Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Için Çözüm Yollari

Arkadaslar her agizdan bir ses ciktigi su günlerde. Takimimizin kötü gidisiyle birlikte herkes birseyler diyor hakli ya da haksiz herkesin kendi bir görüsü mutlaka vardir.. Trabzonspor siz yönetiyor olsaniz takimin Trabzonsporu bu kötü günlerinden kurtarmak için ne yapardiniz, nasil bir formul uygulardiniz..

Diger konu basliklari altinda karisik bir halde yorum yapmaktansa yorumlarimizi bu baslik altinda toplayalim..Belki okurlar duyarlarda güzel bi cözüm yolunu bulmus olur ve takimimizi bu kötü günlerinden daha iyi günlere tasiriz..

Görüslerinizi bekliyorum..

Nereden
    Samsun

söyle baslayayim,defansa çözüm bulunmali...iki adam aliniyor defansa,nasi bi çeliskidir 30 yasindaki fatih 11 de yeni yabanci transfer yedek,kalede de inanilmaz bi çocuk...

neyse...kim ne derse desin benim düsüncem bu takimin Gökdenize ihtiyaci var...zimkovyak,yattara,gökdeniz,fatih,ömer riza...bu adamlar yeter bize

bide her zaman her kosulda destege devam...bir gün bi yerde düzlüge çikacagiz insallah...

Naim
    Ziyaretçi

Ufukhan gibi bir yetenek bulmussun sag kanat sol kanat her türlü oynuyor fatih akyeli alip sag tarafi ufukhandan aliyorsun
    koy ufukhani sola celo ile olmuyor bu sene
    yada yokmu paf takimda bu adamin sol kanattaki arkadasi birde orta sahaya ko bir genc
    hiç degilse seneye isimize yararlar

zanoylu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Yaþ
    48

Aynen dedigin gibi bu adamlari bir maç içersinde toparlaya bilsek uçariz......

Alýntý denizgrsy Nickli Üyeden Alýntý

söyle baslayayim,defansa çözüm bulunmali...iki adam aliniyor defansa,nasi bi çeliskidir 30 yasindaki fatih 11 de yeni yabanci transfer yedek,kalede de inanilmaz bi çocuk...

neyse...kim ne derse desin benim düsüncem bu takimin Gökdenize ihtiyaci var...zimkovyak,yattara,gökdeniz,fatih,ömer riza...bu adamlar yeter bize

bide her zaman her kosulda destege devam...bir gün bi yerde düzlüge çikacagiz insallah...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Trabzonspor, geçen 2 sene içerisinde basarisiz transferler sonucu bu hale gelmistir.Tabi bunda sansiz oldugumuz dönemlerde çoktur.Mesela bir Szymek'in ayaginin kirilmasi,Fatih'in sakatligi ve Gökdeniz olayi hep ayni döneme damgasini vurmustur.

Dinamo Kiew maçi,Atay Aktugyönetiminin gitmesindebaslangici olusturuyorsa, Famagusta maçi ile bu zirve yapmistir.Yönetimde degistigine göre,istemedigimiz futbolcularda gittigine göre geriye bir tek hoca kaliyor.

Halilhodziç her maçta takim içeriside yaptigi hamlelerden dolayi neredeyse artik her maçi kazanmamiz için 4-5 farkla öne geçmemiz gerektigini düsünüyorum.

Neden?çünkü takima baktiginizda hücüm olarak ama öyle ama böyle gol atip takimi öne geçirebiliyoruz.Kendi sahamizda bile 2-0'dan maçlar 2-3 aleyhimize bittigi günler oldu.Rize maçini bile sans eseri kazandik diye düsünüyorum.Kayseri maçinda gördük ki; bu takim tandem oynayamaz( bu futbolcularla olmaz) neden oynayamaz?çünkü Erdinç agir bir adam, Fatih Akyel, teknik degil yani amiyane tabirle ...... bir topçu, birde bunlar kendi aralarinda daha anlasamiyorlar.Bakiniz yedigimiz ilk3 gole...Erdinçle baslayan hatalar zincirinde diger futbolcularda bu hatalari devam ettiriyorlar.Bu sistem bize uymadigina göre Vahid hocanin yapacagi tek sey; tandemi birakip tez elden LIBEROLU oyun tarzina geçmek olacaktir.Defansin arkasina atilan her top neredeyse Kayseri maçinda kalemizde gol oldu...bu sezon yedigimiz gollere bir bakin,hepsi asagi yukari ayni tarzda, defansin arkasina atilan toplarla rakiplerimiz bizi zor durumda birakiyor.

