Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 97 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN Trabzon ve ÇILGINLAR|Tesislerdeydik!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BordoMavim Nickli Üyeden Alıntı

Size Kursun, Bize Kursun ! Haydi Tesislere !
    Önceki gece araba ve is yerleri silahli saldiriya ugrayan futbolcularimiz Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz'e; bu olayla sarsilan futbolcu ve teknik kadromuza destek vermek, iyi, kötü her günlerinde yaninda oldugumuzu göstermek amaciyla takimimizin Persembe günü saat 16:00'da gerçeklestirecegi idmanda Çilginlar grubu olarak M.Ali Yilmaz tesislerinde olacagiz. Tüm taraftarlarimizi da bu organizasyona katilmaya, bu sehrin yetistirdigi degerlere, futbolcularimiza yapilan bu çirkin saldiriya karsi tek vücut olmaya davet ediyoruz.

kalearkasi.net

slogan da süper... keske trabzonda olsaydim da katilsaydim... bu organizasyonu düzenlemeyi akil edenlere sonsuz tesekkürler. takima çok iyi gelecektir bu [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

trabzonspor taraftarlar derneginin ya da birliginin ya da baska bir grubun böyle bir organizasyonu var mi

fotgraf cekme isi benden arkadaslar o konuda merakiniz olmasin...eklerim buraya..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BordoMavim Nickli Üyeden Alıntı

Fatih Tekke ve Gökdeniz'e yönelik saldirilari kinamak ve futbolcularimizin yaninda oldugumuzu göstermek amaciyla takimimizin 02.02.2006 Persembe: 16.00 da gerçeklestirecegi idmana bizler de gidip oyuncularimizin yaninda oldugumuzu gösterelim...Genis katilim olmasi için lütfen hepimiz çaba gösterelim...

Çilginlar Grubu olarak sitemiz kalearkasi.net te böyle bir org. baslattik. Katilimin daha fazla olmasi için bmn e de ayni topici açip ortak, genis katilimli birorganizasyon gerçeklestirme düsüncesindeyiz.

Organizasyona katilmak isteyen arkadaslar isimlerini yazdirsinlar lütfen!..

Sana konuyla ilgiligönderdigim cevaptada belirttigim gibi BMN her konuda yaninizdadir Ahmet'im. Trabzonspor adina gerçeklestirecegimiz her organizasyonda tek yürek, tek yumruk olarak ortak çalismamiz Trabzonspor'umuza büyükgüç verecek. Simdi,bundan sonra, her zaman.

Evet, yarin Trabzon'da yasayan tüm üyelerimizi tesislere bekliyoruz arkadaslar. Fatih ve Gökdeniz'e destek olabilmek için yapilacak en anlamli aktivitelerden biri bu. Olabildigince fazla katilimla oraya gidelim, tezahüratlarla, bayraklarla, atkilarla oyuncularimizin yaninda oldugumuzu hissettirelim. Özellikle Ankaragücü maçi öncesitüm takima büyük moral olacaktir bu destek. Taraftarin varliginihissettirmesi özellikle böyle durumlarda çok önemli.

Organizasyona katilabilecek olanarkadaslar isimlerini yazdirirsa durumumuzu daha net görebiliriz. Evet,Fatih-Gökdeniz'e destek organizasyonuna kimler katiliyor? Haydi TRABZON!

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

haydi millet bu kadarmisiniz...!!

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bende orda olmak istiyorum. ama isten dolayi garanti veremiyorum. yarin netlesir.Edited by: forever61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Size kursun, bize kursundur...Iste slogan budur...Bu kursunlarin Trabzon'a verdigi zarari terör örgütü verememistir.Ama ne yazik ki kendi içimizden vurulduk.Bunun arkasindan kimler çikacak açikcasi merak ediyorum!...Bu is bu kadar basit degil...Bu isin arkasindan Aziz Yildirim çikarsa da hiç sasirmam...Böyle bir düzende yasiyoruz.Yoksa kendimi kurtlar vadisine çok mu kaptirdim???

Keske bende Trabzonda olabilseydim.Ama ayin 10'na dogru insaallah geliyorum.Malatya maçinda insaallah Trabzondayim...

