Sayfa 127 Toplam 128 Sayfadan BirinciBirinci ... 27 77 117 125 126 127 128 SonuncuSonuncu
Toplam 3192 adet sonuctan sayfa basi 3,151 ile 3,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 33.Hafta | Trabzonspor 3 - 1 İ.B.B.

Royal Heart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada H.Avni Aker'deki taraftarlara teşekkürlerimi sunuyorum, müthiş bir destek verdiler. Sezon başından beri keşke bu performans sergilenseydi...
    Dününden ders çıkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarınını düşünebilesin.

atomania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

eskiden istanbul takimlarin anadolu takimlara oynadiklari maclari hep anadolu takimlari desteklerdim. Artik o yemin ederim bitti. Antep haric kim bjk ve gs ile oynasin fark yesin ve bu sene fenere yatanlardan INSALLAH biri düsmeye oynayip bize son mac denk gelir ve son tekmeyi atariz

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı atomania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eskiden istanbul takimlarin anadolu takimlara oynadiklari maclari hep anadolu takimlari desteklerdim. Artik o yemin ederim bitti. Antep haric kim bjk ve gs ile oynasin fark yesin ve bu sene fenere yatanlardan INSALLAH biri düsmeye oynayip bize son mac denk gelir ve son tekmeyi atariz
    inşallah seneye antalya,eskişehir ve sivas küme düşecekler.
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben transfer başlığına mı kaçsam acaba?
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

Şeref - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence bölgesel lig oynayalım bıktım usandım bu saha dışı oyunlardan hiç zevk almıyorum şu an kendimden nefret ediyorum.

Вы попали по адресу!

cihatöztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aziz yıldırıma düğün hediyesi 3ü 1 yerde.....

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben herşeyi bir kenara bıraktımda Avni Aker Stadını taraftarlar nasıl dolduramaz.Ben bunu bi türlü anlamıyorum...Daha ne olması gerekiyor dolabilmesi için?
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

seçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Dun anladımki boşa bir mucadele veriyoruz. T.S taraftarı olarak şampiiyonlugu cok fazla onemsemem bana gore onemliolan iyi futbol ve istikrardır. Ama bu sene takımımın verdigi mucadeleye bakıyorum ve sonuçta şampiyon olamazsak bu benide cok uzecek. Ama asıl uzecek olan şampiyonlugu bu şekilde kaybetmemiz. Bazıları Sayın başkana bazısı fenere bazısı da Şenol hocayafatura cıkarabilir. Ama bana gore sorumlular net bir şekildemeydanda. BASIN bariz bir yanlılıkla fenere 16 da 15 gibi bir rekor kırdırtmıştır. Boyle bi istatistigi Barça bile yapamayacagı acıkken ben bunu sadece sahada top oynayarak kazandılar şeklinde yorumlayamıyorum. Bu gune kadar hep olumlu dusunmeye calıştım herkes için ama artık eminim ki bizimki boşa birgayret ulusal basın diye geçinen İstanbul yerel basını ve Lig tv ve başka etmenler bizim şampiyon olmamızabu yıl da izin vermediler. Ben herkesitebrik ediyorum bu yaşananların onumuze ışık tutacagını ve aşkımızın da herşeye ragmen artarak devam edecegini umuyorum. Zaten Trabzonsporlu olmamızın amacı da bu değil mi. Bu gibi buyutulmuşlerin kafasına vuracagız yine yeniden..
    bize heryer TrabzonSpor