Liberolu sisteme en uygun futbolcuda elimizde olan Stepanov'dur.Zira bu adam 5 yil bu tarz bir oyun oynamis olmasi bizim için bir avantajdir.Stepanov gördügüm kadari ile oyunu iyi okuyabilen bir adam,ayrica aldigi toplari iyi kullaniyor.Bence Trabzonun kurtulusu bu sistemdedir.Yoksa bu tandem ve hoca ile isimiz çok zor.Her maç sonrasi medya önünde futbolculari yerden yere vurmasinada uyuz oluyorum.Bu adamlar ile biz neredeyse 2 sene sampiyon oluyorduk ama Vahid hoca her maç sonrasi kendi kariyerini gündeme getirip futbolculari asagilarsa; onlarin kendilerine olan güvenide yerle bir olur.

Yönetim bazinda su an için bir sikinti yok,Fatih Akyel'i taraftara ragmen almalari en büyük yanlislari hanelerine yazilmis bekliyoruz...Istanbul dükalarina ve medyaya karsi duruslari son derece yerindedir.

Naim
    Ziyaretçi

Badologlun katiliyorum Yönetimin artilari eksilerinden fazla gibi duruyor en önemlisi bahsettigi gibi dükalara karsi durusu
    fakat transferler konusunda (akyel Hariç) elestiriyi çok hak etmiyor
    devre arasina anca bukadar
    fakat hoca ile yola devam etmeyeceklerse buna hemen karar verip bundan sonra sonular ne olursa olsun önemsemeyip gelecek senenin kadrosunu alt yapi imkanlarinida kullanarak olusturmalidirlar
    hocadegisikligi yapilacaksada ilk tercih Samet Hoca olmali hem Trabzonu Hem futbolu iyi bilen bir oca ama BJK takintisini silmeli kafasindan öncelikle

Bartuð13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

aslinda kiçinizla güleceksiniz ama beni alsinlar herhangi bir mevkiye bu trabzon askiyla dünya yildizlarina tas çikaririm!en azindan mehmet yilmaz gibi adamlar bu takimda barindiysa ben 11 çikardim.önemli olan sahaya yüregini koymak.savunma aksak,kale aksak bu takima ne yapsak?

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr tsmaniac - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

biz büyük takimiz büyük hedeflerimiz var ama aldiklari adamlar hayatlarinda birinci ligde top oynamamis simdi bunlarlami büyük hedeflere kosacagiz bes tane ise yaramaz adam aldilar daha önceki ise yaramazlari gönderemedik uzun lafin kisasi büyük takimlar büyük futbolcu alirlar yani rakiplerimiz mercedesle yarisirken bizde kartalla yarismaya çalisiyoruz

smertkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    52

Bende Erdinçle Tandem oynanmyacagi düsündesindeyim.Ama ne Tandemden Ne de hocadan vaz geçmemeliyiz.Tandem günümüz futbolunun kilit tasi. Oyun artik bloklarin arasi fazla açilmadan hareket ederek alanin daraltilmasi anlayisiyla uygulaniyor. bu nedenle Liberolu sistemde bir adam eksilmis oluyorsunuz. Hoca konusu ise Hocanin TS ye uyum saglayamadigi dogru ancak, büyük düsünen büyük islere soyunan bir kulüp olduk.Bu nedenle artik Profesyonel Hocalarla çalismaliyiz.

