Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 69 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 69 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hamit Altıntop Real Madrid'de!

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Real Madrid'e olan askim 2'ye katlandi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Fotomaç Hamit'in transfer olmasını protesto etmiş diyorlar. Bu transfer dönemi ne yapacağız diye kara kara düşünüyorlarmış.

"Arkasından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz. Köpekleri bilmem ama bu kurta Trabzonspor'un çok ihtiyacı var"

irfan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hayırlı olsun Hamit için ama nedense alt yapısı almanya olan türk oyuncuları gidiyor R.Madrid gibi takıma ben Türkiye de yetişip R.Madrid'e transfer olan futbolcu(lar) da görmek isterdim.Ama bu şimdilik pek mümkün degil.
    Konu irfan61 tarafından (20.05.2011 Saat 13:01 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şimdi gelsin Allahın katalanları da onlara gereken cevabı verelim
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Gökhan KAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hamit'in transfer mantığını çok kısa anlatayım size. Real'in topçusu falan değil deniyor ya..

Yedek olan Gago, Leon ve Granero'nun yaptığı işi rahatlıkla yapan bir adam Hamit. Bunlar yedek oturacağına Hamit otursun..Bunları gönderip paranın birazını kuratarırsın..

Ondan sonra direk oynayan Khedira'dan orta alanda belki aynı işi yapabilir diyebilirsiniz ama Hamit'in birde gol üretme yeteneği var artı olarak..

Arbeloa ve Ramos yoksa koy sağ beke oynasın..Di Maria sakat koy sağ kanata oynasın..Sol bile oynuyor..

Bir şekilde bir yerlerde yer bulur Hamit..Lass oynacağına Hamit oynasın..Çok daha faydalı olur maç kazandırır..Lass, Alonso ve Khedira gol üretemiyorlar..Hamit de üretir Nuri de..

Biraz maksat CR7 nin üzerinden gol yükünü almak..Bu yükü orta alana kaydırmak istiyor sanırım..

Hamit tüm takımlar için biçilmiş kaftan. Sistem adamı. Nereye koysan oynuyor. Yedek kulübemde şu mevkinin oyuncusu yok diyemezsin Hamit varsa..Dünyada az böyle çok yönlü oyuncular..
    Mario Alberto Kempes - El Matador

İlyas Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

isterse 11 oyuncusuda Türk olsun ben yine Barcelonayı tutmaya devam edeceğim ama yinede Türk oyuncularının dünyanın sayılı takımlarından birinde oynaması sevindirici

Ali Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Acikcasi bi transfere inanmiyordum Bayern Münih´de bile forma sansi cok düsükken elinde bi cok yildiz barindiran Reale alinmasina sasirdim, ama yinede hayirlis olsun, kendisi adina sevindim...

Real Madrid türk oyunculari topliyarak Türk taraftarlari kazanmayimi düsünuyor yoksa tamamen tesaduf sonucumu 3 tane türkü bi arada topladi bilmiyom ama El Clasico larda yine Barcelona nin yaninda olicam, ama onun disinda bi sempatimi kazanmayi basardi en azindan Türklerin basarili olmasini isterim...

-Samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Hayırlısı olsun ...
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

Ahmet Başkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Gökhan KAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hamit'in transfer mantığını çok kısa anlatayım size. Real'in topçusu falan değil deniyor ya..

Yedek olan Gago, Leon ve Granero'nun yaptığı işi rahatlıkla yapan bir adam Hamit. Bunlar yedek oturacağına Hamit otursun..Bunları gönderip paranın birazını kuratarırsın..

Ondan sonra direk oynayan Khedira'dan orta alanda belki aynı işi yapabilir diyebilirsiniz ama Hamit'in birde gol üretme yeteneği var artı olarak..

Arbeloa ve Ramos yoksa koy sağ beke oynasın..Di Maria sakat koy sağ kanata oynasın..Sol bile oynuyor..

Bir şekilde bir yerlerde yer bulur Hamit..Lass oynacağına Hamit oynasın..Çok daha faydalı olur maç kazandırır..Lass, Alonso ve Khedira gol üretemiyorlar..Hamit de üretir Nuri de..

Biraz maksat CR7 nin üzerinden gol yükünü almak..Bu yükü orta alana kaydırmak istiyor sanırım..

Hamit tüm takımlar için biçilmiş kaftan. Sistem adamı. Nereye koysan oynuyor. Yedek kulübemde şu mevkinin oyuncusu yok diyemezsin Hamit varsa..Dünyada az böyle çok yönlü oyuncular..
    Emeğe saygı , +rep .

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hayırlı olsun Hamit
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bakalım Türkiye'de yetişen futbolcuları da o seviyelerde görebilecek miyiz?
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Nereden
    Trabzon

Onun için mutlu oldum,hayırlısı olsun. Bir Türk olduğu için de gurur duydum.

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hamite madridte başarılar diliyorum.
    elbet bir gün toprak olup gideceğiz...
    TRABZONLU DOĞDUK TRABZONSPORLU ÖLECEĞİZ...
    legends never die ...

Cemile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

muhtemelen yedek olur, ileriki yıllarda da fb ya da gs'ye yüksek bir ücretle transfer olup bir kaç yıl da burada oynar, tamamlar futbol hayatını.
    Şike SİZ; Leke SİZ

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Hamit'e gidip sorsan kendini bu kadar iyi anlatamazdı. Çok güzel ve yerinde bir tespit olmuş.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Metin Sağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

İnşallah kendini gösterir ve vazgeçilmezlerden olur.

Seyfi_B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Khedira gibi bir adam Real'de oynuyorsa Hamit gözü kapalı oynar, inanın bana. Bundesliga'yı takip ediyorum.

sifuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Milli mactan sonraki reportaji mükemmeldi yatigi tespitit milli takimin basinda olanlar yapamiyor türk futbolunun hatta sporunun basandaki adamlarin konusamiyacagi olgunlukla konusmus helal olsun Hamit.

Temenim Real Madridte sans bulup basarili olmasidir ama eger sans bulamayacaksa Trabzonspora kazandirmak hos olur iyi bir futbolcu ileri icinde iyi bir hoca adayi kazanmis oluruz.

Legolas77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı sifuni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Milli mactan sonraki reportaji mükemmeldi yatigi tespitit milli takimin basinda olanlar yapamiyor türk futbolunun hatta sporunun basandaki adamlarin konusamiyacagi olgunlukla konusmus helal olsun Hamit.

Temenim Real Madridte sans bulup basarili olmasidir ama eger sans bulamayacaksa Trabzonspora kazandirmak hos olur iyi bir futbolcu ileri icinde iyi bir hoca adayi kazanmis oluruz.
    evet tam yerinde oldu bu acıklama bence hakedene verilmiyor daha halen forma.
    örnegin gökhan yerine her ne kadar formsuz olsada maclara cıkan ve hazır olan bi serkan var bizim oyuncumuz oldugu icin demiyorum gökhan zaten yeni cıkmıs sakatlıktan direkt sahada yanlıs bir hamle keza gökhan ve servet defans bloğuda hata keşke serdar kesimal sakat olmasaydı ya da yine hakedn giray oynasaydı en azından formaya ac adam digerleri gibi vasat olmazdı herhalde daha cok örnek verilebilir tercihler falan tamamen yanlıstı ama hayırlısı sanırım almanlar oguz cetinin ekmegine yag sürerler belcikayı yenerek...
    ‎Burak Yılmaz'ın kapatmadıgı Trabzon defteri İcraya verdigi Kulübümüzden parasını alınca kapatacaktır NOKTA!!
    NANKÖRSÜN BURAK YILMAZ

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)