Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 49 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Istatistikî Bir Degerlendirme

smertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

@ Kutoz Tesekkür ederim suni gündem pesinde kosacagimiza kendi gündemimizi olusturmaya katki yaptiginiçin.

Bu Istatistik biz e sunu özetliyor Savunma yapamiyoruz. Ama savunma 2 stoper ile degil Tüm takim olarak yapilir. Hucumda öyle. ozaman takim olamiyoruz sorun bu.Is sadece TolgaSeyhan degil. konuyu bu kadar dar açidançözmeye kalkmayalim.

Bu takimda ne oldugunu en azindan Tarftar olarak bilmiyoruz. Elbette sansizligin Tolganin gidisinin, gökdenizin cezasinin, Fatih, simek in sakatlanmasininetkisi yok degil ama baska seyler var.

Bu takimin Lige hazir olmadan girisi var.Ziya hoca döneminde de simek yoktu, Yattara oynamiyordu. Ama biz maç alabliyorduk.

Samet Hoca dönemi oynadigimiz oyun aldigimiz kupa o zmanki takimmi bundan daha iyiydi.

Geçen sezon sonundan sonra bu takimda bir seyler oldu. Ne oldugu açik degil ama Arkadaslik güven öz güven öz veri bunlar yok oldu gitti.Takim takim olamiyor.Hucumda bireysel yetenekle gol yapiyoruz ama bireysel hatalarlada gol yiyoruz.Yani takim oyunu yok.Takim olamadik.

Bu neyin eetkisidir bilmiyorum Çok kolay gol atabilmemizin etkisimidir, Yattaranin sovunun etkisimidir, Topu yattara simek Fatih e at yan gel yat etkisimidir.

Yada kaliteli adamlarla oynamama etkisimidir Takimda acayiplikler var.Inter Lazio maçini seyrettim. Adamlarin attiklari paslara dikkat ettim hemen hemen her oyuncutopu istegi yere indiriyor. tola dripling yapip pas atiyor.Pas atmak için adam aramiyor. Bana niye pas atmadin diye kimse yirtinmiyor.

Bizim takimda Fatih, Simek, Yattara disinda iyi pas yapabilen yok. Topu alip rakibe ragmen pa s yapamiyorlar.Hele Topu sürüp rakip falan geçmek hak getire. Is böyle oluncada tuhafliklar oluyor . Bir çesit kolaycilikla oynuyorlar.Topu kisa sürede ayaktan çikarmaya bakiyorlar.hele pres yiyince dahada sasiriyorlar. Bu sefer savunma yapmaya kalkiyorlar.Ama Top kaybindan güveni gelen takim birde hizli atak yapinca hepten kroki duruma geliyoruz.

BU takim kalitesi arttikça, düz oyuncular zorlaniyorlar. Örnek Volkan, Emrah, M Yilmaz bu adamalrin problemi bu. Bunlara Erdinç ve celalettini hatta Tayfunu ilave etmek gerekir.

Geçen yönetim tamamen iyi niyetle takimda ekonomik dengeleri kurmaya çalisti.Ve Birilerine iyilestirmelerde bulundu. Ama kalite dengesini kaçirdilar. Bu takimda Milli takimda oynayan adamlar var.Ama bu adamalra yenilerini katamadik.emrah, Celallettin, erdinç, mehmet yilmazkendilerini gelistiremediler bir kalite düzeyinde kaldilar.Bu sezon bu adamlara degil iyilestirme onlari göndermemiz gerekiyordu. Ayni durum bu sezonda Adem ve Tayfun vede Fa tih Akyel için geçerlidir.Bu sezon onlarin son sanslaridir.

Bu nedenle Ekonomik dengeyi yönetim Kalite dengesinide gözetmelidir.Unutmamak gerkirki biz ne zaman A milli Takima 6 oyuncu verdik o zaman hep kafaya oynadik, basarili sezonlar geçirdik.