Bu sene artik hedef pek yok .Kupa iside oldukça zor gözüküyor.Bundenle gelecek yilin takimini kurmaliyiz.

Hala daha vakit varkende Golcü ve de Kaleci Transferi Yapabiliriz.

Hala niye Jefri diyorlar anlamak mümkün degil onuda kiralayalim en azindan yerinede DUDEK i alalim. Yildizsa Yildiz iste.

Jun gitti Golcü gelecek herhalde bayagi merak ediyorum Kim diye.Umarim oda yildiz olur.

Bu takimdaki asil sorun kalite dengesi, geçen yil yaklanan basaridan sonra takimi kaliteli bulan yönetim ona parelel olarak ekonomik denge kurmayada kalkisti.Ama kalite seviyesi ayni düzeyde kalan vede Üstüne koyamayan adamlara verilen fazla paralar dengeleri bozdu.

takimda ayaga pas yapabilen, oyunu iyi okuyabilen, topla driplink yapabilen adam eksiltebilen adam sayisi az. Bu adamlari artirmadikça diger oyunculardan verim almak zor.

ayrica Kalite düzeyini artiramayan, üstüne koyamayan Emrah, Volkan, M yilmaz dan kurtulduk. Bu sene bunlara Erdinç, Celalettin eklenecektir.Ayrica Adem, Tayfun vede Fatih akyel de ayni performansi gösteremezse onlarida sezon sonu göndermeliyiz.

Bu takimda Kaliteli adam (Milli Takimda oynamalari belgesidir) fATIH tEKKE, SIMEK, yATTARA VE NE ADAR ELESTIRSEKTE hÜSEYINDIR. bU 4 LÜYE EN AZ BIR 4 DAHA KATMALIYIZ. gERI KALANLARIDA kALITE VAAD EDEN ADAMLARdan seçmeliyiz.Ama Üstüne koyamayan adamdada israr etmenin bitr anlamiyok.

Bu durumda takimdaki kalite dengesini kurdugumuz gibi, ekonomik olarakta dengeli bir takimi kurmus oluruz.

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Su andan sonra bu yili düsünmek zordur..
    Ben söyleyeyim Bulundugumuz yerden yukari da çikamayiz çünkü Trabzon'un oyuncusu ligde bu durumda ise kafasini tiparlayamaz..
    Yapmamiz gereken ise gençleri oynatmaktir artik..
    Aralarindan kazandigimzi bir kisi bile bize kardir..
    En azindan genç olduklari için maça çok daha fazla asilirlar..
    Yildiz filan yalan su andan sonra..
    Sene ortasi ise yarar bir yildiz bulamazsin kardesim (Tümer olabilir ama)..
    Onun için gençleri kazanmaya çalismaliyiz.. Transferler de genç oyunculardan seçilmeli.. Çok çok düsük maliyetli ama istekli gençler..
    Transfer dedigin sezon basi olmazsa bir hayir getiremez.. Su vakitten sonra zira Eto'yu alsak, maç basina 5 gol atsa, kalan tüm maçlarimizi kazansak kaç sira yükselebiliriz k? Sampiyon olabilir miyiz ki? Olamayiz. O halde gençleri kazanalim abiler.. Onlara sans verelim.. Belki bizim de içimizden bir Messi çikar.. Belki daha da iyisi çikar..

sol kanata iyi bir tarnsferrr[img]smileys/smiley2.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Vallahi ben böyle bi baslik açmistimama ne oldu hatirlamiyorum aradim bulamadim.

Bir de bu konuyla ilgili bi baslik daha var Bordomavim'in açtigi Kötü gidise çözüm yollari diye.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

bu takimin temelini (son iki yildir) fatih,hüseyin,gökdeniz,simek,yattara ve tolga olusturuordu. tolga gitti ama digerleri burada peki bu düsüs niye?...

defansta uyumun bozulmasi çok sey kaybettirdi bize. adi üstünde takim!. bir yeri bozuldumu diger yerlerde etkileniyor.

