Sayfa 5 Toplam 128 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3192 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 33.Hafta | Trabzonspor 3 - 1 İ.B.B.

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kuddusi de olabilir bizim maçın hakemi.. Ben Fenerbahçe'nin maçını Fırat Aydınus'un yönetmesini isterim ama geçen hafta verdiler.. Halis'i o maça verebilirler ki umutlarımız söner..

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Bizim Antep maçından sonra Cüneyt Çakır'ı febe maçına vermezler, imkansız yani.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bence Halis,Kuddusi ve M.Kamil Abitoğlu'ndan ikisi bizim maça ve fenerin maçına verilcek.

SILENT06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Bu Glowacki'nin son iki haftadır yaptıkları beni tedirgin ediyor.Çok adam kaçırıyor.Sonra faul yapmak zorunda kalıyor.Ve çok tehlikeli yerlerde faul yapıyor.Haydi hayırlısı...
    BÜLENT

Nereden
    Eskişehir

Bu arada Mustafa Denizli dünkü maraton programında : " içimden bir ses şampiyonluk averaja kalmayacak. iki takımdan biri kesin puan kaybedecek. Ama tamamen hissiyatım böyle" dedi. Denizli'nin kehanetleri meşhurdur malum. İnşallah kaybeden biz olmayız...
    BÜLENT

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı SILENT06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada Mustafa Denizli dünkü maraton programında : " içimden bir ses şampiyonluk averaja kalmayacak. iki takımdan biri kesin puan kaybedecek. Ama tamamen hissiyatım böyle" dedi. Denizli'nin kehanetleri meşhurdur malum. İnşallah kaybeden biz olmayız...
    Evet benim de dikkatimi çekti ve bence içinden geçen Fenerbahçe'ydi diyemedi Trabzonspor olsa direkt derdi hem de kötü oynuyorlar diye eklerdi.. Dediğiniz gibi kehanetliği meşhurdur.. Abdal'a malum olur..

Nereden
    Trabzon

Sivası unutalım bence.Dün küfrettiler bize maçta.Kesin yatarlar fenere.O yüzden fenerin 1 bizim ise 2 maçımız kaldı.Ankaragücü puan alırsa alır alamazsa şampiyonluk şansımız iyice zorlaşır.Hani sonra sivaslılar puan alır da sizi şampiyon falan yaptık derler.Hiç çekemem.Gelmesin öyle şampiyonluk.

cihatöztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ahmet çakarda 4 haftadır içimden bir ses Trabzonspor şampiyon olacak diyor
    Konu cihatöztürk tarafından (09.05.2011 Saat 15:35 ) değiştirilmiştir.

real_rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ahmet çakal'ın trabzonspor şampiyon olacak demesine kanmayın. fbnin en ateşli savunucusu ve yalakası olduğu için gelebilecek olası tepkileri hafifletme çabasında. Medya'da ki çoğu kimse samimi değil. Biz kendi işimize bakalım. Maçlarımızı alalım. Bu arada Holosko kupa maçında kesinlikle oynamayacak A.Avcı öyle söyledi.
    Bütün ol ayrı tut kendini...Çünkü öyle...Zaten öyle!

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı mcihan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sivası unutalım bence.Dün küfrettiler bize maçta.Kesin yatarlar fenere.O yüzden fenerin 1 bizim ise 2 maçımız kaldı.Ankaragücü puan alırsa alır alamazsa şampiyonluk şansımız iyice zorlaşır.Hani sonra sivaslılar puan alır da sizi şampiyon falan yaptık derler.Hiç çekemem.Gelmesin öyle şampiyonluk.
    Vallahi ben kardes Takim ilan etmeye bile raziyim
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

robinhood61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben bizim maçlarda heyecanlamıyorum ki fener puan kaybederse şampiyonuz zaten. son maçtan umutluyum hem sivasın rakımı yüksek fenerliler nefes almakta zorlanır e bi de ilahi adalet var. bekleyin uşaklar. çıldıracağızzzzzzzzzzz
    Konu robinhood61 tarafından (09.05.2011 Saat 15:48 ) değiştirilmiştir.
    KOŞAN VE İYİ PAS YAPAN TAKIM. ÇOK MU ŞEY İSTİYORUM?

Nereden
    Ankara

Alıntı ilteriş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ankaragücü taraftar grubu gecekondunun sitesine yüklenelim.
    Hiç gerek yok. Ankaragücü tarihinde bir kez 8-0 lık Galatasaray maçı yüzünden kötü bilinir. Ama o maçın kalecisinin
    maç sonrası Türkiye'yi terkettiğini çok az insan bilir.
    Ankaragücü taraftarı, camiası ve hocası durumun farkında. Çıkıp oynayacaklar. Eğer hakem tarafından doğranmazlarsa
    puan alacaklardır. Zira Mesut hoca bu hafta defansının en önemli adamını oynatmadı. Arka arkaya 2. sarı kart olup bu
    hafta cezalı duruma düşmesini engellemek için. Mesut hoca geldiğinden beri çok da iyi oynuyorlar. Ve Mesut hoca
    kafaya oynayan takımlara herp ızdırap olmuştur. Bunun acısını ben Manisa ve Denizli maçlarından çok iyi biliyorum.
    Eğer Ankaragücü çıkıp puan alırsa.. ofisteki Ankaragüçlü arkadaşlarımı sırtımda Kızılay'da dolaştıracağım
    O hasret kaldığımız duyguyu yaşamamızdaki etkenlerden biri oldukları için gönlümdeki yerleri çok ayrı olacak.
    İBB herkese ters gelir, İBB'ye ters gelen takım da biziz. Maçtan bir korkum yok. Alırız. Tek korkum var..
    O da Burak bu hafta oyundan alınırken kulübeye "Kaç kaç" diye sorduğu zaman başlayan hislerim. Herkesin aklı Fener
    maçında.
    Sabır ya sabır.. İnanın forumu okumaya çekiniyorum. Uykularım kaçıyor.

