Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 213 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN Ankara | Maç Resimleri 8.9.10 syf.

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maç Pazar Günü saat 16.00 ' da.

Yine Tandogandami toplanacagiz ? Bulusma yeri , saati ve bilet temini konularini açikliga kavusturalim. Son yasanan olaylardan sonra katilimi en üst seviyeye çekmemiz lazim. Birde genel bölümünde saglam kardesimizin açmis oldugu topicde, bir pankart yapilacaksa bir an önce üzerimize düseni yapmaliyiz. Fazla vaktimiz yok. Maça gelecekler isimlerini yazdirsin.

Alıntı Çakir Nickli Üyeden Alıntı

Yeniden özetlemek gerekirse, Ankara organizasyonlariyla ilgili düzenlenen toplantida çikan plan asagidaki gibidir. Katiliminizi bekliyoruz arkadaslar.

4 SUBAT CUMARTESI:

ASTI'nin karsisindaki metro duraginda (deplasman organizasyonlari için bulustugumuz durak) saat 07.00'de bulusarak takimihavaalaninda karsilamaya gidiyoruz.

5 SUBAT PAZAR (MAÇ GÜNÜ):

Saat 14.00'te Tandogan'da toplanilarak atki ve bayraklarla hep birlikte stada yürünecek. Maraton tribünde oturulacak.

Organizasyonlarda bir degisiklik olursa sizlere bu sayfalardan ve site anasayfasindan haber olarak duyurulacaktir.

Edited by: CeSS

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Abi ayiptir yahu, koskaca BMN Ankara listeylen maça gider mi? Ankaradaki herkes maça gelecek....iste o kadar... liste budur.Bu baslik altinda bulusma yerimizi-saatini ve havaalani org. islerini karara baglariz.Bu arada senin saglik durumun iyi degilse kendini yorma senin yoklugunu doldururuz.Senin canin saolsun[img]smileys/smiley2.gif[/img]

valla selçuk abi haklisin..ankarada da liste yaparsak halimiz perisan artik.. ankarada olupta maça gelmeyenler kalibindan utansin..çok önemli isi olanlar hariç )

sheva
    Ziyaretçi

selçukabi kizlarin deplasmana gitmesi zaten düsünülemiyordu ya stada gelmelerinde bir sorun var mi? [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Bursa

Alıntı sheva Nickli Üyeden Alıntı
    selçukabi kizlarin deplasmana gitmesi zaten düsünülemiyordu ya stada gelmelerinde bir sorun var mi? [img]smileys/smiley17.gif[/img]

hayir bacim ayri ayri gidilmedikçe sorun yok[img]smileys/smiley2.gif[/img], deplasmana da gelebilirsiniz kim demis gelemezsiniz diye?

sheva
    Ziyaretçi

selçukabi sen dedin ya kizlarin deplasmana gitmesi zaten düsünülemez diye,bulup çikartma bana simdi yaziyi [img]smileys/smiley1.gif[/img]maçta görüsürüz o zaman

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı

Abi ayiptir yahu, koskaca BMN Ankara listeylen maça gider mi? Ankaradaki herkes maça gelecek....iste o kadar... liste budur.Bu baslik altinda bulusma yerimizi-saatini ve havaalani org. islerini karara baglariz.Bu arada senin saglik durumun iyi degilse kendini yorma senin yoklugunu doldururuz.Senin canin saolsun[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Saglik sorunlarim henüz açikliga kavusmus degil , Tahliller vs.. devam ediyor. Bu maça gelmezsem daha çok hasta olurum. Gelmek için elimden geleni yapacagim.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bende geliyorum. çok büyük sorunu olmayan herkes gelsin lütfen. her zaman tam destek ... artik yer ve saat kaldi. sabirsizlaniyorum ...[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yarin aksam saat 18.00'de dernek binasinda bulusarak konuyu netlestirecegiz. Konuyla ilgili duyurular sizlere yapilacak arkadaslar.

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sevgili Arkadaslarim, bu sabah itibariyle Trabzondan Ankaraya döndüm. Yasanan son gelismelerden sonra Trabzonsporumuzun Ankara seferi çok daha fazla önem kazandi. Benim nacizane fikrim sadece Ankaradaki Trabzonsporlular degil, Istanbul, Trabzon ve diger çevre illerden gelecek bütün taraftarimizi Ankaranin gözde meydanlarindan birinde toplayalim ve oradan yürüyüs yaparak stada gidelim.

