Sayfa 11 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 432 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor?a Estonyali golcü

Alıntı cIlgInIm Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı ölümüne_ts Nickli Üyeden Alıntı
    niye bizi secmis..elin estonyalisi bile anladi trabzonsporda vitrin yapabileceginide bizim yerli ök.zler anlayamiyor..en son ök.z ugur boral..

ugur boral zaten sezon sonunda fenere futbolu biraktigina dair bi imza atacak.. o imzayla ugur boral adinda bir futbolcuyuda kaybtmis olduk..

Ben bu goruslere katilmiyorum.

Ugur Boral'in karakter olarak biraz bozuk bir kisi oldugunu (Genclerbirligi yonetiminden, bir arkadasimdan)duydugumu soylemistim.

Fakat futbolculuk yonune gelirse is; Bence, son derece iyi bir solkanat oyuncusu (Turkiye icin).

Eger Fener'de ilk11'e girebilirse (solbekte Umit Ozat'in oynadigini dusunursek ki, girecektir. Umit Ozat'ta, artik on-libero veya stoper'e cekilir), ondan sonra, buyuk bir ihtimalle, Milli Takim'in da solbekinde Ugur Boral'i seyretmeye baslariz.

Daha sonra, O'nu Milli Takim'da kesebilecek tek futbolcu, Sivasspor'daki Hayrettin olabilir (eger bu seneki performansini surdurebilirse).

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

futbolculugunu tartisan yok zaten ama fenerde basarili olma sansi bizde
    basarili olma sansindan cok daha düsük..ama olsada bizi ilgilendirmez...

Alıntı ölümüne_ts Nickli Üyeden Alıntı
    futbolculugunu tartisan yok zaten ama fenerde basarili olma sansi bizde basarili olma sansindan cok daha düsük..ama olsada bizi ilgilendirmez...

haklisin

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Bu adam, uzun boylu, iri yari, bos kaleye gol atamayacak kadar sakar ama ligde de gol krali. Bu tanimlara uygun meshur bir oyuncu daha hatirliyorum, üstelikTürk. Kim?

Tabi ki Hakan Sükür. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    İzmir

ya kim bu adam allahaskina deli olcam yaaa

biraksalardi da jun yarim sezon daha oynasaydi

ammaaaaaaaaaaaaan

bu kadar manyak transfer yapilirmi

idmanocagimi bu takim

doldur ya tutarsa

alin kardesim kendini ispat eden bi topçuyu su takima yaaaaaa

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı b_kartal Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı O_F_L_U_61 Nickli Üyeden Alıntı
    yaw bu adam tinerciye benziyo[img]smileys/smiley4.gif[/img]

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

yaw bu halde de güldürdünya beni ALLAH'da seni güldürsün kardes

aurelio, da silvaya filanda böyle demislerdi

Nereden
    İstanbul

TRABZONSPOR yönetimi , basindan saklayarak, fiyatlari artmasin diye transferler yaptiginin söyleyip övünen arkadaslarimiza bir gerçegi açiklama ihtiyaci duydum.

ESTONYA li futbolcuda basindan gizlenerek mi ? TRABZON'a getirildi ?

Cevap ; HAYIR

Geçen Pazartesi TRABZON yerel kanalinda spor programinda bu futbolcuyu öven ve yönetime tavsiye eden sunucu arkadasimizin gayretiyle bu futbolcuya yönenildi, fiyatininda 100.000 dolar oldugu söylendi, kasetler arsivlerde var.HELA OLSUN YÖNETIME , Yerel kanalin sunucusunun teklif ettigi adami denemek için TRABZON2a getirdiler, ancak bir konu daha var, bu transfer gerçeklesirse, bir gazeteci 100.000 dolaR KOMISYON alacakmis ( Kaynak , yerel basin )

Isteyen arastirsin, ne güzel transfer komitemiz var, bende bir futbolcu önereyim de komisyonumu alayim.BAZEN BASINDAN GIZLI TRANSFER YAPILMIYOR , BASINA KOMISYON VEREREKDE TRANSFER YAPILIYORMUS.Bir yenilik baslattik hayirli olsun,

Futbolcuya gelince, tanimiyorum , ancak bir yorum yapmak istiyorum, DÜNYA'da uzun boylu santrafor olarak gelmis geçmis bir kisi var VAN BASTEN , GERISI YALAN ! Bu sebeple bu futbolcu bizde ne yapar ? Cevap ; Gol kaçirinca YUHALANIR.( benim yorumum )

Not; Bu futbolcu HAKAN SÜKÜR dende uzun herhalde, ama olsun basket takiminda oynatiriz.

