Sayfa 26 Toplam 26 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 24 25 26
Toplam 650 adet sonuctan sayfa basi 626 ile 650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankaragücü - Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yattarayaAllah zeval vermesin o olmayinca bu takimin gol atmasi cok zor özel ucakla maca yetistiren yöneticilerimizi kutluyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

stepanov defansa ilac olacak fatihle birlikte yeni bir kimlik kazanabilir defans hasan bencede trabzonspordaki en iyi macini cikardi

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hasan üçüncü ne futbol oynadi ama helal valla [img]smileys/smiley36.gif[/img]bu arada bikez daha gördükki yattarasiz bu is olmuyo...

Hasan in futbolunu görünce dedim öldümde cennete mi gittim dedim. Ama bu adam için düsüncem degismedi bir maçlik ara gazi verdi o kadar. Stepanov maçta iyiydi ama çok agir gördüm bu adami yahu.Bide adam acayip sogukkanli.

Bora Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Biz zaten ne zaman elimizdekilerin degerini bilecez bilmiyorum.. Karalamaya gelince bir kalemde silelim ama takdire gelince onda bile nazlanalim.. Bu adamin belki yetenekleri kisitli olabilir.. Ama sahada gösterdigi gayret digerlerini utandiracak cinstendir.. Ayrica kendisi bu sene cok fazla gelisim göstermis , birçok maçta takimin üst düzey katki gösteren oyuncularindan biri oldu.. Ben sadece size kiev maçini bi kez daha izlemenizi ama ön yargisiz izlemenizi öneriyorum..

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kaç gecedir bölük pörçük olan uylkumdan eser yoktu dün gece.Yeni dogmus fare yavrusu gibi uyudum walla[img]smileys/smiley4.gif[/img]Nasil bi benzetmeyse[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Kelimelerim biiti,diyecek hiçbiseyim yok,bu takimda oynayan herkesin alnindan öpüyorum TEKKElimeyle...Hangi birini sayiim ki?Gencecik Tolgamizi mi,Yenilmez Szymekimizi mi,Stepaniovu mu,ayaginin tozuyla içimizi sicacik yapan Yattarayi mi,yoksa o forma haltinda hayat bulan Sultanimizi,kaptanimizi mi??? O gol sevinçlerini,gururla havaya kalkan o yumruklari öyle özlemisim ki...Her golden sonra gözlerimde islaklik,yüregimde kocaman bi gurur sizi seyrettim Trabzonsporum...Yüreginize,ayaginiza saglik...

Ve kaptan...Biz Isanbula o darbeyi 7. kez indirdigimizde,sampiyonluk kupasinin seninkaptanliginda göge kalkmasini istiyoruz...Senin,Yattaranin,Szymekin,Hüseyinin... .Hepinizin ...Bizi birakmayin hiç...

Yanimda yokken siz bende varsiniz,Yanimda varken ben sizde yok oluyorum...Sizi seviyorum ölümüne! BORDOOOOOOOOOOO MAVIIIIIIIIIIIIIIII!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61viya Nickli Üyeden Alıntı

Kaç gecedir bölük pörçük olan uylkumdan eser yoktu dün gece.Yeni dogmus fare yavrusu gibi uyudum walla[img]smileys/smiley4.gif[/img]Nasil bi benzetmeyse[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Kelimelerim biiti,diyecek hiçbiseyim yok,bu takimda oynayan herkesin alnindan öpüyorum TEKKElimeyle...Hangi birini sayiim ki?Gencecik Tolgamizi mi,Yenilmez Szymekimizi mi,Stepaniovu mu,ayaginin tozuyla içimizi sicacik yapan Yattarayi mi,yoksa o forma haltinda hayat bulan Sultanimizi,kaptanimizi mi??? O gol sevinçlerini,gururla havaya kalkan o yumruklari öyle özlemisim ki...Her golden sonra gözlerimde islaklik,yüregimde kocaman bi gurur sizi seyrettim Trabzonsporum...Yüreginize,ayaginiza saglik...

Ve kaptan...Biz Isanbula o darbeyi 7. kez indirdigimizde,sampiyonluk kupasinin seninkaptanliginda göge kalkmasini istiyoruz...Senin,Yattaranin,Szymekin,Hüseyinin... .Hepinizin ...Bizi birakmayin hiç...

