Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Elinizi ayaginizi çekin!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonsporumuz son yasanan olaylardan ötürü yine Türkiye gündemine oturdu. Ancak yasanan olay ne sportif basari ne de bomba bir transfer.. malumunuz!...

ben sade bir taraftar olarak öncelikle kulübümün bu tür olaylarla anilmasina siddetle karsi çikiyorum ve yapilan olayi ve yapanlari lanetliyorum ve en agir sekilde cezalandirilmasini istiyorum.

kulübümüzü sömüren emen bir grup oldugu kesin. tabi bu grup futbolculara dadanmissa bile iste nasil trabzonspor camiasina zarar verdigi ortadadir.

biz bunlari hak etmedik!.. bu kulübün futbolcusu da bunu hak etmedi.

yanlis nerede?...

bu durumlara seyirci kalan yöneticilerde mi? devlete basvurmayan futbolcuda mi? yoksa bambaska birilerinde mi?

benim kulübüm tertemiz bir kulüptür hiçbir kirli oyunla alakasi yoktur ve her zaman onurlu ve dimdik durmustur , durmayada devam edecektir.

bir çapulcu grubun sülük gibi yapismasi sonucu ve bunu takip eden olaylar zincirinde dönüp dolasan olaylar biz taraftarlarini kesinlikle yaralamis ve üzmüstür.

yalnizca bizi degil futbolcularimizda bu durumdan psikolojik olarak zarar görmüstür. bu olayin "kar" kalacak hiç bir yani yoktur ve bu durumun unutulmasi içinde epey bir zaman geçecektir.

simdi ne yapmaliyiz?

bu olaylari bir kaç gün sonra unutursak bir iki yil sonra bu tür insanlar yine futbolcularimizin hakli kazançlarini gasp etmeye çalisacaklardir. çünkü bu da neredeyse bir meslek dali haline gelmistir.

bunun için biz taraftarlar olarak baslatacagimiz bir kampanya olmalidir. bu kampanya ile birlikte ya da organizasyonla bilrikte devletimizin emniyet güçlerimizin savciligimizin eski ve yeni yöneticilerin divan kurulunun eski futbolcularin ve sivil toplum örgütleriyle taraftar derneklerinin bir araya gelerek , kenetlenerek bu olayin sonuna kadar üstüne gitmesini talep etmeliyiz.

duyarli çagdas ve trabzonspora menfaatsiz yaklasan bmn hareketinin bu konudada duyarli davranarak bir öncülük yapmasini temenni ediyorum.

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Geçen yil Fener maçindan sonra merkez nüfusu 300Bin civari olan Trabzon'da 20Bin kisi yürüdü yani neredeyse her 15 kisiden biri meydanda yürüyüse katildi miletvekilleri,dernek temsilcileri,belediye baskanimiz ve Türkiye'nin dört bi yanindan Trabzonlular olarak tepkimizi gösterdik centilmenlik sinirlarinda elimizden geleni yaptik peki sesimizi kim duydu?

