Sayfa 13 Toplam 113 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 63 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2817 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 34.Hafta | Karabükspor 0-4 Trabzonspor

yigits - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Karasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki konu başlığına uygun olmayacak ama malum seçimler yakın, başbakan Trabzon'a miting yapmaya gelecek.Lütfen arkadaşlar trabzonsporumuz atkısını boynunda görmek istemiyoruz Trabzondaki arkadaşlar lütfen kapı kapı dolaşın kimse gelmesin.Her seferinde trabzona olan kinini açıkca ifade eden bir başbakanın aslında şu zamanda Trabzon'a da gelmemeli bence.Merak ediyorum ne açıklayacak Trabzon bu ligin renkli takımı, gönüllerin şampiyonu mu diyecek? Buca maçı öncesi'' aman aksilik çıkmasın, hallederiz'' bunları unutmayalım,başta faruk özak olmak üzere hepsine gereken cevabı verelim.
    Kesinlikle katılıyorum.

ThePatriot61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sivas -fb maci yüzyilin yatisi olarak bakiliyor ama kimseden de cit yok. Gecen seneki durumu olusturmaliyiz. Aynisini bizede yapmislardi yok kaybederseniz maci sattiniz zaten bursayi sevmiyorsunuz falan filan. Bizimkiler de en azindan mücadele ettiler direndiler. Sivasin forumuna bakiyorum heriflerin yüzde 90 sani
    yatalim diyor. Bunlar gözlerini sadece gelen paraya diktiler. Ama hersey para degildir iste.

"Büyük olmak için büyüklerle sevişmeyeceksin, savaşacaksın önce..." ÖZKAN SÜMER.
    Rüzgar eken firtina biçer

#7 Taquara

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı yigits Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıyorum.
    bende katılıyorum.

merakla bekliyorum Trabzon halkı asil olduğunu gösterecek mi diye

barisb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı samet28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    az önce sivazların forumuna girdim hepsi şöyle diyor :biz feneri yenelim karabükte trabzonu ...şerefsizlerr
    kendilerini nimetten sanmak bu olsa gerek. bırakın şu adamları.
    Vurdu, gol olduuuu...

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mecnun beye kalsa maçı satar hatta gerekirse 10 gol bile yiyebilirsiniz derde, Rıza Hoca öyle şeylere pabuç bırakmaz Fener'e karşı
    Önce TRABZONSPOR

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz çıkalım adamlar gibi mücadelemizi yapalım. Şayet şampiyonluk kaybedilecekse varsın 2 li averajla kaybedilsin. Puan la kaybetmek bana koyar.
    (İtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuşmam Futbol oynamamış biri bazı şeyleri anlayamaz" lafına cevabı) " Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Trabzonspor93 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen... Ilahi Adalet herseyi görür...
    Ligin başından beri İlahi Adalet diye kendimizi avundurduk. Nerede İlahi Adalet ?. Fenevbahçe bütün Adaleti bozuyor keşke bir şey olsada şu maçı kaybetseler umuduyla maça başlıyoruz üstte fener yazısı bizim maç açık. Sonra açıyoruz FB maçını bakıyoruz Fenerbahçe çok kötü oynuyor rakip onları kendi yarı sahalarında baskıya boğuyor. Bu arada biz 1. 2. golleri atmış oluyoruz. Sonra orada maçın skoru geliyor. Ne oluyorsa oluyor o anlardan sonra. Hakem başlıyor penaltılar,alakasız fauller,ofsayttan atılan goller. Ne oluyorda hakemler birden böyle kararlar veriyorlar?

Onun için bu lig de ne İlahi Adalet Diyebiliriz Ne de Bu lig Çekişmeli geçiyor diyebiliriz...
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

