Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 SonuncuSonuncu
Toplam 146 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vanspor ve Onun Gibiler...

Fatih Kuloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir zamanlar Vansporda ve Rizesporda oynayan Mutlu vardı obizim kuşadasında yaşıyo halı sahası var gidip bunu ona eğer osene oynuyosa Vansporda sorcam maçı Fenere sattınızmı diye yemin olsun soracam
    Mavi ev tüplerinin üstüne bordo şeritlerin çekildiği yerdir burası.

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

şanssızlık mı dersiniz kader mi dersiniz ne derseniz deyin ben hala o van maçına bir anlam veremiyorum direklerden dönen toplar, çizgiden çıkarılan toplar gittik gittik atamadık adeta vanın ceza sahasında oynandı maç herifler bir sefer geldi ve malesef şampiyonluk orada gitti fener maçı çoktan aklımdan çıktı ama van maçı hala aklımdan çıkmıyor.......
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Selimag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birşey varki cenabı ALLAH bir şekilde bize çektiriyorsada bizi arkamızdan vuranı daha iflah ettirmiyor..............
    arkadan vurmak ile ne alakasi var Abi, yenemedik o macta iste adamlari, o oldu bu oldu, direkten dondu, cizgiden cikti, adamlar tek atak yapti gol oldu... Kismetsizlik belki de ama maci kazandilar diye arkadan vurmak ne demek? hangi takim mac kaybetmek icin maca cikar, yillarca top oynadin boyle bir lafi nasil soylersin anlamadim....

Nevzat KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Standart O MaÇ

Bize şampiyonluğu kaybettiren maç aslında fener maçı değil van maçıdır.Vanspor şu anda amatörde değil 2.lig B de.Vana yenilince de fenerle aramızdaki puan 2'ye düşmüştü. Ben de o maçta staddaydım.Adamların tek atağı gol oldu.Bizim top mucize eseri kaleden içeri girmedi. Stingaçu Van kalecisiydi hayatının maçını oynadı.Ancak gol atamamız sanki mucizeydi ve sanki bir güç topun içeri girmesini engelledi.Tribünlerde saçlarını yolanlar. Bir şaşkınlık ve anlam verememe halleri. Van'da büyük sevinç.Türkiyeyi salladık diyorlardı.Adamlar kazandı. Biz kahrolduk. Olsun fener'i yener şampıyon olurduk biz de. Kısmet olmadı.Van-fener maçını bilmiyorum ancak o dönemi gündeme getirerek bu şekilde sonuç çıkarılmasını doğru bulmuyorum. Bence yanlış bir yöntem. Trabzonsporun bu şekilde motivasyon mesajlarına ihtiyacı yok.

Alıntı selimag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadan vurmak ile ne alakasi var Abi, yenemedik o macta iste adamlari, o oldu bu oldu, direkten dondu, cizgiden cikti, adamlar tek atak yapti gol oldu... Kismetsizlik belki de ama maci kazandilar diye arkadan vurmak ne demek? hangi takim mac kaybetmek icin maca cikar, yillarca top oynadin boyle bir lafi nasil soylersin anlamadim....

kardeş haklısında, bizden sonra vanspor fb ile oyandı o sene... fb maçı öncesi vanspor yöneticileri öyle demeçler veriyorki (o tarihli gazetelere bakabilirsiniz) böyle düşünmemek elde değil...
    Ayrıca o dönem vanspor başkanı fb üyesi olduğunu söylemişti...

arifemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

"en büyük vanspor, fenerbahçe şampiyon" diye bağırıyorlardı, nefret etmiş ama ne yalan söyleyeyim "hiç şaşırmamıştım"
    İmza...

blackpool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

vanlı erkana ettiğim lafların haddi hesabı yoktur ne oldu nerede şimdi kendileri...

Ahmet Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende Şunu Söylemek İstiyorum Tabi Bunu Babam Söylemişti. Zamanında Samsunspor Stadın Girişine "Rumlar girer Trabzonlular giremez" diye yazı yazmışlar tabi bunu babam söylemişti ondan beri samsunluları pek sevmem. trabzonsporlunun trabzonsporludan başka dostu yoktur lafını doğruluyor işte

M.S.SOFU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tamam bence bu daha iyi başka kulüp taraftarlarıyla dost olmaktansa tek başımıza trabzonspor olarak ayakta dururuz.bizim trabzonspor olarak kimseye hiçbirtakıma hiçbir takım taraftarına dostluğuna ihtiyacımız yoktur.dünyada taraftarlar ikiye ayrılır
    1.trabzonsporu tutanlar
    2.trabzonsporu tutamayanlar
    ayrıca futbol profesyonel bir oyundur adam maçı isterse satar önemli olan bu haksız şartlar altında galip gelmeye uğraşmak çalışmak ve onuru ile sahaya çıkmaktır. vesselam
    şimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacım var.çalışma zamanı.

