Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yediğimiz Kazıklar

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Yediğimiz Kazıklar

Gelin su olumsuz havayi dagitalim.. Daha önce açildi mi bilmiyorum.. Yedigimiz kaziklari paylasalim.. Kazik lafi argo olur diye düsünenler için istismar edildigimiz hadiseleri anlatalim..

Mümkünse kisisel hadiselerimizi yazalim.. Kayseri maçini isaret edip "Erdinç'ten en büyük kazigi yedim", yönetimi isaret edip "Tomas Jun'u aldilar" gibi sovenist laflar etmeyelim.. Herkes bir sekilde istismar edilmistir.. Haydi biraz eglenelim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

her ay turkcell den kazik yiyorum.örnek olarak verdim konu anlasilsin diye, dogrumu oguzum.

Eh iste.. Basligin amacina hizmet ediyor.. Sahsen yedigim kaziklari yazsam destan olur.. Simdi çikmam lazim. YArin bilgisayarcidan yedigim kazigi anlatmakla baslarim..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

Alıntı Oguz Nickli Üyeden Alıntı

Eh iste.. Basligin amacina hizmet ediyor.. Sahsen yedigim kaziklari yazsam destan olur.. Simdi çikmam lazim. YArin bilgisayarcidan yedigim kazigi anlatmakla baslarim..

nasil yani[img]smileys/smiley5.gif[/img]lann lannn [img]smileys/smiley4.gif[/img]Edited by: tigin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sokak tezgahindan 15 YTL'ye aldigimprogram CDlerininbos çikmasini söyleyeyim ben de... Ertesi gün gittigimde adamin yerinde yeller esiyordu...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

bu sezon Trabzonspor iyi kazik atti bize [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

Alıntı Can basten Nickli Üyeden Alıntı

Sokak tezgahindan 15 YTL'ye aldigimprogram CDlerininbos çikmasini söyleyeyim ben de... Ertesi gün gittigimde adamin yerinde yeller esiyordu...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

15 ytlye korsan cd alacagina orijinalini al daha ucuza gelir.haketmissin yani..[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tigin bak ordaCD degil CDler demisim... Photo Impact, Photo Shop falan gibi 7 tane... Ula biri çalisir çiksaydi bari...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

telekomdan fatura geliyor kdv.si yüzde 34...kdv üzerinden kdv aliyorlar..

demin merak olsun diye porschen sayfasina girdim fiyat listesine baktim..arabanin net fiyati 41,000euro ötv.si 34,000euro arabanin diger giderleriyle anahtar teslimi 90,000euroya geliyor bu kazik degil de nedir?

son bir söz ... acun firarda programinda gösterdi. adam venazuallaya gitmis . orada bir "jeep"in deposunu tam 2dolara doldurdu ayni "jeep" türkiyede 275ytl.ye doluyor...bu kazik degil de ne?

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eminönünde kayserilinin birinden sony teyip almistik, 300 demisti 150 ye kapattiydik, sonra teyibi taktirdigimizda sony olmadigini ve teyibin fiyatinin 100 ytl oldugunu ögrenmistik, bu benim yedigim en büyük kazik...

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tirnak makasi alicaktim.Adam Amerikan mali dedi Kore mali çikti

uquR Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

daha geçen hafta yedik, arkadasla geçen aksam sinemaya gittik hani akilliyiz ya bi bilet alana bi bilet bedava muhabbeti, neyse suadiye movieplexteki yerimizi aldik.. dakka bir gool bir 8YTLlik ögrenci biletlerini saat 18.00'i geçtigi için 10YTLye yasladilar bize, 2.kazik filmin kötülügüydü...Neyse bu kabus bitti dedim ki karnimiz acikti ve tam o sirada bagdat caddesindeydik...Devo gel dürüm ismarliyayim sana dedim ve demez olaydim. Hani caddedeyiz ya dürümün tanesi 7YTL sölemis bulunduk ve dumur olduk gitti 14YTL[img]smileys/smiley18.gif[/img]devo altin yiyoruz ona göre yavas ye dedim...3. facia da böleydi. Hali saha maçina gitmek için hersey hazirdi, fakat o da ne; maçin baslamasina 15dk. kala elektrikler gitmze mi???haydaaaaaaaa 30dk. geçti elektrikler geldi ama ben ayni gece 4. kazigi da yemistim...