apachi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

boşverin ligi herkes avrupaya odaklansın harbiden de figüranmışız ligde ama görücez bu laleler şl de sıfır çekince o pkk lı başkanı bakalım ne bok yiyecek uefayı mı tehdit edecek yoksa uefanın hakemlerini mi azarlayacak yoksa avrupa devlerini mi satın almaya kalkışacak şerefsiz köpek
    Ayık Olun, Ayık Olmak İyidir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı apachi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    boşverin ligi herkes avrupaya odaklansın harbiden de figüranmışız ligde ama görücez bu laleler şl de sıfır çekince o pkk lı başkanı bakalım ne bok yiyecek uefayı mı tehdit edecek yoksa uefanın hakemlerini mi azarlayacak yoksa avrupa devlerini mi satın almaya kalkışacak şerefsiz köpek
    Tam tersi Şu anda sadece lige odaklanmalıyız.27 yıllık bir hasretten bahsediyoruz burada biz avrupa'ya bakacaksak ilk önce kadromuzu bir arada tutmalıyız sene sonunda da. Hadi grupları geçeriz o problem değil ancak ya karşımıza M.United,Real Madrid,Barcelona, ve benzeri köklü takımlar çıksa ne yapacağız...

Asıl Önemli olan lig...

Harun CAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Selçuk Demircioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seksene kadar yenik oynayalım...Fener rehavete kapılsın..Yenik duruma düşer belkide..Sonra da gelsin gollerimiz fener strese girsin...Saçma gelebilir ama denemek gerekiyor...

Abi naptın ya biz elduk bittuk o vakit stresten

apachi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı MB_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam tersi Şu anda sadece lige odaklanmalıyız.27 yıllık bir hasretten bahsediyoruz burada biz avrupa'ya bakacaksak ilk önce kadromuzu bir arada tutmalıyız sene sonunda da. Hadi grupları geçeriz o problem değil ancak ya karşımıza M.United,Real Madrid,Barcelona, ve benzeri köklü takımlar çıksa ne yapacağız...

Asıl Önemli olan lig...
    İçinde bi umut var farkındayım benimde var ama umutlanıp üzülmektense bende yönetim gibi baştan yenilgiyi kabullenmek zorunda kaldım ya başkaları tarafından kabullenmek zorunda bırakıldım. imzamdan anlarsın ne kadar umutlu oldugumu anca pazartesi sabahı değiştiririm. Allah hayırlı etsin sonumuzu offffff offf
    Ayık Olun, Ayık Olmak İyidir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı apachi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde bi umut var farkındayım benimde var ama umutlanıp üzülmektense bende yönetim gibi baştan yenilgiyi kabullenmek zorunda kaldım ya başkaları tarafından kabullenmek zorunda bırakıldım. imzamdan anlarsın ne kadar umutlu oldugumu anca pazartesi sabahı değiştiririm. Allah hayırlı etsin sonumuzu offffff offf
    Stresimiz o kadar büyük ki... Yinede bizi kabullendirmek zorunda bırakanlara kanmayalım sonuna kadar destek... Takımımız şampiyon olmasa bile yine çıkıp haykıra haykıra 2. oluşumuzu kutlarız...

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bjk lı yazmış

Yer; Sivas 4 Eylül Stadyumu.
    Dakika 8.. Fener bir gol yer.
    2 dak. sonra, bir "olsa da olur, olmasa da olurdu" penaltısından Alexandra atar fener adına golü, 1-1 olur.
    Fener'in yoğun ataklarına rağmen, sonuna kadar böyle gider bu maç..

Yer; Karabük Şehir Stadı..
    TS; 61. dakikada 1 tane atar ve sonrasında anlamsız bir şekilde kapanmaya başlar.
    Emenike hayatının futbolunu oynar.. Karabük deli ataklarla yüklenir TS kalesine. Kaleci devleşir.
    Karabük'ün 3 topu direkten döner.
    Maçta çıkan kavga sonucu TS 9 kişi, Karabük 10 kişi kalır.
    Çıkan olaylar sonucu TS-Karabük maçı 10 dakikaya yakın uzar.
    ...
    ...