çözüm olarak. defansin saglamlastirilmasi gerekiyor.

ayrica takim içerisinde kaybolmus olan güven hirs mücadeleci ruhun ve arkadaslarin geri getirilmesi gerekiyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý smertkan Nickli Üyeden Alýntý

Bende Erdinçle Tandem oynanmyacagi düsündesindeyim.Ama ne Tandemden Ne de hocadan vaz geçmemeliyiz.Tandem günümüz futbolunun kilit tasi. Oyun artik bloklarin arasi fazla açilmadan hareket ederek alanin daraltilmasi anlayisiyla uygulaniyor. bu nedenle Liberolu sistemde bir adam eksilmis oluyorsunuz. Hoca konusu ise Hocanin TS ye uyum saglayamadigi dogru ancak, büyük düsünen büyük islere soyunan bir kulüp olduk.Bu nedenle artik Profesyonel Hocalarla çalismaliyiz.

Bende kesinlikle tandemden vazgeçelim demiyorum.Benim anlatmak istedigim bu sisteme elimizdeki futbolcular uygun degil, özellikle Erdinç bu sisteme hiç uygun degil,çok agir ve yavas bir adam,kisisel olarakta futboldan anladigina inanmiyorum.Maç esnasinda nasil kademe yapilir?nasil adam kovalanir?rakip üzerine geldiginde geri geri giden bir adamdan daha ne bekleriz?Bu tandem olayiniöne geçtigimiz maçlarda bileskoru koruyamiyorsak ve hatta yeniliyorsak derhal ya bu sisteme göre adam alinmali ya da sistemi terk etmeliyiz.Bu maçlarda liberolu sisteme dönse idik; bu maçlarin hiçbirini kaybetmezdik,benim asil anlatmak istedigim buydu yani...

Bende futbolcu olsam Vahid hoca ile çalismak istemezdim.Her maç sonrasi futbolculari medya önünde yerden yere vuran bir adami hangi futbolcu ister ki?Emrah, son iki sezonun istikrar abidesi iken su anda nerede?

bence tek çözüm yolu geçen seneki gibi saglam bi iskelet olusturduktan sonra her maça özel bir strateji gelistirmek

ne kadar transfer yaparsak yapalim mali durumumuz ne kadar iyi olursa olsun bütün olaylar 90 dakika içinde gerçeklesiyor bizim en büyük hedefimiz bu dar zamanda istedigimizi elde etmektir biraz da istikrar tamam sonra izleyin dürüst bir destan nasil yaziliyor

degok - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    49

Arkadaslar sadrisenerden beri takimin asil sorunu yetersiz yöneticilerdir bence. Son 2 sene de ayni sikinti vardi.Bence hala daha devam ediyor. Bu durum çözülmeden kalici basari zor.

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

1- Taraftar öncelikle devre arasinda önemli bir transfer yapilamayacagini iyice bellemeli.Devre arasinda yapilan transferler pansuman niteligindedir.O yüzden devre arasi çok sayida transfer cildi bozar.

2- Yönetim hocayi kalici zannedip güvenerek 7 adam yolladi.Yönetim böyle yapacagina eldeki mevcutoyunculari kazandirmasini hocaya dikte etmeliydi.Simdi yönetime düsen öncelikli olarak kaliteli bir yabanci hoca bulmak.

3- Kadrodaki futbolcularimizda artik sapkasini önüne koyup düsünmeli bu formayi giymeyi hak ediyor muyum diye.Hak etmeyenler ve yeni hoca tarafindan yararali olamayacagi düsünenler gönderilmeli.Yeni transferler yeni hocanin istegi dogrultusunda gerçeklestirilmeli.

Bu saydiklarimorta vadeli hedeflerimiz olacak.

