Sayfa 25 Toplam 26 Sayfadan BirinciBirinci ... 15 23 24 25 26 SonuncuSonuncu
Toplam 650 adet sonuctan sayfa basi 601 ile 625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankaragücü - Trabzonspor

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı

Kaptan'a tesekkürler.. gerçekten yasadigi zor bir olaydan sonra bu denli iyi oynanabilirdi ancak..

Hayret siz O ''küçük maçlarda gol atiyor'' dediginiz Fatih'i begenirmiydiniz!.Ilginç...

Nereden
    Diyarbakır

TEKKE'lime Yattara!

Öncelikle Trabzonspor'umuzun aldigi galibiyetten dolayi herkesi tebrik ediyorum.Maça basladigimiz ilk 11 fena degildi ama Yattara'nin 11'de yer almasini daha çok isterdim.Defans dörtlüsü her maç oldugu gibi yine farkliydi.Milan kötü oynamadi.Ama Halilhodziçin ''Bek'ten stoper yaratma'' aliskanligindan kurtulmasi lazim.F. Akyel Niyazi'ye bir asist (!) yapti.Diger asistini (!) ise Tolga çikardi.Akyel'in kaptirdigi her top sonrasi yüregim agzima geliyor neredeyse.Ufukhan'da her zaman oldugu gibi iyi oynadi.Tayfun'un biraz daha ileri çikip orta girisiminde bulunmasi takimimiz adina daha yararli olacaktir.Orta alanin ortasinda Hüseyin ve Hasan ''beni sasirtti dogrusu'' Hasan Trabzonspor formasi altinda en iyi maçini çikardi bence.Bir kaç kelimede Celalettin den söz etmek lazim.Ilk yarida korner diregine inip yaptigi ortalar çok çok iyiydi.Celalettin TS'ye geldiginden bu yana bir maçta ''hiç bu kadar orta yapmadi!''.Acaba kendi topicinde yazilanlari mi okudu ne[img]smileys/smiley1.gif[/img].Umarim bundan sonraki maçlarda da böyle devam eder.

Ömer Riza'yi etkisiz buldum.Kral'in ''al da at'' dercesine verdigi pozistonu ilk yarida degerlendiremedi.Yine kontraya çiktigimiz bir pozisyonda kaleye degil de Szymkowiak'la oynasaydi ilk yarida golü bulmus olurduk.

Szymkowiak'ta Kral'in ona verdigi ''2 net'' pozisyonu disari vurdu.Bir daha böyle toplar kaçirmamasi TS için yararli olacaktir.Onun disinda iyi bir maç çikardi.

Gelelim karabela Yattara'ya.Bu adam nasil bir futbolcu anlamis degilim.Hayatimda bunun gibi ''asist'' yapan bir oyuncu daha görmedim dersem yalan söylemis olmam herhalde.Kral'a yaptigi 2 asistten dolayi seni 2 kat daha sevmeye basladim[img]smileys/smiley17.gif[/img].Iyi ki Gine elenmis.

Ve Kral...

O bu takimin herseyi(bazilari red etse bile).O olmayinca gol de olmuyor.Türkiye'nin en iyi kafa golü atan oyuncusu O.Sikilan kursunlara ragmen ayakta durmasini bildi.Ve 2 nefis gol atti dün.Seni seviyorum Kral!!!.Ali'ye yaptigi asistler de bir harikaydi.Sensiz bu takimi düsünemiyorum...

Nereden
    İstanbul

Bu maçta konusulacak tek sey var:O DA KRALIN TRABZONUMUZUN BASARISINI ISTEMEYENLERE KARSI IKI TANE GOL ÇAKIP FORMASINI ÖPMESIYDI.............O BIZIM HERSEYIMIZ............O BU TAKIMDA OLMAYINCA BU TAKIM GOL DAHI ATAMAZ..............ÇÜNKÜ O FATIH SULTGAN TEKKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE......................O TÜRKIYE DEKI TEK GOLCÜÜÜÜÜÜÜÜ...........