Fener maçı 1-1 bitmiş, tüm stad kulaklar radyoda TS maçını dinler.
    Karabük'ten beklenen gol haberi 90+8'de gelir Karabük atar.
    Ancak hakem, yan hakeminin uyarısıyla, açık ofsayt olan golü iptal eder.
    Velakin.. bu arada olan olmuş, golün iptal edildiğini duymayan Fenerliler, Sivas'ta Madenci dansına başlamışlardır..
    Stadyum, "Şampiyon fener" ve "en büyük karabük" sesleriyle inlemektedir..
    Neden sonra birileri "yoksa.. ? " diye geçirir içinden. Geri döner.. Televizyona bakar.. ki şampiyon TS olmuş..
    Haber hızlıca tüm stada yayılır.. Toplu intiharlar.. birbirini kesme vakaları görür Türkiye.
    Bilica olay yerinden kaçmak için çukur kazmaya çalışırken Alex'in ayağına vurur kazmayı.
    Olayı gören Volkan, Bilica'yı Alexandranın sağ bacağıyla kovalarken lugano'yla çarpışır, kaleci eldivenleri kulağına kaçan lugano hastaneye kaldırılır.
    Hastaneye yetişmek için son sürat giden ambulans, olay yerinden kaçmayı başarmış bilica'nın cipiyle kafa kafaya girer.
    Lugano Bilicanın içinden geçerken, boğazına dolanan lugano'nun barsakları sebebiyle vefat eden Bilica'nın cesedi, yoldan geçen bir kurye motosikleti tarafından yanlışlıkla ezilir ...
    Tarih tekerrür, hayat devam eder fenevbahçe cumhuviyetinde...
    Amin.
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

msukas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ah o eskişehir maçı okadar söyledik a maçı alasaydık şimdi şampiyonluk şarkıları söylüyorduk şimdi. söylemiştim ozaman satılıkşehirin fenevbahçe için oynayacağını ve 10 kişi defans yapacağını

Nereden
    İstanbul

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bjk lı yazmış

Yer; Sivas 4 Eylül Stadyumu.
    Dakika 8.. Fener bir gol yer.
    2 dak. sonra, bir "olsa da olur, olmasa da olurdu" penaltısından Alexandra atar fener adına golü, 1-1 olur.
    Fener'in yoğun ataklarına rağmen, sonuna kadar böyle gider bu maç..

Yer; Karabük Şehir Stadı..
    TS; 61. dakikada 1 tane atar ve sonrasında anlamsız bir şekilde kapanmaya başlar.
    Emenike hayatının futbolunu oynar.. Karabük deli ataklarla yüklenir TS kalesine. Kaleci devleşir.
    Karabük'ün 3 topu direkten döner.
    Maçta çıkan kavga sonucu TS 9 kişi, Karabük 10 kişi kalır.
    Çıkan olaylar sonucu TS-Karabük maçı 10 dakikaya yakın uzar.
    ...
    ...

Fener maçı 1-1 bitmiş, tüm stad kulaklar radyoda TS maçını dinler.
    Karabük'ten beklenen gol haberi 90+8'de gelir Karabük atar.
    Ancak hakem, yan hakeminin uyarısıyla, açık ofsayt olan golü iptal eder.
    Velakin.. bu arada olan olmuş, golün iptal edildiğini duymayan Fenerliler, Sivas'ta Madenci dansına başlamışlardır..
    Stadyum, "Şampiyon fener" ve "en büyük karabük" sesleriyle inlemektedir..
    Neden sonra birileri "yoksa.. ? " diye geçirir içinden. Geri döner.. Televizyona bakar.. ki şampiyon TS olmuş..
    Haber hızlıca tüm stada yayılır.. Toplu intiharlar.. birbirini kesme vakaları görür Türkiye.
    Bilica olay yerinden kaçmak için çukur kazmaya çalışırken Alex'in ayağına vurur kazmayı.
    Olayı gören Volkan, Bilica'yı Alexandranın sağ bacağıyla kovalarken lugano'yla çarpışır, kaleci eldivenleri kulağına kaçan lugano hastaneye kaldırılır.
    Hastaneye yetişmek için son sürat giden ambulans, olay yerinden kaçmayı başarmış bilica'nın cipiyle kafa kafaya girer.
    Lugano Bilicanın içinden geçerken, boğazına dolanan lugano'nun barsakları sebebiyle vefat eden Bilica'nın cesedi, yoldan geçen bir kurye motosikleti tarafından yanlışlıkla ezilir ...
    Tarih tekerrür, hayat devam eder fenevbahçe cumhuviyetinde...
    Amin.
    hahahahahahahahahahah süper ya gülmekten zor okudum