Bu açidan iyibir kaleci, Iyi bir golcü, Iyi bir Stoper vede iy i bir sol Ortasaha ile bu takimin iskeleti tekrar insa edilmelidir.Acak ozaman bu takim saha içinde maçi vermedigi gibi gol yesede maçi çevirebilir.Edited by: smertkan

bosuna bu olayla ilgileniyorsunuz halamin biyiklari olsaydi amcam olurdu gibi bir sey arkadaslar biraz gerçegi göreliim lütfenn

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Degerli kardesime bu güzel çalismasindan dolayi tesekkür ediyorum.Ardindanbu tablonun olusmasinda katkisi olmasada,hemen her maçta yüregimizde olusan sikintinin toplamini bir anda yasattigi içinde sevgili Erkan'a sitem ediyorum.

Ben ögrenciyken,yasiyorsa Allah selamet versin Iktisadi Istatistik hocamiz Haluk Cillov 3 çesit yalan var derdi.:1-Yalan,2-Kuyruklu Yalan,3-Istatistik.Fakat gerçegin ta kendisi böyle bir tabloyu görse ne derdi simdi merak ediyorum.

Bu tablonun sebepleri bana göre futbolculardaki anormal derecede güven kaybi.Bu güven kaybinintemelindede tabii ki kadroyapisi yatiyor.Yine sevgili Erkan'in degindigi gibi defans kurgusunun bozulmasi.Benim ilave edecegim ve hepimizin bildigi orta sahadaki oyuncularimizin form,sakatlik ve cezali oluslari sebebiylebozulan defansa orta sahadan beklenen destegin gelmemeside bir baska etken olarak ortaya çikiyor.Buna birde abuk bir kaleci eklenince bu tablo kaçinilmaz oluyor.

Çaresine gelince ilk yaridaki inisli çikisli grafik devam edecek gibi görünüyor.Ancak Yattara veGökdeniz'in katilimindan ve yenilerin uyumundan sonra belki bir istikrar yakalanir.Belki diyorum çünkü herseye ragmen kalecilere güvenimSIFIR.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Istatistiki bilgiler konusunda baska bir yönümüze dikkat çekmek istiyorumIçsaha ve toplamda yedigimiz goller

2001-2002 Sezonu:

TS Iç saha puan kaybi : 23Toplamda Yedigimiz gol : 60 -gs :0 /31sampiyon

2002-2003 Sezonu:

TS Iç saha puan kaybi : 23 Toplamda Yedigimiz gol : 33 - bjk 4 / 21 sampiyon

2003-2004 Sezonu:

TS Iç saha puan kaybi : 16Toplamda Yedigimiz gol : 38 - fb 12/41 sampiyon

2004-2005 Sezonu :

TS Iç saha puan kaybi : 12Toplamda Yedigimiz gol : 29 - fb 3 /24 sampiyon

Görüldügü gibi kendi sahamizda oynadigimiz maçlarda ciddi bir handikap söz konusu, eger sampiyonluga oynamak istiyorsak mutlak suretle kendi sahamizi yikilmaz bir Kale'ye dönüstürmek zorundayiz. Toplamda yedigimiz gollerde de30 golün altina inmeliyiz.Su anki durumda bile 28 gol yememiz dilimi isirayim 2001- 2002 sezonunu hatirlatiyor aman diyeyim. Halbuki objektif bir degerlendirme ile Tolga Seyhan varken bile defansimizin kademe hatalari yaptigini görebilseydik (hedefleri büyük olan bir Takim gibi) Tolga seyhan'i satmadan iki takviye yapabilseydik durum çok farkli olurdu zira takim 2003-2004 / 2004/2005 sezonlarinda dis saha maçlarinda çok iyi bir grafik yakalamisti. Çok yazik oldu.Edited by: Külünkoglu