Yanimda yokken siz bende varsiniz,Yanimda varken ben sizde yok oluyorum...Sizi seviyorum ölümüne! BORDOOOOOOOOOOO MAVIIIIIIIIIIIIIIII!

Dün maçın özetleri Lig TV'de yayınlanırken ortaya çok güzel iki görüntü çıkmıştı. Sanırım bu mesajın altına çok yakışacak.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

iyiler ve yürekten sevenler...isteyenler..ve golünden sonra önce ALLAH a sükreden sonrada FORMASINI öpenler[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Öncelikle[img]smileys/smiley32.gif[/img]bütün futbolculara tesekkürler. Hasan baya bir ilerleme yapmis oyununda. Haydi Trabzonum daha cok basari bekliyoruz senden.[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hasan'i alkisliyorum yani bikmadan yilmadan ugrasiyor, çalisiyor. Kapasitesi belli ama kendine biraz güvenilince belki de birseyler yapabilir. Hep gitmesinden yanaydim, hep kötü konustum hakkinda ancak son zamanlarda kadromuzda topa zoraki kosan oyuncular izledik ve dün sahada basmadik yer birakmayan, elinden geleni ardina koymayan bir adam görmek güzeldi. Keske diger maçlara da tasiyabilse bu oyunu.

oh bee uzunbir aradan sonra bordomavimin sitesine kavustumya bu bana yetr selam arkadaslar selam bordomavi taraftara selam trabzona selam trabzonspora lar alemin kiralinaaaa[img]smileys/smiley17.gif[/img]

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SU maçi merak ettim maça gittik istanbuldan gurbetci genclerle de izleyemedim (yakinlarda çekirdekçi yoktu bagirmak zorundaydim [img]smileys/smiley1.gif[/img])

Çok merak ettim Hasani acaba bi tekrari falan yokmu bu maçin?

DÜN AKSAM TELEVIZYONDA BU GÖRÜNTÜLERI ARKADASLARIMA GURURLA GÖSTERDIM. FATIHIN GOL SEVINCI SIRASINDA TESADÜFENDE OLSA "IYILER MUTLAKA KAZANIR" YAZISI ÇIKINCA GÖZLERIM SEVINÇTEN DOLDU...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

07 Subat 2006 Sali
    Umut Isigi

Dünki maçta iki farkli Trabzonspor izledik. Ilk yari sadece atak yapmis olmak için saldiran Trabzonspor ve ikinci yari düzenli ve planli atak yapan Trabzonspor. Takim düzeldi diyebilmek için henüz erken fakat biraz umut isigi var. Öncelikle defans bayagi derli toplu göründü. Sadece iki ferdi hata yapildi. Fatih?in sektirdigi top ve Stepanov?un kontrolundan kaçirdigi top. Ilki gol oldu digeri kurtarildi. Her maç onlarca yapilan ferdi hatalar iki ile sinirli kaldi. Erdinç bayagi yedek bekleyecek galiba. Beklesin biraz stresi azalsin. Kayseri maçinda suratindan düsen bin parça idi. Her nedense profesyonellik bakimindan çok zayif Türk futbolcusu. Herhalde sebebi yine egitimsizliktir. Sen 2008?e kadar sözlesme imzalamissin ve takimin kötü durumda iken ayrilmak istiyorsun. Insanda biraz utanma duygusu olur. Seni Erdinç yapan bu Trabzonspor degil mi? Ama digerlerinin anladigi gibi gittiginde anlarsin ancak bu degeri. Herhalde Malatya GS maçinda Emrah ve Tolga?yi segretmissindir. Birinci sinif futbolculuktan ikinci hatta üçüncü sinif futbolculuga düstüler çünki Malatya?da bile sirittilar takim içinde. Neyse, yönetim zaten çok akilli o konularda. Transfer olmak istiyorsan bonservisin için gerekli olan parayi seni alacak takim yada kendin verirsin ve gidersin. Su halinde zaten takima giremezsin.
    Ortada Stepanov ve Fatih fena degillerdi uyum açisindan. Özellikle Stepanov çok saglam oynuyor ve topu dan dun yollamiyor rakip sahaya. Ayrica çok düsük bir faul yüzdesi ile oynuyor. Bu özellikle duran toplardiki zayifligimizi örtebilir. Fatih zaten tecrubesi ile uymunu tamamen çözdükten sonra bu takima çok katki saglar. Celaleddin hala istenilen form grafigini yakaliyamadi. Bunda Lee?nin yokluguda etkili olabilir. Ama sol tarafa oyuncu alinirsa forma sansini çok çabuk kaybeder. Ufukhan yine iyiydi fakat biraz tedirginlik vardi üzerinde. O yüzden Yattara ile degistirildi. Kaleci Tolga?da artik yavas yavas GS yikimini üzerinden atiyor. Zaten Trabzonspor çok iyi olmadiktan sonra kaleci almamaliydi. Yada tecrubeli bir ikinci kaleci almaliydi Tolga?nin performansini yükseltmek için. Maçin sonlarina dogru kurtardigi top takimin galibiyetini perçinledi. Diger kösede olmasina ragmen uçarak köseden topu çikardi. Her babayigidin yapabilecegi bir kurtaris degildi. Yedigi golde yapacak pek bir seyi yoktu. Kurtarsa sansa kurtarmis olurdu.

