Sayfa 5 Toplam 113 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2817 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 34.Hafta | Karabükspor 0-4 Trabzonspor

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bordo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçı izlememe kararı aldım.

Umarım bu karara uyabilirim.

Yeter ya , artık haksızlıklardan bıktım usandım
    bende ilk defa paz<ar günü kendimi futboldan izole etmeyi düşünüyorum.
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

agasaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilteriş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çakma yiğidoların taraftar forumlarına girdim.adamlar bize müthiş düşmanlar.3-5 yiyip fenerin şampiyonluğunu alkışlarlar.
    O forumlarda yazı yazanlar Sivaslı olup hayatları boyunca FB taraftarlığı yapmış olanlar. Ben Sivasspor'a sahip çıkacak ve o maçta takımlarının yanında yer alacak çok sayıda insan olduğuna eminim. Taraftar çok öenmli olsa da skor sahada belirleniyor. Sivasspor teknik heyeti ve futbolcuları bir hafta boyunca medyanın odak noktası olacak. Abdurrahman Dereli üzerine oyun oynanacak. Sivasspor medyanın kimyalarını bozmasına izin vermezse eğer ben Sivas'tan güzel haberler geleceğine eminim. Yücel İldiz gibi maça bir hafta kala hergün başka bir kanala canlı bağlantı yapmazsa hatta daha önce söylediği gibi takımını dış dünyaya kapatırsa FB'den puan alabilirler. Biz maçımızı kazanalım yeter ki. Biz kazanamazsak Sivas'ın ne yapacağının çok önemi yok.
    Trabzon aşkımız çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneşte kurusun; deniz misali buharlaşıp yağmur misali akar Ağasar vadisinden tekrar aşağı, olur kocaman kara bir deniz...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

İşin içinde Trabzonspor varsa küçük olan ihtimal her defasında kazanır...

Nereden
    İstanbul

Alıntı hamza61omer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akpartiyi karıştırmasaydın imzamı atardım ama bence yanlış.
    akpartiyi neden karıştırmıyorum arkadaşım?
    ben bu partiye oy veren biriyim!!!
    herşeye gücü yeten adamlar sıra spora,fenere gelince dilsiz şeytan kesiliyor..
    Konu highlazboy tarafından (16.05.2011 Saat 11:50 ) değiştirilmiştir.

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ilteriş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çakma yiğidoların taraftar forumlarına girdim.adamlar bize müthiş düşmanlar.3-5 yiyip fenerin şampiyonluğunu alkışlarlar.
    Sivas'ın satılmışlığının nişanesi..
    Zaten yarısı Trabzon düşmanlığından ziyade fenerli olduğundan yenilmek isteyeceklerdir..
    Bırakın bizden nefret etsinler..
    İkinci lige düşmelerinde az kaldı..
    Görürüz sonra onları..
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Nereden
    İstanbul

Alıntı highlazboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akpartiyi neden karıştırmıyorum arkadaşım?
    ben bu partiye oy veren biriyim!!!
    herşeye gücü yeten adamlar sıra spora,fenere gelince dilsiz şeytan kesiliyor..

akp yi severim...ama trabzonspor kadar karımı cocugumu bile sevmem!!! nokta!!
    son satır hariç imzamı atıyorum izninle...

Nereden
    İstanbul

maç sonucu sivas 0 fener 6 goller tayyip aziz yıldırım alex(pen) maçın hakemi sivas taraftarı özgener
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sivas fenere 8000 bilet veriyor muş stad kapestesi 11 500 muş galiba

Trabzonspor Kongre Üyesi

DİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Salih Yazıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne farkeder ki,

Tüm stat fb li olacak zaten...

prenha61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

lig bitti sayılır sayılı dakikalarımız kaldı şurada bu takım bu kadar ilerlemişse bu futbolcularla kesinlikle futbolcularımızı küçümsemiyorum ayakta alkış tutuyorum ben hepsine helal olsun bize karşı başta antalya sporundan tut manise kayseri bucasporun kalecisi eskişehir mücadelenin 3\1 fenere göstermediler 90 dakika bu kopma maçlarını izledim ben ama şunu belirtmek istiyorum gaziantep ve ankaragünü tebrik ediyorum bize göstermiş olduğu mücedelenin aynısını fenerede gösterdiler.AKP olayına gelince siyasitin futbola karıştığına bende inanıyorum bunu tartışmak normalli bence hayır ama seçimlerde Trabzon şehrimizden Akp çok oy kaybetecek fener eğer şampiyon yaparsalar.