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı cihatöztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet çakarda 4 haftadır içimden bir ses Trabzonspor şampiyon olacak diyor
    Haydi bakalım İnşallah Ahmet Çakar'ın dediği gibi Şampiyon olacağız
    Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

Nereden
    İstanbul

Şampiyon olacağız buna yürekten inanıyorum. Bu inancımın tek sebebi Fatih Tekke

Gol Atsada
    Gol atmasada
    Asist yapsada, yapmasada,
    Yedekte de otursa, 18 e dahi girmese hatta ve hatta İstanbula getirilmese dahi bu maçın kader adamı Fatih Tekke olacak.

Buna yürekten inanıyorum. Çünkü bana Fatih Tekke'nin sözü var...

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet benim de dikkatimi çekti ve bence içinden geçen Fenerbahçe'ydi diyemedi Trabzonspor olsa direkt derdi hem de kötü oynuyorlar diye eklerdi.. Dediğiniz gibi kehanetliği meşhurdur.. Abdal'a malum olur..
    Allah allah bende bizi kast ediyor anladim puan kaybi icin ??

2 hafta sonra ögreniriz

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Helvacı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yapılacak iş belli hakemi baskı altına alacağız. bu hafta vermesi gereken kırmızıları verdirteceğiz. fatıhte luganoyu ve emreyi tahrik edip attıracak oyundan fatih tek başına yenecek hali yok ancak zaten stresli olan fener takımını sinirleriyle oynayarak dağıtabilir.

cihatöztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Günahların takımı fenerbahçe pankartını bi şekilde yine sokun stada.......

Nereden
    Eskişehir

Küfredenler taraftar yanlız Bu yüzden değil de yönetimin fener sempatizanı olmasından dolayı yatarlar ...
    BÜLENT

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Helvacı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu hafta iyi bir strateji izlenirse olay bitebilir. eğer oynarsa fatih ve gabriç bizi şampiyon yapabilir. ama iyi oynamaktan ziyade fenerin stresini ve bazı oyuncuları provoke ederek.

Nereden
    Trabzon

Küfredenler taraftar yanlız Bu yüzden değil de yönetimin fener sempatizanı olmasından dolayı yatarlar ...
    yönetimde biter zaten iş.Neydi adı odyakmaz mı ne? O işte tam bi fener yalakası.Benim hiç ümidim yok o maçtan ama allahtan ümit kesilmez tabi bakarsın puan alırlar.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı Mehmet Said Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah allah bende bizi kast ediyor anladim puan kaybi icin ??

2 hafta sonra ögreniriz
    Şansal sonra ekledi.Aman hocam söylemeyin hangi takım olduğunu kıyameti koparırlar diye ekledi. Bu laftan FB diye anladım ben. Trabzonspor'un şampiyon olamayacağı bütün medyada yaygarası yapılıyor zaten.Kıyameti koparsak çoktan koparırdık.Ama FB şampiyon olamayacak desin biri bakalım neler oluyor bence FB'yi kastetti. Çünkü aşırı stresliiler. Geçen seneden kalan bir korkuları var
    BÜLENT

Nereden
    Eskişehir

yönetimde biter zaten iş.Neydi adı odyakmaz mı ne? O işte tam bi fener yalakası.Benim hiç ümidim yok o maçtan ama allahtan ümit kesilmez tabi bakarsın puan alırlar.
    Valla Sivas maçından kesilecek kadar dahi ümidim yok. FB atamazsa Sivas gider kendi kalesine sokar topu O kadar yani...
    Konu SILENT06 tarafından (09.05.2011 Saat 16:11 ) değiştirilmiştir.
    BÜLENT

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bizim maçtan ziyade herkesin gözü Ankaragücünde gerçi ben zerre kadar güvenmiyorum Ankaragücüne ....
    .

Ahmet Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

birşey sorayım. Kim küfür etmiş bize? Kalecisi mi, defans oyuncuları mi? Orta saha yada kanatlarda oynayanlar mi? Mehmet yıldız mi pedriel mi ? Yoksa Rıza hoca mi küfür etti bize? Kim küfür etmiş de fenere yatacaklar? Taraftarın küfürleri ile mi bir takım yatacak? Sivasspor ve taraftarını gunahm kadar sevmem ama son maçın son dakikasına kadar umutluyum.

Varsın fener orda puan kaybetsin biz şampiyon olalım da, sivaslilar Trabzonspor'u biz şampiyon yaptık desinler.
    Trabzonspor'un "T"si büyük yazılır!

Nereden
    Trabzon

Alıntı Ahmet Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birşey sorayım. Kim küfür etmiş bize? Kalecisi mi, defans oyuncuları mi? Orta saha yada kanatlarda oynayanlar mi? Mehmet yıldız mi pedriel mi ? Yoksa Rıza hoca mi küfür etti bize? Kim küfür etmiş de fenere yatacaklar? Taraftarın küfürleri ile mi bir takım yatacak? Sivasspor ve taraftarını gunahm kadar sevmem ama son maçın son dakikasına kadar umutluyum.

Varsın fener orda puan kaybetsin biz şampiyon olalım da, sivaslilar Trabzonspor'u biz şampiyon yaptık desinler.
    Odyakmazı araştır Kimdir necidir HANGİ TAKIMLIDIR Fener ne yapar eder satın alır sivası.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)