Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 37 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gün "kral çiplak" deme zamani...

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı isots1978 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Ünyeli61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Atmaca Nickli Üyeden Alıntı

Devletten baskasi bu isi çözemez.Millette devletine yardim etmeli.Ama cezalar ibretlik olmazsa bu islerin sonu gelmez.

Evet bugün bizim takima yapilan olaylar,yarin baska birv takima da ve takimin futbolcularini da yapilabilir.

Burada devletin bu ise ciddi olarak el atmasi gerekir.Mazallah yarin birgün cok büyük olaylar olursa Avrupaya bir kere daha rezil oluruz.

Nasil Isvicre maci olaylari Levent Bicakci'nin kellesini götürdü. Artik Haluk Ulusoy'un birseyler yapmasi gerekir...

iyide dostum Haluk ulusoy napsin,adamin en yakin dostlarindan biri Sedat Peker.kelin ilaci olsa kafasina sürer.Ulusoy hiçbirsey yapamaz.

Artik birseyler yapilacak.Ben sadece tehlikenin büyük oldugunu söylüyorum..Biz sadece buzdaginin üstünü görüyoruz.Bizim disimzda daha neler neler oluyor kimbilir.Bu is saatli bomba gibidir,en son kimin elinde patlarsa ,kabak onun basina patlar..Carsambanin gelisi persembeden bellidir derler...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kral çiplak kaldi...

hem de çoooook!...

bu konuda duyarli olmasi gerekenleri sayabilir miyim önce...

eski baskanlar ve yoneticiler.

divan kurulu....

kulube üye olanlar..

taraftar...

trabzonspor kulübü tamamen temizdir ve bu olaylarla en ufak bir alakasi yoktur. trabzonspor kulübünü bu duruma getirenler zamaninda kulüpten rant saglamaya çalisanlar ve onlarin "baba" larla olan iliskileri.

kimse futbolcusundan haraç istenmesini istemez ama buna izin verenler ya da göz yumanlar olmus belli. bunlarin arasinda bir önceki yonetimde var. herkes bilmesede birileri biliyordu...

simdi bizim yapmamiz ne biliyor musunuz?

bmn olarak bir metin hazirlamak. metnin içerisinde trabzonsporumuza sahip çiktigimizi , bu tür olaylari kesinlikle tasvip etmedigimizi , bu tip olaylarin olmamasi için kulüp yönetiminin ve devletin bu olay üzerine gitmesini , eger bu konuda gerçekten "yanlis" yapan futbolcu ya da yöneticiler varsa bunlarin belirlenmesini , her zaman kulübün degerleri kisilerden üstün oldugunu , kulübün tek sahibinin taraftar oldugunu ve hiç bir kisinin ya da grubun kulübün degerlerini zedeleyecek davranislar gösteremeyecegini ve son olarak trabzonspor topluma malolmus bir kurum oldugunu belirtecek bir yazi...

bizim baslatacagim bu kampanyayi halka indirgememiz için bunu yerel gazetelere iletmemiz lazim...

ben kulübümden menfaat saglanilmasini kaldiramiyorum!...

halkin önünde hiç bir sey duramaz ne silah ne karanlik..

verep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Anladigim kadari ile bu mafyanin trabzonda bu kadar palazlanmasina birileri yardim ediyor

'Mafya-Asayis' anonim sirketi

Trabzon'da Peker'e yakinligi ile taninan Zeki Mazlum'un kiz kardesi ve emniyet müdür yardimcisinin esi, is ortagi çikti.

Sirketin ismi Uzay Güvenlik Danismanlik A.S. Ortaklardan biri Senay Mazlum. Adam yaralamaktan aranirken yillarca rahatça dolasan Zeki Mazlum'un kardesi. Diger ortagin ismi Nihal Azcan. O da asayisten sorumlu emniyet müdür yardimcisi Ibrahim Azcan'in esi. Ikili Rize Atatürk Stadi dahil birçok yerin güvenligini sagliyor.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı verep Nickli Üyeden Alıntı

Anladigim kadari ile bu mafyanin trabzonda bu kadar palazlanmasina birileri yardim ediyor

'Mafya-Asayis' anonim sirketi

Trabzon'da Peker'e yakinligi ile taninan Zeki Mazlum'un kiz kardesi ve emniyet müdür yardimcisinin esi, is ortagi çikti.