TEŞEKKÜRLER TRABZONun ASLANLARI TEŞEKKÜRLER sizi seviyoruz kendi adıma konuşayım seviyorum sizi aslanlar gibi mücedele ettiniz türk futbolu utansın
    T۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫R۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫A۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫B۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫Z۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫O۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫N

Nereden
    İstanbul

Alıntı Salih Yazıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rıza efendi fenere 8 bin bilet!!!

Nereden
    İstanbul

Alıntı prenha61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lig bitti sayılır sayılı dakikalarımız kaldı şurada bu takım bu kadar ilerlemişse bu futbolcularla kesinlikle futbolcularımızı küçümsemiyorum ayakta alkış tutuyorum ben hepsine helal olsun bize karşı başta antalya sporundan tut manise kayseri bucasporun kalecisi eskişehir mücadelenin 3\1 fenere göstermediler 90 dakika bu kopma maçlarını izledim ben ama şunu belirtmek istiyorum gaziantep ve ankaragünü tebrik ediyorum bize göstermiş olduğu mücedelenin aynısını fenerede gösterdiler.akp olayına gelince siyasitin futbola karıştığına bende inanıyorum bunu tartışmak normalli bence hayır ama seçimlerde trabzon şehrimizden akp çok oy kaybetecek fener eğer şampiyon yaparsalar.

TeŞekkÜrler trabzonun aslanlari teŞekkÜrler sizi seviyoruz kendi adıma konuşayım seviyorum sizi aslanlar gibi mücedele ettiniz türk futbolu utansın
    adamlar stadyumu trabzonspora sus payi verdİler!!! Bakin gecen cumartesİ baŞbakan rİzedeydİ..oradan gİresuna geÇtİ..yahu bu adam neden trabzona gelmedİ dİye akp nİn mİtİng programina baktim..mayisin 31 İnde trabzonda...yanİ lİg bİttİkten 10 gÜn sonra...neden Şİmdİ gelmedİn de lİg bİtİnce gelİyorsun..10 gÜne kadar herŞey unutulacak dİmİ? HerŞey ayarlanmiŞ...

Stadyumun yapimi durduruldu Şuan mahkeme karariyla...neden? Ya trabzonlular oy vermezse dİye..adamlar Şantaj olarak bunu kullaniyorlar resmen

prenha61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

adamlar stadyumu trabzonspora sus payi verdİler!!! Bakin gecen cumartesİ baŞbakan rİzedeydİ..oradan gİresuna geÇtİ..yahu bu adam neden trabzona gelmedİ dİye akp nİn mİtİng programina baktim..mayisin 31 İnde trabzonda...yanİ lİg bİttİkten 10 gÜn sonra...neden Şİmdİ gelmedİn de lİg bİtİnce gelİyorsun..10 gÜne kadar herŞey unutulacak dİmİ? HerŞey ayarlanmiŞ...

Stadyumun yapimi durduruldu Şuan mahkeme karariyla...neden? Ya trabzonlular oy vermezse dİye..adamlar Şantaj olarak bunu kullaniyorlar resmen
    renktaş şampiyonluk aşkı 1996 bunaya ilk kez bu kadar alevlendi dimi biz trabzonlular trabzonsporlular ezikbahçeliler gibi gerizekalı değiliz unutalım ufak bir ayrıntıyı atlamışlar 1996 dan bu yana bu kadar alevlenmiş bir sezon yaşıyoruz ve 1 günde 10 günde 1 senede belkide unutulacak bir olay mı bu sence ? yolda bir trabzonsporlu gör ve ona sadece şunu sor cem papila olayı kaç senelik olay dimi unutuldumu unutulmadımı.bize avni akerde yeter yavuz selimde yeter yapmayı versinler stadı son olarak şunu diyorum 31 mayısta Trabzon cevahır outle nin resmi açılışını ve bunun gibi hastaneler in vb. açılışını yapmaya geleceklar sen protestoları gör eğer fener şampiyon olursa....
    T۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫R۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫A۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫B۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫Z۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫O۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫N