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

süper olmuş yaa ççç
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

Nereden
    Trabzon

Senaryo muhteşem ççç

Abluka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şampiyonlar ligi yarı final maçlarını gördükten sonra dünyanın hangi bölgesinden olursa olsun hiçbir hakeme güvenmiyorum. Alayı kulağına üfleneni gönlünden geçeni düdüğünden döküyor!
    Ayrıca çeyrek final maçları da rezaletti
    bazen geriye dönüp bakıyorum da.... boynum kütlüyor falan, rahatlıyorum. güzel oluyor yani...

robinhood61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ulan fenerin son maçı için bi takım seç deseler sivası son sıraya yazardık bence bu işin içinde azize var
    KOŞAN VE İYİ PAS YAPAN TAKIM. ÇOK MU ŞEY İSTİYORUM?

Nereden
    Trabzon

Size şunu diyorum,en ummadığınız takım Sivas olsa da,her şeyin ters dönme olasılığını da düşünün.Gördük ki,güvendiğimiz dağlara kar yağdı.Güvenmediklerinize umut besleyin.Belki ummadık bir anda gelir şampiyonluk.

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pazar günü basında yer alacak "Sıvas yüzyılın yatışına hazır" başlığını doğrulayan gelişmeler ne kadar güzel..

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

3-4 günde olsa umut beslemeyin.

Geçen yıl Trabzonspor dışında bir takım olsaydı yine şampiyondular.
    Denizli zati facia. Orda çok fazla dolap döndü. Aziz artık işi ayarlamıştır.

82 puan ile puan farkı olmadan +1 averaj ile şampiyon olsunlar, yeter.
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Forumdan Uzaklaştırılmıştır kral 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hacıosmanoğlu çileden çıktı

Trabzonspor eski başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor'un şampiyonluğunun 4. kez çalındığını söyleyerek sert açıklamalar yaptı.
    Trabzonspor eski başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan, Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman ve Fenerbahçe'ye çok sert sözler!..

Kanaltürk'te yayınlanan, Reha Muhtar'ın sunduğu, Ercan Saatçi, Serdar Bali ve Kaya Çilingiroğlu'nun yorumcu olarak katıldığı Çok Farklı programına konuşan İbrahim Hacıosmanoğlu, futbol gündemine damga vuracak açıklamalarda bulundu.

İşte Hacıosmanoğlu'nun olay yaratacak sözleri:

"TÜRKİYE'DE FUTBOL SATILMIŞ"

Türkiye'de futbol konuşulmaz. Türkiye'de futbol satılmış. futbolu yönetenler satılmış. Yönetilenler satılmış. Trabzonspor'u yöneten insanlara ben kızıyorum. Başka kimseye kızmıyorum.

"FENERBAHÇE 7 MAÇI YA HAKEMLERLE YA DA RAKİP FUTBOLCULARI SATIN ALARAK KAZANDI"

Futbolu satın alan Aziz Yıldırım diye bir adam var, bütün insanları sindirmiş. 2,5 sene görev yaptım. 2,5 senede onlara yapmadığım hakareti bırakmadım bana bir cevap veremediler. Niye veremediler? Çünkü bunlar korkak, ödlek adamlar. F.Bahçe 17'de 16 yapmış ama nasıl yapmış? Şurada rezilliği seyrediyoruz. 17'de 16 yaptığı yerde 7 maçı hakemlerle almış ya da rakip futbolcuları satın alarak almış.

"1 DEFA ALİ ŞEN, 2 DEFA AZİZ YILDIRIM TRABZONSPOR'UN ŞAMPİYONLUĞUNU ÇALDI"

Trabzonspor'un elinden 3 sefer şampiyonluğı çaldılar. Bir sefer Ali Şen, iki sefer de Aziz Yıldırım çaldı yine böyle hakem oyunlarıyla. 4. şampiyonluğu çalıyor ama başlarına bela geliyor. Trabzonspor şampiyon olsaydı Hacıosmanoğlu bu kulübün başına gelmezdi. Şampiyonluğu çalarsanız bu taraftar çalanların başını kıracak adamı getirecek bu kulübün başına.
    "SADRİ ŞENER'İN İSTİFASINI İSTEYECEĞİM"

Trabzonspor şampiyon olamazsa Sadri Şener'in istifasını isteyecek kamuoyunu ben oluşturacağım. Şenol Güneş'in kabahati ne, bu futbolcuların kabahati ne?