Gelelim ortasahaya. Hüseyin ve Hasan Üçüncü fena degillerdi. Hasan top dagitiminda biraz daha iyi göründü. Herhalde Halilhodziç?in idmanlarinin etkisi ortaya çikmaya basladi. Sonuçta yetenek var kendisinde. Çalisirsa daha iyi olabilir. Symek biraz düsük performans gösterdi ama takima göre yinede iyi idi. Sadece biraz daha hirsini oyuna yönlendirmeli. Diger takim oyunculariyla pek ugrasmamali. Ömer Riza?ya gelince. Biraz tutuk güründü bayagi top ezdi. Aldigi toplari daha iyi kullanabilmeli. Karsi karsiya kaldigi bir pozisyon var ki herhalde o da nasil kaçirdigini anlayamamistir. Ileride iyi olacak fakat Ali Güzeldal onu engelleyebilir. Oyunda oldugu süre içerisinde bayagi haraketli idi. Bir kaç tane mutlak gol kaçirdi ama çok rahat pozisyona girdi. Fatih ile daha iyi bir uyum sergiledi. Bir kaç gol atarsa Ömer Riza?yi kulübeye hapsedebilir.

Fatih ile Yattara?ya ayri bir paragraph ayirmak lazim. Yattara oyuna girdiginde çok saskin idi ama soguktan dolayi oladugunu isinip ortalarini yapmaya baslayinca anladik. Kolay degil kimbilir kaç derece fark var Ankara ile Misir arasinda. Adrese teslim dört bes pas atti ve Fatih?e iki gol attirdi. Gol sonrasi Fatih?in sevincini onunla paylasmamasi bence biraz siritti. Fakat o kadar kursunlanma olayina ragmen çikip aslanlar gibi mücadele etmesi ve takimini sirtlamasi onu bas taci yapmamiza yeterde artar bile. Takim ile daha çok kaynastirilmali Yattara. Zaten Jun?un basarisiz olmasinda bir kaç maç harici takim oyuncularinin ona yardimci olmayisi yatiyordu. Burada da yönetim zaafi kendini göstermisti.

Gelelim yeni transfer Ferhat?a. Oyuna çok geç girdi ama hiç siritmadi. Ali Güzeldal?a verdigi akil dolu bir pas kalitesini göstermeye yetti. Ayrica Avrupa alt yapisindan yetismenin farkini çok net gösterdi. Ileride çok yararli olacaga benziyor. Aslinda ben pek umutlu degildim çünki Young Boys?ta bile takima pek giremiyordu. Insaallah eline geçirdigi bu sansi degerlendirir ve genç milli takimdan A milli takima geçer.

10 Subat?a çok az kaldi ve transfer çalismalari yavaslamisa benziyor. Yönetim bir forvet ve sol kanat oyuncusu alacagiz deyip duruyor ama herhalde süre yetmedi diyecekler. Daha öncede belirttigim gibi zaten su anda çok iyi futbolcu almak çok zor. Eger Malatya?li Bilal veya Ankaraspor?lu Musa Kus alinabilirse yeterli ikinci yari için. Böylece yönetimin verdigi iki yildiz sözü gelecek sezon yerine getirilir. Gökdeniz ile beraber üç yildiz daha bu takimda olursa tekrar sampiyonluk için umut dogar. Ayrica eger herhangi bir Avrupa kupasinda mücadele edilirse Avrupa?da basari saglanabilir.