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

MAÇI ÇIPLAK GÖZLE IZLEDIM STEPANOV BAYA IYIYIDI

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

akyel'in o pizisyonuna takilmayin tamamen sansizlik, onun disinda çok iyiydi...o agir sahada ondan iyisi olmazdi..milan'la uyum sagladikça daha da iyi olacaktir...bize asil adam akilli iki kenar adami lazim..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yine "Fatih Tekke, Yattara , Szymkowiak"

Ben bu durumdan rahatsizim arkadaslar, bu adamlarin formsuz olma sanslari yok mudur ? Her maçta bu adamlardan biri mi sahneye çikmak zorunda midir? Bütün takim bu futbolcularin ayagina bakmasi hiç de içaçici bir sey degil,her maç olmasa bile ara ara maçlarda futboluyla adindan söz ettirecek, gol atacak futbolcular görmek istiyorum.

Takim hala"yetersizim" diye bangir bangir bagiriyor. Insallah birileri duyuyordur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ozcanasanoglu Nickli Üyeden Alıntı
    akyel'in o pizisyonuna takilmayin tamamen sansizlik, onun disinda çok iyiydi...o agir sahada ondan iyisi olmazdi..milan'la uyum sagladikça daha da iyi olacaktir...bize asil adam akilli iki kenar adami lazim..

Özcaaan çildirtma adami ) fatih akyel maç boyunca saçmaladi durdu. A.Gücü'ne iki asist yapti.Bakti ki olmuyor durup dururken çakallik yapip gerginlikçikardi. Kisacasibeni hiç sasirtmadi. Kenar adami diyorsun fatih akyel kenar adami degilmiydi ? Yönetim bence hiç vakit kaybetmeden fatih akyel'i göndermeli.

Gençlere sans verilsin Ali Güzeldal'i seyrettik, acemiligi veheyecanivardiama en azindan niyetinin iyi oldugunu kasarlanmamis oldugunu biliyoruz.Edited by: Külünkoglu

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

F. Akyel siritmaya devam ederken Stepanov her geçen dakika takimina daha bir isiniyor.Fakat yanina önümüzdeki sezon için tecrübeli bir stoper israrimi sürdürüyorum.F.Tekke her türlü psikolojik baski altinda gollerini atmaya devam ediyor.Orta sahamiz Coridon oyundan düsene kadar ona mahkum oynadi.Bana göre Tolga'nin son dakika kurtarisi 3 puani getirdi.Bu sezon ilk defa kaleciyle maç aldik diyebiliriz.Iyi ki Jeferson yoktu.Aksi halde 2 puani Ankara'da birakabilirdik.Zor saha sartlari altinda gerçek Trabzonspor gibi mücadele veren tüm futbolcularimizi gözlerinden öpüyorum.

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

WALLA ayni maci izlemedik galiba bence AKYEL GAYET IYiydi + adam ilk trabzonsporda ortada oynamaya basladi akyele sira gelene kadar tayfun celalettin berbatti siz akyele takili kalmaya devam ediyosunuz cikarin at gözlüklerinizi

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Akyel yanlis yerde oynatiliyor,Kayseri gibi hücüm yönü iyi takimlar bu firsati es geçmez.Hem Ankaragücü'nün hüzümda zayif kalisi hem de Stepanov'un oynamasi bu maçta fazla basimizi agritmadi ama Fatih Akyel stoper oynayacak fiziksel özellikte degil,kisa kaliyor ve oynadigi yeri yadirgiyor.Adamda hiz var yillarca sag kanatta oynamis hem iyi kademe yapabilirhem desag kanatta Yattara'nin isini kolaylastirir.

Stepanov çok iyiydi ilk 90 dakikasi oldugu için ufak tefek hatalar olur.Ayrica Tolga çok kritik kurtarislar yapti.Helal olsun.Gs maçindan sonra kaybolmadi,yeniden formasini aldi.Hoca Tolga üzerinde israrli olmali bence.

Fatih Tekke'ye ne desek az kalir.Helal olsun.Sultan iste.

Bu galibiyet iyi oldu.Insallah sikintili günleri asacagiz.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı
    WALLA ayni maci izlemedik galiba bence AKYEL GAYET IYiydi + adam ilk trabzonsporda ortada oynamaya basladi akyele sira gelene kadar tayfun celalettin berbatti siz akyele takili kalmaya devam ediyosunuz cikarin at gözlüklerinizi

bencede akylle stepanov iidi celaleddin solda batirdi resmen aldigi topu sifira indirdi yaptigi ortalar ise ya çokm kötüydü yada defansa takildi kaldi.ama yattarada sag taraftan adrese teslim...