Sirketin ismi Uzay Güvenlik Danismanlik A.S. Ortaklardan biri Senay Mazlum. Adam yaralamaktan aranirken yillarca rahatça dolasan Zeki Mazlum'un kardesi. Diger ortagin ismi Nihal Azcan. O da asayisten sorumlu emniyet müdür yardimcisi Ibrahim Azcan'in esi. Ikili Rize Atatürk Stadi dahil birçok yerin güvenligini sagliyor.

kaç defa yazdik, bu trabzonun sorunu degil...trabzonsporun hiç...seref yoksunu medya olayi sadece trabzona mal etmeye çalisiyor..istanbulu kazisalar ne pislikler çikacak...zaten çikmadi mi...Çakici'ya pasaport verilmesini ben mi sagladim, koca bjk. kulübü...ne oldu? kim üstüne gitti, sonuç?

emniyet istese bir tane kapkaç, oto hirsizligi olmaz...A.S.'ler sanildigindan çok fazla...ve bu böyle gider...o yüzden herkes kendi çapinda kendi tedbirini alacak...

serdarahmett
    Ziyaretçi

bu olaylarin arkasinda onun olmadigi ne malum. ben m.ali yilmazdan herseyi beklerim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

iyi de arkadaslar emniyet müdürünün yardimcisi trabzonlumu?...

bu tür iliskiler tüm türkiyeyi agina düsürmüs durumda...

futbolundan gümrügüne silahindan uyusturucusuna esnafindan sanatçisina...

bizim de amacimiz burada olan olay açiga çiksin kapatilmasin ve trabzon türkiyeye örnek olsun... trabzon halki olayin üstüne gitti .. neden? susup oturalim mi? ben olaylarin herseyiyle açiklanmasini istiyorum trabzonspor kulübünün insaninin bu olayla en ufak bir ilgisi yok...

vuran da ne trabzonlu ne de trabzonsporlu bir insan....

burada d.bakir-besiktas samsun-d.bakir rize-sebat gibi maçlardada ayni durumlar ortaya çikmis...

KRAL ÇIPLAK [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

gökdeniz bu olaylarda fatih den yardim istemisse niye...

orada kolluk kuveti yok yada hiç mi çailismiyorda fatih olayi üzerine aliyor.orada herkes kendi isini kendi hallederse ,düzen böyle ise vay halimize..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ne olacak bu camianin bu sehrinve insanlarin hali?

Hoca kendisini yalniz hissediyor, kaptan desen farkli degil. Her ikisinin de hakli sebepleri var. Öte yandan taraftar son anda bir sürpriz olur ümidiyle gözlerini gökyüzüne dikmis yildiz bekliyor.

Kaptanin ve esinin arabasi kursunlaniyor; hâkezâ Gökdeniz'in de... Devletin sehirdeki gözü kulagi, midesi, dili dudagi emniyet ve valilik önceden kaydedilmis bir plagi bize dinletmekle mesgul. Aradan birkaç gün geçmeden bu sefer papaz vuruluyor; yine ayni terâneler. Bu plak hiç susmayacak galiba. Son bir iki yildir bu sehrin basina bir çorap örülüyor ama kimsenin umurunda degil. Umursayanlarin elinden dua etmekten baska bir sey gelmiyor. Bu gidisle bir "faili meshur" pardon "faili mechul" sehri olacagiz hafazanallah. Diger tarafta bir grup evrim artigi, bir sapkinlar, kindarlar, hasetler, dessaslar grubu yeni yeni senaryolar pesinde.Medya ellerinde ya!Suratina tükürmeye degmeyecek meymenetsizler verebildikleri zarari, çektirdikleri istirabi hiçbir zaman kafi görmediler, görmeyecekler... Onlarin bizde hinci bizim onlarda hakkimiz var ama "Düsman kavi tali' zebun". Serhat Ulueren hincinindan tirnaklarini yiyor. ellerindeki tükenecek yakinda ayak tirnaklarini da yemeye baslar. Peki nerede bizm sesimiz, bizim sözümüz, sagduyumuz, irfanimiz, idrakimiz? Nerede sesimize ses verecek insanlar? Devlet kademelerinde, klüp yönetiminde yer alanlarin elinden gelen tek sey acizligi itiraf ya da sükût mudur?

Sizi bilmem ama bu sorular aklima takildikça kendimi çok ama çok yalniz hissediyorum.Edited by: Poetricus

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

imza atmak istemezdim simdi ama imzamda hersey belirtilmis.

ya adamin heryeri asalet akiyor onun yaninda koskoca trabzonspor taraftari var

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

ama adam hala yalnizim diyor.. yönetim bu adama sahip çikmiyor ya da islerin içerisinde olmak istemiyor...

ama bu rahip olayindan dolayi bizim olay unutuldu!...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)