Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 28.02.2010...Nihat Özdemir -Fýrat Aydýnus fenerbahçe düþmaný..2010-2011 sezonu !!

Koray Yiðit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart 28.02.2010...Nihat Özdemir -Fýrat Aydýnus fenerbahçe düþmaný..2010-2011 sezonu !!

FIRAT AYDINUS'UN F.BAHÇE KARNESÝ

FENERBAHÇE 2-0 BÜYÜKÞEHÝR BLD.SPOR 1 Mayýs 2011
    FENERBAHÇE 2-0 KAYSERÝSPOR 14 Þubat 2011
    FENERBAHÇE 3-0 GENÇLERBÝRLÝÐÝ 2 Ekim 2010
    GALATASARAY A.Þ. 1-2 FENERBAHÇE 18 Mart 2011

Fb yöneticilerinin hiçbir belge ve bilgiye dayanmadan hakemleri nasýl töhmet altýnda býraktýðýný, sindirme ve baskýya maruz kalan Fýrat Aydýnus'un da bu sezon fb maçlarýndaki yönetimi manidar ve kuþku verici.

Sivas- fb maçýna atanmasý hayra alamet deðil. Pazar günü nasýl yönetim göstereceðini, kararlar vereceðini göreceðiz.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Bu ligin en iyi ve en temiz hakemi. Tertemiz demiyorum ''en temiz'' hakemi.

Hürgün Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    26

Bana göre de bu sezon en beðendiðim hakem Fýrat Aydýnus ancak Gs-Fb maçýnda Baros'un faul gerekçesiyle golünü vermemiþti ancak golde faul yoktu...
    Kadir Has Üniversitesi

hakanhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

fýrat aydýnus dan baþka kimse bu maca verilemezdi bence yerinde bir karar..
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Hazar_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

O maçta içim rahat edecekse bu sadece Aydýnus'la olurdu.Ama yinede neyin ne olduðu belli deðildir.

TSuha61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Hakem hep sivaslý olsa Sivasspor fenerli olduðu için isterlerse Avrupanýn en iyi hakemini getirsinler.. Tutar kendi kalelerine atarlar..
    Ve seni sevdikçe, daha iyi anladýk "aþk" nedir...

talsuv61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

gs fener maçýnda, gsnin bir golünü saymayan bu deðil mi ?

Mustafa Ayazoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fýrat Aydýnus

sona sakladýlar

bünyamin, bülent, cünety hepsi görevini yaptý..
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti." KAZIM KOYUNCU

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

fenerin en iyi transferleriydiler bu sene.
    guiza kaçýrdý , semih , alex vs kaçýrdý ama her defasýnda bunlar yetiþti.
    haram puanlar için o düdüðe üfleyen nefesiniz kesilir inþallah...
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

IStanbulspor-FB macina donmustum Ts macindan, mac 2-0 FB onde, bir faul oldu, baktim Firat Aydinus guluyor, Fb li oyuncu guluyor, faulu yapan Cihan da guluyor.. herkes memnun durumdan...
    Sivas macindada aynisini bekliyorum sahsen.
    Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim.
    Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim.
    Yanýmda yürü, böylece ikimiz eþit oluruz.

yaranozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

þaka mý yapýyorsunuz, en kötü hakemlerden biridir. piþkinlikten geçilmez, verdiði karardan sonra inanýlmaz þekilde haklýymýþ gibi garip garip hareketlerle oyunculara baðýrýr. özellikle sert hareketlerden sonra fb,bjk,gsli topçulara kart vermesi gerekirken, baðýrýrak geçiþtirir, güya sinirlenmiþtir. bize ve diðer takýmlaraysa ufak pozisyonlarda faul bile tartýþmalýdr, aþýrý baðýrýr, hafif sert müdahalelerde ise ok gibi koluyla kartýný çýkarmakta tereddüt etmez. satýlmýþtýr, þerefi yoktur, göreceksiniz! zaten son hafta bunlara gerek kalmaz, sivas gereken kolaylýðý saðlar.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Nereden
    Ankara

Nihat özdemir hastroloji ordan.Yahu adamlarýn hýrsýzlýk, hak çalma, gasp, yalan, dolan ruhunda var, yeter be yeter tiksiniyorum bu ülke futbolundan

Erdinç Dilek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    48

istanbul takýmlarýna karþý güler yüzlü anadolu ekiplerine karþý nemrut suratlý bir adam aydýnus
    TrabZonguldaklý...