Nereden
    İstanbul

ARKADASLAR IMKANI OLANLAR LÜTFEN GITSIN ............BU OLAYLARIN BIR KOMPLO OLDUGU ve TRABZONUMUZU kesinlikle yikamayacagi mesajlari verilsin

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaw olamaz böyle bir sansizlik bende üniversitede sinavlar bittigi gibi istanbula geldim arakadaslar üzgünüm ben gelemiyecem ama int takilmayan trabzondaki arkadaslara bildiriyorum onlar kesinlikle gelirler...

slogan müthis iste trabzonsporluluk budur.......

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Badaloglu Nickli Üyeden Alıntı

Size kursun, bize kursundur...Iste slogan budur...Bu kursunlarin Trabzon'a verdigi zarari terör örgütü verememistir.Ama ne yazik ki kendi içimizden vurulduk.Bunun arkasindan kimler çikacak açikcasi merak ediyorum!...Bu is bu kadar basit degil...Bu isin arkasindan Aziz Yildirim çikarsa da hiç sasirmam...Böyle bir düzende yasiyoruz.Yoksa kendimi kurtlar vadisine çok mu kaptirdim???

Keske bende Trabzonda olabilseydim.Ama ayin 10'na dogru insaallah geliyorum.Malatya maçinda insaallah Trabzondayim...

bundan iyisi olamazdi sanirim

size kursun bize kursundur...[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar kim geliyor ve nerede bulusuyoruz...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar ilk olarak ben varim

1-FORZA61

Ben de...

2. Poetricus

02.02.2006 Persembe günü saat 15:45 de tesislerde bulusyoruz arkadaslar...

Nereden
    Almanya

Size Kursun Bize Kursun!!! vayy bee helal olsun ne dim

Arkadaslar liste yapalim ve hep beraber gidelim...Ve lütfen kalabalik gidelim...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bende belki gelebnilirim arkadaslar

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

TEK TEK MI GELICEZ YOKSA HEP BIRLIKTEMI GIDECEZ?

Bence hep birlikte gidelim...Daha iyi olur...

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bmn Trabzon Hadi bakalim uyumayin arkadaslar gördügüm kadariyla katilim çok az trabzondaki bütün üyelerin yarin tesisleri inletmesi lazim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar mümkün oldugu kadar çevremizdekilere de haber verelim. persembe günü (yarin) Tesislerde15:45'de..

Unutmayin ki yüregimiz sizlerle...

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley18.gif[/img]AH ISTANBUL AH!!!!!gelemem çünkü [img]smileys/smiley7.gif[/img]ISTANBULDA[img]smileys/smiley7.gif[/img]oturuyorum.aslinda trabzonda çamburnunda ew war ama nasil gelcemm[img]smileys/smiley18.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Idman yarin 16:00'da...15:45te tesislerde oluyoruz UNUTMAYIN!!!

Size Kursun, Bize Kursun ! Haydi Tesislere !
    Önceki gece araba ve is yerleri silahli saldiriya ugrayan futbolcularimiz Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz'e; bu olayla sarsilan futbolcu ve teknik kadromuza destek vermek, iyi, kötü her günlerinde yaninda oldugumuzu göstermek amaciyla takimimizin Persembe günü saat 16:00'da gerçeklestirecegi idmanda Çilginlar grubu olarak M.Ali Yilmaz tesislerinde olacagiz. Tüm taraftarlarimizi da bu organizasyona katilmaya, bu sehrin yetistirdigi degerlere, futbolcularimiza yapilan bu çirkin saldiriya karsi tek vücut olmaya davet ediyoruz.

kalearkasi.net Edited by: BordoMavim

mensure 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ah keske bende orda olsaydim!..Bu sevda bitmez, senin için ölürüm TRABZONSPOR'UM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar sevgili trabzondaki bmn üyeleri bu kadarmisiniz sesiniz solugunuz çikmiyor....gün destek günüdür gelecegimizi çetelerden ve çapulculardan kurtarma günüdür...meydani bu tip insanlara birakmamak için lütfen gidin ve takiminiza destek olun....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı spartaküs Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar sevgili trabzondaki bmn üyeleri bu kadarmisiniz sesiniz solugunuz çikmiyor....gün destek günüdür gelecegimizi çetelerden ve çapulculardan kurtarma günüdür...meydani bu tip insanlara birakmamak için lütfen gidin ve takiminiza destek olun....

Dogru...Aslindabu tür kisilerle münasebete girmelerinin sebebi hikmetini anlayamasam da,birkaç tane kendini bilmez çapulcunun Trabzonspor'aböylesine zarar vermesine dur denilmelidir...

Hayde BMN Trabzon...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)