Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2008 Avrupa Şamp. Rakiplerimiz Belli Oldu

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hayirlisi ile bu gruptan birinci olarak cikacagit bence bu grup futbolculara cok özgüven kazandirabilecek bir grup yani ben avrupa sampiyonasinda 2008 de seyler bekliyorum zaten beklemekte bütün türk milletinin hakki diye düsünüyorum bu yasadiklarimizdan sonra . Böyle kolay gruptan cikip insallah cok üst turlara gelebiliriz insallah.Allah yardimcimiz olsun anlimiz akiyla 2008de türkiyenin sansa dünya ücüncüsü olmadigini herkese gösterelim.

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ancibranoz Nickli Üyeden Alıntı

2 yil önceki ingiltere maçi ; ingilizleri bu sefer yenecek , 2-0 in intikamina alacaktik.

Letonya maçi ; orda yenilmis ama burda kesin dagitacaktik.

Yunanistan maçi : fena gaza gelmis, yaptiklarinin hesabini soracaktik.

Danimarka maçi : yenip, olayi bitirecektik.

Isviçre maçi : orda yenilmistik ......lara ama bu sefer fark atacaktik.

Hepsinde ayni sonuç HEZIMET. Milli Takim son yillarda sürekli kahretti bizleri. Evimiz diyebilecegimiz Almanyadaki dünya kupasinada gidemedik, o heyecanida bize yasatmadilar ya. ..............[img]smileys/smiley7.gif[/img]

hadi hayirlisi 2 sene daha bekleriz simdi bir turnuva heyecani yasamak için.

aynen öyleee[img]smileys/smiley32.gif[/img]

En güzel grup cikti diyebilirim arkadaslar bence cok önemli cünkü bu kadar kötu ,olayli ,rezil bir dünya elemelerinden sonra boyle kolay bir cikmasi güzel bir firsat oldu . Hem futbolcularimiza özgüvenleri kazanmasi acisindan hemde grupu ciktigimiz taktirde ben cok ilerleyebilecegimizi düsünüyorum . Herkesin düsüncesi türkiyenin dünya ücüncüsü olmasi sadece bir sanstan ibaret basarili bir avrupa sampiyonasiyla bunlarida cürütmüs olacagiz .

Allah yardimcimiz olsun.

irfanköse276 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Morogomlu29 Nickli Üyeden Alıntı

Herkesin düsüncesi türkiyenin dünya ücüncüsü olmasi sadece bir sanstan ibaret

ben de sansa oldugumuzu düsünüyormEdited by: irfanköse276

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Turkish delight [img]smileys/smiley4.gif[/img]bu sefer olacak insallah [img]smileys/smiley4.gif[/img]

ancibranoz
    Ziyaretçi

Alıntı irfanköse276 Nickli Üyeden Alıntı

Herkesin düsüncesi türkiyenin dünya ücüncüsü olmasi sadece bir sanstan ibaret

ben de sansa oldugumuzu düsünüyorm

Bende biraz sansimiz olsa kupayi alirdik diye düsünüyorum.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bundan iyi kura olmazdi herhalde.Iki rakibimiz var Yunanistan ve Norveç.Zaten bu gruptan da çikamazsak hiç gitmeyelim

Ancibranot tabiki sansa olmadik ama iste bir basari olzr arkasindan böyle birdenbire düdüs olursa insanlar sans olarak nitelendiriyor.Almanyaya gelemedik beni burda mahcup ettiler ama allahin izniyle avusrurya ve isvicrede hersey istedigimiz gibi olur.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ancibranoz Nickli Üyeden Alıntı

2 yil önceki ingiltere maçi ; ingilizleri bu sefer yenecek , 2-0 in intikamina alacaktik.

Letonya maçi ; orda yenilmis ama burda kesin dagitacaktik.

Yunanistan maçi : fena gaza gelmis, yaptiklarinin hesabini soracaktik.

Danimarka maçi : yenip, olayi bitirecektik.

Isviçre maçi : orda yenilmistik ......lara ama bu sefer fark atacaktik.

Hepsinde ayni sonuç HEZIMET. Milli Takim son yillarda sürekli kahretti bizleri. Evimiz diyebilecegimiz Almanyadaki dünya kupasinada gidemedik, o heyecanida bize yasatmadilar ya. ..............[img]smileys/smiley7.gif[/img]

hadi hayirlisi 2 sene daha bekleriz simdi bir turnuva heyecani yasamak için.

malesef kritik maçlarda hep istedigimiz sonucu alamiyoruz.Bu milli takimdada böyle klüp takimlarindada böyle

ancibranoz
    Ziyaretçi

Ancibranot tabiki sansa olmadik ama iste bir basari olzr arkasindan böyle birdenbire düdüs olursa insanlar sans olarak nitelendiriyor.Almanyaya gelemedik beni burda mahcup ettiler ama allahin izniyle avusrurya ve isvicrede hersey istedigimiz gibi olur.