İsmail ALİOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı DİNÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Van maçi bize tamamen bir örnektir...Bir örnek de ben vereyim...

Geçen sene Deplasmanda G.Antep maçi...

G.Antepliler(AntepBahçe) gol her attiklarinda Antep diye bagiracaklarina
    ''Sampiyon Fenerbahçe,I... Trabzon olamazsin sampiyon,Sampiyon adayi
    aldi babayi,burasi les gibi hamsi kokuyor'' gibi ve agza alinmayacak
    küferleri siraladilar...

abi bu hareketler ne kadar yanlış olsada aynı şeyi bizde yaptık.seneyi unuttum.. sergen bizdeydi.. fener maçıydı. haminin goluyle 1-0 öne geciyoduk. Tüm maraton 'bu sene cimbombom s.. s.. şampiyon sesleri ile inledi.. ktü-ts kısmında ise Gs bayrağı açılmıştı.. yadırganacak olaydı.. Şimdiye bakıyorum, sempati ile yaklaştığımız Gs ukalalık ve kibirliliğin sonucunda Bizim antipatimizi kazandılar. keşke bağırmasaydık...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

hepsı belasını buluyor arkadaslar. bızım uzerımıze oyun oynandıgı garantıdır. ama bızde evımızdekı fener macını kaybetmemelıydık. beraberlıgın yettıgı macta yenıldık kı 1-0 ondeyken. ama vansporun yaptıgı ıse gun gıbı asıkardır ve serefsızlıktır. hepsıne yazıklar olsun.

Semih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yahu şu gs sempatizanlığından nefret ediyorum.

şimdi bilinçlendik bir nebze de olsa ama, hala görüyorum rastlıyorum bu düşünceye sahip insanlara.

yazık...
    "İzin ver Selim biraz,Hegel,Fichte diyelim,
    Felsefeyle ilişkin bir de ekmek yiyelim."

Fatih Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Nevzat KAĞAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bize şampiyonluğu kaybettiren maç aslında fener maçı değil van maçıdır.Vanspor şu anda amatörde değil 2.lig B de.
    Merhabalar...

Vanspor adlı klüp finansal açıdan vurguna uğradığı için feshedilmiştir.

Şu an ikinci ligde diye bahsettiğiniz takım Van Belediye Spor olmakla beraber güçlü bir kadrosu var ve yakında yükselme gurubuna kadar çıkarlar
    Düşün mü, konuş mu, sus mu, unut mu ?
    **Latocan**

Dursun Vural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaşlar o yıllarda küçük bir çocuk olduğumdan hatırlayamadığım ve hala aklımda bi sürü soru işareti bulunan van-ts ve ts-fener maçının video görüntülerini çok merak ediorm nerden bulabilirim bi yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla...

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Vanspor Maçında Kaçan Goller Mucizeydide Fb maçında Yenilmemiz Mucize değilmiydi.. Fb Topu Topu 3 atak yaptı 2 si gol oldu..

Olmayınca olmuyor Bence Takımın Başına T.direktör değilde cinci Felan getirelim) nedir Bu bahtSızLık Anlamıyorum ki. Gs Son 3 lig Maçını Akıl almaz Beleş gollerle Aldı Bizim İkinci Golde Olduğu Gibi. Adamlarda Bal var bizde Bahtsızlık !!
    Temiz Futbol istiyoruz !!! İnadına TrabZonSpor İnadına Şampiyon !!!

iso_4939 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yav nerden cıktı sımdı bu maç kac sene olmus bunlamı moral bulacaz zaten unutamadık.....

2010_2011 süperlig şampiyonu TRABZONSPOR

Nereden
    Eskişehir

vanspor macını bende dün gibi hatırlıyorum tek kale top oynuyoruz etten duvar örülmüş erkan diye defans oyuncuları vardı adam resmen hayatının macını oynadı sonrada beşiktaş transfer etrmişti bu oyuncuyu.vansporun apacık şike yaptığı ortadaydı.akabinde kendi sahasında fenerbahceyle mac yapıyorlar 3-0 veya 3-1yeniliyorlar bildiğim kadarıyla 2 golu kendi kalelerine atıyor ahlaksızlar.
    tabi ertesi senesi başkan mehmet ali yılmaz oluyor efsane hocamız ahmet suat özyacıyı 8 defans oyuncuyla beraber vanspora gönderiyor vanspor bilmem neyin hörekesini görüyor ligden düşüyor!
    Konu Fatih Öztürk tarafından (18.03.2009 Saat 13:10 ) değiştirilmiştir.

blacksilva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

biz vanda 5-1 galip gelmistik ilk yari, gay s de gecen sene kasimpasaya sahasinda 0-1 kaybetti yinede sampiyon oldu, bi biz olamiyoruz

