Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 110 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 110 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Istanbul Ts Club?ler

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 hafta önce de bsin sözcümüzün yanina gittim,o sali günü basin toplantisi yapmisti.Saat 17:00 da yanindaydim internette bakiyor kendi basin toplantisi çikmis mi diye! Ilk bizim resmi! siteye girdi yazi hala yok orada! sonra dedim abi spor sitelerine çikmistir bakti çikmis telefon açti neden hala basin toplantisi yok dedi arkadasa!...Sonra ben aksam evde baktim aksam saat 21:00 da basin toplantisini siteye koymuslar..Baska da yorum yapmiyorum bu konuda! [img]smileys/smiley5.gif[/img]

benim bir arkadas var onun msn adresini sana özelden gönderim o anliyor böyle islerden

ee buldunuzmu birini? ben flash´i iyi bilirim, yardimci olurum mail: medsom@web.de

valla bilsem yardimci olurdum ama maalesef olsa dukkan senin ama boyle bir yazi gormek benimde agirima gitti ahbap cavus isine bende zitim allah biliyor

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben de az buçuk bilirim ama öyle profesyonel olarak birseyler yapmam mümkün degil ne yazikki...[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı
    web sitesinin yapimcisi ve kulubun bilgi islem sorumlusu ümit abi askere gidince yerine istanbuldan2 kisi getireceklerdi..buyrun istanbuldangelen 2 kisiye bakin...böyle bir mesajin gelmesi utanç verici..flash animasyon hazirlayamayan bir resmi site yöneticisi...ahhh ahhh

<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />Reklam kampanyasini yürüten bir ajansimiz yok mudur? biçiminde bir elestiri hakli görülebilir. Üstteki gibi bir elestiriye ancak gülünür. Flash bilinmiyor diye utanilacak bir durum yok. Kaldi ki; böyle bir arzu su sitede dile getirildiyse, bu bir lütuf olarak algilanmalidir. Bu konuya vakif arkadaslarimiz için bir piyangodur.
    Trabzonspor kulübü bilgi islemi bu isi çözer. Havada bulut görünce "firtina kopacak" diye yaygara koparmaya gerek yok. Yapabiliyorsan yardimci ol, yapamiyorsan burada atip tutup, artistik yapma.

Alıntı barchu Nickli Üyeden Alıntı
    Flash animasyon hazirlamak nedir ki? Bu tip bir eleman ise alirken herhalde en son bakacagim kriterdir. Profesyonel bir bilgi islem yöneticisi ise alirken flash biliyor musun diye sorsalar gülerler adama böyle kriter mi olur diye.9 yillik bilgisayar mühendisiyim flash bilmem, ögrenmeye kasmam, bilmiyorum diye gocunmam, flash biliyor musun diye soran olursa da orada çalismam.

Trabzonspor grafiker ya da animatör firma degildir, Flash'a ihtiyaç duydugunda yapacagi en iyi sey bu <?:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-comffice:smarttags" /><st1lace w:st="&#111;n"><st1:Place w:st="&#111;n">isle</st1lace> <st1:PlaceName w:st="&#111;n">amatörce</st1:PlaceName></st1lace> ya da profesyonel ugrasan birilerini bulmaktir. Onlar da öyle yapiyor. Utanç duyulacak bir sey de yok, torpil oldugunu ispatlayacak bir sey de.

Yardim edebiliyorsaniz edin.

Sinan

Cevap budur, Sinan'i alkisliyorum[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Ankara

Alıntı vi®a Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı
    web sitesinin yapimcisi ve kulubun bilgi islem sorumlusu ümit abi askere gidince yerine istanbuldan2 kisi getireceklerdi..buyrun istanbuldangelen 2 kisiye bakin...böyle bir mesajin gelmesi utanç verici..flash animasyon hazirlayamayan bir resmi site yöneticisi...ahhh ahhh

<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><O:P>Reklam kampanyasini yürüten bir ajansimiz yok mudur? biçiminde bir elestiri hakli görülebilir. Üstteki gibi bir elestiriye ancak gülünür. Flash bilinmiyor diye utanilacak bir durum yok. Kaldi ki; böyle bir arzu su sitede dile getirildiyse, bu bir lütuf olarak algilanmalidir. Bu konuya vakif arkadaslarimiz için bir piyangodur.
    Trabzonspor kulübü bilgi islemi bu isi çözer. Havada bulut görünce "firtina kopacak" diye yaygara koparmaya gerek yok. Yapabiliyorsan yardimci ol, yapamiyorsan burada atip tutup, artistik yapma.</O:P>

<O:P></O:P><O:P>
    Alıntı barchu Nickli Üyeden Alıntı
    Flash animasyon hazirlamak nedir ki? Bu tip bir eleman ise alirken herhalde en son bakacagim kriterdir. Profesyonel bir bilgi islem yöneticisi ise alirken flash biliyor musun diye sorsalar gülerler adama böyle kriter mi olur diye.9 yillik bilgisayar mühendisiyim flash bilmem, ögrenmeye kasmam, bilmiyorum diye gocunmam, flash biliyor musun diye soran olursa da orada çalismam.<O:P></O:P>

