Sayfa 26 Toplam 128 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 24 25 26 27 28 36 76 126 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3192 adet sonuctan sayfa basi 626 ile 650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 33.Hafta | Trabzonspor 3 - 1 İ.B.B.

Fatih Solmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ethem abi kusura bakma da sen nerde yaşıyorsun? o tepkisel Trabzon kalmadı artık. %50 garanti. söz verip yapmamaya devam edeler.

Mustafa Önder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hemen gaza gelmede üstümüze yok ha!
    Başbakan maça gidecek diyen bu iddiasını neye dayandırıyor merak ediyorum.
    Özel Kalemle falan bağlantısı mı var?
    yaşamım buymuş meğer... sufle vermek ve unutulmak. madam! christian bir akşam balkonda sizinle konuşmuştu, hatırlar mısınız? tüm yaşamım bu... ben karanlık bir köşeye çekilmiş gizlenirken, başkaları şöhretin busesini topluyordu. ve son nefesimde şunu söylüyorum. "moliere bir dahiyse, christian da güzeldi..."Cyrano De Bergerac

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başbakan şu aşamada saraçoğluna gitmez...Siyastten az buçuk anlayan bunun olmayacağını bilir...Fanatikvari bir haber olmuş...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Rize

Kendi kendime diyorum ankaragücü puan alıcak ama sonradan aklıma gecen sezonki mac geliyor..Satışın anlaşılmaması için ortamı gerdilerde girdiler yok Ag oynucak satmaz falan.Azize 2 kere kaybetti.Ne eder eder bu maçta bi çakallık ayarlamıştır.Eşşeği sağlam kazığa bağlamıştır.Yoksa sanmam çıkıp oynucaz yenicez dediklerini.Ya kaybedersek lan son haftalar diye korku salmıstır azizeyi onun için yapmıştır birşey..
    Konu Sami Kuk tarafından (12.05.2011 Saat 23:33 ) değiştirilmiştir.

Etem Güner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Fatih Solmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ethem abi kusura bakma da sen nerde yaşıyorsun? o tepkisel Trabzon kalmadı artık. %50 garanti. söz verip yapmamaya devam edeler.
    ben 2 dönem oy verdim benim gibi hakkı yenen varsa trabzonspor için söylüyorum bende diyorum başbakana halep orda ise trabzonsporlular burada hadi bakalım

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yazıklar olsun tüm zoraki maçlar bir şekilde çözüldü yine aynı senaryo! Lanet olsun ya bu kadar mı çirkefleşmek gerek oyununuzun da sizin de!

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Melih Gökcek Kanaltük'de..

Futbol disinda herseyi konusuyorlar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Helvacı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

son iki hafta hakemler düzgün maç yönetsin, takımlar onuruyla mucadele etsin fener yine puan kaybeder. bugün sivas deplasmanı fener dışında her takımın puan kaybedebileceği bir deplasman ama takımlarımızda şeref, haysiyet kavramları olmadığı için azıcık onurlu davranan takımlarıda hakemlerle yendikleri için ümitsizim. ancak maçlarımızı kazanırsak şampiyon olmuş gibi sevineceğim. bu sene lig kara bir leke olarak futbol tarihindeki yerini alacak tıpki 2004-2005 de olduğu gibi.

ferhat odabaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

beyler inşallah yazıldığı gibi başbakan maça gider... bu fener için yapılmış bir jest olsada, a.gücünün ve hakemin motivasyonunu ve cesaretini arttırır bence..

eralp cavrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

usaklar baaa bse oyle geliyi sampion olacauk

Mert M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yukarıya bak ağlarken
    Buraya kadar geldik
    Bu oyuna karar verdik
    Bilmeli sevmeli

Yukarıya bak ağlarken
    Kime ne zarar verdik
    Kahredeni affettik
    Gülmeli geçmeli

Diyor Ogün Sanlısoy bir şarkısında. Onun için arkadaşlar; yukarıya bakınız. Boşverin lagaları lugaları. Gereksiz medyasını, boş konuşmalarını. Biz kazanacağız, febeş de puan kaybedecek. Adaleti de eski kaptanımız getirecek. Böyle düşünelim derim.
    Eskilerin bir sözü var, şöyle ki;
    " Kim takar Yalova Kaymakamı'nı! "
    Konu Mert M. tarafından (12.05.2011 Saat 23:55 ) değiştirilmiştir.
    Fanki tonki zonki...

TS0661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

başbakan maça gideblir çünkü bu ülkede fenerliler trabzonlulardan çok daha fazla..bu durum trabzonluları da oy tercihlerinde pek etkilemez bence..kupa finalinde de bejekeli abdullah gül vardı mesela

Nereden
    İstanbul

inanalim inanmayanlati da uyandiralim olamazsak takimimizi dusmanlara karsi protesto etmeyelim sahip cikalim...