Sevgi ile kalin.

Not: Bir çok okuyucum sayin Benezra?nin Fatih?ten özür dilemesi gerekliligini ve benim o konuda yazi yazmami istemisler. Öncelikle özür eger hatayi yapan kisi tarafindan herhangi bir hatirlatma veya baski olmadan dilenirse deger kazanir. Geçen yazimda zaten yaptiginin yanlis oldugunu ve bir anlik galeyana gelmis olabilecegini yazdim. Sonuçta kendi yazisidir ve onu baglar. Ben buradan elimden geldigi kadar olayi açikladim ve bugün Fatih?in silah tasimakta ne kadar hakli oldugunu bir kez daha gördüm. Ayni tehditleri Selim bey alsa belkide bir degil bir kaç silah tasir orasini bilemem. Dedigim gibi yorumcular gerekli tepkiyi gösterdiler. Eger özür dilerse erdemindedir. Dilemezse diyecek bir sey yok. Sonuçta GS yazaridir ve çogu yazar gibi Trabzonspor konusuna at gözlügünden bile daha dar bir gözlükle bakmaktadir çünki bizlere empoze edilen popüler kültür bu. Üç büyüklerde olan olaylar kapatilir ve hakli kilinir. Trabzonsporda olursa barbarlik ve görgüsüzlüktür. Sonuçta hem devletin hemde özel yayin organlarinin ortak slogani bu. Bu ortamda ancak Altan Tanrikulu gibi insanlar objektif yazma cesareti veya kisiligi gösterebiliyorlar. Onlarin sayisida bir elin parmaklarini geçmez. O yüzden fazla üstelememek lazim.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı KUYMAK Nickli Üyeden Alıntı
    Hasan'in futbolunu görünce öldüm de cennete mi gittim dedim.

Sevgili KUYMAK, ben de ayni güzel saskinligi yasadim. Hele son dakikalarda attigi bir depar vardi ki maçi seyreden herkes ayaga kalkip hep bir agizdan "Dikkat eyleyin dikkat Hasan geliyi Hasan" türküsünü 10. Yil Marsi temposunda söyledik.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı

Sevgili KUYMAK, ben de ayni güzel saskinligi yasadim. Hele son dakikalarda attigi bir depar vardi ki maçi seyreden herkes ayaga kalkip hep bir agizdan "Dikkat eyleyin dikkat Hasan geliyi Hasan" türküsünü 10. Yil Marsi temposunda söyledik.

gece gece[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Belçika

Alıntı Oflu144 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı

Ordada kendini yalandan yere birakti biliyor atamadiktan sonra bizlerin bi dunya sovecegimizi [img]smileys/smiley36.gif[/img]

gece gece[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı TSunami Nickli Üyeden Alıntı

Fenerbahçe?yi Fahri durduruyor, Besiktas?i Mehmet Çakir zorluyor, Galatasaray?a karsi Malatyaspor?u Toth sürüklüyorsa ne diyelim, gelecek sezon Yattara?yi alan kazanir.. Satmazsa kazanan Trabzon olur..

Altan Tanrikulu

Sözlesme Baslangiç

:

19.06.2003

Sözlesme Bitis

:

19.06.2007

Yildiz transferi sözü veren ve sözünün de arkasindaoldugunu söyleyenbir yönetim 2007'de Yattara'yi satmayi düsünüyor olamaz herhalde...

http://213.74.54.245/cgi-bin/db2www/...005/PFTBKL.mac /QUERY5?lisans_no=14018

Yattara'nin sözlesmesi Aktug yönetimince uzatilmisti diye hatirliyordum. Futbol federasyonunun internet sitesinden kontrol ettim. Evet uzatilmis. 2008 sezonunun sonuna kadar sözlesmesi var.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı TSunami Nickli Üyeden Alıntı

Fenerbahçe?yi Fahri durduruyor, Besiktas?i Mehmet Çakir zorluyor, Galatasaray?a karsi Malatyaspor?u Toth sürüklüyorsa ne diyelim, gelecek sezon Yattara?yi alan kazanir.. Satmazsa kazanan Trabzon olur..