Bi de her zaman uyanik geçinirim, hani Ofluyum ya...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ugur abi oflu oldugunu biliyolarmiydi[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

bilseler yapmazlardi zannimca!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kötü olmus

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yakin zamanlarda bir arkadas beni yemek ismarlayacagim diye bürosuna davet etmisti, bir bardak kuru çayi zor içebilmistim.

Basliga uygun oldumu bilmiyorum ama bu arkadas basligi açan arkadasti [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

cuk oturmus abi simdi konu daha güzel dagilir

simdi oguzun erkan abiye yaptigi dogru muydu?

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bende maltepe pazarindan zamaninda NBA 2004 ü aldim bilgisayar oyunu diye , playstation oyunu çikdi. götürdüm adam degistirdi verdigi yine ayni çikti bende götürdüm baska oyun aldim o da bozuk çikdi bende bidaha gitmedim o dükkana.

Erkan Abi, telafi ederim.. Biliyorsun o gün ofiste tadilat vardi. Oldugunu bilmiyordum.. Sözüm söz.. Gerçi ben de senin mekaninda çay ikramiyla agirlandim.. Ama benim gözüm tok Allah'a sükür..[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Bilgisayar siparisi verdim.. Paranin yarisini siparis aninda verdim. Kalanini ise makine gelince verecektim.. Siparisi verdigim sahis, bilgisayar hastanesi isimli kurumda teknik eleman oldugunu söyledi.. Isim veriyorum çünkü kimse ordan alisveris yapmasin.. Üstelik bu teknik arkadas benim personel arkadaslardan birinin akrabasi.. Biz de ona güvendik.. Verdim parayi.. Sözüm ona 3 gün içinde makine gelecekti.. Nerdeeee! Neyse efendim ben 10-15 gün bekledikten sonra baktim makinenin gelecegi yok.. Dedim bari parami geri alayim.. Bilgisayar isiyle ugrasan Tigin ve Juan Juan dururken gidip baskasina siparis vermemin tek nedeni fiyatidir.. En yakinimdaki adamlar bana yüksek fiyat verdiler.. YA aslida vermemisler.. Onlar nomral fiyat vermisler ama tabi bu anlamam epey zaman aldi.. BAktim benim makinenin gelecgi yok, adamin parami verecegi de yok.. Ariyorum açmiyor, personel arkadasimiz ulasamadigini söylüyor.. "Maasimdan kesin" diyor ama ben içime sindiremiyorum.. Bastim gittim Bilgisayar Hastanesine.. Soruyorum adami, taniyan yok.. [img]smileys/smiley17.gif[/img]Yahu nasil olmaz.. Iki katli bir bina.. Çalissa çalissa 15-20 kisi çalisir.. NAsil kimse tanimaz.. Meger herkes taniyormus.. Orda bir teskilat kurulmus ki sormayin arkadaslar.. Sekreter isleri idare eden kisi.. Satis müdürü, personelin el altindan sattigi bilgisayarlardan hakedisini aliyor[img]smileys/smiley2.gif[/img]Yapin hesabinizi.. Zaten ben bu satis müdürünü her aradigimda sekreterbana hattinin mesgul oldugunu söylüyordu.. Acayip bir tezgah.. Kelimelerle telaffuz edemeyecegim kadar kusursuz isleyen bir tezgah.. BU Bilgisayar HAstanesi'nin merkezi Istanbul.. Buradaki sube.. Ve ben eminim merkez, subenin çevirdigi dolaplardan habersiz.. Bizim bilgisayarci eleman zaten teknik serviste degilmis.. Soförmüs.. Herneyse baktim parami legal yollarla alamiyorum.. Zaten elde evrak yok, senet yok, siparis formu yok.. Hiç birsey yok.. Böyleyken böyle abi dedim, bir kaç arkadasla beraber gittik Bilgisayar Hastanesine.. Parami verin demekti gayem.. Öyle bir hava olustu ki içerde, sanki mekan basmisiz gibi.. Hakliyken haksiz duruma düstüm.. Polis çagirmakla tehdit ediyorlar, üstümüze adam yolluyorlar falan filan.. Bütün bunlar olurken bu soför satici ortalikta yine yok.. Netice olarak arkadaslar göz göre göre acayip bir kazik yedim..

Benim personel arkadasimdan rica ettim. Bana bu adamin ev adresini ver diye.. Bilmiyormus, esini aradi ögrenmek için.. Tabi o arada ne dedi bilmem.. Ertesi gün adam eliyle getirdi parami.. Yasananlardan ders oldu bana..

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Neyse Oguz abi mutlu sonla bitti ortalarda falan baya stres yaptim sonunda rahatladim[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)