"CÜNEYT ÇAKIR TALİMAT ALMIŞ YA DA PARA ALMIŞ"

Baktılar 20 dakika Ankaragücü iyi oynuyor bu maçı kazanabilir. Cüney Çakır 1 hafta önce Trabzonspor maçında ceza sahasının dışında penaltı verdi. Sen onu özellikle mi verdin Fenerbahçe'nin maçına bu hatayı düzelt diye. Böyle bir penaltı tarihte görülmüş mü? Bu talimat almış ya da para almış. Bunun başka bir yolu yok ki. Bu konular böyle televizyonlarda konuşulduğu gibi değil. Bunları yaşamak lazım. Yaşananları da bu şekilde kamuoyuyla paylaşmanız lazım. Yaşadıklarınızı kamuoyunun önüne çıktığınız zaman farklılaştırırsanız o zaman hiçbir katkı sağlayamayız.

"ALİ ŞEN 'BİR TAŞLA ŞAMPİYONLUĞU ALDIM' DEDİ"

Trabzonspor'un 1995-96'da hocası Şenol Güneş 82 puan alıyor ve o günün F.Bahçe Başkanı Ali Şen'in yaptığı entrikaları ve ayak oyunlarını ben bugüne kadar kaç sefer söyledim. En sonunda Ali Şen de çıktı televizyonda ve "Bir taşla şampiyonluğu aldım" dedi. Şampiyonluğu nasıl aldılar Trabzonspor'un elinden biliyor musunuz? Statta 20 bin kişi, stat dışında 30 bin kişi var. 50 bin de güvenlik görevlisi var. Trabzonsporlu yöneticiler polis copları yiyerek şeref tribününde maç seyretmeye gittiler ve Trabzonspor'dan şampiyonluk çalındı.
    "ŞAMPİYONLUĞU KAYBETTİĞİMİZ MAÇTA VERİLMEYEN PENALTIMIZDA FUTBOLCUMUZU SUÇLADILAR"

2003-2004'te Ziya Doğan hoca ve Trabzonspor yine şampiyonluğa gidiyor. Erman Toroğlu pozisyona yorum yapıyor, hakem Metin Tokat. Maçı alsak şampiyon olacağız. Pozisyonu nasıl yorumluyorlar biliyor musunuz? Hasan Üçüncü sağdan orta yapıyor, Fatih Tekke'ye penaltı yapıyorlar. Fatih Tekke'ye bu penaltı neden yapılıyor demiyorlar da Hasan Üçüncü bu ortayı neden yarım saniye önce yapmadın diye eleştiriyorlar. Hasan Üçüncü suçlu oluyor ortayı geç yaptı diye. Erken yapsa Fenerli futbolcu yetişecek penaltı olmayacak. Ve şampiyonluğu kaybediyoruz.

"CEM PAPİLA TRABZONSPOR'UN ELİNDEN ŞAMPİYONLUĞU ALIP FENERBAHÇE'YE VERDİ"

2004-2005 sezonunda yine Şenol Güneş hocamız. Yine şampiyonluk potasındayız. Futbolun temiz olduğunu söyleyenler, biz futbolu böyle oynarız diyenlere sesleniyorum. O zamanki Federasyon görevlisi Şekip Mosturoğlu, Cem Papila'nın hukuK fakültesinden arkadaşı. İki hafta önce G.antep'te Trabzonspor'u perişan ediyor ve Trabzonspor'u yendiriyor. Ne tesadüftür ki 2-3 hafta sonra Cem Papila Şükrü Saracoğlu Stadı'nda futbol tarihinin katliamını yapıyor ve Trabzonspor'un elinden şampiyonluk alınıp Fenerbahçe'ye veriliyor.

