla üzerimde tasiyacagima eminim.

o bu ülkenin tek ama tek EFSANESIDIR.

IYIKI TRABZONSPORLUYUM, RENKLERIMLE GURUR DUYUYORUM.

HERSEY BORDO IÇIN. . .

Nereden
    Ankara

trabzonspor daima büyüktür hep büyük kalacak....

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

+39830495830458340363456

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)