YILDIZ GÖRMEK IÇIN GÖGE BAKACAGIZ VE BU FUTBOLCUYU GÖRECEGIZ HERHALDE !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

t.direktörün gitmesi için birseyler yapmak hem takimi zedeler hem de futbolcular iyice adami takmamaya baslar.. bunun bu yanlis...

Nereden
    Belçika

deneme meneme hikaye bunlar bizi enayimi zannediyo,bugun yarin imzayi attirirlar adama!

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ya arkadaslar konu basligimiz estonyali golcu, bu konu altinda hoca tartismasi yapiliyo.hocamiz insallah fransaya donmez, ve eger lucescu gelirse tolgayida alir gelir, yani bir tasta iki kus misali olur.ama bence bunlari konusmak icin hem cok erken, hem de bu konu basligi altinda yanlis.gelen adam maca bi ciksin bakalim gorelim endamini, adam fatihe top indirsin yeter gol atmasina da gerek yok

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu baslikta yapilan elestirileri anlamakta güçlük çekiyorum. Bu adami henüz almadik. Bir idmanda ve Pazar günkü Giresunspor maçinda denenecek, hepsi o. Verilen bir uçak parasi var, o da Brezilya'ya alinan biletlerden çok daha ucuz zaten. Burak Gürdal su an Istanbul'da ve taninmis futbolcularin menajerleriyle ciddi görüsmeler yapiyor. Kimse Estonya'liya bel baglamadi yani... Olursa olur, olmazsa olmaz. Estonyali geldi diye normalde yapilmasi düsünülen ama yapilmayan bir sey yok ki bu kadar feryat ediliyor. Zaman kaybi yok yani... Bir taraftan arayislar devam ederken diger yandan "bakin bakalim neymis su adam" denmis.

smertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Bu baslikta yapilan elestirileri anlamakta güçlük çekiyorum. Bu adami henüz almadik. Bir idmanda ve Pazar günkü Giresunspor maçinda denenecek, hepsi o. Verilen bir uçak parasi var, o da Brezilya'ya alinan biletlerden çok daha ucuz zaten. Burak Gürdal su an Istanbul'da ve taninmis futbolcularin menajerleriyle ciddi görüsmeler yapiyor. Kimse Estonya'liya bel baglamadi yani... Olursa olur, olmazsa olmaz. Estonyali geldi diye normalde yapilmasi düsünülen ama yapilmayan bir sey yok ki bu kadar feryat ediliyor. Zaman kaybi yok yani... Bir taraftan arayislar devam ederken diger yandan "bakin bakalim neymis su adam" denmis.

Zaten ilk basta böyle bir açiklama yapilsaydi bu kadar patirdi olmayacakti.

Herkes Jun gidince Hazir bekletilen oyuncuyu bekliyordu.Bu yönde Ahmet Agaoglu bile anlasma yapilmis iyi bi oyuncudan bahsediyordu. Jun gittigi aksami ortaya bu adam çikinca herkes(Bir kaç kisi Hariç) bumu yani diye isyan etti.

çok çok iyi bir Stoper beklerken Stepanov ile karsilasan,Ahmet Sahin Fatih akyel gibi transferlerle pek beklentisi karsilanamayan bizler bu transfer haberiniinandirci bulduk.hatta ben hedef sasirtiyorlar diye yazmama ragmen transferi ihtimalininde olabilecegini yazdim.

Burada asil etken sütten agzi yanan yogurdu üfletyerek yer misali geçmis dönemden kalan edinimlerindeetkisi çok büyük.

Ayrica Yönetimin Yildiz oyuncu sözü hala onlarin basinda demeklosin kilici gibi asili.

Bu sartlar ve manzara karsisinda zaten heyecanini ve umudunu tekrar kazanmaya çalisan bizler her an karamsarliga kapilabiliyoruz.Bu birazda melankoli belki ancak tarftar bu durumda.