Nereden
    İstanbul

Alıntı prenha61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    renktaş şampiyonluk aşkı 1996 bunaya ilk kez bu kadar alevlendi dimi biz trabzonlular trabzonsporlular ezikbahçeliler gibi gerizekalı değiliz unutalım ufak bir ayrıntıyı atlamışlar 1996 dan bu yana bu kadar alevlenmiş bir sezon yaşıyoruz ve 1 günde 10 günde 1 senede belkide unutulacak bir olay mı bu sence ? Yolda bir trabzonsporlu gör ve ona sadece şunu sor cem papila olayı kaç senelik olay dimi unutuldumu unutulmadımı.bize avni akerde yeter yavuz selimde yeter yapmayı versinler stadı son olarak şunu diyorum 31 mayısta trabzon cevahır outle nin resmi açılışını ve bunun gibi hastaneler in vb. Açılışını yapmaya geleceklar sen protestoları gör eğer fener şampiyon olursa....
    yapmazsak Şerefsİzİz!!!

slmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Pazar günü Trabzonda olmalıyım.Şampiyon olsakta olmasakta bu takımı karşılamalıyım.
    Mustafa Yumlu.

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Fb maçından peşpeşe gelecek gol haberleriyle büyük ihtimal puan kaybederiz. Zaten ne önemi var ki..
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çılgın Hamsi

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı agora61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son satır hariç imzamı atıyorum izninle...

Dün maçta statta da söyledim..Eger kim bir partiyi Trabzonspor kadar seviyorsa onun ta..

Üstüne alınan alınsın umrumda değil..Bir yalakalılktan almış başını gidiyor

hanifta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bari kazanalım da puan puana bitsin,her şeye rağmen averajla şampiyonluğu kaçırmış olalım...

exelans_25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

akşam rıza hoca telegole bağlandı stadın süslenmesine izin vereceğiz.birçok fenerli arkadaşım benden bilet istiyor gerekeni yapacağım.fenerbahçe çok güçlü takım biz küme düşmemeye oynayan bir takımız gibi cümleler kurdu.arkadaşlar kendinizi 2.liğe kesin olarak şartlayın.bu şerefsiz düzende biz şampiyon olamayız
    Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konur...

tarsus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

kim ne derse desin ezikler siyasetide devreye koyarak ayak oyunlarıyla masa başında bu işi götürüyorlar biz ise hala başfenerbakanın tarafsız olduğunu tartışıyoruz.31 mayısta trabzona mitinge geldiğinde pankart hazırlansın ve söyle yazsın''BUYURDUĞUNUZ GİBİ HER ŞEY AYARLANDI ŞAMPİYONLUĞU VERDİK HANİ STADIMIZ''

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cünet çakır maçtan sonra camdan dışarı bakarken kavga eden 2 tane çocuğu görünce düdüğünü çalıp penaltı diye bağırmış diyolar.
    Adamın psikolojisi bozulmuş ya.
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

cenk52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

rıza efendi fenere 8 bin bilet!!!
    Rıza hoca ne yapsın? Adamlar bu fırsatı yakalamış, tersi olsa bizim Karabük maçı ne kadar olur sizce? Adam gibi top oynasınlar yeter. Birde hakem lütfen Bünyamin olmasın...

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cenk52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rıza hoca ne yapsın? Adamlar bu fırsatı yakalamış, tersi olsa bizim Karabük maçı ne kadar olur sizce? Adam gibi top oynasınlar yeter. Birde hakem lütfen Bünyamin olmasın...
    8 bin vermek ayrı, gizliden 8 bin doldurmak ayrı

slmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Benim zaten bu satılmışlardan umudum yoktu,bügun gördüklerimle hiç yok.Adamlar dünden razı yenilmeye,mecnun itide aziz köpeğinden emir almıştır stadı bize verin diye.Tek umudumuz rıza diyorduk onada mecnun iti ayar çekmiş konuşmalarına bakınca öyle anlaşılıyor.Bizim şanssızlığımız bunların son hafta pilot takımlarıyla maç yapacak olması,başka deplasman olsaydı yine sendrom yaşama ihtimalleri yüksekti.
    Mustafa Yumlu.

Nereden
    İstanbul

adamlar forumlarda bizim şampiyon olmamamızı istiyor ve hasılat düşünüyor daha ne olsun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)