Sayfa 125 Toplam 128 Sayfadan BirinciBirinci ... 25 75 115 123 124 125 126 127 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3192 adet sonuctan sayfa basi 3,101 ile 3,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 33.Hafta | Trabzonspor 3 - 1 İ.B.B.

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı matrix5782 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerbahçe devre arası şampiyon yapıldı.

Bunun adını da Fenerbehçenin Şampiyonluk oyunu diye koydular.

Herkese Bir rol verdiler herkes rolünü oynadı, oynuyor......

Avrupada Şike şaibe katakullenin en çok yaşandığı liglerden bir tanesiyiz.

Şerefli 2.likler devam ediyor.....

Büyük bir takımsak Masa Başında ve saha dışında da güçlü olmalıyız......

Maalesef Bu Türkiye Süper Liginin gerçeği eğer bizde bu oyunda oynuyorsak Oyunu kuraalruına göre oynamalıyız.

Trabzonspor birilerinin kellesini almalı, düdük astırmalı,İstifa ettirmeli.........

Ligimizde oynayan yabancı oyuncular çok kolay maç satabiliyor.
    ugur abi yeni yapilanmanin hazirligi yapiliyor diye yazmissin, bu nekadar saglikli olur, seneye yine hüsranmi yasariz sence...

yoksa hersey planli programlimi? en azindan sampiyonlar ligine katilacak bir kadro kurarlarmi?

Harun CAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu geceden arda kalan züğürt tesellisi :

Aziz'in feneri, hakemleri, federasyonu, bazı rakip takım hocalarını, bazı rakip futbolcuları da satın alarak ligimizde uzun yıllar daha kırılamayacak bir rekora imza atarak 16maçta 15 G-1B almışlar fakat ancak 33. hafta sonunda bizimle puanları haala eşit, yaptığımız onca hataya rağmen, Umut'a rağmen...

....adı üstünde işte züğürt tesellisi.!

uzunismail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne

Alıntı lazsar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tv8de de Selçuk'un Gs le anlaştığı haberi söylendi. Hep bel altı vuruyor şerefsizler. Erkek gibi kavga edecek kimse yok mu bu ülkede?

Yemin ediyorum bu ülkenin şerefsizleri yüzünden imkanım olsa yurtdışına çıkacağım yaaa. Ben nasıl böyle rezil bir ülkenin vatandaşı oluyorum yaaa... Ben bunu kendime yakıştıramıyorum...

Bu ülkede futbol gelişecekmiş. Boş şenol hoca bir yıldır boşuna uğraşıyor.. Bu lig rezil bir lig hoca..Sen düzetirsin birileri eski düzeni tekrar sağlar..

Güçlüysen haklısın,, anadolu kulüplerini zaten istanbul kulüpleri besliyor.. Farklı bişey beklemek boş iş. Biz ancak böyle boş işlerin peşinden koşarız...

Diyeceksiniz Bursa nasıl şampiyon oldu?

Fener son hafta Trabzonla değil de diğer 17 takımla oynasaydı şampiyondu zaten.. Trabzonspor olmasaydı o da olmayacaktı maalesef...

Bizi biz şampiyon yaparız ancak birilerine medet umunca hep hüsran olur çünkü başka trabzonspor yok..

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kadroyu ŞL seviyesine yükseltmek adına bol transferli ve yeni yapılanma gerektiren bir dönem geçirmemiz zaten mecburiydi. Diyebilir misiniz ki bu kadroya 3 transfer yapılırsa ŞL'nin tozunu attırırız ?
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Tunay ERDEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı foxx61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay anasını sayın seyirciler. Vahiy mi geldi ? Sezon başında da eminim 33. hafta sonunda 79 puanda olacağımızı biliyordunuz.
    ne kadar seviyorsunuz her şeyi leyla gibi görmeyi?

elindeki en iyi futbolcuların gidiyor, kimle nasıl dolduracaksın yerlerini? bu takımla bile zar zor maç kazanırken şu şartlarda daha kötüsü ile ne yapcaksın?

bizler taraftar olarak ne kadar çok seviyoruz her şeye tozpembe bakmaya yahu..

sizler başkanın "baba topçu" kavramına inanıp peşinden gisiyorsanız buyurun gidin.
    Darağacında olsak bile son sözümüz: "şikebahçe düşecek."

uzunismail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne

Bu gecenin son mesajını yazıyorum...