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Adına ne tesellisi derseniz deyin şampiyonlar ligine gruplara katılabilirsek Trabzonspor şahlanır ve kimse tutamaz ama önemli olan gruplara kalmaktır. bunu unutmamalı. Fenerbostan şampiyon olsa bu bela onlara yeter ayküt küçükman belası onlara yeter de artar. bu başarı onun değil azizin başarısı bunu şampiyonlar liginde açık ara herkes görecek. seneye de küçükman belası ile başbaşa kalsınlar
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ulan Antu daki angutlar.. Bizim her maçımıza Yataşşş dediniz.. Kendi maçılarınızı iyi seyredinde utyanın ama sizde utanmak nerdeee
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Dün de dedim. Seneye ligi sallamak lazım. Şampiyonlar Ligi için borç, harç her şeyi yapmak lazım. Olumsuz bir sonuçta takımı dağıtacaksak zaten kapıya kilit vurup gidelim. Bir türlü kurtulamadık şu huyumuzdan. Sahada ne gerekiyorsa yaptık işte ulan. Kan bile döktük. Daha ne yapalım ?
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Fatih ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı atomania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bursayı da desteklemeni tavsiye ederim onlar çıkıp aslanlar gibi mücadele ettiler eğer puan alamasalardı bu it sürüsü 18 de 18 yapacaktı...

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

medyaya neye bakacan besiktas feneri eziyor devreye hakem giriyor besiktas kaybediyor medya kral alex galatasaray eziyor feneri herzamanki gibi hakem yine devrede medya yine kral alex genclerbirligi eziyor feneri hakem dururmu yine kral alex sivas maci mac ortada hakem yine fenerin yaptiklarina göz yumuyor yine kral alex konya maci yine fenerin kirmizisi olmali hakem yine es geciyor medya kral alex saysam temiz bir maclari yok ama medya kral fener kral alex

ajanssporda bir yorum...E dogru soze ne denir?
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    İstanbul

Biz Kasımpaşa taraftarı olarak şunu söylüyorum. Trabzon Şampiyon olmasada kadroyu bozmamalı. Bu Türk futbolu için daha hayırlı olur.

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Maçı hak ettik ve kazandık
    Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Yıllardır Bursaya salladık durduk gene en delikanlı onlar çıktı.Bursaya kinim bitmiştir artık.Hele o Eskişehir varya o Eskişehir.Hiç unutmayacağım ulan sizi.Seneye sizinle görüşeceğiz.6 tane yiyen Ankaraya bile bukadar kinim yok.

ferhat odabaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

dün akşam alex açıklama yapmış.. türk vatandaşlığına geçmem ülkemde problem olacak diye.. ulan başbakana bunun için çıkmamışmıydınız... geçen hafta emenikeye fenerin yaptığı (kullan at) nı bu hafta alex türkiyeye başbakan aracılığı ile yapmış oluyor..

ben 36 yaşımdayım ölmezsem unutmam bu seneki olanları..
    sen de unutma unutturma..
    bursa ya sempati duyuyorum arkadaş bu nedir..
    eskişehirli diye şovmen beyazı (fenerli kendisi) izlemiyorum
    şota dan soğudum..
    b. gezer ve b. yıldırıma ettiğim küfür beni cehenneme götürür.. affet yarab
    bu foruma katılan yazan arkadaşlar gerçekten zeki inssanlar ben burayı takp ederek geçmişteki kahpelikleri nefretle hatırlar oldum oyüzden bunları unutmayalım unutturmayalım...

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Unutulmayacaklar diye bir başlık açsın yönetici arkadaşlar sabitlesinler konuyu.Ortak bir liste yapılır.Ben kendi adıma başbakan ın bize attığı kazığı ömrüm boyunca unutmayacam ama Bütün Trabzonsporluların hatırlaması lazım herkes in ortak fikirleri birleştirilip liste hazırlanır.İlk yarının sonlarına doğru çok iyi hatırlıyorum aziz iyidir bizi savunan tek adam sayesinde havuzdan fazla para alıyoruz diye yazan çok arkadaş vardı.