Nereden
    Ankara

Yillar sonra maça gitmis, Ankara'nin sogugunda zip zip ziplamis,ilk yarinin sonunda kahrolmus,goller geldikten sonra aklini yitirmis bir taraftar olarak söyleyeyim,

Kardeslerim bizim tezahürat sorunumuz var. Tribünün organize olup hep bir agizdan söylememesinin yani sira -ki BMN gençleri manyakti, yani yan tribüne adam sokup tezahürat yaptirdilar- bizim yaratici ve yeni tezahüratlar yazmamiz, popüler sarkilarla bunlari desteklememiz lazim.

Çagrima kulak verin reca ederim, bu kadar Trabzonsporlu, bu kadar zeki adamiz, manyak tezahüratlar çikar arkadaslar lütfen bi el atin ya...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hele sükür yenik durumdan maç çevirdik bu sefer insallah daha ii olur

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada fatih akyel dün alisilagelmis çirkefligide ise yaramadi diil.önce hüseyin sonra akyel adami kart görmeye zorladilar sedatt galiba t.d. aldi onu oyundan orda yattraa çikti sahneye.

Alıntı laz_hayri_61 Nickli Üyeden Alıntı

Bu maçta konusulacak tek sey var:O DA KRALIN TRABZONUMUZUN BASARISINI ISTEMEYENLERE KARSI IKI TANE GOL ÇAKIP FORMASINI ÖPMESIYDI.............O BIZIM HERSEYIMIZ............O BU TAKIMDA OLMAYINCA BU TAKIM GOL DAHI ATAMAZ..............ÇÜNKÜ O FATIH SULTGAN TEKKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE......................O TÜRKIYE DEKI TEK GOLCÜÜÜÜÜÜÜÜ...........
    fatih sen bizim HERSEYIMISSIN SENI UZENLERIN DAA...................

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Saldirin

TEK YOL VAR
    Devre arasinda soyunma odasina 1-0 maglup giren Bordo-Mavili ekibin Teknik Direktörü Halilhodziç, futbolcularla ilginç bir konusma yapti. Trabzonspor'un geçmisine layik bir sonuç almalari gerektigini ifade eden Bosnak çalistirici, "Yoksa kara bir leke olarak kalacak bir ikinci yariya çikiyoruz. Yapacaginiz tek bir sey var, gözünüz kapali saldirin" diye konustu.
    MILLI DERS
    "Rakibin bogazini sikabileceginiz kadar sikin" diye gürleyen Halilhodziç, "Hiç kimse sakin bu maçi kaybettik diye düsünmesin. Onlardan çok iyiyiz, onlari yenecegiz. Siz mensubu oldugunuz ulusun tarihinde çok zor sartlar altinda inanilmaz basarila imza atildigini iyi biliyorsunuz. Burada da böyle bir seçenekle karsi karsiyasiniz. Çikin ve geregini yapin" dedi.

karadenizgazete.com

Nereden
    Diyarbakır

Gazeteciler soyunma odasina mi giriyorlar?.Eger öyleyse isi iyice abartmislar...

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Siz mensubu oldugunuz ulusun tarihinde çok zor sartlar altinda inanilmaz basarila imza atildigini iyi biliyorsunuz. Burada da böyle bir seçenekle karsi karsiyasiniz. Çikin ve geregini yapin" dedi

Fazla uçmus bu basin.Sanki ölüm-kalim maçiydi.

Nereden
    Diyarbakır

Bunlar nasil da soyunma odasina girebiliyor Allah askina.Üstelik yerel gazete.Yazdiklari tam palavra...

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı

katiliyorum..bende fatih i istemedim transfer edilirken..ama okadar önyargili arkadaslar var ki iyi oynadigi bi maçta bile,en basta elestirilen kisi oluyor...su at gzlüklerini bence de bi çikarsiniz ii olucak....

ayrica herkes fatih gerginlik yaratiyo diyip duruyoo..herhalde ben yanlis maçi izledimm..sedat midir nedir...adam baslarda szymek e çalisti bakti sakatlanicak gibi degil fatih e çirkeflesmeye basladi..ha bu arada hüseyinle de tartisti....kendi teknik adamlari bile bunu grüp bu dami disari aldi..ama burda bazi arkadaslar hala fatih i suçlamaya devam ediyolar...istemedigimiz bir adam transfer edildi diye her maç elestirmekten vazgeçin..hatta iyi oynadigi bi maçta bile.....