Belkide Fatih Akyel transferiyle ortaya çikan Traftar iliskilerinin düzenlenmesinibu güne kadar gelen yönetimlerin düsünmemis olmasinin birsonucu bu.Sn Haciosmanoglunun açiklamasi var.Oyuncu denenmek istiyorum dedi bizde bir bakalim dedik ma önceligimiz bu oyuncu degil diyor.Bu açiklamayi niye bastan yapip zaten diken üstünde olan taraftarin kabus senaryolarini bastan önlemiyorlar.

Bunu destekledigini düsündügüm bir örnegide paylasmak istiyorum.4441967 nolu telefon. Yurt içinden her yerden sehir içi konusma bedeli ile arayabiliyorsunuz.Buraya kadar çok güzel. açiyorsunuz telesekreter sizi yönlendiriyor.Kime biliyormusunuz Müsteri temsilcisine.Kardesim ben müsteri degilim tarftarim.TS üyeside ,baskanida olsam önce taraftarim.Herkesin ilk kimligi budur.Saniyorum Yönetimler bizi Müsteri olarak görüyor vede Ürünümüz budur diyor.Tamamda o ürünle ilgilenenin begensedebegenmesede baska ürün alma sansi yokki. Bu arada 4441967 çagri merkezinin Istanbulda olmasinida yadirgadim.Bu numara kulüp Yönetimiyle iç içe olmasi gerekir.

Kurumsallasma çok güzel ama Kulübün Kurumsallasirken Tarftarini ihmal etmesi ileride bu günkünden daha büyük sikintilara yol açacaktir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eger maliyeti yüksek degilse 6+2 de çikacaksa alinabilir.Oyuncu daha alinmamis,Nasil oldugunu bilmiyoruz.Sota yida bilmiyorduk ama simdi hala Sota diyoruz.Oynamadan karar vermek herhalde bize mahsus bir sey.Daha ne oldugunu bilmedigimiz adami Kötülemekde yanlis Methetmekte yanlis,Ben sonuca bakarim icrata bakarim.

Brezilyadan 4 tane oyuncu getirip sadece 1 tanesinin iyi çikmasi onuda 50.000 usd yüzünden elinde Tutamayanlara sesi çikmayan arkadaslardan bazilari diline dolamis Yönetim de yönetim.Herkesin istegine göre yönetim olmuyor iste eger herkesin kafa yapisina göre yönetim seçilseydi.Galiba Trabzonspor binlerce kisi tarafindan yönetilirdi.

Ugur Boral FB ye gitmis Bizi istemeyeni bizde istemeyiz.Ugru Boral da Karekter olsa kendi baskani ile kavga eden bir kulübe gitmezdi.Bundan sonra G.BIRLIGIN den oyuncu almayacagiz diye açiklama yapan Kulübe gitmek için can atmazdi.UGUR BORAL i Ugur yapan G.BIRLIGIDIR.simdi bu kulübe ihanet eden yarin gittigi kulübede ihanet eder.FB de de Aynen Zafer Biryol gibi yedek kalmaya mahkum olur.

smertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

@Cafer52

abi adami kötülemekte methetmekte yanlis dogrudur. Ancak suda bir gerçekki TS dünden bu güne kadar transfer konsunda pek basarili degil.Sonuça bakarsak karsimiza çikiyor. sotayi bile sözlesmesindeki bonservis bedelini veren alir maddesine göre gönderdik.Gerçi adam gitmek istiyordu ama biz Langeye 5 Milyon$ para verirken sotadan da okadar alabilseydik.Daha Vugrineç olayida var.tabi Aurello meselesi.Seninde dedigin gibi Sonuca bakalim Son 22 yillik Transfer tarihimiz hiç parlak degil, hele son dönemle birlikte hiç isik vermiyor.

Is bu halde vede Junun gitmesiyle(Umarim mayista dönmez) bosalan kadroya direk oynayamama ihtimali olanbir adamin alinmasi seçenegi bizi korkutuyor.

6+2 deniliyor büyük olaslikla 2006-2007 sezonundan itibaren olabilir.Ancak Rakiplerde 6+2 olacak, Bizde de 6+2. bizde zaten yeterince yildiz adayi oldu Jefferson, Stepanov hatta Jun ile zaten epey yildiz adayimiz var:bunlara Ufukhan, Tolga, Ali, Ergin, Aykut uda vede transferi istenilen Giresunlu Emre ile Antalyali Burak i katarsak vede muhtemel seçenkleride ekelrsek epeyce yildiz adayimizda olur.