Trabzonspor grafiker ya da animatör firma degildir, Flash'a ihtiyaç duydugunda yapacagi en iyi sey bu <?:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-comffice:smarttags" /><ST1:PLACE w:st="&#111;n"><ST1:PLACE w:st="&#111;n">isle</ST1:PLACE> <ST1:PLACENAME w:st="&#111;n">amatörce</ST1:PLACENAME></ST1:PLACE> ya da profesyonel ugrasan birilerini bulmaktir. Onlar da öyle yapiyor. Utanç duyulacak bir sey de yok, torpil oldugunu ispatlayacak bir sey de.<O:P></O:P>

Yardim edebiliyorsaniz edin.<O:P></O:P>

Sinan

Cevap budur, Sinan'i alkisliyorum[img]smileys/smiley32.gif[/img]

</O:P>

neyi alkisliyoruz yaw. bu konun tartisilmasi bile komik! utanç verici. koskoca TRABZONSPOR'un websitesi için adami yok öyle mi . bu da utanç verici degil öyle mi?

yazilari okudum. bilgisayardan anlayan birinin illaki her programdan anlamamasina katiliyorum. ne var ki flash çok eskiden beri kullanilan hatta günümüzdeki çogu programlara ilhamveren bir program olsada. hatta oyle ki...internetin ilk çiktiginda flash ta yapilanseylere hayranlikla baktigimiz unutulmamalidir. web tasarimiyla profösyonel olarak ilgilenen hemen hemen herkez bilir flashi. bunlari tartismak bile gerekmiyor.

tartisma konusu: trabzonspor resmi web sitesine yeterli elamanin saglanamamasi, askere gidecegi bilinmesine ragmen çalisan kisinin yerine elaman ayarlanmamasi ve ya çalisan kisinin bu islerden anlamamasi (böyle bileseye ihtimal vermiyorum vermekte istemiyorum).

bu bir ayiptir. 3.lig ve ya amatör bi takimdan bahsetmiyorum burda. ne demak fatih abiye yardim edecek adam lazim? bu neyaa baskalarinin kulagina gitmesin. gülerler. ben bizim takimimiz bu duruma düstügü için utaniyorum. baska takim olsa gülerdim!!!!

arkadaslar bu is için yeteri kadar paramiz var olmasa anlarim ! ama profösyonellik yok! ben olsam o sitenin basindaki adami kovarim. haberlerin siteye geç yansitilmasi ne demek yaa? bunun açiklamasi olamaz!!! bu olayi tartisirken kuruma dikkat etmenizi istiyorum TRABZONSPOR!!!

eskiden olurdu bilir misiniz. internet cafelerin web siteleri olurdu . oraya takilan elamanlar yapardi. güncelleyecek adam lazim olurdu. arkadaslar biribirine mail atardi. yaw yardim lazim diye!!! ben o olaya benzettim bu olayi!!!(örn. kizilirmak sok. süpernetcafe. simdi kapandi gerçi. bende ilk orda ögrenmistim web tasarimi)

bence öncelikler sorunlarimizi görecez ve kabul edecez. bazilarinin yaptigi gibi görmezlikten gelmicez. aman canim olur böleseyler demicez. sonrada çözüm getirecez...

bu olay bence bir ayiptir.... çok utanç verici. Trabzonspor'umuzu bu durumlara getirenler cezalarini çekmeliler.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

yokk bilmiem

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

arkadaslar bu konuda Kulübümüz Genel Müdürü Sn, Burak GÜRDAL ile bir telefon görüsmem oldu ve söyle bir açiklama getirdi. Trabzon Spor sitemizin web masteri arkadasimiz askere gitikten sonra Istanbuldan ve çesitli yerlerden de arayis içine girmisler.fakat aradiklari özelliklerde birini bulamadiklari gibiTrabzon da ikamet ve maas konularinda sikintilar ortaya çikmis ve de en sonundaKTÜ bilgisayar mezunu bir arkadasla anlasmislar.Bu arkadasin, kurumsal deneyimi olmadigindan bazi sorunlar yasadigi dogru ama hiç bi sey bilmiyor da degil.

Ayrica Kulübümüz Microsoft ile beraberçalisarak tüm üyelerin her türlü bilgilerini güncel olarak tutabilecegive dünyada da yalnizca amerikadabir kulüpte uygulanan süper bir program hazirliyorlarmis.

Bizden ricasiiçimizde yada çevremizde kurmsal deneyimi olan database bilgisi olan, kendisini bu konuda gerçekten yeterli gören veiyi derece de ingilizceye hakim, Trabzonda ikamet eden veya etmesinde bir mahsur olmayan ve de ücret konusunda da biraz hos görülü olabilecek bir kisi bulabilmemiz. Bu konuda yardimci olabileceklerin resmi web sayfamiz daki iletisimbasligindan yöneticilere mesaj kismini seçerek Sn, Burak GÜRDAL'a yazmalari.

Saygilarimla,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

mailini de vereyim bgurdal@trabzonspor.org.tr

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)