Haftaya Sivastan şampiyonluk bekliyorsam kendime ihanet ederim...

Tek umudum kaldı o da Sivas değil....

Sadece Allahtan bekliyorum şampiyonluğu.......

Nereden
    İstanbul

Alıntı uzunismail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yemin ediyorum bu ülkenin şerefsizleri yüzünden imkanım olsa yurtdışına çıkacağım yaaa. Ben nasıl böyle rezil bir ülkenin vatandaşı oluyorum yaaa... Ben bunu kendime yakıştıramıyorum...

Bu ülkede futbol gelişecekmiş. Boş şenol hoca bir yıldır boşuna uğraşıyor.. Bu lig rezil bir lig hoca..Sen düzetirsin birileri eski düzeni tekrar sağlar..

Güçlüysen haklısın,, anadolu kulüplerini zaten istanbul kulüpleri besliyor.. Farklı bişey beklemek boş iş. Biz ancak böyle boş işlerin peşinden koşarız...

Diyeceksiniz Bursa nasıl şampiyon oldu?

Fener son hafta Trabzonla değil de diğer 17 takımla oynasaydı şampiyondu zaten.. Trabzonspor olmasaydı o da olmayacaktı maalesef...

Bizi biz şampiyon yaparız ancak birilerine medet umunca hep hüsran olur çünkü başka trabzonspor yok..
    hocam biz yurtdışındayız da ne oluyor? pislik her yerde glip buluyor seni.

mesele o değil.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Johan Cyruff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kadar seviyorsunuz her şeyi leyla gibi görmeyi?

elindeki en iyi futbolcuların gidiyor, kimle nasıl dolduracaksın yerlerini? bu takımla bile zar zor maç kazanırken şu şartlarda daha kötüsü ile ne yapcaksın?

bizler taraftar olarak ne kadar çok seviyoruz her şeye tozpembe bakmaya yahu..

sizler başkanın "baba topçu" kavramına inanıp peşinden gisiyorsanız buyurun gidin.
    Yazmadıklarım üzerinden ne kadar da mantık kokan yorumlar yapıyorsunuz...Gerçekten varsayımlarınıza hayran kaldım.

Ben Leylayım toz pembeyim. Sizin olmayan şeyler üzerinden yaptığınız yorumları karamsarlıktan başka karşılayan sıfat var mı ? Felaket telallığı yapacaksanız argümanlarınız biraz geçerli olsun hatta ve hatta argümanınız olsun, lütfen...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Haso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankaragücü resmen macı satmıştır bunun başka acıklaması yok.Sen okadar seyircinin önünde rakibe salakca dalarsan hakemde mecburen verecek.Gecmişi şaibelerle dolu bi kulübe medet umduk bizde.Haftaya sadece rıza hocaya guveniyorum
    o rıza hocan bu gün "stadın yarısını hayvanatbahçeli taraftarlara verebiliriz, onlar bunu hak ediyor." dedi.

güvenme, üzülürsün.

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Haso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankaragücü resmen macı satmıştır bunun başka acıklaması yok.Sen okadar seyircinin önünde rakibe salakca dalarsan hakemde mecburen verecek.Gecmişi şaibelerle dolu bi kulübe medet umduk bizde.Haftaya sadece rıza hocaya guveniyorum
    Aslında dikkate alınmayacak bir mesaj ama , ''gel anlaşalım, maçı 6-0'a bağlayalım'' Bu mu bakış açınız? Ankaragücü'ne laf atıp, ortamı germeye çalışmayın.