Bizim su anda beklentilerimiz belli Bu takimda direk oynayacak oyuncu istiyoruz. Buna sizde katilmiyormusunuz? Hangimiz rahat rahat maç izlemeyi özlemedikki .Artik 5-0 bile öne geçsek rahat olmayacagimiz hale geldik.

Ugur Borala gelince Adam fenere layikmis.tencere kapak hikayesi.ne halleri varsa görsünler.Biz isimize bakalim.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ah Sota Sota seni almayip Jun'a bi kamyon para veren adamlar utansin ne diyelim.. Bu gün bu hallere düsdüysek bunun en büyük nedeni zamaninda adam gibi transferlerin yapilmamasiydi. Jun'a verilen parayla Afrika'dan çok kaliteli 3,4 tane futbolcu transfer edilirdi... Çok fena kazik yedik bu Jun olayinda... Kulübün parasini sokaga atmayacagiz diyenler malesef paralari resmen çöpe attilar. O dönemlerde borsadan gelen para bu yönetimin basini döndürdü ne yapacaklarini sasirdilar dedim sonuç ortada... Bazi seyleri görmek için müneccim olmaya gerek yok...

Bu Estonyali elemanin transfer olayi çiktiginda zaten denemeye gelecegi söyleniyordu transfer gerçeklesmis gibi yorum yapmayalim. Uzun boylu hava toplarinda etkili bir golcüye ihtiyacimizin oldugunu düsünüyorum... 6+2 çikarsa ve bu Estonyali gerçekten iyiyse transfer edilmeli.

Bu arada Günebakisin haberine göre Ajax'in fasli sol kanat oyuncusuyla anlasmisiz... Baska bir gazetenin haberine göre PSV'li Ibrahim Affellay için bastiriyormusuz ))

Ya iyi kötü bu Estonyali alinacak ya da gerçekten bomba bir transfer var... bekleyip görelim. Ancak sol kanat sart...

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

bu adam belkide iyidir,o kadar da kötülemeyelim,sota da neydi ne oldu,iummadigimiz tas bas yararmis,denemekte fayda var,umarim bizleri yanoiltirda o attigi 41 golun yarisini trabzonda atsa kral olur be,

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla bencede o 41 golun 20 tanesini atsin bizde 2 side fenere tamamdir[img]smileys/smiley2.gif[/img]

denenecegine göre demek ki duymuslar bir yerden ya da gazete küpüründen ehh alalim bakalim bir nasilmis demisler büyük ihtimal.

sanki araba aliyorlar...abi ben bir opel ariyorum. seylerde var istersen ona bakalim..tamam abi bakalim,ben arabayi 1 haftaligina alip bir deneyeyim.iyiyse alirim..

Nereden
    İstanbul

ESTONYA'LI GOLCÜ TARMO NEEMELO, KENDINE GÜVENIYOR...
    - GOLCÜ OYUNCU TARMO NEEMELO:
    - "KENDIME GÜVENIYORUM, TRABZONSPOR'A KALICI OLMAK IÇIN GELDIM"
    - "TRABZONSPOR'UN TÜRKIYE'NIN 4 BÜYÜK KULÜBÜNDEN BIRI OLDUGUNU BILIYORUM"
    - "BEN KIVRAK, SON VURUSLARI IYI OLAN, KAFA GOLLERINDE ETKILI BIR OYUNCUYUM"