"AYKUT KOCAMAN'IN YÜZÜ PENALTIDAN SONRA MORARMIŞTI"

Bu sezona bakıyoruz. Yine Şenol Güneş teknik direktör.Aykut Hoca'yı ben de tanırım. Aykut Hoca penaltı pozisyonlarıyla ilgili sözleri söylediği zaman onunla karşılaştık. 'Başkanım ben böyle şeyleri söylemedim, sadece standart olmalı dedim. Yoksa direk Trabzonspor'un penaltılarını söylemedim' dedi bana. Aykut delikanlı bir kardeşimizdir. O penaltı verildiği zaman yedek kulübesinde gördüm onu, yüzü kararmıştı, morarmıştı. Yani delikanlılığından herhalde rahatsız oldu.
    "BU ENTRİKALARI DURDURAMAYANLARA YAZIKLAR OLSUN"

Elinoğlu hangi entrikaları çevirirse çevirsin.. 95-96'da Ünal sakatlanmıştı, bu takıma bir oyuncu lazımdı, alamadılar. Yine ayak oyunlarıyla maçı kaybettik. Orada krizi yönetemeyen Trabzonspor'un başkanı ve yöneticilerinin acizliğinden maçı kaybettik. 2003-2004 ve 2004-2005'te de yine krizi yönetemediği için Trabzonspor'un başkanı ve yönetimi şampiyonluğu kaybettik. Trabzonspor camiasının gücünü bu ülkede herkes biliyor. Böyle camianın gücünü arkanıza alamıyorsunuz ve bu entrikalara kurban giderek şampiyonluğu veriyorsunuz. Yazıklar olsun entrikaları durduramayanlara. Bu seneye geliyoruz. Bir santrfora ihtiyacın var ama gidiyorsun Brozek kardeşleri alıyorsun. 9 puan farkı eritiyorsun. Devre arasında Aykut Hoca demiş ki "Trabzonspor'un penaltılarını iredeleyin" sen bundan panikliyorsun.

"FENERBAHÇE'NİN MAÇLARI NASIL ALDIĞINI KAMUOYU ÇOK İYİ BİLİYOR"

Fenerbahçe 17'de 16 yapmış tebrik ediyoruz. Kayserispor maçını nasıl aldıklarını kamuoyu çok iyi biliyor. Gençlerbirliği maçını iki metreden ofsayt ve yalandan bir penaltıyla nasıl aldıklarını kamuoyu biliyor. Beşiktaş maçını irdeleyin, nasıl alınığı çok iyi biliniyor. G.Saray maçını nasıl aldığını bu kamuoyu çok iyi biliyor. Eskişehir maçını nasıl aldığını çok iyi biliyor. Bülent Uygun 23 dakika dayandı Eskişehirspor'un stoperine. İki gol yedirdi ama 3. golü Alex kafayı vururken geri çekti, atamadı 23. dakikada oyundan çıkardı. Buca maçını nasıl aldığı hep beraber seyrettik. Gökhan Gönül topu yere vuruyor ama sarı kart gösteremiyor ama bizim maçta istem dışı top Burak'ın eline çarpıyor ve sarı kart gösteriliyor bir dahaki maçta oynamasın.

"BEN GAZİANTEPSPOR MAÇINDAKİ GİBİ PENALTI İSTEMİYORUM"

Federasyon'un hatalarına bakın. Bülent Yıldırım Eskİşehir maçında futbol oynatmadı Trabzonspor'a o maç berabere bitsin diye. Döndünüz Karabük maçında sanki Türkiye'de başka hakem kalmamış gibi Karabükspor maçına verdiniz. 16. dakikada Selçuk'un kırmızı kartını es geçen bir hakem. Cüneyt Çakır'ı Trabzonspor maçına veriyorsunuz. Trabzonspor-G.Antep maçını yönetiyor. Ceza sahası dışındaki pozisyonda penaltı veriyor. İstemiyorum öyle penaltıyı! Öyle puan da istemiyorum, öyle şampiyonluk da istemiyoruz. Bir maç sonra Cüneyt Çakır'ı F.Bahçe maçına verilmesinin manası nedir? O Cüneyt Çakır ne yapıyor? Bakıyoruz ki A.Gücü Fenerbahçe karşısında iyi oynuyor. Nasıl durdururuz bunu? Tarihte görülmemiş bir penaltı veriyor. Şimdi futbolda bakıyorsunuz ki insanlar nasıl etki altına alıyor. Trabzonspor Yönetimi bunlarla uğraşmayacak tabi ama bunlara karşı da mücadele edecek.
    "AZİZ YILDIRIM, 'BEN ŞAMPİYONLUKLARIN SAHADA KAZANILMADIĞINI ÖĞRENDİM' DEMEDİ Mİ"