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu tabloya bakinca insanin içi sizliyor ama bence bizim basimiza gelenlerin en büyük nedelerini birininde türk futbolunu genel yetistirme tarzindan gelen sorunlar olusturuyor bence. türkiye de 4 lü savunma oynamayi bilen takim sayisi çok az çünkü bizim türk futbolcular 4lü oynamayi bilmiyor çünkü alt yapida ögretilmiyor. bakin türkiyede çogu takim 4lü oynuyor ama mutlaka savunmada bitane yabanci var .ben lise 2 ye kadar fiutbol oynadim hep 3-5-2 yada adam markajli oynadi takimimiz .savunmadaki arkadaslarimiz hiç dörtlü oynamadi.simdi gelelim bizim takima 4lü oynamayi becercek bi yapi var mi sizce çünkü 4lü oynadiginda tandemdeki adamlar uyumlu olacak, hizli olacak, takim savunmasi üst düzeyde olacak . sunuda diyebilirsiniz bu taki m bundan önce 4lü oynuyordu . dogru öyle oynuyordu ama tolga vardi. vasat olan erdinç bile milli takim kapisina gelmisti . begenmedigimiz volkan emreh mütis uyum saglamisti . savunma uyumluydu yani dolyisiyla 4lü savunma basariliydi. mesale manchester united da ferdined ceza aldi manchester sampiyonluktan oldu dörtlü bozuldu çok iyi olan takim bir anda gol yemedigi maç kalmadi arsenal sampiyon oldu. o yüzden 4 lü savunma çok önemli ama bizim ülkede genler 4lü oynamayi bilmeden alt yapi bitiyo. bunu sorununuda bizim takim çok yasiyo bence .sezon basindan beri 4lü oynyoruz her hafta4lü degisiyo degismeyen tek sey savun ma sos veriyor. bide buna takim savumanin sifir olmasi ekleniyo hermaç 4lü oyna 4 ye bence sisitem bu sezon sonuna kadarda olsa degismeli yada adam gibi 4lü oynayacak madam bulunmali . hepimiz forvet diyoruz. ama gol yenmeyi durduramiyoruzki o zaman fatih 5 atsin savunma 4 yesin olmazki böyle önce savunma yapmayi ögrencez. tayfun diyo ziya dogandan savunma yapmayi ögrendik nasil savunma yapmayi ögrendiniz ben anlamadim 3 yemeyle savunmami yapiliyorki bence bizim takim 4lüyü beceremiyo zaten takim savunmasi yok 4lü oynamak kolay deil hele bu güvensizlik ortaminda

smertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

@ szmek

dörtlü oynayinca tandemdeki adamlarim hizli ve güvenli oynamalari ve takim oyunu oynamasi gerktigi dogrudur.üstüne üslük çok yüksek konsantrasyon istiyor. yani Hata yaparsan geride kimse yok arkaya top yada adam geçirmeyecen.

Dünya bunu oynamaya çalisiyor.Bizde. buraya kadarda normal. Ama anormal olan bizim becerememiz.

3-5-2 ye gelince çok ilgi görüyordu.ama sonra gözden düstü. Bu sistemin dezvantaji en geride bir adami sabit birakmak.Oda bir kisi az hucuma çikmak demek.

Bu sistemin ana yükü ise kanatlardaki adamlar onlar Tandemde agir yük altindalar çünkühem ileride orta yapacaklar hemde geride bek oynayacaklar.Hem kondüsyon, hem teknik becerisi yüksek hemde iyi savunmaci, adam yani. Örnek Bir zmanlar Abdullah çok iyi idi.

Peki bizde 3-5-2 oynayacak kanat oyuncusu varmi. Yok.

Kanatlariniz buna uygun degilken ortasahadaki adamlarimiz. Pres altinda top çikarabiliyorlarmi oyunu kurup yönlendirabiliyolarmi hayir.

Burada mesele sistem degil klaite meselesi bizim takim bu oyuncu kadrosu ile bu kadar düz adam ile is yapamiyor.belki bir malatyada belki samsunda bu adamlar is yapabilir.Ama TS gibi beklentilerin yüksek oldugu hedeflerin yüksek oldugu takimlarda film bir yerde kopuyor.Mesele burada. Ne olursa olsun Sistem 3-5-2 de olsa bu takimdaki kaliteli adam sayisi mutlak 2 katina çikarilmali:takimin iskeleti bu adamlardan olusturulmali. Fatih Akyel erdinç, Celalettin, tayfun gibi düz adamlarla bu takimin iskeletini olusturmak sorun olur.Birde kaleci meselesi var.Petkoviçten iyi kaleci Ahmetmi, Jefrimi, bir takimda kaleci olmazsa isi Allaha kalir.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Bence birazda oyuncularin lakayitligida diye biliriz,tabii sans ve kadro zaafinida eklersek böyle bir durumla karsilasmamak mümkün degil....