Haklisin kardesim. Hepimizi mahcup ettiler, kahrettiler. Insallah 2008 e gideriz sizde oralarda maça gidersiniz [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Ayrica Ancibranot nedu la? [img]smileys/smiley4.gif[/img]Ancibranoz.

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Grup çok iyi.Ama bu gruplari geçmekle is bitmiyor.Artik daha büyük hedefler pesinde olmamiz gerek

kutoz
    Ziyaretçi

Insallah, "Bu gruptan kesin çikariz" mantigi ayaklarimizi yere saglam basmamizi engellemez. Sonuçta, hiçbir müsabaka oynanmadan kazanilmiyor. Hayirli olsun ve bu sefer artik isi sona birakmayiz insallah...

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu gruptan çikamazsaak hiç gitmyeyelim demis bir arkadasimiz dogru demis.rakiplerimiz büyüklere çelme takan ama 1.ligi alamayan takimlar bunlari yenemez ve 2008e de gidemezsek birakalim hepten bu isi

Grup tamam iyide bence hemen gaza gelmeyelim Degerli basinimiz simdiden tamam geçtik bu is oldu diyor zaten biz hep bundan kaybetmedikmi bence her rakibi önemsemeliyiz yoksa yine kaybeden biz oluruz

Grup iyi de bir dahaki sok yasamayalim...

Nereden
    Almanya

Iyi olan 1. ve 2. direk katiliyor yani play off maclari yok..

Bakalim Terim bu Grubu gördükten sonra istifa edecek mi..??

tabi bu "Kolay" Grubu gecersek Terim Türk Futbolunun Kurtaricisi gibi gözükecek..terim bey bu ünvani kacirmak istemez tabi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Yehu yunanistan bizim grupta. Çok severim keratalari...

sheva
    Ziyaretçi

Dünya Kupasi elemelerinde düstügümüz grubu görüp "eheeh kek bunlar " dedigimiz günler dün gibi aklimda valla [img]smileys/smiley5.gif[/img]güvenmiyorum artikin

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu takim kolay,bu takim zor muhabbeti yaparsa milli takim,ayni hüsrani tekrar yasariz. Cok dikkatli olmalari lazim.

Cikariz insallah.

Zaten basimiza neler geldiyse bu rakipleri kücük görmekten geldi .arkadaslar senedir alman futbolunu takip ediyorum daha hayatimda bir kere görmedimki bir yorumcu yada bir futbolcu desinki mesela bayern münchen nürnbergden güclü bu karsilasmada favoriler adamlarda önyargi sifir.Ama bizim türkler masallah hemen gruplar cekiliyor sunlari yeneriz sunlari berabere kaliriz turu gectinmi su takimi eleriz yari finalde sunu zor olsada geceriz finalde kim gelirse gelsn yeneriz .Tamam kuralar cekildi biz hayallarimizde finali oynayim avrupa sampiyonu olduk bile .onlar bir tarafa ben isvicredeki avrupa sampiyonasinda kötü imajimizi unutturacak güzel bir turnuva bekliyorum ve istiyorum.

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

kura çok balli ama etiketle maç kazanilmiyor.

fatih terim artislik pesinde olmazsa isi bastan ciddiye alirsak finallere gideriz.

bosna ya dikkat etmeli

irfanköse276 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı sheva Nickli Üyeden Alıntı

Dünya Kupasi elemelerinde düstügümüz grubu görüp "eheeh kek bunlar " dedigimiz günler dün gibi aklimda valla [img]smileys/smiley5.gif[/img]güvenmiyorum artikin

yunanistan,danimarka,ukraynanin oldugu gruva kek diyen oldugunu hiç sanmiyorum

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ermenistan ve Azerbaycan ayni grupta.

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yananistanin bizim gruba düsmesi çok ama çok iyi oldu ah ulan yunanaistan elimizden zor kaçmistin simdi nasil kaçicaksin bakalim

Nereden
    Almanya

Alıntı ktuTS Nickli Üyeden Alıntı
    yananistanin bizim gruba düsmesi çok ama çok iyi oldu ah ulan yunanaistan elimizden zor kaçmistin simdi nasil kaçicaksin bakalim

yanilmiyorsam istanbuldaki macta son dakikalarda onlarin topu direkten dündü

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)