Sayfa 11 Toplam 128 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3192 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 33.Hafta | Trabzonspor 3 - 1 İ.B.B.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Asi Çaykaralı61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimseye birşey haram değildir taraftarımız üstüne düşeni yapacaktır
    İnşallah dediğin gibi olur kardeşim..

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

http://www.ajansspor.com/yazarlar/ha...aber#yorumekle

Karabükspor Bank Asya 1. Ligi’nden rekorlar kırarak Süper Lig’e çıktı. Bank Asya 1. Lig'deyken her şey daha güzeldi. Stat sorunu yoktu, rant yoktu, Emenike’nin terbiyesizlikleri yoktu. Kendilerine göre üç büyükler yoktu..

Nedir bu Fenerbahçe’nin yaptığı?
    Bülent Ataman çıktı delikanlı gibi her şeyi anlattı diye, Türkiye’de ilk defa biri çıkıp açık yüreklilikle bunları konuştu diye en kötü adam Bülent Ataman mı oldu ? Kanaltürk ekranlarına bağlandığında Bülent Ataman’a canlı yayında Ahmet Çakar ve Serhat Ulueren ‘kardeşim’ diye hitap etti. Bülent Ataman canlı yayından ayrıldıktan sonra karşı saldırı başladı. Nedir bu ikiyüzlülük? Koskoca adamlarsınız, ulusal medyasınız, sırf reyting uğruna yakışıyor mu size ?

Emenike’nin yaptığı terbiyesizliğin karşısında susmayarak bir takım arkadaşı olarak hakkını arayan bir futbolcuya yönetimin destek çıkmaması da ayrı bir soru işareti.. Son aldığım duyumlara göre de kadro dışı kalmış. Çok gülünç bir durum. Kadro dışı kalması gereken futbolcu Emenike olması gerekirken hem de Karabük’ü terk etmişken nasıl olur da Bülent Ataman’ı kadro dışı bırakırsınız?

Yoksa bir başkan emir mi verdi bu adamı kadro dışı bırakın diye ?

Fenerbahçe Cumhuriyeti diyorlar ya kesinlikle haklılar. İstanbul’dan Karabük’ü yönetebilmekteler.. Karabük halkı zaten buna alışkın. Yakın zamanda da Kardemir’in genel müdürlüğü İstanbul’a taşınacak, bakalım o zaman neler olacak?

Gökhan Gönül ve Volkan Demirel…
    Siz milli takımın vazgeçilmez oyuncularısınız. Sizde hiç mi vicdan yok? Saha içinde para işareti yapmak ve ‘kaç para teşvik aldınız’ diye konuşmakta neyin nesi ? ‘Yok biz öyle bir şey yapmadık’ diye açıklama yapıyorsunuz bir de.. Ben sizin bunları söylediğinizi ispat edecek 11 kişi bulurum. Siz söylemediğinizi ancak basında beyanat vererek açıklarsınız.

Karabük’te yıllardır bir stat sorunu var. Bu konuyu şu zamana kadar çoktan bitirmiş olmaları gerekirdi. Karabükspor taraftarlarının arasına Fenerbahçe taraftarlarını almakta ne demek ?

Maçtan günler önce kulüp sözcüsünün bin adet bileti satışa sunduk kim alırsa alır demesi ne demek ?
    Daha bir gün önce Bursa’da olaylar olmuş Türkiye ayağa kalkmışken bu riski nasıl alırsınız ?
    Sonra da çıkıp taraftarları lekelemeye çalışırsınız ! Siz taraftarları lekelemeye çalışacağınıza önce Emenike’nin yarattığı pisliğini temizleyin !!!
    Hala kulüpten gelen bir Emenike açıklaması yok. Medyada Karabük’ten kaçtığı söyleniyor hatta yurt dışına gitti söyleniyor. Nasıl olur da sözleşmesi devam eden bir futbolcu sakat olmadığı halde takımını yalnız bırakır, nasıl olur da şehrini terk eder?
    Bu saatten sonra yönetimin izleyeceği yol çok önemli. Kulüp isterse Emenike’nin futbol hayatını bitirir. Elinde böyle bir güç var fakat para kazanma sevdası yüzünden buna cesaret edemezler. Kısaca söyleyelim güneşli günler yakında. Bu zamana kadar kullandığınız ve bir paçavra gibi fırlatıp attığınız taraftarlarınız da artık her şeyin farkında. Akıllı olmakta fayda var..
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet. Şu Ankaragücü Fatih Tekke muhabbetlerini bırakalım artık.
    Böyle giderse FB yenilecek, biz de yenileceğiz, rezil olacağız.