Altan Tanrikulu

Sözlesme Baslangiç

:

19.06.2003

Sözlesme Bitis

:

19.06.2007

Yildiz transferi sözü veren ve sözünün de arkasindaoldugunu söyleyenbir yönetim 2007'de Yattara'yi satmayi düsünüyor olamaz herhalde...

http://213.74.54.245/cgi-bin/db2www/tmp/atff-2005/PFTBKL.mac /QUERY5?lisans_no=14018

Yattara'nin sözlesmesi Aktug yönetimince uzatilmisti diye hatirliyordum. Futbol federasyonunun internet sitesinden kontrol ettim. Evet uzatilmis. 2008 sezonunun sonuna kadar sözlesmesi var.

Ben de uzatilmis halinin bu oldugunu düsünmüstüm açikçasi, resmi sitede yazan her sey dogrudur yanilgisina düserek...

Bu durumda "Yattara bizimdir" diye baslayan bir slogani dillendirmek geçti içimden ama en son Gökdeniz için söylenen bir seydi, pek yaramadi...

Seni disiplinsiz olmak ve takima zarra vermekle suçladigim günleri hatirladikça utanmama neden oluyorsun ya Yattara, helal sana, ne diyeyim... Meger sen takimdaki en ak adamlardan biriymissin.

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı sanatik Nickli Üyeden Alıntı

07 Subat 2006 Sali
    Umut Isigi

Dünki maçta iki farkli Trabzonspor izledik. Ilk yari sadece atak yapmis olmak için saldiran Trabzonspor ve ikinci yari düzenli ve planli atak yapan Trabzonspor. Takim düzeldi diyebilmek için henüz erken fakat biraz umut isigi var. Öncelikle defans bayagi derli toplu göründü. Sadece iki ferdi hata yapildi. Fatih?in sektirdigi top ve Stepanov?un kontrolundan kaçirdigi top. Ilki gol oldu digeri kurtarildi. Her maç onlarca yapilan ferdi hatalar iki ile sinirli kaldi. Erdinç bayagi yedek bekleyecek galiba. Beklesin biraz stresi azalsin. Kayseri maçinda suratindan düsen bin parça idi. Her nedense profesyonellik bakimindan çok zayif Türk futbolcusu. Herhalde sebebi yine egitimsizliktir. Sen 2008?e kadar sözlesme imzalamissin ve takimin kötü durumda iken ayrilmak istiyorsun. Insanda biraz utanma duygusu olur. Seni Erdinç yapan bu Trabzonspor degil mi? Ama digerlerinin anladigi gibi gittiginde anlarsin ancak bu degeri. Herhalde Malatya GS maçinda Emrah ve Tolga?yi segretmissindir. Birinci sinif futbolculuktan ikinci hatta üçüncü sinif futbolculuga düstüler çünki Malatya?da bile sirittilar takim içinde. Neyse, yönetim zaten çok akilli o konularda. Transfer olmak istiyorsan bonservisin için gerekli olan parayi seni alacak takim yada kendin verirsin ve gidersin. Su halinde zaten takima giremezsin.
    Ortada Stepanov ve Fatih fena degillerdi uyum açisindan. Özellikle Stepanov çok saglam oynuyor ve topu dan dun yollamiyor rakip sahaya. Ayrica çok düsük bir faul yüzdesi ile oynuyor. Bu özellikle duran toplardiki zayifligimizi örtebilir. Fatih zaten tecrubesi ile uymunu tamamen çözdükten sonra bu takima çok katki saglar. Celaleddin hala istenilen form grafigini yakaliyamadi. Bunda Lee?nin yokluguda etkili olabilir. Ama sol tarafa oyuncu alinirsa forma sansini çok çabuk kaybeder. Ufukhan yine iyiydi fakat biraz tedirginlik vardi üzerinde. O yüzden Yattara ile degistirildi. Kaleci Tolga?da artik yavas yavas GS yikimini üzerinden atiyor. Zaten Trabzonspor çok iyi olmadiktan sonra kaleci almamaliydi. Yada tecrubeli bir ikinci kaleci almaliydi Tolga?nin performansini yükseltmek için. Maçin sonlarina dogru kurtardigi top takimin galibiyetini perçinledi. Diger kösede olmasina ragmen uçarak köseden topu çikardi. Her babayigidin yapabilecegi bir kurtaris degildi. Yedigi golde yapacak pek bir seyi yoktu. Kurtarsa sansa kurtarmis olurdu.

