Sayfa 28 Toplam 128 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 26 27 28 29 30 38 78 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3192 adet sonuctan sayfa basi 676 ile 700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 33.Hafta | Trabzonspor 3 - 1 İ.B.B.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı uemit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bjki eglemek= final oynamak olmuyor o yüzden fazla düsünme bence
    Şu var Gs-Gaziantep galibi ile oynayacağımız için..Antep'e elenme olasılığımız vardı yoksa başka takıma olmazdı...ki ben Bjk'ye elenmeseydik kupada da final oynayacağımızı düşünüyordum..O zaman Belediyespor Fener'e suskun değil yıldırım gibi top oynardı..Kupayı hediye ederdik..
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Avrupa Diğer

orda hakikaten yanlis yapti avci yedeklerle ciksaydi keske!! ankaragücü iyi takim ama onlar bence ligin en dengesiz takimi!!! ah o denge bi pozitf olsa!!

slmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Tekke at golu kaldırayım imzayı.
    Mustafa Yumlu.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Avrupa Diğer

bi de atarsa kesinlikle aciklama yapmali!! bu gölü trabzonspor icin attim!!! ben derdim hemde agliyarak!!!

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

NTV Spor'da İBB'nin BJK ile kupada oynadığı kadroyla çıkacağı, sadece İskender'in yerine Holosko'nun olacağını söylediler. Böyle bir şeye ben hiç ihtimal vermiyorum. BJK maçındaki kadrodan en az 5 değişiklik bekliyorum. O kadar geniş kadroları varken aynı 11'i çıkarırlarsa kondisyonları dibe vurur...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçın tahminden daha da kolay geçeceğini düşünüyorum. haftaiçi 120 dk lık zorlu bir maçtan çıkan rakip kondisyon olarak ne kadar iyi oalbilir ki? Ayrıca İBB ye karşı zaten şansımız her zaman yanımızda.Bizim Pazar günü bekleyeceğimiz maç İstanbul da oynanacak.İnşallah ordaki skorla sevincimiz kat kat artacak.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Nereden
    İstanbul

İBB nasıl oynarsa oynasın biz Trabzonspor gibi oynarsak rahat kazanırız.

Nereden
    İstanbul

rüyamda belediyeye yenildiğimizi gördüm her şey bitmişti resmen dilim tutulmuştu. inşallah tersi çıkar

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben de rüya gördüm

fb antalyayla oynuyormuş. ve berabere kalmış. nasıl seviniyorum

karabükü yenersek şampiyonuz diyorum

robinhood61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar ankaragücü yenemesse üzülmeyin son maç sivasta ve rakım yüksek , fenevli topçular tıkanır orda , rıza da acımaz bunlara hiç tasalanmayın
    KOŞAN VE İYİ PAS YAPAN TAKIM. ÇOK MU ŞEY İSTİYORUM?

BEYTEKİN61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın

Alıntı calik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayraklar atkılar çıkacak güneş yüzü görecek

Kutlamalar başlayacak

En büyük

La la la la laaaaaa

şampiyoon

TRABZONNN
    çok güzel...

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adamlar bu sene işi sıkı tutuyorlar. 15 maçta 14 galibiyet 1 beraberlik. hakemleri ayarlamışlar medya zaten fenerin gözünün içine bakıyor. ntvspor bile okadar yanlı yayın yapıyor ki izlemek istemiyorum.

kısaca işimiz zor fenerin karşısına bizim geçen sen oynadığımız gibi oynayan bir takım çıkmıyor bir tek bursa çıktı puan aldı.

ankaragücü puan alabilir mi? inşallah alır çok isterim ama sanmıyorum hakemde cüneyt çakır ki kesin penaltı çalar ve kırmızı kart gösterir. bu arada bizde cüneyt çakırla 5'te 5 yaptık.
    EN IYISI BIZIZ:

Karasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sürekli içimde şu korku var son maça bu eziklerle aynı puanda gireceğiz.Biz 2 maçımızı da kazanacağız onlar Sivas'ta 90+larda gol atıyor.İşte o zaman biteriz biz.Allahım şampiyon olacaklarsa da ilk dakikalarda atsınlar golu hala Antep maçında 90+4'te attıkları golün kabusunu yaşıyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Barış Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cuma günü dualarınızı esirgemeyin. Allahın izniyle kazanacağız.İnşaallah fb puan kaybedecek.Hayırlısıyla şampiyon olacağız inşaallah.
    Entropi İyidir.