Nereden
    Ankara

Her türlü teknik-taktik bilgi; futbolcularin becerisi, deneyimi, is bitiriciligi bir yana istatistikten buram buram yayilan tek koku --bence-- "esekliktir".

Bu tipbir hatayi, bir kere yaparsin, galip durumdayken yenilirsin yani; iki kere yaparsin,bir seyler yolunda gitmemistir, ama bu artik huy haline geliyorsa hiç mi düsünmezsin kardesim "Ulen benzerdurumu dahaönce yasamistik, gene ..ka sarmasin,olaya bir müdahale edelim" diye?

Esek bile bir düstügü çukura bir daha düsmez derler ama bizimkiler "çukurdolduran" oldu maalesef...

Esefle kiniyorum...

Istatistiki çalismayi yapan arkadaslari kutluyorum, buveri ve tablolarin tesislere postalanmasini öneriyorum...

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya adamlar zaten 4lü yü bilmiyorki oynasin hala israr etmede ne anlam varki. hem stepanov alt yapida 5 yil libero oynamis bunuda degerlendirmek lazim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Simdi sene basindaki kadromuzu gözünüz önüne getirin:

Jefferson, Emrah, Volkan, Eller, Kürsat (Erdinç) , Lee (Celaleddin), Simek, Gökdeniz, Hüseyin, Fatih, M. Yilmaz (Jun), Yattara.

Genelde oynayan oyuncular bunlardi. Ama daha sanirim sene basindan beri ayni kadroyla iki maç üst üste yapmadik, 18 maç oldu (+2 kupa etti 20). Bir de oynayan oyuncularin kisisel kötü performansini buna ekleyin.

Su anda bu oyunculardan 7 tanesi yok. Yani kadro daha da farklilasacak ve zaman da her geçen gün azalacak.

Ben bu olumsuz tablolarin tamamini koordinasyonsuzluga bagliyorum. 3'lü de olsa, 4'lü de olsa biz oynayamiyoruz tamam da, rakipler çok mu iyi oynuyor. Hayir onlar da dökülüyorlar, ama koordinasyonlari bizden daha iyi. Simek'in oynamaya basladigi ilk hafta Rize maçinda, sonunda yenilsek de Ankaraspor maçinda takimin orta sahasi ile forveti arasina koordinasyon geldi. iyi pas alisverisleri, araya paslar, güzel ikili, üçlü kombinasyonlar. Ama takimin geri kalani sapir sapir dökülüyor.

Koordinasyonun ne derece önemli oldugu Tolga-Erdinç örneğinden de belli zaten.

Adem, Ufukhan, Tayfun hala daha gelistirilmeye aç oyuncular. Erdinç, M. Yilmaz ve Celaleddin gibi oyuncularimiz ise bu saatten sonra gelistirmesi zor, yaslari itibariyle.

Simdi 3'lü ya da 4'lü, ne oynarsaniz oynayin defans da uyumlu olmali. Simdi Vahid Hoca'nin oynattigi oyunculara bir bakalim:

Kale

Emrah

Eller

Kürsat

Volkan

Ufukhan

Erdinç

Tayfun

Celaleddin

Tayfun

Özgür

Fatih Akyel

Lee

Ufukhan

Vahid Hoca ile 10 maç yaptiysak (8 lig + 2 Kupa) bu yukaridaki kombinasyonlarin asiri derecede çok oldugunu görürüz. Ben hocaya bu yüzden kiziyorum. Hocamsu defans 4'lüsünü kur artik. Orta sahada da benzer bir durum var ama diyelim ki oaradaki sürekli eksiklikler nedeniyle oluyor. Ama defansin böyle kurgusuz, kordinasyonsuz olunca, sonu da ilk sayfadaki tablolara dönüyor.

