Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dansa var misin?

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı #10 Fietra Nickli Üyeden Alıntı
    Açikcasi sasirdim avatarinda öpüsen 2 dudak koyan birinden böyle bir yorum beklemezdim.Benim fikrim ise ben karsi degilim.

ben hiçbir zaman öpüsen iki dudak koymadim avatarima, sen kuzey_lee ile karistirdin, daha dikkatli ol.... ayrica para ile imanin kimde oldugu belli olmaz derler, öyle avatarla anlasilacak seyler degil bunlar! karsi olmamani normal karsiliyorum, sana göre öyledir, ben atalarimdan böyle gördüm, avrupalilarin bile "muhtesem" lakabini taktigi hükümdarimizin kemikleri sizlar diye düsünüyorum...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı corleone Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı #10 Fietra Nickli Üyeden Alıntı
    Açikcasi sasirdim avatarinda öpüsen 2 dudak koyan birinden böyle bir yorum beklemezdim.Benim fikrim ise ben karsi degilim.

ben hiçbir zaman öpüsen iki dudak koymadim avatarima, sen kuzey_lee ile karistirdin, daha dikkatli ol.... ayrica para ile imanin kimde oldugu belli olmaz derler, öyle avatarla anlasilacak seyler degil bunlar! karsi olmamani normal karsiliyorum, sana göre öyledir, ben atalarimdan böyle gördüm, avrupalilarin bile "muhtesem" lakabini taktigi hükümdarimizin kemikleri sizlar diye düsünüyorum...

Hafizama güveniyorum ama yanlis hatirlamisim galiba.Evet yüzde yüz avatar ile anlasilmaz gayet dogal ancak avatarindan bi önyargi olusmustu ben de onda yazdim buraya öyle.Neyse pek önemli degil bu.

Fikrine saygi duyarim.

Ancumah
    Ziyaretçi

Tamamen çöküntü bunlar. Geçenlerde yapilan dünya güzellik yarismasinda bizi temsil etmek için giden türk kizi [img]smileys/smiley7.gif[/img] seçim sms ile yapildindan bide türk halkina kiziyor neymis efendim bizim milletimiz bana sahip çikmadi Ulan senin neyine sahip çikayim ben [img]smileys/smiley7.gif[/img] orani burani açacan sonra türküm diye kendini tanitacan bende sna oy atacam yapma ya[img]smileys/smiley7.gif[/img]

SSimdi bide bu çikti dans mans ula geçen açtim bitanesini kanald dekini sanirim Biri varmis Emre diye çocuk Imam Hatip te okuyomus ve o yarismada ve çocugun orda lakabi Imam Hatipli Emre olmus ulan varmi böyle bisey ya [img]smileys/smiley7.gif[/img]Izleyenler udansun ne dim [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar size Robert kolejin kurucusu ünlü misyoner Cyrus Hamlinin Türk milleti hakkinda ki sözünü hatirlatmak isterim...

Bu milleti distan yikamadik ama birgün içten yikacagiz...

Yorum sizlere ait...

Saygilarimla...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)