Nereden
    Trabzon

Herkes yine başlamış kolay maç lakırdılarına, ikinci yarıda antep maçından hariç kolay maç izleyen beri gelsin onunda nasıl cereyan ettiği ortada kimse kendini kandırmasın zor maç olacak, İ.B.B. biraz pas yapıp 1-2 atak yaptımı seyirci başlıcak mırıldanmaya taraftarımız çok stresli kabul etmek gerek şenol güneş'te bir teknik direktörden çok taraftar olduğu için aynı stres içinde buna karşın takımda öyle adamlar varki dünya yansa umrunda değil onlar sadece kendilerine oynuyor sonra seyircide onları görünce şalter atıyo arkadaş trabzondaki baskı denen meretin tek nedeni de budur başka birşey değil onun için erken gol çok önemli ben duran toplarla inanılmaz pozisyonlar çıkarabiliriz düşüncesindeyim İ.B.B. defansı duran top özürlüsü adeta kupa finalinde bu çok açık bir şekilde görüldü ona göre bir taktikle çıkmamız lazım eğer golü atarsakta mutlaka ikinciyi kovalamamız lazım yoksa buca maçındaki mucize her zaman gerçekleşmez..
    son olarak ta şunu söylemeliyim ki ankaradaki seyircimizin ankaragücü tesislerine gidip fatih tekke tezarühatı yapması kadar aptalca bir hareket daha olamazdı herhalde eminim ki aziz yıldırım bu haberleri duyunca zevkten dört köşe oluyordur bu yapılan fenerbahçeyi bir bütün haline getirmek ve seyircisinin statdaki etkisini arttırmasından başka hiçbir işe yaramaz zaten ankaragücü için zor bir deplasmanı daha da içinden çıkılmaz bir hale getirdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum bir yandan melih gökçek bir yandan bizim taraftar zorla maçı fenere vermiştir bana göre...
    whisper

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Barış Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aykut Kocaman'ın açıklamalarını okudum fotomaçtan,tamamını.

-- söylenecek söz yok.yemin ediyorum yok.bu yaptıklarından sonra bu cümleleri nasıl kullanıyorlar.Allahım sen batıldan koru. haksızlık yapıyorlar,pişpik pişkin kahramanlık taslıyorlar.Adaletin olmadığı yerde oluşan kahraman,ancak adaletsizliğe karşı çıkanların oluşturduğu kahramanlardır,haksızlığı arkasına alıp böbürlenenler değil...

bunca olan biteni görüp,fb hakediyor diyen insanlar ya buişten çıkar sağlıyorlar,ya da haksızlığı yapanlar bizzat onlar. İnsan bu süreçte isterse fbli olsun,bunca yapılanı görmezden gelemez ya böyle insan olur mu?

Allahım sen görüyorsun.onlar istediği kadar kapatmaya çalışsın.sen görüyorsun.bu kadar olmaz. bu kadar olmaz...
    Entropi İyidir.

Alican Altunbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Biz zorlanırız ama kazanırız. Fenerbahçe yenilir. ve son hafta bize beraberlik yeter benim totemim bu buna inandırmaya çalışıyorum kendimi

Nereden
    İstanbul

Ben takımımla gurur duyuyorum 82 puanla ligi bitireceğiz arkadaş inanılmaz bir olay sezon başı size deseler kim inanırdı? biz bundan sonra hep zirvede olmalıyız Şampiyonluk konusun da ise takdir Allah'ındır inanki o hakedene nasip eder ben Trabzonumuzun hakettiğine canı gönülden inanıyorum Rabbim o kupayı bize nasip edecek hiç şüphem yok .

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı whisper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .....

son olarak ta şunu söylemeliyim ki ankaradaki seyircimizin ankaragücü tesislerine gidip fatih tekke tezarühatı yapması kadar aptalca bir hareket daha olamazdı herhalde eminim ki aziz yıldırım bu haberleri duyunca zevkten dört köşe oluyordur bu yapılan fenerbahçeyi bir bütün haline getirmek ve seyircisinin statdaki etkisini arttırmasından başka hiçbir işe yaramaz zaten ankaragücü için zor bir deplasmanı daha da içinden çıkılmaz bir hale getirdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum .....
    ...
    ...
    Katılıyorum. Çok gereksiz davranışlar. Bırakın şu Ankaragücü nü. Biz kendi işimize bakalım. Avni Akere gidip Trabzonspor u destekleyelim
    İyi ki varsın TRABZONSPOR