Ama sunu ekleyeyim, her elestirdigimiz adam gönderilsin demek degil bu. Yani ben Vaih Hoca'nin kalmasindan yanayim, ama artik su defans problemini çözmesi gerekiyor. Herhangi bir dörtlü yapsin ama yaptiginda da israrci olsun.Edited by: simal yildizi

Bide yeni gelenler var defans bloguna onlarin performanslarini çok merak ediyorum ben ? Bakalim kanayan yaramiza merhem olabileceklermi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı telha23 Nickli Üyeden Alıntı
    bosuna bu olayla ilgileniyorsunuz halamin biyiklari olsaydi amcam olurdu gibi bir sey arkadaslar biraz gerçegi göreliim lütfenn

inan sayfanin basini okudugumda aklima ilk gelen "nenemin seyi olsa dedem olurdu" lafiydi ki sen baska bir versiyonunu söylemissin. tamam kaybedilen puanlar ortada ama erkan abi (kutoz)demiski eger bu puanlar kaybedilmese bu kadro sampiyon bile olurdu! iyide abi zaten sorun bu! bu kadro skoru koruyamayacak kadar yetersiz! kaldiki geriye düstügü maçlarida kazanip sampiyon olsun! biri birine bagli iki sorun. sampiyon olabilecek kadro bu puanlari zaten kaybetmez, yada bu puanlari kaybetmeyen kadro sampiyon olur gibi biseyler....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

trabzonspor her sezon bosu bosuna kaybettigi puanlarla hep sampionlugu kaybediyor.

isi siki tutamiyoruz.

kutoz
    Ziyaretçi

Yapilan analizlerde, bütün bu puan kayiplarinin defansimizin uyumsuz olmasindan kaynaklandigi sonucuna vardik.

Peki hal böyleyken, yönetimimizin forvet transferi bu sikintimizi giderecek mi? Defansta ihtiyacimiz olan bir maestro almak daha akillica olmaz mi?

Açikcasi bu iki soru kafami çok kurcaliyor. Sahsi görüsüm, Jun'dan bosalan kontenjani defans için, sezon sonu da Lee'den bosalmasi muhtemelen kontenjani da iyi bir forvet için kullanmaliyiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bir çok arkadasimiz bu tablo hakkinda yorum yapmis. çogunluguna katilmakla birlikte bu tablonun sebebinin en büyük sorumlusu defans olduguna katilmiyorum.

bence bu tablonun en büyük sorumlusu orta saha oyuncularimizin teknik kapasitelerinin lig ortalamasinin altinda olmasidir. simek disinda hiç bir oyuncumuz topa sahip olup saklamayi basaramiyor.simek'in bir çok maçta oynamadigini da düsünürsek bu sonuç kaçinilmaz oldu. yani öne geçtigimiz maçlarda topu öldüremiyoruz. topu tehlike noktalarinin disinda dolastiramiyoruz. rakibi uyutamiyoruz.

hal böyle olunca çok kisa bir sürede bile olsa çok fazla atak yiyoruz. biri olmasa digeri gol oluyor. tabi defansimizin da çok iyi oldugu söylenemez. ancak ilk sebep bu degil.

benim transferde ilk istegim topa hükmeden saklayabilen oyuncularin alinmasidir. ben bu takimda hüseyin'in bile çok yetersiz oldugunu düsünüyorum. bu kadar tek yönlü oynayan oyuncularla büyük takim olunmaz.

asem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

KUTOZ kardesime bu istatisti icin tesekkürler.bende daha önce bu takimin problemi defans demistim ve alinacak adamin defansa alinmasini belirtmistim.bu bilgilerde bunu gösteriyor.

yedigimiz golleri göz önüne getirirseniz hemen hemen hepsinin defansin inanilmaz basit ferdi hatalardan kaynaklandigini görürsünüz.adam tutamayan, kademe yapamayan, toplara tek vurup cikamayan, ceza sahasi icersinde rakibe dalan ..........................defans oyuncularini gördük hep. defansa alinan yeni oyuncular insallah bunlari yapmazlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı telha23 Nickli Üyeden Alıntı

Istatistiki degerlendirmelerle fikirlerimizi çarpistirirken böyle aptalca degerlendirmeler olabilecegi aklima gelmemisti.