Nereden
    Trabzon

Bu yolda bu kadar hak etmişken şampiyonluğu,bize takılan çelmenin hesabını kimler verecek bilmiyorum.
    Büyük umutlarla,büyük coşkuyla galibiyeti kutlayamayan taraftarın hakkını kim ödeyecek?
    Evinde son maçı oynarken,attığın gole sevinemeyip gözyaşıyla maç izlemenin ne demek olduğunu da öğrettiler ya,hiç bir sözcük bulamıyorum

Müthiş bir heyecanla çıktım yola.Caddeler bordo mavi bayraklarla süslenmiş,her yerde Trabzonsporlu vardı...
    Trafik sıkışık,korna sesleri sanki şampiyonluğa seviniyordu....
    Maça gözyaşıyla başladım,gözyaşıyla veda edeceğimi hiç ummuyordum.
    O,insanın içini ürperten videoyu izlerken milyon kere daha inandım şampiyonluğa...
    Ne ümitlerle,ne zafer ne savaşlarla,ne mücadelelerle gelmişiz buraya diye bir kez daha anladım.
    Topa ilk vurduklarında gökyüzünde muhteşem bir poz veren dolunaya baktım.Hak ediyoruz değil mi?diye sordum ona...
    Avni Aker'in ışıklarına tek tek baktım,şampiyon olacağız değil mi?diye onlara da sordum...
    Denizden gelen esintiyle gökyüzüne baktım,maviyle, kızıllaşmış bulutları gördüm.
    Allahım nasip eyle,nasip eyle dedim...
    Gol oldu,rüya değildi.Sevinç çığlıkları arasında buğulandı gözlerim.
    Sonra yine gol ...Sonra bir haber...Bir haber daha,bir haber daha,daha,daha...
    Attığımız son golü alkışlamakla yetindim,hiç oturmadım ama o an yıkıldım koltuğa,ellerimi başımın arasına aldım...
    Yediğimiz golü alkışlayan,öfkesini bastırmaya çalışan Trabzonsporlu'yu dinledim.
    Son dakikalarda stadı terkeden taraftara kızdım.
    Trabzonsporum değildi bu tepkiyi hak eden,ama kırılmıştı kalemi,herkes biliyordu ve ,başı dik,kalbi buruk daha fazla dayanamayacağını hissediyordu belli ki Trabzonsporlu.
    Hepsine bir bir baktım oyuncuların,helal size be dedim,helal olsun!Gözlerimi tirübinlerde dolaştırdım,inşallah dedim,mutlu oluruz...
    Bitti bitmesine ama,kutlanamayan bir galibiyet,şehrime çöken bir sessizlik kaldı geriye.İçinde fırtınalar kopan Trabzonsporlu...
    Çıkmadık candan ümit kesilmez misali,haftaya kaldı dedim yanımdakilere..Gülümsediler...
    Daha ilk dakikalarda otur aşağıya kızım,göremiyorum diyen ablaya,saygısızlık etmemek adına biraz çekinerek ama başım dik ,oturamam,oturmaya gelmedim ki ben buraya dediğimde,sert sert bana baktığını gördüm,ve her an tekrar bana otur diyecek diye hem korkup hem de korkmadan bütün maçı ayakta,atkımı indirmeden,formamla bir bütün ve her dakika destek vererek bitirdim....

Biz gerekeni yaptık,annemizin ak sütü gibi helal puanlarla buraya kadar geldik,şampiyon biz olduk.
    Hainlere,edepsizlere,onursuz şeref yoksunlarına,vicdan yoksunu GÜNAHKARLARA inat,şampiyon olduk...
    Haftaya kupamız olur ya da olmaz...Olmasını ümit ederek bu maçı da atlattık...

Diyecek fazla söz yok!İyi ki Trabzonsporluyum...

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Su Azize'ye küfür edildigi anin videolari varmi?

İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol hocanın maç sonu konuşmalarından anladığım;

Sezon sonu sağlam bir basın toplantısı yapıp, gazetelerin ilgili yalanlarını, ürettiklerini, onları yüzüne vuracak gibi...

Öyle hissettim...

Insallah yapar...
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Hatay

onurlu mücadeleniz yeter aslanlar boşwerin varsın şampiyonluk şerefsizlere gitsin

Nereden
    Trabzon

Alıntı Ilelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Süperdi süper..

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süperdi süper..
    Bence ayip oldu?!? Annesi Ne alaka?!

Ligtv sesi kissana daha iyidi

Maratona yanliz yaziklar olsun?!! Tezahurat 0... Küfür carsiya 1000 ceker?!?

Samet Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ilelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

hiç bu kadar organize sövmemiştim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)