TRABZON - Trabzonspor'un denemek için Trabzon'a getirdigi Estonya Ligi'nin gol krali Tarmo Neemelo, kendisine güvendigini belirterek, Bordo-mavili ekipte kalici olmak istedigini söyledi.
    Estonya Ligi'nde 41 golle bugüne kadar en çok gol atan oyuncu unvanini elinde bulunduran, TVMK Tallinn takiminda 2005 yilinda Avrupa'nin en çok gol atan oyuncusu olan Tarmo Neemelo, IHA muhabirinin sorularini cevapladi. Trabzonspor için elinden geleni yapacagini belirten genç golcü Neemelo, Bordo-mavili takimda kalma konusunda kendisine güvendigini ifade ederek, "Trabzonspor için elimden geleni yapmaya çalisacagim. Kendime güveniyorum ve burada kalici olmak için geldim. Trabzonspor'u Estonya'dan yakindan takip etmeniz çok zor, ama Avrupa'da oynayan bütün oyuncular Trabzonspor'un Türkiye'nin 4 büyük takimindan biri oldugunu bilir" dedi.
    Estonya Ligi'nde futbolun yavas oynandigini kaydeden Neemelo, "Ama ben kivrak ve hizli bir oyuncuyum. Son vuruslarda ve kafa gollerinde çok etkili oldugumu düsünüyorum. Rakip savunmalari yoran bir oyuncuyum. Pres yaparak top kazanmasini ve daha sonra gol atmasini çok seviyorum. Estonya Ligi'nin en çok gol atan oyuncusuyum. Daha önce 39 golde kalan rekoru ben 41 gol atarak astim. Ülkemde 41 golü geçen oyuncu daha olmadi. Bu rekor benim elimde bulunuyor" diye konustu.
    Trabzonspor ile bugün antrenmanlara baslayacagini ifade eden genç golcü Neemelo, "Teknik Direktör Vahid Halilhodzic'in begenisini kazanmak için bütün gücümle burada kaldigim sürece çalisacagim. Ben kendime ve futboluma güveniyorum. Trabzonspor'un da beni begenecegine inaniyorum. Gelismeleri hep birlikte görecegiz. Burada kalarak Trabzonspor'a en iyi sekilde hizmet edecegim" dedi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maliyeti yüksek oyuncular yerine bu tarz futbolculari arastirmak gerekir...hem sotayla arçili kim taniyordu bize gelmeden önce..

Su arada akçabatla bi hazirlik maçi patlatsaydik da izleseydik habu arkadasi.

Nereden
    İstanbul

Akçaabatla degilde Giresunspor'la var hazirlik maçi.. hem Nemelo izlenecek hemde Giresunspor'un ümit milli stoperi Emre izlenecek...

vallah benim anlamadigim bir sey var, tanimadiginiz bir oyuncuya bu kadar kotu digemezsiniz.

Carew Rosenborg 'da oynadigi zaman onu kim taniyordu simdi bir
    kariyerine bakin bence denenmesinden sonra hocanin kararina kalmis ama
    bu kadar olmaz bekleyin belki iyi cikar.

Jun'u aldik ne oldu yildiz oyuncu'ya gerek yok sota geldigi zaman
    dinamo tiflis'ten geliyordu sanki o zamanlar çok taninmis bir
    futbolcuydu.

Insallh iyi cikar bence salak ve kaprisli bir "yildiz" oyuncu alacagana bunu alalim ( besiktas 6 ayda Ailton'u gonderdi).

Insallah yildiz olur ve Trabzonspor'un yeni bir yildizi olur bence Fatih ile iyi bir ikili olur...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hadi bakalim ins. görecez

Alıntı azrail Nickli Üyeden Alıntı
    vallah benim anlamadigim bir sey var, tanimadiginiz bir oyuncuya bu kadar kotu digemezsiniz.
    Carew Rosenborg 'da oynadigi zaman onu kim taniyordu simdi bir kariyerine bakin bence denenmesinden sonra hocanin kararina kalmis ama bu kadar olmaz bekleyin belki iyi cikar.
    Jun'u aldik ne oldu yildiz oyuncu'ya gerek yok sota geldigi zaman dinamo tiflis'ten geliyordu sanki o zamanlar çok taninmis bir futbolcuydu.
    Insallh iyi cikar bence salak ve kaprisli bir "yildiz" oyuncu alacagana bunu alalim ( besiktas 6 ayda Ailton'u gonderdi).
    Insallah yildiz olur ve Trabzonspor'un yeni bir yildizi olur bence Fatih ile iyi bir ikili olur...

Evet salatasaray konsesau'yu aldi tutturamadi,besiktas ailton'u aldi tutturamadi,ezik ortega'yi aldi tutturamadi bunlarin hepsi avrupada nam salmis nami diyar yildizlardi ya takimlarina yada türkiye'ye uyum saglayamadilar.

Yildiz futbolcu tabiki yildiz futbolcudur ama trabzonspor güçlü yildizlara kucak açicak kadar alt yapiya sahip degil,trabzonspor ismi duyulmamis ama basarili futbolculara öncelik tanimali.Edited by: coach

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)