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

03 Subat 2006 Cuma
    Iki Yüzlülük

Evet ülkemi bit iki yüzlülük almis basini gidiyor. Bu iki yüzlülüge herkes dahil: basin, devlet, federasyon, kulüpler, ve futbolcular (ve hatta halk). Bu kurumlarin hepsi her zaman kendilerini düsünüyorlar ve kendi çikarlari için Türk futnolunu feda ediyorlar. Büyük külüplerden birisinin iki futbolcusuna kursun yagdiriliyor, ne devletten dogru düzgün bir destek var ne de basindan dogru düzgün kinama yada haber yapma var.
    Bu ülkede artik hersey rayting denen uyusturucuya esir olmus. Fatih Tekke?nin ruhsatli silahini görüntüleyip üstüne üstlük yakin çekim yapip ortaligi karistiranlar, hatta isi Fatih?in milli takimdan atilmasina kadar getirenler simdi neredeler. Acaba Fatih silahi kendi güvenligi için mi tasimis? Sizin yüzünüzde kizarmaz. Simdi ?bak bizi kim tehdit eder deyip hava atiyordu, oh olsun? bile diyorlardir. Ama unuttuklari çok büyük bir sey var. Bu tip olaylar Türkiye?de ilk kez olmuyor ama Trabzonspor?da ilk kez oldu. Bu ülkede Ahmet Çakar bes kursun yedi attilar bir garibani hapse o kadar. Nerede isin geçek azmettiricisi? Yok. Tabi olmaz, kesin ucu birilerine dokunuyordur. O birileri de ya devlette yada sistem içinde büyük yerlerdedir.
    Aslinda bunlar herkesin bildigi daha kötüsü kabullendigi seyler. Ama beni en çok üzen ve umutsuz kilan, bu olaya verilmeyen tepki ve verilen ?sapik? tepkiler. Dogru düzgün bu olayi ve genel etkisini yorumlayan sadece bir Altan Tanrikulu var. Herhalde o da soyadinin yüzü gözü hürmetine yapiyor dogru ve korkusuz saptamalarini. Insaallah isinden olmaz. Bu ülkede Hakan Sükür?ün namaz kildigi yada nerede namaz kildigi daha çok haber oluyor ve millet galeyana getiriliyor. Bunda en büyük suç basinin. Iki milli futbolcu kursunlaniyor sayfalarda yer bulan abuk subuk dedikodu senaryolari. Ne olayi kötüleme nede lanetleme var. Kisacasi her zaman oldugu gibi olayi kisisellestirip degerini düsürüyorlar.
    Gelelim verilen saçma sapan tepkilere. Kimisi iste silah tasirsan böyle olur demis. Kimisi utanmadan sikilmadan isi sikecilige getirmis. Son olarak ta kendi takim oyuncularinin basina bu isler gelemiyecekmis gibi kis kis gülen ve hatta bu olaydan mutlu olan diger takim taraftarlari (dikkat edin insanlar demiyorum, diyemiyorum). Aslinda düsününce suçun büyügünün halkimizda oldugu anlasiliyor. Milletimize bir seyler oluyor. Önünde yürürken sendeleyen yasli insanlarin koluna giren milletimin çocuklari artik üç bes kurus için adam öldürüyor. Belki bazilariniz sorun ekonomik diyor ama kesinlikle katilmiyorum. Benim milletim eskiden daha fakirdi ama onurun ne oldugunu ve ahlaki degerlerin neler oldugunu bilirdi. Simdi ne ahlaki degerler (dikkat edin dini degerler demiyorum) kaldi ne de onurun anlami. Varsa yoksa kolay yoldan zengin olmak. Gerisi bos.
    Anlasilan milletimin son 30 yillik yozlasmasi tamamlanmak üzere. Simdi artik hesaplasma zamani. Gece sabahlara kadar gezilebilen caddelere simdi gündüz gözü ile çikilamiyor. Isin en umutsuz tarafi ise bu durumu düzeltmek için çalismasi gereken devlet nerede ise bu tip islere çanak tutuyor. Ülkemin hakimi ya da bakani hiç sikilmadan gidip bir mafya liderinin nikah sahitligini yapabiliyor. Yada azili katilleri yanlislikla birden fazla hapisten salabiliyorlar. Bu gidisle bizi Kopenag kriterleri falan kurtaramaz. Bu millet kendi öz degerlerine dönmedigi sürece çökmeye mahkum.
    Kaç gündür yazmamak için kendimi zor tuttum. Artik ben pes ediyorum. Ne bu devletten ne de bu milletten hayir gelir. Sirf bu yüzden spor yazayim demistim ama onu bile agiz tadi ile yapamiyoruz bu ülkede.
    Siz siz olun yüreginizdeki sevgi kirintilarina iyi sahip çikin çünki ancak o sevgi kirintilari sizi ayakta tutabilir. Iyi sanslar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]Dogru söze ne denir. TEBRIKLER.[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Jade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu kisi trabzonspolu mu?? yani ferat sahin

uftinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Helal be sana yazdiklarini okurken tüylerim diken diken oldu. [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]Ula usagum yazarliga baslayali beri böyle yüzde yüz dogru yazmamistin.Eline saglik hep böyle ol...[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Bi kaç yazisini daha okumustum o yazilarindada dogrulari yaziyordu insallah hiç bozulmaz.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

hincal uluçta ayagindan vurulmustu zamaninda o neden susuyor?

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı

hincal uluçta ayagindan vurulmustu zamaninda o neden susuyor?

hincal uluç konu hakkinda bugün güzel bi yazi yazmis gazetesinde

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bana öyle gelio ki spor camiasinda ne kadar adam vurulmussa bu olaylar ile baglantili..

Hiç biri çözülemio nedeni emniyet teskilati mafya iliskisi..

Trabzonludan Trabzonspordan Trabzon ne istediler peki?

Çavuşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

Helal olsun.. Sasirdim valla..Bir medya mensubu bazi seyleri oldugu gibi açikca belirtmis. Isinden olmasa bari.. Ferhat sahin nerde yaziyor bilen var mi?

Valla artik haberleri nerde takip edecegimi bilmiyorum. Hiç yoksa bir yazarimizi takip edelim. Belki bazi gerçekleri oldugu gibi ögreniriz çarpitilmadan... [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

evet ...

halk tabiriyle birileri bir futbol konseyi kurmus!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar bizi desteklemek için yani bu konuyu lanetleyen kaç kulüp var ?

bir tane... o da f.karagümrük... peki f.karagümrügün lokali basilmisti öyle degil mi? kim tarafindan? çakici tarafindan... bu sizce bir mesaj degil mi?

mustafakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu camiayi it, kopuktan bir an önce temizlemek gerekmekte. yönetim, futbolcu ve taraftar.. heopsi dahil..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)