Samet İslamoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kucukkurba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen ne kadar sacmalasanda trabzon olacak benim gonlumde. 2. takim diye birsey soylemedim zaten. karsiyaka semt ismi eger bilmiyorsan.takiminada sempatim var, trabzona oldugu gibi.
    sen kendini kandirmaya devam et arkadasim. hangi takim taraftarina sorarsan son herkes kufur eder o eski hakemlere, yorumculara. ama goz var izan var .yorumcularada cok gerek yok. 1. penalti belki tartisilir ama birader 3unede degil diyosan hadi ordan derim adama.
    Alıntı kucukkurba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben karsiyakaliyim ama 2. takimim trabzondur
    Gerçekten söylememişsin ben yanlış görmüşüm,hatta hala yanlış görüyorum sanırım

Nereden
    İstanbul

Yazmadıklarım üzerinden ne kadar da mantık kokan yorumlar yapıyorsunuz...Gerçekten varsayımlarınıza hayran kaldım.

Ben Leylayım toz pembeyim. Sizin olmayan şeyler üzerinden yaptığınız yorumları karamsarlıktan başka karşılayan sıfat var mı ? Felaket telallığı yapacaksanız argümanlarınız biraz geçerli olsun hatta ve hatta argümanınız olsun, lütfen...
    bizim argümanlarımız 30 yıldır görüp yaşadıklarımız genç arkadaşım. filmin devamını da biliyoruz daha önceki matinelerden.

sen daha daha yeni vakıf oluyorsun şerefli ikinciliklere, normaldir gelecekten umutlu olman.

Nereden
    İstanbul

bizim argümanlarımız 30 yıldır görüp yaşadıklarımız genç arkadaşım. filmin devamını da biliyoruz daha önceki matinelerden.

sen daha daha yeni vakıf oluyorsun şerefli ikinciliklere, normaldir gelecekten umutlu olman.
    Yoksa bir 30 yıl daha bekleyecek takatınız çıkış orada. Şerefsiz şampiyonluklar bizim lugatımızda karşılıksız, çok çok üzgünüm.
    Ayağa KALK!

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada Mesut Bakkal'ın maçtan sonra güldüğünü bi tek ben gördüm sanırım..ya da kalecilerinin aynı köşeye 4 gol yediğini..nası bağlanırmış maç görün de bakın
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

30 seneye feda bir şampiyonluk yaşayacağız ...

Nereden
    İstanbul

Yoksa bir 30 yıl daha bekleyecek takatınız çıkış orada. Şerefsiz şampiyonluklar bizim lugatımızda karşılıksız, çok çok üzgünüm.
    yok, ben artık bayrağı sizin gibi genç arkadaşlara devrediyorum.. sen bir 30 sene daha onurlu dur ama kimse seni o şekilde hatırlamasın; çünkü tarihe not düşenler bizi hiç eklemedi o not defterine. ama sen yine de dayan, takatın tükendiğinde senin gibi bacaksızlar çıkışı sana da gösterir.

Nereden
    İstanbul

yok, ben artık bayrağı sizin gibi genç arkadaşlara devrediyorum.. sen bir 30 sene daha onurlu dur ama kimse seni o şekilde hatırlamasın; çünkü tarihe not düşenler bizi hiç eklemedi o not defterine. ama sen yine de dayan, takatın tükendiğinde senin gibi bacaksızlar çıkışı sana da gösterir.
    Üzerinde gururla dimdik durabildiğim iki sağlıklı bacağım var Allah'a şükür. Düşünce tarzlarını tartıştığımız bir ortamda aşağılamaya varan yazılarınızı anlamlandıramıyorum.

Biz birilerinin uçan mürekkepli kalemleriyle yazdığı notlara tabi olmadığımızdan bugün bunları konuşuyoruz. "Onlardan" olmamak adına değil 30 Allah ömür verirse 60 sene de bekleriz.
    Konu Yiğit Gayretli tarafından (16.05.2011 Saat 02:22 ) değiştirilmiştir.
    Ayağa KALK!