Fikrin varsa söylersin, tabi bu yetenegin varsa, burasinin bir "forum" oldugu aklina gelirsebir ara ugrarsin buralara...

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

her puanin altin oldugu yapilan istatistiki bilgilerle de tescillenmis oluyor, bu zamana kadar trabzonun alti puanlik bir maç kazandigini göremedim maalesef, kayseriyi yensek 6 puan almis olacaktik yok, hep böyle keskin bir viraja geldikmi sarambole yuvarlanmak adet oldu, kutoz ve simale de tesekkürler...

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Savunmamiz ve kalecimiz iyi olsa 3. oluyomusuz demekki.Rio mizikacilarinin kulaklari çinlasin[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

toshiba
    Ziyaretçi

Asagidaki istatistigi curuttuk bugun. 1-0 geriden gelip mac kazandik[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Iyi de bu tabloya bir de fener açisindan bakin bakalim. Bunlar da fener'in ilk golü yemesine ragmen kazandigi puanlar:

Yenilen ilk gole
    ragmen alinan puan

Fenerbahçe

2

Diyarbakirspor

2

1

Rizespor

1

Fenerbahçe

2

3

Fenerbahçe

2

Ankaraspor

1

3

Konyaspor

2

Fenerbahçe

4

3

Sivasspor

2

Fenerbahçe

3

3

Fenerbahçe

2

Trabzonspor

2

1

TOPLAM

14

Ben buradan söyle bir sonuç çikariyorum. Takimin iyiyse, ilk golü yesen de atsan da kazanmayi bilebiliyorsun.

Gerçi fener'in bu tablodaki6 puani çalintidir ama hiç kimse inkar edemez ki bu adamlara gol atan takimlar "aman maçi kazandik" diyemiyorlar.

Bir de Galatasaray'a bakalim:

Galatasaray

5

Malatyaspor

2

3

Ankaraspor

1

Galatasaray

2

3

Galatasaray

3

Besiktas

2

3

TOPLAM

9

Trabzonspor'un 1-0 geriden gelip kazandigi maç: 0

Trabzonspor'un 1-0 geriden gelip aldigi puan: 1 (Malatya maçi 1-1)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı toshiba Nickli Üyeden Alıntı

Asagidaki istatistigi curuttuk bugun. 1-0 geriden gelip mac kazandik[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Iyi de bu tabloya bir de fener açisindan bakin bakalim. Bunlar da fener'in ilk golü yemesine ragmen kazandigi puanlar:

Yenilen ilk gole
    ragmen alinan puan

Fenerbahçe

2

Diyarbakirspor

2

1

Rizespor

1

Fenerbahçe

2

3

Fenerbahçe

2

Ankaraspor

1

3

Konyaspor

2

Fenerbahçe

4

3

Sivasspor

2

Fenerbahçe

3

3

Fenerbahçe

2

Trabzonspor

2

1

TOPLAM

14

Ben buradan söyle bir sonuç çikariyorum. Takimin iyiyse, ilk golü yesen de atsan da kazanmayi bilebiliyorsun.

Gerçi fener'in bu tablodaki6 puani çalintidir ama hiç kimse inkar edemez ki bu adamlara gol atan takimlar "aman maçi kazandik" diyemiyorlar.

Bir de Galatasaray'a bakalim:

Galatasaray

5

Malatyaspor

2

3

Ankaraspor

1

Galatasaray

2

3

Galatasaray

3

Besiktas

2

3

TOPLAM

9

Trabzonspor'un 1-0 geriden gelip kazandigi maç: 0

Trabzonspor'un 1-0 geriden gelip aldigi puan: 1 (Malatya maçi 1-1)

SONUNDA !! [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

harbiden sonunda[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allahim bugünleride mi görecektik[img]smileys/smiley36.gif[/img]

bu takim bu kadar arezillik dahada görmemisdi olayda katkisi olanlari tebrik etmek lazim[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.