Kisa vadede ise yapilmasi gereken tek sey hoca hemen gönderilemedigine ve oyuncu motivasyonundan anlamagina göre psikolog bir mentör sart.Bu sayede belki futbolculardaki asiri güven kaybini telafi edebiliriz.Bunun sonucundada 2-0'dan maç kaybetmeyiz.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Alýntý cIlgInIm Nickli Üyeden Alýntý

Takimimizin kötü gidisiyle birlikte herkes birseyler diyor hakli ya da haksiz herkesin kendi bir görüsü mutlaka vardir.. Trabzonspor siz yönetiyor olsaniz takimin Trabzonsporu bu kötü günlerinden kurtarmak için ne yapardiniz, nasil bir formul uygulardiniz..

Ben olsam Fatih Tekke den kurtulurdum... onun gibiler tarsh boyunca TS ye yük olmustur.Bakiniz Hami Mandirali

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý sevgi Nickli Üyeden Alýntý

Takimimizin kötü gidisiyle birlikte herkes birseyler diyor hakli ya
    da haksiz herkesin kendi bir görüsü mutlaka vardir.. Trabzonspor siz
    yönetiyor olsaniz takimin Trabzonsporu bu kötü günlerinden kurtarmak
    için ne yapardiniz, nasil bir formul uygulardiniz..

Ben olsam Fatih Tekke den kurtulurdum... onun gibiler tarsh boyunca TS ye yük olmustur.Bakiniz Hami Mandirali
    tabi senin gibi dusunenler yuzunden bu haldeyiz.hamide kurtulduk
    sotadan kurtulduk unaldan kurtulduk vs.biz degerlerimizden
    kurtuldukca istanbul les kargalarida bizden kurtulacak.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Alýntý fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alýntý
    Alýntý sevgi Nickli Üyeden Alýntý

Takimimizin kötü gidisiyle birlikte herkes birseyler diyor hakli ya da haksiz herkesin kendi bir görüsü mutlaka vardir.. Trabzonspor siz yönetiyor olsaniz takimin Trabzonsporu bu kötü günlerinden kurtarmak için ne yapardiniz, nasil bir formul uygulardiniz..

tabi senin gibi dusunenler yuzunden bu haldeyiz.hamide kurtulduk sotadan kurtulduk unaldan kurtulduk vs.biz degerlerimizden kurtuldukca istanbul les kargalarida bizden kurtulacak.

sota ve ünal diye yazdigimi göremiyorum ben sizin öyle bir özelliginiz mi var ?

evet benin gibiler yüzünden böylesiniz tek suçlu benim gibiler.Fatih Tekke gibilerin bu iste hiç bir suçu yok...

smertkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    52

Alýntý Badaloglu Nickli Üyeden Alýntý
    Alýntý smertkan Nickli Üyeden Alýntý

Bende kesinlikle tandemden vazgeçelim demiyorum.Benim anlatmak istedigim bu sisteme elimizdeki futbolcular uygun degil, özellikle Erdinç bu sisteme hiç uygun degil,çok agir ve yavas bir adam,kisisel olarakta futboldan anladigina inanmiyorum.Maç esnasinda nasil kademe yapilir?nasil adam kovalanir?rakip üzerine geldiginde geri geri giden bir adamdan daha ne bekleriz?Bu tandem olayiniöne geçtigimiz maçlarda bileskoru koruyamiyorsak ve hatta yeniliyorsak derhal ya bu sisteme göre adam alinmali ya da sistemi terk etmeliyiz.Bu maçlarda liberolu sisteme dönse idik; bu maçlarin hiçbirini kaybetmezdik,benim asil anlatmak istedigim buydu yani...

Bende futbolcu olsam Vahid hoca ile çalismak istemezdim.Her maç sonrasi futbolculari medya önünde yerden yere vuran bir adami hangi futbolcu ister ki?Emrah, son iki sezonun istikrar abidesi iken su anda nerede?

2-0 öne geçtikten sonra liberolu sisteme geçilebilir.Buna bende katiliyorum. Aslinda Futbolda çoklu sistem oynayabilmek büyük avantaj olur.hem rakibe göre sistem uygulama avantaji dogar hemde maç içinde skor için gerekli degisikligi yapabilirsiniz.