Aziz Yıldırım, TFF Başkanı'na her türlü çirkefliği yaptığı noktada o TFF Başkanı Fransa'ya gidip onunla el sıkışmak için, Topukyaylası'na gidip her şeyi yapmak için Aziz Yıldırım'ın tahakkümü altına girdi mi? Girdi. Ayın Aziz Yıldırım kendisi televizyonlara çıkıp demedi mi "Ben şampiyonlukların sahada kazanılmadığını öğrendim." Bunu dedikten sonra Cem Papila faciasını yaşadık.

"GAZİANTEP MAÇINI ALLAH ALDI, SAMSUN MAÇINI BEN ALDIM DİYEN DE AZİZ YILDIRIM'DI"

Mustafa Denizli Fenerbahçe'yi şampiyon yaptı. Aziz Yıldırım, Denizli'yi kovduktan sonra "Gaziantep maçını Allah aldı, Samsun maçını ben aldım" dememiş midir? Bu entrikaları herkes biliyor, ancak ne yazık ki kimisi reklam alamam korkusuyla, kimisi zarar ederim korkusuyla, kimisi bir yerlere gelemem korkusuyla bu kameraların önüne çıktıkları zaman herkes peygamber kesiliyor.

"BEN BAŞKAN OLDUKTAN SONRA AZİZ YILDIRIM TÜRK FUTBOLUNDA 24 SAAT KALAMAYACAK"

Trabzonspor'un elinden şampiyonluk 4. sefer çalınıyor, 5. sefer çalınamayacak. Bu camia bunun hesabını soracak! Ben de Trabzonspor başkanlığına yeniden aday olmayacaktım ama bu olaylar beni tekrar hırslandırıyor. Trabzonspor Başkanı olduğum zaman Türkiye'de gündemi ben tayin edeceğim. Ama F.Bahçe Başkanı Yıldırım, ben Trabzonspor'un başına geçtiğim zaman da onun kamuoyunun bilip de kimsenin söyleyemediği ayıplı bir durumundan dolayı Türk futbolunda 24 saat kalamayacak. Buradan Hacıosmanoğlu sözü veriyorum. Trabzonspor Başkanı olduğum zaman da bunu göreceğiz. Bu ülkede hakikaten adaleti koruyan insanlar varsa bu kirli ilişkilerin içinden çıkmalıdır. Bu insanların yolunu kesmediğimiz sürece Türk futbolu Avrupa kapılarından dışarıya çıkamaz.
    Konu kral 61 tarafından (17.05.2011 Saat 18:49 ) değiştirilmiştir.

sercaninanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eğer şampiyon olamassak hiç bir futbolcunun kameralar önünde ağlamasını istemiyorum içerde ağlasınlar bunu yazıyorum çünkü bizimkilerduygusal insanlar emek hırsızlığına kayıtsız kalamazlar ben evimde ağlıyacağım

Nereden
    Trabzon

Alıntı Karasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki konu başlığına uygun olmayacak ama malum seçimler yakın, başbakan Trabzon'a miting yapmaya gelecek.Lütfen arkadaşlar trabzonsporumuz atkısını boynunda görmek istemiyoruz Trabzondaki arkadaşlar lütfen kapı kapı dolaşın kimse gelmesin.Her seferinde trabzona olan kinini açıkca ifade eden bir başbakanın aslında şu zamanda Trabzon'a da gelmemeli bence.Merak ediyorum ne açıklayacak Trabzon bu ligin renkli takımı, gönüllerin şampiyonu mu diyecek? Buca maçı öncesi'' aman aksilik çıkmasın, hallederiz'' bunları unutmayalım,başta faruk özak olmak üzere hepsine gereken cevabı verelim.

Bu tepkiniz çok duygusal bir tepki olarak görülebilir fakat hiç bir siyasinin rakip takımı hedef alacak ifadeler kullanması hoş değil.Evet sadece buca maçında değil diğer maçlarda da aksilik çıkmadı.Başardılar hepsini tebrik ediyorum.Ama unutulmasın ki TRABZONSPOR herşeyin üstündedir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)