ESER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Alýntý Turgay Atalay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nihat özdemir hastroloji ordan.Yahu adamlarýn hýrsýzlýk, hak çalma, gasp, yalan, dolan ruhunda var, yeter be yeter tiksiniyorum bu ülke futbolundan

ne zaman vatan hasreti olsa ,ne zaman yav yeter doneyim artik memlekete diye dusunsem ulkenin ne kadar adi ve serefsiz insanlarin elinde oyuncak oldugunu gordukten ve istanbulun dotunu opmeye calisirken birbirini ezen asimile kisiliksizlerle ayni ortamda yasayacagim gercegi ile yuzlesince fikrimi degistiriyorum,, bu ulkenin pislik duzeninden tiksiniyorum,,

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Koray Yiðit Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    FIRAT AYDINUS'UN F.BAHÇE KARNESÝ

FENERBAHÇE 2-0 BÜYÜKÞEHÝR BLD.SPOR 1 Mayýs 2011
    FENERBAHÇE 2-0 KAYSERÝSPOR 14 Þubat 2011
    FENERBAHÇE 3-0 GENÇLERBÝRLÝÐÝ 2 Ekim 2010
    GALATASARAY A.Þ. 1-2 FENERBAHÇE 18 Mart 2011

Fb yöneticilerinin hiçbir belge ve bilgiye dayanmadan hakemleri nasýl töhmet altýnda býraktýðýný, sindirme ve baskýya maruz kalan Fýrat Aydýnus'un da bu sezon fb maçlarýndaki yönetimi manidar ve kuþku verici.

Sivas- fb maçýna atanmasý hayra alamet deðil. Pazar günü nasýl yönetim göstereceðini, kararlar vereceðini göreceðiz.
    Bu maçlardan önce en son yine bir ÝBB-fener maçýný yönetmiþ ve alex olacak o pisliðin bir KATÝL iç güdüsü ile rakibin bileðine basmasý sonucu Kýrmýzý çýkartmýþ fener 2-1 yenilmiþti, Fýrat Aydýnus bu KATÝL iç güdülü insana kýrmýzý göstermenin bedelini çok uzun bir süre maça atanamamakla ödedi, zaten fener maçýnda fener adýna olumsuz bir skor çýktýðý anca o hakem o sezon ya maç alamýyor yada fener maçýna verilmiyor Fýrat þirin gözükmek içinde;
    gs-fb maçýnda 2 tane çok ince ofsaytý çözmüþ ve faul olmayan bir pozisyonda maç 1-0 iken Baros'un tertemiz bir golünü iptal ederek FENERDOÐAN ýn maça yeniden asýlmasýný saðlamýþtýr.
    O günden bu yana yandaþ (B. YIldýrým, C Çakýr ve Aydýnus) tan baþkasý yönetmez oldu.
    Soruyorum FENERASYONA kendinizi ÝNKAR ediyorsunuz aklýnýzca hakemler yeterli diyor ama sadece 3 PÝSLÝKLE yola devam ediyorsunuz.

Seneye fener maçlarýna (Aydýnus-B. Yýldýrým ve C. Çakýr) 3 lüsünden baþkasýný verirseniz SÝZDEN DAHA AÞÞAÐILIK ÞEREFSÝZ YOK (bu sözüm bütün MHK ve fenerasyon yetkilileri için geçerli)

Merak ettiðim bir diðer konuda bu seneki fenerasyonun pisliklerine göz yuman bjk ve gs gelecek yýl caný yanýnca ne tepki verecek?

yaranozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

arkadaþlar bu senenin seçilen þampiyonu fenerbahçeydi. sneye ikinci dönem de birisi seçilecek ve þampiyon yapýlacaktýrç tahminim galatasaray olacaktýr bu takým, fakat bir daha son haftaya trabzon istanbul takýmý maçý koymazlar, planlarý suya düþüyor, hakemlerin de gücü yetmiyor. gerçekten taraftarlar olarak aðzýmýzý bozmadan nasýl konuþuyor, nasýl yazýyoruz anlayabilmiþ deðilim. sövülecek o kadar kiþi ve neden var ki!!!!
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Þeref - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

býktým artýk bu istanbul takýmlarýnýn kollanmalarýndan. bide basýnda tv de utanmadan söyleyebiliyorlarya ayný hatalar trabzonun lehine de yapýldý. ulan bana bu sene bir maç söyleyin trabzonum yerlerde sürünürken hakem penaltý verdýde maçý çeviridk. tüm maçlarda geriye düþtüðümüz maçlar dahil hep iyi oynadýk hakettik kazandýk. bide fenerbahçeyi nasýl ayaða kaldýrdýklarýna bakýn

Вы попали по адресу!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)