Alican Altunbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Takım ikinci olursa ona buna suç aramamak lazım.Takım elinden gelenin fazlasını yapmıştır. 2 maçıda kazanırsak 82 puan yapacak ki son 2-3 sezona bakarsak şampiyon olanlar bu puanın çok altında kaldı. Burdaki şansızlık Fb 2nin olağanüstü puan toplaması oldu. İnşallah bize kısmet olur bu saatten sonra ne desek boş artık maçların sonuçlarına bakacaz..

real_rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hiç ibb şu kadroyla çıkacak bu kadroyla çıkacak durumlarını düşünmeyelim. Şampiyon olacak takım çatır çatır yenecek. O kadar.
    Bütün ol ayrı tut kendini...Çünkü öyle...Zaten öyle!

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı lazsar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor'un da geçen yıl kupa finline kaldıktan sonraki maçlarını incelediğimizde kötü bir tablo çıkar ortaya. Yani İ.B.b takımına Fb maçındaki görüntüsünden dolayı kızmamak lazım. En azından açık açık söylediler ne için ''kötü''olduklarını'' ve haklıydılar. ayrıca bu hafta da İ.B.B'nin çok kolay çözüleceğini düşünüyorum.
    Evet, ben hicbir takimin bu anlayisla olmamasi gerektigini savunuyorum!

Gecen sezon oynadigimiz maclara gelince: Yarifinal esnasinda ve sonrasinda oynadigimiz hicbir rakibimizin ne yukarida ne de asagida bir hedefi vardi. Bu belki bizim sansimizdi. Mesela Final öncesi yenildigimiz satilmis Eskisehir ve A.Gücü...ondan önceki maclara baktigimizda da cikmis catir catir oynamisiz!

IBB´ye bakin: Fenev macinda resmen yattilar, onu gectim..ondan önce mesela oynadiklari ve hicbirsey yapmadiklari Sivas maci var! Sivas´in nasil ince ince kurtarildigini unutmayin!

Kupa macinda ilahi Adalet tecelli etti. Mesela kacirdiklari bir penalitda top Rüstü´nün sirtindan disari gitti, iceri de girebilirdi..belki de Bucalilarin bedduasi tutmustur, kimbilir!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Nereden
    Trabzon

2 Gün 6 S. 31 Dk. Kaldı

hami08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaş anlayamıyorum ya nedir bu şehirdeki sessizlik?Sadece kale arkasının biletleri tükenmiş o da zaten 300-500 tanedir gerisi kombineli kale arkasının.Ne yapmaya çalışıyoruz biz?Takımımız bu kısıtlı bütçesiyle,kısıtlı kadro kalitesiyle üçüzlere kafa tutuyor son iki hafta kala kafa kafaya gidiyor şampiyonlukta ama biz takımımıza sırtımızı dönüyoruz.Ee şimdi takımını desteklemiyceksen daha ne zaman destekliyceksin.Şimdi değilse ne zaman ?Sorsan insanlara niye maça gitmiyorsun diye ''fener bu saatten sonra puan kaybeder mi,bizim şansımız bitti,gidip de strese mi giricem''falan filan diye saçmalıyorlar.Ne yani biz maça gidicez de biz stressiz miyiz?Biz üzülmüyor muyuz fenerbahçenin avantajlı durumda olması yüzünden?Tabiki üzülüyoruz ama üzüldüğümüz kadar da şampiyonluğa inanıyoruz takımımıza sırtımızı dönmüyoruz.''Bu saatten sonra şampiyon mu olucaz ''ee biz daha önce her sene şampiyon mu oluyorduk da maça gidiyordun ey trabzonsporlu.Tamam fener daha avantajlı olduğu için onların statlarının full olması doğal ee peki adamlar 9 puan geriyken full doluydu stadları demek ki biz 9 puan geride olsaydık varya bedava bilet versen gene gelmezdi bizim insanımız maça.Ben onu bunu anlamam bu maçta eğer stad dolmassa bu benim,senin,onun değil tüm trabzonunun ayıbıdır.Bütün trabzonun.

Nereden
    Trabzon

Şimdi biletler konusunda bilgisi olan var mı diye soracaktım.Sormadan cevabımı aldım.Pes.Dilerim biter maç gününe kadar!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)