Ancak sistemi oynamaya alisma uzun süreli bir is bizimkiler bir sistemi bile daha dogru düzgün oynayamiyorken bir maç içinde bir kaç sisteme nasil adapte olacaklar beni sasirtirlar vallahi.

Sonuçta hangi sistem olursa olsun is oyuncuda bitiyor.4-4-2 de 3-5-2 de oynayacak olan onlar.

Erdinç in Futboldan anlamadigini idda edemem ama düz adam bence TS de oynayacak kalitede degil.

Artik pas atabilen, dogru zamanlama yapabilen, adam eksiltebilen, süratli vede fizigini kullanabilen adamlar ön plana çikiyor.

Sorun burada TS de bu isi yapacak adam çok az bu özellige sahip oyunculari yazarsak

Fatih Tekke, Simek, yattara, ufukhan bunlar gerçekten ayaga oyun hamle zamanlamasi adam eksiltme özellikleri olan adamlar.

Lee yi bu kategoriye sokmadim belki düz adam degil ama yetenegi oraninda katki yaptigi maç sayisi çok az.Orta yapmayi biliyor ama yapamiyor.Adam eksiltmesinde problem var ancak yinede düz adam degil.

tabi birde Adem var ancak oda sönük kaldi.

Takimin geri kalani ise düz adam

is bu halde oluncada kim hangi sistemde oynayacak.Siz hangi sistemi oynatmaya karar verirseniz verin sonuç degismiyor.

Atatürkün bir sözü var Icra eden Karar verenden güçlüdür der.

Hocaya gelince belkide bizim kizdigimiz adamlari payladigi için ondan tarafa oluyoruz.Bilmiyorum ama Anartosis gibi bir takima bizi elettiren, Senol hoca gibi oyuncusuna sahip çikan bir adami gönderen adamlara da laf söylemesine, ve giydikleri forma büyük geldigini yüzlerine söylemesi ne kadar bizim alisik olmadigimiz bir eylem olsada benim itirazim yok.

Emrah konusuna gelince ben Emrahin futbolunu hiç bir zaman begenmedim.Hem hucumda hem ofansta göründügü kadar is yapan bir adam degildi.hele Sivastan yedigimiz gol, Vestelden yedigimiz 2. gol benim aklimda kalan onun hatalari. Oda rakip karsisinda geri kaçiyor Hamle zamanlamasi yok, adam eksiltemiyor.Üstüne üstlük birde fizik eksikligi ve kademe hatalari var.Dinamo kiev maçinda yedigimiz gollerde emrah vardi. O yüzden ben Emrahin gitmesine hiç üzülmedim.ufukhan onun gibi 5 eder en azindan ne toptan nede rakipten korkuyor.

cýnar#7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

oncelikle kontenjan icin jefferson brezilyaya kiralik gonderilmeli onun yerine fenerden rustuyu sezon sonuna kadar kiralik almak gerek.lee satilmali.forvete gineli 2 forvetten biri alinmali ve ofansif sol kanata mansare alinmali.defansin soluna da yabanci bi oyuncu alinmali.bunlar yapilsin karsiniza muthis bir takim cikar!

bana göre forvetten çok defans ve ortasahaya yönelmeliyiz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    67

Devre arasi iyi transfer yapamayan , yönetim ve takimi sabote eden T.D HALIL gitmeli,.

YönetimHalil'i göndermek için neler yapti , adamdan ses yok, HALIL gitmek için neler yapti YÖNETIM den ses yok ne oluyor ?Gidecekseniz hep beraber gidindemillet rahatlasin.

Hoca istedi transfer yapdik , diyen yöneticiler,simdi gazeteci önerdi futbolcu aldikmi diyecekler ? Gidin isinize bakin bizle dalga geçmeyin Edited by: ozcilingir

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bence Vahid Halilhodziç gitmemeli.Ama yok bu hoca bize fazla yahu ben Fuzuli gibi ask acisi çekmeyi seviyom diyosaniz mazosistim diyosaniz o ayri mesele.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)