Nereden
    İstanbul

basbakan maca gtse ne gtmese ne ins gtsinde yenilsin kudursun orda... sahaya inecek hali yok orda

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başbakan eğer maça giderse,maçtan önce olayı bağlar..Biz de yine Gönüllerin Şampiyonu olmuş oluruz...
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

talsuv61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Sami Kuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi kendime diyorum ankaragücü puan alıcak ama sonradan aklıma gecen sezonki mac geliyor..Satışın anlaşılmaması için ortamı gerdilerde girdiler yok Ag oynucak satmaz falan.Azize 2 kere kaybetti.Ne eder eder bu maçta bi çakallık ayarlamıştır.Eşşeği sağlam kazığa bağlamıştır.Yoksa sanmam çıkıp oynucaz yenicez dediklerini.Ya kaybedersek lan son haftalar diye korku salmıstır azizeyi onun için yapmıştır birşey..
    Melih gökçek, ankarasporun düşürülmesinden dolayı aziz yıldırıma çok öfkeli. Gayret göstermediği için yoksa umurlarında olmayız.

Nereden
    İstanbul

gecen sene adamlar ne gerekiosa yapti ama allah izin vermedi... olmadi mi olmaz. padisahtan buyuk allah var

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Helvacı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TS0661 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başbakan maça gideblir çünkü bu ülkede fenerliler trabzonlulardan çok daha fazla..bu durum trabzonluları da oy tercihlerinde pek etkilemez bence..kupa finalinde de bejekeli abdullah gül vardı mesela
    ben öyle düşünmüyorum. asıl fenerlilerin oy tercihleri takımları için değişmez. trabzonspor taraftarları sayısal olarak az ama çok daha bağlı mesela ben 2002 de trabzondaki fener maçından sonra tayyibe asla oy vermem açıkçada her platformda söylerim. şöyle düşünelim başbakan fenerli ama kadıköyden ne oy alıyor. türkiyede kadıköyden daha fanatik fenerli nerde var. ama trabzonsporun şampiyonluğunun engellenmesi başbakanında katkısıyla olmuştur gerçeği taraftarlarımız tarafından algılanırsa çok oy kaybeder. özellikle istanbuldan ve karadenizden. bence olması gereken budur
    Konu Helvacı61 tarafından (13.05.2011 Saat 00:08 ) değiştirilmiştir.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sampiyonluk giderse..yaz oyunlarina nasil gelecekler ??

sampiyonlugu kaybettigimiz an malum partiye oy veren tüm trabzonspor u tutan tanidiklarimla iliskimi zaten kesecegim..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

TS0661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Helvacı61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben öyle düşünmüyorum. asıl fenerlilerin oy tercihleri takımları için değişmez. trabzonspor taraftarları sayısal olarak az ama çok daha bağlı mesela ben 2002 de trabzondaki fener maçından sonra tayyibe asla oy vermem açıkçada her platformda söylerim. şöyle düşünelim başbakan fenerli ama kadıköyden ne oy alıyor. türkiyede kadıköyden daha fanatik fenerli nerde var. ama trabzonsporun şampiyonluğunun engellenmesi başbakanında katkısıyla olmuştur gerçeği taraftarlarımız tarafından algılanırsa çok oy kaybeder. özellikle istanbuldan ve karadenizden. bence olması gereken budur
    bende fenerlilerden oy kazancak demiyorum..bu durumun trbazonluların oy tercihini etkilemeyecek diyorum sadece..bu olaya kızıp oy vermeyenler olur tabiki trabzonda ama meclisteki milletvekili koltuk sayısı etkilenmez

uzunismail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne

Arkadaşlar rahat olmakra fayda var.. Ankaragücü yenilebilir ama yatmaz.. Zaten adam gibi oynayan puan alır fenerden... Bu maçtan herşey çıkabilir..

Siz şampiyonluğa hazır bir vaziyette bekleyin.. O hafta galiba bu hafta....

Haa şampiyon olmasakta kızıp küsüp intihar edecek değiliz, bu takımla mutluyum, her sene şu Istanbul takımlarını yensin şampiyon olmasınada gerek yok... Şahsi kanaatimdir..

Bu Trabzonspor şahşıma öyle güzel şeyler yaşattı ki bu sene benim ona küsmem söz konusu bile olamaz..Şerefsizleri yerin dibine soktum bu yıl... Alayı yanımda futbol konuşamadı bile.Bunları yaşattı bana..

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takar atkıyı gelir,herkes de kulağının üstüne yatar..2 ya da 3 milletvekili de çıkarır yine Trabzondan..Bu mesele de böle kapanır..Onun için biz en başta tepkiyi verecektik..1.si Eskişehir maçının Cuma gününe alındığında yönetim kazanı kaldıracaktı,pazartesi gidip süt dökmüş kedi olmayacaktı..
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Said Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Geç açmışsın programa FB - Ankaragücü maçıyla başladılar...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

azelea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet Said Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Gökçek azize acayip gıcık gidiyor. Beni babam fb'li yaptı, şu anda Ankaragücü'nü tutuyorum. Aziz gidene kadarda fb'yi tutmayacağım diyor.

şu fenerbostana göster gününü yeter.

uzunismail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne

Bu sene futboldan müthiş keyif aldım...

Bu hafta sizi yeneceğiz diyenlere, siz kimsiniz gol atarsanız öpün alınınıza koyun dedim.. Siz Trabzonspoa gol atın ben yenmişiniz sayacağım dedim.. Öylede oldu.. Bu sene gs gol atamadı, bjk Istanbulda zar zor 1 tane attı ama yenemedi, son şampiyonuz diye artıstik yapanlar gol bile atamadı.. Bir tek fener şerefsizi o da Bülent Yıldırım mıydı ona dua etsin...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)