Bırakalım başka takımları lütfen. Herkes kendine oynasın. Kimse bizim için oynamasın !

Biz maçlarımızı kazanalım. Önemli olan son 2 maçı ka-zan-mak.

Lütfeb bu konuda mesaj yazalım.
    İyi ki varsın TRABZONSPOR

UMUT YÖNDEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allahın izniyle bu sene şampiyon trabzon umut un bucaya attıgı golden sonra konusmaya gerek yok şampiyon belli ikincide belli......
    Trabzonspor..........82 puan
    fenerbahce...........80 puan
    fener bidahaki bahara kaldı

UMUT YÖNDEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ama fatih tekke bi show yapsa fenemı olur be abi

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Pawel gol atamadı ya bu hafta yedek kalır kesin.

krdnz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilginç maç..2 sarı lacivert takım karşılaşacak..fenerli futbolcular soracak...Trabzon maçı kaç kaç?ankaragücü forvetleri Karabükten daha becerikli..
    Hakem karıştırı belki

O zaman fener kazanamaz işte.
    *
    *
    Şampiyonluklarımız:1.1975-76, 2.1976-77, 3.1978-79, 4.1979-80, 5.1980-81,6.1983-84,6+1.2010-11

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ayni kadro ile sahaya cikariz diye düsünüyorum...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

-Samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Samet Yildirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayni kadro ile sahaya cikariz diye düsünüyorum...
    Bence Pawel'i tercih etmeyecek bu hafta Şenol hoca.
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

Nereden
    Almanya

Alıntı Samet Maden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Pawel'i tercih etmeyecek bu hafta Şenol hoca.
    Dogru bu hafta gol atamadi ya ondan
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

-Samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Samet Yildirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dogru bu hafta gol atamadi ya ondan
    Kötü oynadığını düşünenler var ama bence iyi oynadı
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

Eto'o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

avni akerde pawel oynamali

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yattara vedaya çıkıyor

Trabzonspor ile Yattara'nın yolları sezon sonu itibariyle resmen ayrılıyor. Gineli futbolcu, Bordo-Mavili kulübün kendisine sözleşme uzatma teklifi yapmaması üzerine Suudi Arabistan'ın Al-Shabab kulübüyle iki yıllık sözleşme imzaladı.

Lig TV'ye açıklamalarda bulunan Gineli futbolcu, kendisine yeni sözleşme teklif etmeyen Trabzonspor Yönetimine sitem buldu. "Bugüne kadar bekledim ama kalmam konusunda kimse benimle görüşmedi" diyen Yattara, "Al-Shabab'a Kulübü'ne imzayı attım, kalan iki maçta görev bekliyorum. Şampiyonluk kupasını kaldırarak, Trabzon'a veda etmek istiyorum" şeklinde konuştu.

Trabzon şehrini ve insanlarını çok sevdiğini dile getiren Gineli futbolcu, Avni Aker Stadı'na son kez Trabzonspor formasıyla çıkacağı İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçına da tüm taraftarları davet etti.

2003-2004 sezonunun başında dönemin başkanı Özkan Sümer tarafından bordo-mavili renklerine kazandırılan Yattara, 8 yılla Trabzonspor'da en uzun süre forma giyen yabancı oyuncu unvanını elinde bulunduruyor.

Trabzonspor kariyerinde iki Türkiye Kupası şampiyonluğu yaşayan Gineli yıldız, 2010-2011 sezonun başında bu yana da bordo - mavili takımda kaptanlık pazubandını taşıyor. 29 Ekim 2010'da resmen Türk vatandaşı olan İbrahima Yattara, İbrahim Üçüncü ismini almıştı.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=92136
    Konu Asi Çaykaralı61 tarafından (10.05.2011 Saat 17:29 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Ankaragucu sivasa cok pozisyon verdi gectigimiz hafta, benzer bir oyun tarziyla fark yerler kadikoyde. Cok da umutlanmayin derim...

Nereden
    Almanya

Alıntı Samet Maden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kötü oynadığını düşünenler var ama bence iyi oynadı
    Pawel cikti takim resmen cöktü gol geliyorum diye bagirdi resmen...