Etem Güner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

angut komdan alıntı hani bir lafvar delinin kuyuya attığı taş misali :
    Allah´ım‚ kimsenin hakkını yemeden‚kimsenin kuyusunu kazmadan elde ettiğimiz liderliği‚Şampiyon olarak tamamlamayı nasip et...

Fenerbahçe´mizin arkasından iş çeviren‚yoluna taş koymak için elinden gelen her türlü çirkefliği yapanların yüzünü güldürme...

bugün kaza haberiyle morallerimiz bozuldu‚üzüldük kardeşlerimiz için‚mekanlarını cennet eyle‚Allah´ım kazadan beladan uzak tut‚hepimizi‚Fenerbahçe´mizi

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umarım bu kadro dağılmaz,umarım tutarlar topçuları yoksa 5 sene daha unutun başarıyı...
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Nereden
    İstanbul

Üzerinde gururla dimdik durabildiğim iki sağlıklı bacağım var Allah'a şükür. Düşünce tarzlarını tartıştığımız bir ortamda aşağılamaya varan yazılarınızı anlamlandıramıyorum.

Biz birilerinin uçan mürekkepli kalemleriyle yazdığı notlara tabi olmadığımızdan bugün bunları konuşuyoruz. "Onlardan" olmamak adına değil 30 Allah ömür verirse 60 sene de bekleriz.
    estağfurullah, aşağılamak ne demek? bilakis biz bu süreçte onurlu durmaya çalışırken başımıza gelenleri anlatmaya çalışıyoruz.

o zaman şöyle diyelim: umarım bundan sonraki süreç bizim yaşadığımız döneme benzemez. benzese de bu çarklar bizi ezdiği kadar sizi ezip pes ettirmez.

Ugur Kursad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bi kerede biz onurumuzla şampiyon olmayalım nedir bu onur olayı adamlar resmen trabzonu kullandı ligde müthiş çekişme kaliteli lig bıdı bıdı ayağına dekoderleri elimizde tutturdular , madem onurumuzla ikinci olacağız o zaman son haftaya paflarla çıkalım ya da kocaelili futbolcunun yaptığı gibi kalemize gol atalım ...
    RİZE HER YER TRABZON

53-61

Nereden
    İstanbul

estağfurullah, aşağılamak ne demek? bilakis biz bu süreçte onurlu durmaya çalışırken başımıza gelenleri anlatmaya çalışıyoruz.

o zaman şöyle diyelim: umarım bundan sonraki süreç bizim yaşadığımız döneme benzemez. benzese de bu çarklar bizi ezdiği kadar sizi ezip pes ettirmez.
    O zaman alıntıladığım ilk mesajınızdaki karamsarlığın sebebi neydi ? Onu da siz yazdınız bu cümleleri de...
    Ayağa KALK!

Trabzon-Spor-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

YATTARA SAMPIYONLUK YASAYACAK!!!! Haftaya Sampiyonuz!!!!!! Ankaragücü cok ofansiv oynadi! Sivas sadece defans oynarsa berabere kalabilir!

Yattaraya cok büyük ayip edildi. Son maclarda hic 18e alinmadi, bugünde kendir girmrek istemedi, Senol Günese Kapak olsun!

Senol Günesi cok seviyom ama Yattarayi yakdi adam!!!!!
    BORDO MAVI

BORDEAUX BLAU

CLARET BLUE

Kıvanç Çuvalcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Tesekkurler Trabzonspor bu sene yasattigin tum mutluluklar ve heyecan icin.Sampiyon olamasak bile hepsiyle gurur duyuyorum kendi adima,hepsi ellerinden geleni yaptilar.

Nereden
    İstanbul

Sivas'tan şerefli bir duruş beklesem çok mu hayalcilik etmiş olurum ?
    Ayağa KALK!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)