Gün artik Trabzonspor camiasinin gövde gösterisi yapacagi gündür. Gerek camiamizin gerekse de futbolcularimizin su anda herseyden çok morle ihtiyaci oldugu asikar. Pazar günü ben TRABZONSPORLUYUM diyen herkes kararlastirilan yer ve saatte bulusarak tüm Ankarayi ve dolayisiyla da tüm Türkiyeyi sallamalidir Ben bütün arkadaslarimin bu konuya hassasiyet göstereceklerine eminim...

Öyleyse haydi usaklar... Bizi yikmak isteyenlere patlatalim Trabzon samarini...

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

çok önemli mazereti olmayan herkesin gelmesi lazim bu maça

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaslar kimseden neden ses çikmiyor??? Hem de en gerekli zamanda...

Sesimizi maça sakliyoruz Okan Abi.

since1967_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yav maça sayili günler kaldi hala belli degil yahu. çabuk olun heyecanlaniyorum. tandogan meydaninda bulusalim bence yine. çabuk olun valla acayip özledim trabzonumu. laylaylaylay laylaylaylaylay ooooooo trabzon laylaylaylay laylaylaylaylay ooooooo trabzon ......[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Bursa

Alıntı trapezus61 Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaslar kimseden neden ses çikmiyor??? Hem de en gerekli zamanda...

Bunlar kis uykusundalar komutanim, anca bahara canlanirlar.Benim gibi bir kaç kisi daha lazim bunlari silkeleyecek...

Nereden
    Ankara

Selçuk Abi, BMN organizasyonu takip et dedin, neyini takip edeyim bunlarin ben. Her kafadan ayri ses çikiyor.

Tamam gidelim iyi güzel de nasi olacak o is, kimse birbirinden haberdar degil ki? Vallaha bir gün daha beklerim kimseden ses çikmazsa alirim biletimi, gider otururum stada, kimseyi de tanimam...

Bagiririm dururum...Canan'la bagiririz yane..

Nereden
    Ankara

Ayrica bu içine ettigimin biletix'i Ankaragücü-TS maçinin biletlerini satmiyo. Nerden bilet alcaz? Oy Allah'im oy...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Bursa

Alıntı surfiveus Nickli Üyeden Alıntı

Selçuk Abi, BMN organizasyonu takip et dedin, neyini takip edeyim bunlarin ben. Her kafadan ayri ses çikiyor.

Tamam gidelim iyi güzel de nasi olacak o is, kimse birbirinden haberdar degil ki? Vallaha bir gün daha beklerim kimseden ses çikmazsa alirim biletimi, gider otururum stada, kimseyi de tanimam...

La bacim bi dur da bu karadeniz milleti hep bu kadar sabirsiz mi? Bu aksam toplanti olacak üniversite temsilcileri ile saat 18:00da ondan sonra hersey netlesecek.

Ayrica bu içine ettigimin biletix'i Ankaragücü-TS maçinin biletlerini satmiyo. Nerden bilet alcaz? Oy Allah'im oy...

Satmaz tabi onlarin da cani tez mi senin gibi, pazar günkü maçin biletlerini çarsambadan çikarip ne yapacaklar.Sanki Sampiyonlar ligi final maçi biletleri satiliyor...Benim gönlüm maratondan yana dur bakalim toplantidan ne karar çikar

Nereden
    Ankara

Taam beklemedeyim.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

usaklar dolduralim su stadi

sheva
    Ziyaretçi

Elif askolsun bizi saymiyorsun heralde [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu sogukta delirdiniz mi millet? Ne maçi Allah askina.. Oturun evinizde sicak sicak[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Oguz Nickli Üyeden Alıntı
    Bu sogukta delirdiniz mi millet? Ne maçi Allah askina.. Oturun evinizde sicak sicak[img]smileys/smiley4.gif[/img]

hakkaten oguz abi yaa. bi lig tv aldin maça geldigin yok. inanmiyodum.simdi inandim haa[img]smileys/smiley4.gif[/img]Edited by: Fanatik Ozi

Nereden
    Ankara

Olmassss! Maça gidilecek, Gülcan'la tanisilacak, Mülkiye geyigi yapilacak... Bangir bangor baarilacak, bi sürü plan yaptim ben yahu...

sheva
    Ziyaretçi

ilef Mülkiye kardestir

maça gelmeyen kallestir ! [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)