Edited by: nihat

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

ilk defa bukadar istekli gördüm ben takimi.ve kondüsyon mükemmel bence.yani o sahada o mücadele taktiri hak ediyor.

fatih akyele bukadar yüklenmeyin.bence golde hatasi yok,ondan çok celo nun hatasi var,adam topa vururken celo götünü dönüyor topa.

ve tabi yattara:bu adam için kovulsunmu kovulmasinmi tpici açildi.o zaman da söyledim,bu adam olmasin fatih gol atamaz.gökdenizli ve yattarali bir takimda fatih her yil 20-30 gol atar.gökdeniz olmadigindan 10 golde kaldi.

dikkat edin ilk yari soldan 15 tane orta yapildi.çogunu celalettin yapti,tik yok.yattara 3 tane yapti fatih ikisini atti.bence vahid hoca celalettini yattaranin yanina verip orta yapmasini bu adamdan ögren demesi lazim.

sag beke gelince.bu maç tayfun vardi,oda celo gibi orta yapmaktan bi haber.ama olsun.sagda yattara oldukca onun orta yapmasini istemem zaten.defans görevini yapsin,yattaranin geri gelmeyisini telafi etsin yeter...yattara onun yerinede orta yapar zaten.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

tekke için söylenecek söz yok zaten.ne söylene bilirki.alistirdi bizi böyle gollere.

ve hasan üçüncü:yani agzim açik izledim.o hasanmiydi.bende takimdan gitsin diyenlerdenim.ama inanin maçin basindan sonuna kadar her yerde hasan vardi.utanmasam maestro gibi yönetti takimi diyecem.yani benide utandirdi.insallah hep böyle oynarda,yüzümü kara çikartir.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

tolgada iyiydi.ama acemi oldugu belli oluyordu.sabredilirse iyi kaleci olacak.

setepnov: eldiven gibi oturmus masallah.bence yildiz olur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence Fatih Akyel gayet iyiydi.

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı
    Bunlar nasil da soyunma odasina girebiliyor Allah askina.Üstelik yerel gazete.Yazdiklari tam palavra...

YATTARA'nin oturma odasina girip; bas köseye oturup Yattara'nin hangi internet sitesine girdigini gören,karisiyla nasil kavga ettigini gören üstün gazetecilik basarisi(!) gösteren medya soyunma odasina mi giremeyecek.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Ankara

Ben de Fatih Akyel'in yanlis yerde oynatildigini düsünüyorum. Istekli oldugunu düsünüyorum ama. Ferhat ortada dikis tutturursa Fatih saga kayar ve Ufukhan da Yattara'nin arkasini doldurur diye düsünüyorum. Umut verici bir maçti. Zaten ilk öne geçen biz olmadigimiz için maçi alacagimizi biliyordum [img]smileys/smiley1.gif[/img]. Gelecek için umutlandiran bir maç oldu benim için. Stephanov dan çok memnunum ben. Adam bir sürü kafa topuna çikti, hepsini aldi ve kafa ile hep bizim adamlara oynadi. Top gitsin de nereye giderse gitsin seklinde oynamadi. Saglamdi. Artik kimse Tolga yi özlemez sanirim.

Kral'im için bir sey söylemeye gerek yok. 2. golden sonra maratona geldi. Bizi gösterdi. O sirada alnindan öpmek istedim onu (avatar da öpüyorum iyi ki..), gözyaslarima hakim olamadim.

Bir araya gelince.. Ankaralilar bir arada.. diger insanlar bir kaç grup olusturdular. Keske herkes yakasina nick'ini yazabilse. Tandogan da altgeçitteki sovumuz da görülmeye degerdi.

Çoook soguktu.. ama galip geldikten sonra nese içinde eve döndük.. Herkes hasta oldu orasi ayri.

Alıntı yomrali73 Nickli Üyeden Alıntı

fatih akyele bukadar yüklenmeyin.bence golde hatasi yok,ondan çok celo nun hatasi var,adam topa vururken celo götünü dönüyor topa.

phahahahahah[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)