Iyi oynamadi belki ama top felan tutmasi cok önemli...oynamaya devam etmeli kesinlikle...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İbb maçında saha ve seyirci avantajını kullanacağız diye düşünüyorum....Bu arada burayı takip eden yerel medya varsa saraçoğlu hakem ve oyuncu koridorlarının güvenliğine vurgu yapsınlar..Fener ilk yarı geride veya berabere girerse o koridorların meşhurluğunu biliyoruz..maçtan 2 gün önce gündem yapmak gerek.Evlerindeki son maç olması nedeniyle her türlü oyun ve taciz olacaktır...Antep maçlarından daha gergin olabilirler..Adaletli ve baskıyı kaldıran bir hakem gerekir.....Fatihi gündemden düşürün...Fatih Fatihtir..Bu arada son hafta gerilimin kralını yaşarlar..Son maçta o top kaleye girmezse girmez..Ha olmadı mı? takımımızın oyuncularını avucumuz patlayıncaya kadar alkışlamak boynumuzun borcu...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Yücel İldiz, E.Emenike'yi son 2 maçta oynatmama kararı aldığını açıkladı.

elturca61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Fatih konusunea haklisin gecen hafta karabuk hakkinda basin neler yapti neler bu hafta dunden itibaren basladi medya fatih tekke hakkinda konusmaya bunlarin hepsi fenere calisiyor dikkat etmek lazim bu lig spor medyasini eline aldinmi isi goturusun bizim ulusal medyada birtane savunan deil konusan dahi yok...yonetim uyanik olmasi lazim aciklama yapmasilazim...!!!! Birde bu mac icinde onemli olan futbolculari motive etmek suan en cok gereken,inanclari kaybetmemeliler insallah herseybizim istedigimiz gibi olur.....

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

her ne olursa olsun fener şampiyon olacaksa bile averaj ile olsun.
    onun için kalan 2 maçı almalıyız.

puan olarak hiç önümüze geçemeden şampiyon olsun. yıllar sonra ortaya çıkacaktır nedenler.

içlerine sinecek mi bilmiyorum. günahların takımı fenerbahçe

feneri bu yıl destekleyen bünyamin gezer ve bülent yıldırım allah belalarını verir
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Gamze_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnsallah kupa maci uzatmaya, hatta penaltilara gider de yorgun gelirler Trabzon'a. Hele bir de kupayi alirlatsa, kutlama falan derken dokulurler sahada...
    Sampiyon TRABZONSPOR!

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Fazla ümitlenmeyelim ben çirkefbahçenin burdan şampiyonluğu vereceğine inanmıyorum. Ha olurmu Allah isterse bir mucize yaratır orası başka; benim demek istediğim 2. olsak dahi ,buradaki sorumlu abilerimize sesleniyorum baskı yapalım, eylem yapalım ne olursa yapalımda şu çekirdek kadroyu bu yönetim korusun. Bu kadro korunur, iyi bir forvet alınırsa biz istemesekte bu takım seneye kesin şampiyon olur aksi taktirde trekrar ilk 4 oynayan bir ekip oluruz o kadar basit.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Hürgün Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son iki hafta Fb'den önce biz golü bulmalıyız Buca'da ilk golü atan bizdik ve Fb'yi baya strese soktuk bu 2 haftada da aynısını yaparsak takılırlar.
    Kadir Has Üniversitesi

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ibb macini kolay kazanacagimizi dusunuyorum kupa finalleri var bir de kupayi alirlar ise rehavet olabilir uzerlerinde

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ankaragücü en önemli stoperlerini oynatmadı.En önemli oyuncularını oynatmadı.Adamlar haftalardır Fenerbahçe maçına hazırlanıyorlar.Ben puan alacaklarına inanıyorum.Önemli olan onların kaybettiği haftada KAZANARAK son haftaya 3 puan önde girmek.Eğer bu olursa muhteşem olur.Dananın kuyruğu kopacak bu hafta.Ankaragücü alırsa puan alır.Alamazsa son hafta şansımız cidden çok az olucak.Ama ben yine de aynı puanda bitirmek isterim şampiyon olamazsak tabi.
    Konu Uğurtan tarafından (10.05.2011 Saat 21:54 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Samsun

bir yanda 27 yıl ve hasret,

diğer yanda 2 hafta ve bu hasreti bitirecek 2 maç... (fenerin 17 de 16 yapacağını sanmıyorum)

haydee uşaklar haydee.. yakalım dünyayı söyleyelim şampiyonluk şarkıları..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)