Alıntı Fatih Kuloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir zamanlar Vansporda ve Rizesporda oynayan Mutlu vardı obizim kuşadasında yaşıyo halı sahası var gidip bunu ona eğer osene oynuyosa Vansporda sorcam maçı Fenere sattınızmı diye yemin olsun soracam
    sormana gerek yok.
    asıl hainler. van sporda oynayan trabzonlu olan pislik futbolculardı.
    fb lileri yatırıp yatırıp penaltı yapan bu yozlaşmış, trabzonlulukla ilgili olmayan densizlerdi.
    hatta bir kaç defa daha kasıtlı penaltı yaptılar ve maçın hakemi de bunlara ters ters bakarak, yaptıklarınız ayıptır dedi.
    İşte sana Trabzonlunun trabzonluya yaptığını çorumlu yapmaz misali...

ve ben o zaman vanspor kulübüne yaşım çok genç olmasına rağmen bir teleks çekmiştim.
    Trabzonla uğraşan kulüplerin hepsi ikinci üçüncü lige düşmüşlerdir diye.
    biraz sonra bir teleks aldım. Meğer orada bir karakola gitmiş teleks. numara yanlışmış.
    Polis memuru tesadüfen Trabzonlu olduğunu ve vansporun teleksini öğrenerek bana bildirmişti.
    ve bu mesajı tekrar vanspora göndermiştim.
    ve yakındır yok olmanız. size bizi tesadüfen yendiğiniz için kızmıyorum. sizei, fb maçında utanmadan penaltı yapan futbolcularınızla, fb ye uşaklık yaptığınız için lanetliyorum demiştim.
    sonunuz yoktur demiştim.
    ve işte kötü sonları. tarihten silindiler.
    iyi olmuş.

Bu takım bu yıl şampiyon olur.
    Olmazsa dünyanın sonu değil, ama küçük rötuşlarla şampiyon olur.
    inad etmemeli ersun yanal.
    formsuz futbolcularla özel olarak ilgilenmeli ama onları oynatmakta inat etmemeli, taraftarlada inatlaşmamalı.
    hatalı olduğunu bile bile inat etmekte hata yapıyor.
    bize yattara ile alanzinho takımı ateşlemek için yeter ama, kafadan biraz sakat olan yattaraya pek güvenmiyorum. zira bu deli
    her zaman böyle saçmalıklar yapıyor. gripmiş. grip olan futbolcu sanki şimdiye kadar oynamadı.
    yaptırırsın bir lincosil çıkarsın sahaya, ama mikropluk yapacak ya. oynayamam demiş.
    ersun yanal da ona çık oyna demeliydi. yaptır iğneni sahaya çık demeliydi.
    yattara ya bu kafayı düzeltecek, yada defolup gidecek. Trabzonspor onun babasının çiftliği değil.
    hoca isterse bunu öyle bir hizaya getirirki, hatta takımın diğer futbolcuları da ona gereken dersi verirler.
    alır ağzının payını ve adam gibi oynamağa başlar.
    aklını başına al yattara. kemse senin numaralarını yutmuyor. edepsizlik yapma bundan böyle.

Suha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o maçı gözmünden ömünden gitmiyor..sağdan erkan denen satılmış bindirdi toğu bizm kalaye kadar sürdü..resmen teşvik aldı i..ler..fener maçında çok iyi bir ilk yarı devre arası horonlar vede vahim bir son..
    beşikdüzü_akkese

RaİSTLİN610 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Semih Albayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu şu gs sempatizanlığından nefret ediyorum.

şimdi bilinçlendik bir nebze de olsa ama, hala görüyorum rastlıyorum bu düşünceye sahip insanlara.

yazık...
    sana katılıyorum semız kimse unutmasın bizim su ligte en buyuk dusmanımız gs dir

Nereden
    Aksaray

Unhappy

Daha altı yaşımdaydım. Babam ile izlemeye gitmiştik maçı evin yakınlarındaki bir lokantaya. Tabii maçta neler oldu hatırlamıyorum o günden. Sadece hatırladığım maç sonunda Samsun'un Tekkeköy kısımlarında sinirimden Van-Van-Van diye bağırdığım. Eve gidince direk yatmıştım zaten. Çok üzülmüştüm çok...

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ağrı'da yedek subaydım.
    O maçın oynanacağı gün gelen bir istihbarat üzerine operasyona çıkıyorduk.Aklım bu maçtaydı,sanki bizim maçı bekliyordu bu görüntü veren şerefsizler dedim.Tüm hazırlıklarımızı tamamlamış yola çıkmak üzereyken gelen ikinci bir emirle kalmamız istendi.
    Orduevine gittik,bu maçı orda seyrettim.
    Kahrolmamak elde değildi.

Böyledir işte,top girmedi mi girmez.
    Talih döndü mü döner.

Fener maçı da bundan farksızdı.

Ha van ha fener.
    Herkese Merhaba

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)