Gelelim ortasahaya. Hüseyin ve Hasan Üçüncü fena degillerdi. Hasan top dagitiminda biraz daha iyi göründü. Herhalde Halilhodziç?in idmanlarinin etkisi ortaya çikmaya basladi. Sonuçta yetenek var kendisinde. Çalisirsa daha iyi olabilir. Symek biraz düsük performans gösterdi ama takima göre yinede iyi idi. Sadece biraz daha hirsini oyuna yönlendirmeli. Diger takim oyunculariyla pek ugrasmamali. Ömer Riza?ya gelince. Biraz tutuk güründü bayagi top ezdi. Aldigi toplari daha iyi kullanabilmeli. Karsi karsiya kaldigi bir pozisyon var ki herhalde o da nasil kaçirdigini anlayamamistir. Ileride iyi olacak fakat Ali Güzeldal onu engelleyebilir. Oyunda oldugu süre içerisinde bayagi haraketli idi. Bir kaç tane mutlak gol kaçirdi ama çok rahat pozisyona girdi. Fatih ile daha iyi bir uyum sergiledi. Bir kaç gol atarsa Ömer Riza?yi kulübeye hapsedebilir.

Fatih ile Yattara?ya ayri bir paragraph ayirmak lazim. Yattara oyuna girdiginde çok saskin idi ama soguktan dolayi oladugunu isinip ortalarini yapmaya baslayinca anladik. Kolay degil kimbilir kaç derece fark var Ankara ile Misir arasinda. Adrese teslim dört bes pas atti ve Fatih?e iki gol attirdi. Gol sonrasi Fatih?in sevincini onunla paylasmamasi bence biraz siritti. Fakat o kadar kursunlanma olayina ragmen çikip aslanlar gibi mücadele etmesi ve takimini sirtlamasi onu bas taci yapmamiza yeterde artar bile. Takim ile daha çok kaynastirilmali Yattara. Zaten Jun?un basarisiz olmasinda bir kaç maç harici takim oyuncularinin ona yardimci olmayisi yatiyordu. Burada da yönetim zaafi kendini göstermisti.

Gelelim yeni transfer Ferhat?a. Oyuna çok geç girdi ama hiç siritmadi. Ali Güzeldal?a verdigi akil dolu bir pas kalitesini göstermeye yetti. Ayrica Avrupa alt yapisindan yetismenin farkini çok net gösterdi. Ileride çok yararli olacaga benziyor. Aslinda ben pek umutlu degildim çünki Young Boys?ta bile takima pek giremiyordu. Insaallah eline geçirdigi bu sansi degerlendirir ve genç milli takimdan A milli takima geçer.

10 Subat?a çok az kaldi ve transfer çalismalari yavaslamisa benziyor. Yönetim bir forvet ve sol kanat oyuncusu alacagiz deyip duruyor ama herhalde süre yetmedi diyecekler. Daha öncede belirttigim gibi zaten su anda çok iyi futbolcu almak çok zor. Eger Malatya?li Bilal veya Ankaraspor?lu Musa Kus alinabilirse yeterli ikinci yari için. Böylece yönetimin verdigi iki yildiz sözü gelecek sezon yerine getirilir. Gökdeniz ile beraber üç yildiz daha bu takimda olursa tekrar sampiyonluk için umut dogar. Ayrica eger herhangi bir Avrupa kupasinda mücadele edilirse Avrupa?da basari saglanabilir.

Sevgi ile kalin.

Not: Bir çok okuyucum sayin Benezra?nin Fatih?ten özür dilemesi gerekliligini ve benim o konuda yazi yazmami istemisler. Öncelikle özür eger hatayi yapan kisi tarafindan herhangi bir hatirlatma veya baski olmadan dilenirse deger kazanir. Geçen yazimda zaten yaptiginin yanlis oldugunu ve bir anlik galeyana gelmis olabilecegini yazdim. Sonuçta kendi yazisidir ve onu baglar. Ben buradan elimden geldigi kadar olayi açikladim ve bugün Fatih?in silah tasimakta ne kadar hakli oldugunu bir kez daha gördüm. Ayni tehditleri Selim bey alsa belkide bir degil bir kaç silah tasir orasini bilemem. Dedigim gibi yorumcular gerekli tepkiyi gösterdiler. Eger özür dilerse erdemindedir. Dilemezse diyecek bir sey yok. Sonuçta GS yazaridir ve çogu yazar gibi Trabzonspor konusuna at gözlügünden bile daha dar bir gözlükle bakmaktadir çünki bizlere empoze edilen popüler kültür bu. Üç büyüklerde olan olaylar kapatilir ve hakli kilinir. Trabzonsporda olursa barbarlik ve görgüsüzlüktür. Sonuçta hem devletin hemde özel yayin organlarinin ortak slogani bu. Bu ortamda ancak Altan Tanrikulu gibi insanlar objektif yazma cesareti veya kisiligi gösterebiliyorlar. Onlarin sayisida bir elin parmaklarini geçmez. O yüzden fazla üstelememek lazim.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ankaragücü karsisinda ikinci yarida oynanan futbol ve goller çok iyiydi...

ümitsizlige kapilmistim ancak içimden "ulan bi kerede biz geriden gelip yenelim" dedim.. yattaranin etkili olacagini zaten düsünüyordum..

burada maç günü trabzondan 15,00ucagi ile ankaraya geldim. golun atildigi anda havasin oradaydim. hemen bavullari bir yere birakip maça girmek istedim 6-7dakika ugrastim oyle emanet alacak bir yer yokmus.. havastan çiktip bir gol daha attik... ne diyim benim gelmemimi beklediler..

denizci61
    Ziyaretçi

Bu galibiyet ilaç oldu bize. Maraton tribününde müthis keyif aldik. Özellikle Fatih'in 2. golden sonra bizim trübünün önüne kosmasi bizi kopartti. Bir ara baktim yerlerde sürünüyorum[img]smileys/smiley36.gif[/img] Edited by: denizci61

Trabzonspor'un oynadigi futbol bana hiç umut vermedi,zaten bizim takimimizda iyi oynayan oyuncular her zaman vardi ve hala var ama bu maçta en önemli iskartadan kurtuldumuzu hepimiz gördük.

Arkadaslar kimse yanilmasin bizim defansimiz hala alarm veriyor,hala güvende degiliz yani maçta defans az biraz iyi göründüyse bunun en büyük sebebi kötü oynayan ankaragücütakimidir,becerikli ve iyi organize olan bir baska rakip yine savunmamizi darma duman edebilirdi allahtan bu maçta bu olmadi.

Hasan Üçüncü hayatinda ankaragücü maçinda oynadigi gibi hiç oynamamistir ve bi daha ayni sekilde oyniyacagini hiç sanmam he olurda ayni performansiyla yine oynarsa o formayi ondan kimse alamaz.

Milan'i çok merak etmistim ama oda tagmin ettigim gibi çikti,top teknigi çok iyi topu kullanirken heycan yapmiyor ayaga saglam oynuyor fakat çok agir,bi pozisyonda rakip kanat oyuncusu milan'i çok rahat geçti hatta milan rakip oyuncuyu tutarak bile durduramadi,gerçi bu yazdiklarim sadece bi 90 dakikada gördüklerim ilerde kendisi hakkinda daha iyi bilgiler edinicez mutlaka.

Öyle fazla fazla yazmakta istemiyorum uzun yazilar sikici olur,ben takimda isik ve umut gören arkadaslar için bi sey söylemek istiyorum ankaragücü çok iyi bir takim ama onlarda bizim gibi zor bi dönemden geçiyorlar iyi oldugu zamanda onlari bu kadar kolay geçemezdik simdi onu birakip önümüzdeki malatya maçina bakmaliyiz çok zor bi 90 dakika bizi bekliyor,ankaragücü maçinda oynadigimiz gibi malatya maçindada böyle oynarsakkesinlikle malatyayi yenemeyiz.

Kardesim bu golleri yayinladigin gibi ali güzeldal'in golünüde mpeg formatinda yayinlarmisin,simdiden tesekkür.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

http://www.bordomavi.net/videolar/do....asp?kateid=7& downid=232

ali güzeldal'in golü zaten eklenmisti.ana sayfadaki haberleri okumuyormusunuz.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)